Liria jest stolicą Thessii, przy tym jednym z największych "dzieł" asari. Jej pięknu jest w stanie dorównać jedynie Nos Astra, czyli kolonia asari na Illium. Wysokie budowle o eleganckich kształtach podkreślają urodziwość planety i, pomimo tego, że jest ona pokryta budynkami, widząc taki krajobraz wcale nie tęskni się do obrazu żywej natury.

Re: Klub nocny Phobia

13 kwi 2018, o 21:33

Taksówka podleciała po kilkunastu chwilach, lądując miękko na poboczu ulicy. Viyo poczekał aż drzwi się otworzą i wsiadł do środka, zajmując miejsce pasażera. Wejście do Phobii i stojący przed nią ochroniarz zniknęły w tym samym momencie, w którym pojazd poderwał się z ziemi, aktywując silniki i miękko unosząc się ku dachom. Nietypowy lokal w sercu stolicy asari zanurzył się z powrotem w swoją otoczkę tajemnicy, oparów sztucznego dymu i podejrzanego towarzystwa.
- Niedobrze. Jeżeli nie ma tam żadnej placówki, to znaczy że lecimy odebrać ciało lub to co z niego zostało - odezwał się, gdy Etsy przeanalizowała koordynaty. Mógł upewnić się u Gemmy, że doktor w ogóle żyje. W końcu lista nie zawierała informacji o tym, że ktoś go kupił, a tylko lokalizację jego miejsca. Skrzywił się lekko i potarł nasadę nosa, odwracając wzrok od okna. Liria zdawała się zupełnie innym światem niż ten, który właśnie opuścił.
- Miejmy nadzieję, że trafił tam w kapsule ratunkowej, a nie w kawałkach.
Pojazd dołączył do roju innych użytkowników niebostrady Lirii, a widmo Widmo oparł potylicę o zagłówek, wbijając wzrok w wewnętrzne wyświetlacze taksówki. Na ekranie obracało się logo sieci taksówkarskiej, którą wcześniej shackowała SI, dając ciche potwierdzenie swoich umiejętności oraz słów Radnej Irissy.
- Spróbuj. Im więcej przekażemy potem Radzie, tym większa szansa, że sprawnie odzyskają resztę załogi - dodał po chwili.
Podróż trwała nie dłużej niż kilkanaście minut, po których dotarł w końcu z powrotem do portu kosmicznego. Od jego ostatniej wizyty w tym miejscu tłumy zdążyły się już przerzedzić, a część kompleksu została odcięta przez ochronę. Turyści oraz osoby opuszczające port publicznymi środkami transportu zostali przekierowani do innych hal, podczas gdy ta, w pobliżu której doszło do eksplozji, wciąż była odgrodzona holograficznymi, żółtymi taśmami tutejszych stróżów prawa. Widmo skierował się od razu do swojego doku, w milczeniu mijając korytarz wewnątrz którego zginęła Moria Nivos. Tym razem nie było concierge, która mogłaby go odprowadzić.
Elpis przywitała go znajomymi, jasnymi ścianami i ledwie wyczuwalną obecnością Etsy. Silnik i podstawowe systemy włączyły się w tym samym momencie, w którym zamknęły się za nim drzwi śluzy.
- Argos Rho, Ets. Ile będziemy lecieć?
Stojąc w mesie i słuchając jak kolejne elementy okrętu budzą się do życia, sięgnął do pasa i wyciągnął omni-klucz Lance'a, kładąc go na stole. W drodze do portu zastanawiał się czy nie podrzucić go porucznik Jessie, ale wiedział do czego mogłoby to doprowadzić. Jeżeli Lance rzeczywiście uciekł z posterunku pomimo przestrzelonych kolan, to dowód w jego sprawie niczego by nie zmienił. A jeżeli nie... Jego wzrok prześlizgnął się po zakrwawionym urządzeniu. Niebieskoskóra funkcjonariuszka sprawiała wrażenie osoby, która spróbowałaby rozpracować sprawę kartelu. Lance i tak był spalony, bo nagraniu i udziału w podłożeniu bomby. Omni-klucz oferowałby szczątkowe informacje i dowody, które mogłyby sprawić, że kartel znowu zacząłby się niecierpliwić, a węsząca policjantka stanowiła dużo mniejszą przeszkodę niż Widmo. Łatwo było przewidzieć skutek.
Dociekliwość kobiety najpewniej doprowadziłaby do jej śmierci. A Liria potrzebowała dobrych funkcjonariuszy.
Omni-klucz został przy nim i ostatecznie pewnie znajdzie swój żywot w najbliższym sklepie.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+20% (+50% z pancerzem tech.) do obrażeń w walce wręcz     ♉     +75% szansy na powalenie przeciwnika omni-ostrzem

Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vex

Avatar użytkownika
Szary Ex-Administrator
 
Posty: 953
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 16:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Elpis
Status: Poszukiwany przez ExoGeni (nieoficjalnymi kanałami) za kradzież statku.
Kredyty: 6.860
Medale: 11
Determinacja (1) Pionier (1) Nieproszony gość (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Oko cyklonu (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Purpurowa gwiazda (1) Bóg wojny (1) Sponsor (1)

Re: Klub nocny Phobia

13 kwi 2018, o 21:34

Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Poprzednia strona

Powrót do Liria

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość