Liria jest stolicą Thessii, przy tym jednym z największych "dzieł" asari. Jej pięknu jest w stanie dorównać jedynie Nos Astra, czyli kolonia asari na Illium. Wysokie budowle o eleganckich kształtach podkreślają urodziwość planety i, pomimo tego, że jest ona pokryta budynkami, widząc taki krajobraz wcale nie tęskni się do obrazu żywej natury.

Punkt odbioru przesyłek kurierskich

17 paź 2015, o 13:06

Jeden z położonych najbliżej centrum Lirii punktów odbioru przesyłek kurierskich przedstawia sobą terminal z zainstalowaną w środku, pocztową WI. Wokół urządzenia widnieją dwa, wysokie posążki bogiń w religii asari, wkomponowane w ścianę. Ten odnoszący się do kultury i duchowości projekt jest częścią akcji organizowanej przez centrum historyczne Lirii, mającej na celu zmianę wyglądu miejsc publicznych tak, by nie tylko były użyteczne, ale i prezentowały się świetnie.
Terminal jest z pewnością ładniejszą częścią ulicy, na której się znajduje. Pozostałe budynki utrzymane są w typowo modernistycznej architekturze, a brak miejsc rekreacyjnych lub świątyń w pobliżu sprawia, iż dwa posągi są jedynymi w pobliżu kilku setek metrów w każdą stronę. Oczywiście, nie ma to znaczenia jeśli chodzi o zainteresowanie ludzi terminalem tym bardziej niż innymi, lecz z pewnością jest to estetyczny element krajobrazu.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9111
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Re: Punkt odbioru przesyłek kurierskich

19 paź 2015, o 19:46

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Dla Nexaron'a była to pierwsza wizyta na rodzimej planecie uwodzicielskich asarii. Nie mógł jednak narzekać, bo nawet podczas lotu towarzyszyły mu głównie niebieskie panie co było miłym widokiem dla oka. Niby nie było w tym nic niezwykłego, gdyż obecnie można było je spotkać niemal wszędzie, ale umiliło mu to podróż. Gdy zaś dotarł na miejsce po raz kolejny przypomniano mu jak mało jeszcze dane mu było zobaczyć z tego co ma do zaoferowania wszechświat. Przechadzając się pomiędzy strzelistymi budynkami Nex miał wrażenie jakby oglądał dzieła sztuki, albo cały czas przechodził z jednej świątyni do drugiej. Więcej niż raz złapał się na tym, iż przystał tylko po to aby przyjrzeć się jakiemuś z elementów architektury. Ostatecznie jednak szybko dotarł do swojego celu. Punkt odbioru przesyłek kurierskich pirat odnalazł bez kłopotu z pomocą omni-klucza i po krótkiej wymianie uprzejmości z WI obsługującą klientów odebrał czekający na niego somar.

Wyświetl uwagę administratora

Wyświetl wiadomość pozafabularną
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Nexaron Dragonbite

Avatar użytkownika
 
Posty: 660
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 18:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medale: 8
Rekrut (1) Kat (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Podstawowe szkolenie (1) Operacja Archanioł (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Operacja Psychopata (1)


Powrót do Liria

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość