Cipritine nie odróżnia się od innych miast Palavenu zbyt wieloma elementami architektonicznymi, choć jest co prawda większe i bardziej rozbudowane, jak przystało na stolicę. Miejsce tutaj znalazły siedziby większych ośrodków znajdujących się na planecie.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12104
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Terminal w dzielnicy handlowej

8 sie 2012, o 19:28

Terminal znajduje się w dzielnicy handlowej. Bardzo ruchliwej i popularnej części miasta. Komputer jest wielofunkcyjny, bo prócz możliwości wprowadzenia własnego płatnego zlecenia czy ogłoszenia, jest tu zainstalowane interaktywne oprogramowanie informacyjne. Terminal jest dość duży, o przestronnym, szerokim, niebieskim holomonitorze.
  • Zaginiona - Sprawa jest pilna. Trzeba odszukać i schwytać zbiegłą ze szpitala młodą turiankę. Dziewczyna jest niezrównoważona i niebezpieczna, co zwiększa stopień trudności zadania. Dodatkowe wynagrodzenie jeśli uda się sprowadzić obiekt cały i zdrowy, a przede wszystkim żywy. Pytać o mnie w klinice przy Akademii Wojskowej.
    Zleceniodawca: Dr Verius (MG - Stark)
    Wynagrodzenie: 8 000 + możliwy bonus
  • Eskorta - Bez zbędnego gadania. Najmę do ochrony mojej osoby, kogoś, kto potrafi dobrze strzelać i spuścić łomot komu trzeba. Znajdziecie mnie w Tropico.
    Zleceniodawca: Jim (MG - Stark)
    Wynagrodzenie: 13 000
Zlecenia, które zostały już wykonane są na bieżąco usuwane z listy; zlecenia, które są wykonywane aktualnie, widnieją jako skreślone.

Wróć do „Cipritine”