Cipritine nie odróżnia się od innych miast Palavenu zbyt wieloma elementami architektonicznymi, choć jest co prawda większe i bardziej rozbudowane, jak przystało na stolicę. Miejsce tutaj znalazły siedziby większych ośrodków znajdujących się na planecie.

Korporacja Elanus

14 maja 2012, o 20:54

Obrazek

Zarząd już dawno podjął decyzje, że nikt niepowołany nie może znaleźć się na terenie kompleksu. Ostra konkurencja na rynku handlu zaostrzyła rygor oraz strzeżenie tajemnic fabryk.
Wielki kompleks mieści się w części przemysłowej miasta. Prowadzi tutaj tylko jedna droga a surowy wygląd nie zachęca do zapuszczania się w okolice Elanusu. Kompleks podzielono na część administracyjną, w której mieszczą się wszelkie biura administracyjne oraz marketingowe, które mają dbać o sprzedaż, reklamę towaru, badać zapotrzebowanie oraz rzecz jasna ładnie prezentować się przed kamerami w spocie reklamowym. Druga część to wielkie hale produkcyjne, laboratoria badawcze i magazyny. Każda broń i pancerz wypuszczony na rynek przeszedł szereg testów oraz posiada certyfikat jakości.
Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 9111
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 22:04

Powrót do Cipritine

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość