Archiwum rozwiązań starych i wszelakich. Cytadela przez lata miała wiele systemów i rozwiązań, które na dłuższą metę okazały się bardziej komplikować rozgrywkę niż ją ułatwiać i wzbogacać. Tutaj są zgromadzone, pogrzebane na wieki wieków, lub, kto wie...
Amon Pallin
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 5 lip 2013, o 14:51
Miano: Amon Pallin
Wiek: 32
Klasa: Adept
Rasa: Turianin
Zawód: WiDMO
Postać główna: Bachus
Status: Zmarły R.I.P.
Kredyty: 15.000
Medals:

Nieobecności

29 lip 2013, o 22:10

Amon Pallin:
Z racji mojej pracy będę miał mniej czasu na siedzenie przed komputerem, więc... na to konto będę zaglądał, nie ma co na razie liczyć na rozkwiecenie SS Equality.

Wyyrlok Bane:
Postać do uśmiercenia, ale chce to zrobić własnoręcznie... Właściwie rekami Pallina. Tak więc na to konto tymczasowo nie wchodzę.

Belial:
Konto nadal do oddania w dobre ręce.
ObrazekObrazek
* * * Spectre Status Recognized * * *
RX780
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2013, o 21:58
Miano: RX780
Wiek: 1
Klasa: Szpieg
Rasa: Geth
Zawód: Zwiadowca
Postać główna: Malcolm Boulevard
Kredyty: 15.000

Re: Nieobecności

1 sie 2013, o 12:07

Już ostatnio niezbyt często wchodzę, a jest to spowodowane wyjazdem 4 sierpnia. Wracam dopiero 18-19 sierpnia, czyli za jakieś 2 tygodnie.
T H E M E || GG: 36309702
ObrazekObrazek
There is no individual. We are geth. There are currently 2781 programs active within this platform.
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Nieobecności

1 sie 2013, o 19:00

Nie będę dostępny od: 07.08.2013 do: 14.08.2013 (obie daty mocno orientacyjne, mogą ulec zmianie).
Jadę do Tarnogrodu (rodzina itp.)
Jakby co, będę dostępny pod fonem.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Re: Nieobecności

8 sie 2013, o 10:44

Cholera, widzę, że mój dupowaty kolega tu jednak nie przekazał info, że mnie nie będzie dłużej. Dzisiaj pojawią się odpisy, a sam bardzo przepraszam...
ObrazekObrazek
Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Nieobecności

8 sie 2013, o 11:45

W związku ze 'służbowym' wyjazdem do Anglii może mnie nie być tak do 15.08. Będę się jednak starała przynajmniej raz dziennie zajrzeć.
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Rhea Marissa Tirial
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 14:04
Miano: Rhea Marissa Tirial
Wiek: 125
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Status: Lekarka z Cytadeli, kapitan wędrownej kliniki, kuzynka zbiegłej Ardat-yakshi
Kredyty: 10.000

Re: Nieobecności

12 sie 2013, o 19:06

Znikam do soboty. Powodem jest wyjazd do rodziny,
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Nieobecności

14 sie 2013, o 10:51

16-18 jadę na zasłużony romantyczny weekned w górach, więc raczej wątpię, bym coś odpisywała. Ale może rano do kawy, zobaczymy. Mam nadzieję wrócić z odświeżoną weną :)
Sarah Jidong
Awatar użytkownika
Posty: 84
Rejestracja: 15 cze 2013, o 19:32
Miano: Sarah Jidong
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Łowca przygód
Status: ex-Technology Arts; dłużnik Cerberusa, świadek wydarzeń w Jōnetsu Technology
Kredyty: 18.375
Lokalizacja: Cytadela

Re: Nieobecności

18 sie 2013, o 22:51

Przepraszam, że wcześniej tego nie napisałem ale nie miałem jak. Mniej więcej na początku sierpnia zepsuł mi się komputer i do czasu jego naprawienia (najprawdopodobniej początek września) nie będzie mnie na forum.
ObrazekObrazek GG: 40784853
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2088
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Nieobecności

19 sie 2013, o 19:21

Od 20.08. do 28.08. nie ma mnie w ogóle. Wyjazd.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nect
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 22 mar 2013, o 19:27
Miano: Jakub "Nect" Piech
Wiek: 27
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot, mechanik
Postać główna: Szeol Gate
Lokalizacja: Polzga
Kredyty: 20.000

Re: Nieobecności

25 sie 2013, o 19:28

Przez dwa dni mnie nie ma. Powodem jest nauka :f
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2088
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Nieobecności

2 wrz 2013, o 11:14

Nie będzie żadnych postów przez najbliższe 2 dni. Muszę odpocząć, aby odzyskać chęci i wenę do pisania. Przepraszam tych, których zablokowałam.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Nieobecności

6 wrz 2013, o 21:39

W związku z pewną sytuacją osobistą do jutrzejszego wieczora nie będę osiągalna. Przepraszam za brak wcześniejszej informacji.
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Nieobecności

7 wrz 2013, o 08:21

Zgłaszam nieobecność z całego dnia dzisiejszego i jutrzejszego. Post/Posty pojawią się w poniedziałek bądź jeśli da radę, jutro wieczorem.
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Nieobecności

7 wrz 2013, o 14:29

W dniach 11-16.09 wyjazd. Podobno w hotelu jest wifi, ale nigdy nic nie wiadomo.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Nieobecności

9 wrz 2013, o 10:20

W sumie nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, a uznałem, że dobrze będzie się wytłumaczyć. Jak coś nie pasi, po prostu to przenieście. Chociaż jakby nie było chodzi o nieobecność, choć piszę o niej "troszeczkę" po fakcie. Trochę już tu siedzę, więc wiecie, że sporo rzeczy lubię robić nieco na opak. ;)
No ale dość już tego pitolenia.

ekhem

Witam po długiej nieobecności i na wstępie chciałbym przeprosić, że w ogóle do niej doszło. Niestety w tym konkretnym przypadku niewiele ode mnie zależało. Przechodząc do sedna sprawy - miałem wypadek podczas lotu testowego, który zaowocował moim prawie dwumiesięcznym pobytem w szpitalu. Nie będę wchodził w szczegóły bo nie są zbyt przyjemne. Grunt, że nadal jestem w jednym kawałku i znowu postanowiłem pokręcić się na forum. Oczywiście z racji tego, że zawaliłem sporo terminów i mam jeszcze więcej zaległości, nie będę zbytnio szarżował. Nadal chciałbym mistrzować, choć póki co w mniejszym wymiarze godzin (1-2 sesje max). W sumie to przed moim zniknięciem miałem prowadzić kilku osobom, jeśli nadal są zainteresowane i sprawa jest aktualna, zapraszam na PW.

Chyba będzie tego tyle. W razie czego pisać, pytać, błagać (w miarę możliwości na kolanach) itp. Wiecie co i jak. Sam zaczynam przekopywać się przez wszystkie nowe posty.

Bez odbioru. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2088
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Nieobecności

9 wrz 2013, o 10:36

10-12.09. nie ma mnie z powodu przeprowadzki. Jeżeli Archanioł chce jeszcze dzisiaj dostać narracje, musi się spiąć i odpisać dziś do 22:00 najpóźniej (;
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2751
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Nieobecności

9 wrz 2013, o 18:40

Myślałam, że dam radę wszystko ogarnąć, ale chyba jednak nie będzie tak łatwo, więc tymczasowo muszę zawiesić swoje mistrzowanie i grę najpewniej ogólnie, choć na razie w żadnej i tak nie uczestniczę. Powodem jest oczywiście praca i brak czasu - dopiero co do domu wróciłam, a koło 22 już znikam, bo wstaję przed szóstą. I tak mam dzień w dzień, a po powrocie zazwyczaj nie mam czasu albo ochoty na robienie czegokolwiek produktywnego. Stąd moja grupa na Archaniele idzie pod skrzydła Petera Kinga (którego ponownie witamy w szeregach MG ;), Pieśni Umarłych, jak już wiedzą osoby zainteresowane, prowadzi aktualnie Carmen (zna szczegóły mojego planu i fabuły podczas tego, więc nie sądzę, by ta sesja różniła się wielce od planowanej). Dokończę jeszcze w wolnej chwili wątek na Illium i that's it. Wpadać pewnie będę, ale nie zdziwcie się jak zniknę na jakiś dzień lub dwa, gdy już nie będę miała jak wejść na forum. Możecie za to uderzać na GG, bo na nie częściej z telefonu wchodzę. Albo do Carmen, bo mamy ze sobą kontakt i w razie czego mi przekazuje informacje smsem. :p I to chyba tyle! Ten stan nie wiem, do kiedy potrwa, bo prawdopodobnie zajęcia od października też będę miała w ten sposób prowadzone, czyli wracać będę o takich godzinach (dochodzą jeszcze 2 godziny dziennie na dojazd i przyjazd), ale na tę chwilę nie wybiegam w przyszłość i uznaję tę "półobecność" na trwającą do odwołania. ;)
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Nieobecności

12 wrz 2013, o 12:57

Niestety nie wyszło mi tak jak miało. Nieobecna do 17.09 . Przepraszam Iris i Axandr.
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Dolores
Awatar użytkownika
Posty: 147
Rejestracja: 24 lip 2012, o 23:45
Miano: Ali "Dolores" Portnoy
Wiek: 21
Klasa: strażnik
Rasa: człowiek
Zawód: najemniczka
Postać główna: Lillian Porter
Status: zbiegły "eksperyment" Cerberusa z zanikiem pamięci; była członkini londyńskiej organizacji przestępczej; rasistka
Kredyty: 16.070

Re: Nieobecności

12 wrz 2013, o 23:38

Panie i Panowie, mistrzyni nieogarniętości musi zrobić projekt do poniedziałku, choć planowała robić go co najmniej tydzień i jest w czarnej dupie... więc trzymajcie kciuki, życzcie powodzenia, a ja znikam na cały weekend :D <śmiech przez łzy>
ObrazekObrazek Obecny wygląd: http://oi41.tinypic.com/equnus.jpg + rękawice Ariake Tech. + tenisówki

A war in my mind
Dolores x Willard Theme
Lolita Theme
Pixie
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 22:26
Miano: Emma Swift
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Mechanik, haker, sabotażysta
Lokalizacja: Cytadela -> Klub "Czyściec"
Status: członkini rady Swift militaries
Kredyty: 11.540

Re: Nieobecności

14 wrz 2013, o 18:37

Od dzisiaj do wieczora 18.09 mnie nie będzie. Czas spiąć tyłek i zacząć się poważnie uczyć do egzaminu :P życzcie mi powodzenia
Wdzianko|Ciuszek bojowy|Efektowne wejście|Kolorowych snów|Quarianie!Strzeżcie się! ObrazekObrazek BONUSY: +35% do tarcz, -20% do kosztu użycia mocy, +20% premii technologicznej

Wróć do „Sprawy techniczne”