Niektórzy uznają Vancouver za stolicę Przymierza i nie pomylą się na tym polu zanadto. Siedzibę tutaj mają niemal wszystkie, ważne organy władzy, wraz z Radą Przymierza, a dodatkowo jest istotnym punktem dla rozwoju i szkoleniu przyszłych żołnierzy, ze względu na swoje wysoko rozwinięte placówki szkoleniowe.

Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Vancouver General Hospital

26 cze 2013, o 22:10

Wyświetl wiadomość pozafabularną

- Nie. Nie zabrali. I nigdy nie zabiorą - szepnął, tuląc ją instynktownie do siebie. Znów czuł ten piękny, migdałowy zapach jej włosów. Czuł się dziwnie. Melancholijnie. Jak młode dziecko, które żałuje, że słońce już zachodzi i dzień się niedługo skończy. Nie potrafił wyjaśnić, skąd się wzięło to uczucie. - Obiecuję, że od tej pory będę Cię lepiej chronił. Przeceniłem siebie i nie doceniłem ich, a ty przez to ucierpiałaś.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

1 lip 2013, o 09:58

Olivia z uśmiechem, który wywołały na jej usta słowa Daniela, odwróciła się w jego stronę. Trochę naciągnęła obolałe mięśnie, aczkolwiek tym sposobem nie musiała wyswobadzać się z jego objęć. Zarzuciła mu ręce na szyje, wspinając się jeszcze na palce, aby być bliżej. Operowana ręka już na tyle była posłuszna, że przynajmniej mogła swobodnie leżeć na barkach Frosta i nie przeszkadzać.
- Daniel. Przy Tobie czuje się bezpieczne jak nigdy wcześniej.
Zapewniła z uśmiechem i odgarnęła jakiś kosmyk włosów mężczyzny do tyłu. Przy okazji przeczesała go palcami. Pani doktor wpatrywała się w niego bez najmniejszego żalu, jeśli się obawiał taki znaleźć w tych dużych oczach.
- Nie skusisz się na spacer do ogrodu ze mną? Tam... Tam będziemy sami.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

2 lip 2013, o 10:48

Kiwnął głową w potwierdzeniu, nie dając po sobie poznać wewnętrznej ulgi. Z tym wszystkim, co się ostatnio działo, brakowało mu tylko jeszcze konfliktu z najbliższą mu osobą.
- Możemy iść - powiedział, sam w sobie nie będąc pewnym, czy mu się to podoba. Z jednej strony, w ogrodzie na pewno był cały legion tych podejrzanych roślin. Z drugiej strony, bardzo podobał się Danielowi sposób, w jaki Olivia powiedziała "tam będziemy sami". Wzbudziło to w nim jakąś taką ulgę, jakby obietnicę miłych chwil, zapewne zresztą całkiem słuszną.
- Mam nadzieję, że nas szybko wypuszczą - westchnął, gdy zbierali się do wyjścia. - Mam sporą ochotę się odwdzięczyć twoim starym kolegom za to wszystko.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

2 lip 2013, o 11:15

- Chodźmy.
Odparła i jeszcze nim puściła Daniela, wspięła się na palce i musnęła ustami jego policzek, co również mogło być odebrane jako jakaś taka obietnica. Olivia rzuciła na krzesło obok łóżka purpurowy szlafrok, który miała na sobie i sięgnęła po bluzę. Narzuciła ją na ramiona. Może i było ciepło, aczkolwiek nie na tyle, aby móc swobodnie w krótkim rękawku spacerować. Przeczesała palcami włosy i rozrzuciła je swobodnie na ramiona.
- Myślisz, że warto angażować się w pomoc od Przymierza? Że mogą nam cokolwiek zaoferować?
Zagadała, kiedy byli już w drzwiach. Dalia zamknęła je za nimi. Korytarze jak zwykle były puste, pielęgniarki kręciły się za swoimi sprawami. Kiedy podeszli do windy, ta oczywiście za pierwszym razem wciśnięcia przycisku nie przyjechała. Łaskawie zjawiła się po drugim zawołaniu. Olivia prychnęła.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

3 lip 2013, o 00:04

Frost cały czas podejrzewał, że zaraz armia pielęgniarek każe im wracać do pokoju, ale na szczęścia tak się nie stało. Daniel nałożył na siebie swoje stare, dobre ubranie (odrzucając wreszcie precz znienawidzony, szpitalny strój) i wyszedł za Olivią, szczęśliwy, że w końcu może rozprostować kości. Ziewnął jeszcze potężnie, choć bezgłośnie, i podążył za swoją partnerką.
- Przymierze na pewno zaoferuje nam więcej, niż babranie się w tym wszystkim samotnie - odpowiedział na jej pytanie. - Poza tym sądzę, że jeśli u ich boku się wyjątkowo dobrze sprawimy przeciw Cerberusowi, to kto wie, może będziemy ustawieni finansowo... Kto wie. Ochrona będzie ceną za tylko informacje. Ale ja chcę naciskać spust, Dalia. Chcę kasować agentów Cerberusa - kontynuował. Przez ułamek sekundy Olivia widziała w jego oczach te same zimne ogniki furii, którą mogła zaobserwować owego feralnego dnia w Fairbanks. Po chwili jednak zniknęły one, zastąpione zwyczajowym chłodem jego spojrzenia, tym razem jednak zmieszanym z ognikami chciwości. - A za to już chyba możemy kazać sobie zapłacić...
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

3 lip 2013, o 00:37

Dość podejrzliwie zmrużyła oczy. Nie wyglądała na przekonaną. To wszystko tak pięknie tylko brzmiało. A rzeczywistość jest przecież brutalna. Iluzja także inaczej się o tym wszystkim wypowiadał, co wcale tak w praktyce nie wyglądało.
- Zaraz, zaraz. Zabrzmiało to tak, jakbym miała sprzedawać swoją wiedzę...
Oparła się o ścianę windy i westchnęła ze zrezygnowaniem, jednocześnie opierając się o ścianę za sobą. Wybrała wcześniej parter, winda więc swoim ślimaczym tempem mknęła na dół.
- Jak Ty to niby widzisz? Powiem im, że jestem z Cerberusa, a oni uznają, iż nic się nie stało i to nawet lepiej? A jeśli uznają mnie za kogoś, kto im zagraża? Kogo trzeba... odpowiednio zamknąć i wyciągnąć z niego za wszelką cenę informację, które się da? Jak będą chcieli nazwiska? Siedziby? Stacje? Jak zażądają odpowiedzi, bo inaczej wyląduje przed sądem za działalność terrorystyczną...?
Im więcej Olivia mówiła, tym bardziej łamał się jej głos oraz rosła panika. Za bardzo takie czarne scenariusze wydawały się gotowe do zrealizowania. Zaraz zasłoniła usta dłonią i tylko zacisnęła palce, bo więcej zrobić nie mogła. Traciła grunt pod nogami im dłużej myślała o tym, że Przymierze dowie się o jej statusie ex-oficera Cerberusa.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

7 lip 2013, o 13:30

- Zakładasz, że powiemy Przymierzu cokolwiek o twojej przeszłości. Jeśli powiemy, to tylko i wyłącznie komuś zaufanemu. *Jeśli* - kiwnął głową Frost. Powoli wzbierała w nim irytacja. Winda jechała stanowczo zbyt długo. - Wierz lub nie, ale niektórzy z nich mają mózgi. - Strzelił kręgami w karku. - Ja tylko mówię, że skoro chcemy zaszkodzić Cerberusowi tak czy inaczej, to możemy przy okazji zadbać przy tym o własną kieszeń. Olivia, jeśli po prostu się ukryjemy, to nas znajdą prędzej czy później. A jeśli pokażemy Przymierzu, że możemy być cenni... no, dla mnie to po prostu najlepsza opcja. Bezczynność nie wchodzi w grę.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

12 lip 2013, o 21:08

- Nie rozumiesz.
Zaczęła ostrożnie, wywracając oczyma. W jej głowie i myślach brzmiało to jakoś bardziej logiczniej.
- Nie wiemy jaki mają stosunek do Cerberusa. Obawiam się po prostu tego, że będą chcieli wykorzystać moją przeszłość w czymś jak po trupach do celu.
Pomocni czy nie pomocni, naprawdę to nie miało większego znaczenia. Przymierze nie wiedziało nic tak naprawdę o Cerberusie, który z kolei dobrze sobie radził wchodząc w ich szeregi i po prostu mają informacje o większości ich ruchów. Nie byli w ogóle przystosowani do zwalczania pasożyta. Frost nie umiał tego pojąć, gdyż nigdy nie był wewnątrz organizacji. Fakt, że nie mówił niczego odkrywczego tylko ją drażniło. Wyczekująco wpatrywała się w kontrolki.
- Czy my w ogóle jedziemy, czy stoimi w miejscu?
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

14 lip 2013, o 17:19

- Znasz te windy. Jeżdżą wolniej, niż mówią elcorowie. Jestem pewien że Proteanie wyginęli, bo poumierali z głodu we własnych windach, grrrr... - Daniel dość wymownie stuknął palcem w panel kontrolny, chcąc go w razie czego pobudzić do życia. Nie dało to żadnego efektu. - Cóż, skoro nie rozumiem, to wyjaśnij mi. Z nas dwóch to ty jesteś ta inteligentna. Ja tu tylko strzelam - rzekł, pół żartem pół serio, unosząc ręce w kpiąco obronnym geście.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

20 lip 2013, o 17:30

- To jest cholerny dwudziesty drugi wiek! Odkryli cholerny przekaźnik masy a z windami nie umieją sobie poradzić... Dasz radę coś z tym zrobić?
Olivia, zirytowana, wywróciła oczyma. Najwidoczniej nie bez przyczyny wcześniej winda nie przyjeżdżała i nie mogła nią jechać. To był jakiś znak? Przestroga, iż jak będzie chciała na siłę to tak się to skończy? Następnie spojrzała prosząco na Frosta. Znał się na omni-kluczach, wiedzę na temat inżynierii jakąś miał, może więc sobie z kontrolą wind poradzi? Z początku prośba Daniela spotkała się z wymownym milczeniem. Nie wiedziała do końca jak powiedzieć to, aby zabrzmiało dość delikatnie.
- Wiesz. Nie byłeś nigdy w Cerberusie. Tego nie da się zrozumieć, jak się w środku tej maszyny nie siedziało. Ja Ci mogę opowiadać, próbować to zobrazować, ale nikt tego nie będzie tak odczuwał jak ja. To... To tak jak z Twoim strachem przed ogniem. Mogę stwierdzić, że rozumiem, a Ty tylko pokiwasz głową, bo dobrze wiesz, że ja tego nie pojmę za cholerę.
Westchnęła i poprawiła palcami włosy. Olivia nie czekają na odpowiedź, podeszła do Daniela, nos zahaczył o nos mężczyzny.
- Boje się sama nie wiem czego. Chyba popadam w paranoje przez to, że jesteśmy na celowniku.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

20 lip 2013, o 23:48

- Wiesz, chętnie bym coś z tym zrobił, ale... - Frost wymownie włączył swój omni-klucz, co poskutkowało tylko i wyłącznie wyświetleniem się holograficznego ekranu z logiem Cerberusa. Wirus, który im wrzucono na interfejsy, wciąż działał. Na wzmiankę Dalii o jego strachu przed ogniem, Frost cały zadrżał. Sam nie wiedział, czemu, ale w jakiś sposób jej dobór słów go strasznie uraził. "Strach", to było słowo kluczowe. Nigdy o tym nie myślał w kategoriach strachu, tylko... no właśnie, w jakiej kategorii o tym myślał? Nie mógł tego odgadnąć. Ale dość - nie o to przecież teraz chodziło.
- Nie mam jak zapewnić cię, że zrozumiem - powiedział kwaśno. - Mogę tylko zapewnić cię, że nie mam zamiaru położyć się i czekać, aż nas dopadną. Może to i jest superpotężna organizacja, ale jej członkowie to ludzie. Krwawią, gdy się ich zatnie. Albo gdy się im rozpryśnie mózg na ścianie. Ekspertyzę co do sposobów ich działania zostawiam tobie.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

28 lip 2013, o 11:09

- Nie mówię, że mamy siedzieć z założonymi rękoma i czekać, aż nas uratują jacyś turiańscy bohaterowie. Chodzi mi tylko o to, abyśmy nie mówili im na wstępie wszystkiego. Nie muszą przecież od razu wiedzieć, że jestem.... że byłam z Cerberusa. Gdybyś nie był tak upartym stworzeniem byłoby chyba łatwiej...
Olivia cmoknęła, pozostawiając pewną kwestie niedomówioną, na nieszczęście mało domyślnego Frosta. Przesunęła palcami po jego policzku i z ciężkim westchnięciem odwróciła się w stronę zadowolonej konsoli windy. Hologram piętra już od dawna nie uległ zmianie, nic nie zapowiadało, aby także winda w końcu ruszyła w dół bądź z powrotem do góry. Już trzeba było iść schodami, choć kto w tych czasach jeszcze swobodnie nimi chadza?
- Nie mają tutaj żadnego połączenia alarmowego?
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

28 lip 2013, o 11:35

- Nawet gdyby było, to i ta trzeba by chyba użyć omni-kluczy - warknął ze zniecierpliwieniem Frost, naciskając wszystkie guziki na holokontrolce, jakie tylko się dało. Przeklinał Cerberusa podwójnie. Mogą do niego strzelać, mogą mu zadek podpalać, ale żeby naruszyć jego Sopel... - I ja już powiedziałem wielokrotnie: nie pisnę ani słowa o twoich powiązaniach z Cerberusem. Powiesz sama, jeśli będziesz chciała. - Mordował się z przyciskami. Jasna cholera, KTÓRYŚ przecież musi działać... Grr... Bez tego omni-klucza czuł się jak bez ręki. Dosłownie.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

28 lip 2013, o 18:38

- Omni-klucza? A co, jeśli jakiś pacjent trafi tutaj przez pomyłkę? Będzie tak gnić albo liczyć na szczęście?
Oliwia rozłożyła bezradnie ręce. Znalazła się w sytuacji zagrożenia, toteż zaczynała reagować bardziej nerwowo i histerycznie niż powinna. Bezpieczne wydawały jej się już tylko laboratoria na Cronos i objęcia Frosta... Nie. Cronos już też nie było jej azylem. Chyba było to nieodpowiednie miejsce, jak i czas, aby uświadamiać sobie, jak niewiele bezpiecznych miejsc dla pani doktor zostało jeszcze w kosmosie. Potrząsnęła głową.
- Naprawdę nie ma tutaj żadnego, magicznego przycisku wzywającego pomoc?
Spojrzała na snajpera z nadzieją, chociaż coś podpowiadało jej, że przecież zna odpowiedź na to pytanie. Na słowa Frosta już tylko przytknęła, nie chciała dolewać oliwy do ognia.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

30 lip 2013, o 00:52

- A niech cię kroganin wyp... - urwał bluzg pod adresem kontrolki, pomny tego, że jest w zasięgu słuchu damy. - Jest taki magiczny przycisk, ale on też nie działa! - warknął, po czym westchnął. Mógł teraz tylko podrapać się po głowie. Trochę tęsknił za swoim pistoletem. Kiedyś znalazł się w podobnej sytuacji na Noverii; wtedy uratowało go to, że zaczął strzelać w sufit windy, alarmując obsługę. Co prawda skończyło się to upomnieniem od dowództwa, ale co tam. - Uch... - westchnął znów i spojrzał na Olivię wzrokiem, w którym była lekka nutka jego najbardziej znienawidzonego uczucia: bezradności.

Jednocześnie jednak przyuważył jej spojrzenie. Podszedł do niej te dwa kroki i położył jej rękę na ramieniu. - Wkrótce na pewno zacznie działać.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

30 lip 2013, o 01:05

- Żyjemy w erze przekaźników masy a jedna winda, akurat ta, musi nie działać!?
Olivia pokręciła głową z dezaprobatą. Takie było już ich szczęście, albo i nieszczęście. Jeśli nie gonią ich przez dwa układy agenci Cerberusa, to windy odmawiają posłuszeństwa. Kiedyś, jeszcze kiedy była dzieckiem oddelegowanym na szkolenie biotyczne, słyszała od innych studentów o niejakiej karmie. Mówili, że wszystko co złe, obraca się przeciwko sobie i musi zostać wynagrodzone. Naprawdę w swoim krótkim życiu aż tyle szkód wyrządziła, że nawet technika jest przeciwko niej?
- Nie skończy się nam tutaj powietrze, prawda? Prawda, Daniel!?
Nie chciała pokazywać po sobie, że powoli popada w panikę, toteż potrząsnęła głową raz jeszcze i spuściła wzrok na podłogę, co oczywiście nie było najlepszym pomysłem. Takie wpatrywanie się we własne buty uświadomiło jej tylko, że przestrzeń dookoła nich jest niewielka i jeśli zaraz nie oderwie wzroku od posadzki to będzie mogła oddać rękę byleby tylko potwierdzić, że ściany zaczynają się do siebie zbliżać... Przełknęła głośno ślinę i przyległa do ramion Frosta, szukając w nich jak zawsze schronienia.
- Skończą się godziny wizyt, więc nie mogą zostawić tak niedziałającej windy, prawda?
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

2 sie 2013, o 11:43

- Nie zostawią. A powietrze się nie powinno skończyć. To nie XXI wiek, środki bezpieczeństwa się trochę polepszyły przez ostatnie lata - uspokoił ją, choć sam miał wątpliwości. Należało jednakowoż zachować morale i zimną krew, choć w głębi duszy podzielał frustrację Olivii z powodu technicznych niedociągnięć w codziennych sprawach, mimo ery przekaźników masy.

Pomyślał. Nie było wszak czegoś takiego, jak sytuacja kompletnie bez wyjścia. W razie czego można było, hm... Olivia mimo wszystko nadal była biotyczką... - Myślisz, że w razie czego byłabyś w stanie to usunąć biotyką? - spytał, wskazując na przymocowany malutkimi śrubkami, zdejmowany panel na suficie.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

2 sie 2013, o 18:29

- Wiesz... Nam, na Cronos, też kazano mówić zawsze, że nigdy się nie skończy zapas tlenu. Kilku osobom skłamałam.
Olivia przełknęła głośno ślinę. Nie chciała wzbudzać paniki, powinna się czymś zająć, gdyż od tej bezczynności zaczynają ją nawiedzać czarne myśli no i biorą one górę nad jej świadomością. Pani doktor skupiła spojrzenie na Froście. Próbowała rozbierać go wzrokiem, aczkolwiek ciężko jej było pobudzić wystarczająco wyobraźnie, gdyż nie opuszczało ją przeczucie, że ściany się do siebie zbliżają. Aż się wzdrygnęła.
- Wiesz, Daniel, ta ściana stała chyba dalej...
Tu wskazała na tę naprzeciw, prostopadle do drzwi, wypuszczając powietrze ze świstem z płuc. Ona wcale nie wariowała!
- Uch. Unieść nie jestem pewna, ale zrobić dziurę w dachu prędzej.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Vancouver General Hospital

4 sie 2013, o 20:13

Frost, mimo skupienia na panelu, dość szybko zauważył przebijające spojrzenie Olivii i przełknął głośno ślinę, starając się nie wzbudzać jednak podejrzeń co do swojego... jakby to nazwać? Chyba nie niepokoju, bo niepokój jest czymś negatywnym. Był to bardziej taki osobliwy przypływ adrenaliny. Właściwie to próbował przypomnieć sobie, od ilu dni już się nie kochali. Jakąkolwiek liczbę by nie wymyślił, zawsze wychodziło mu za długo.
- Do diabła z tym - mruknął. - Będziesz w stanie wejść na górę, jeśli rozwalimy ten panel?
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Vancouver General Hospital

28 sie 2013, o 21:06

Weź się w garść, Harvin. Jak zaczniesz zbyt bardzo łapczywie chwytać powietrze, ze spokojnego oddechu przejdziesz w stan wentylacji, co tylko przyśpieszy wyczerpanie się zapachu tlenu. A tego nie chcemy, prawda? Więc teraz oddychaj spokojnie i skup na czymś swoje myśli. Czymś, co na pewno nie jest zatrzaśniętą w połowie szybu windą. Ani też brakiem drogi ucieczki. To tylko niepotrzebnie przyśpiesza prace Twoje serca, pobudza cały organizm... Skup się na Froście. Jest przystojny, prawda? Wyobraź go sobie nagiego. Najlepiej w innej niż ta scenerii. Wróć wspomnieniami do jakiejś waszej nocy. Pani doktor nie odpowiedziała, po prostu wpatrywała się w mężczyznę uważniej, można by śmiało stwierdzić, że śledzi każdy jego ruch. I to tak, jakby poddawała go analizie.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu

Wróć do „Vancouver”