Shane Razor
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 14:32
Miano: Shane Razor
Wiek: 32
Klasa: -
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: brak
Status: ex-SOC
Kredyty: 20.000

Shane Razor

11 wrz 2015, o 15:40

"Zaryzykuję..."
http://static.comicvine.com/uploads/ori ... promo4.jpg[/av]
326
MIANOShane Razor
DATA UR.25.04
MIEJSCE UR.Constant, Eden Prime
RASACzłowiek
PŁEĆM
OBYWATELSTWAZiemskie
SPECJALIZACJAŻołnierz
PRZYNALEŻNOŚĆPrzymierze
ZAWÓDNajemnik
[wyksztalcenie]"Nic szczególnego." - Taką odpowiedź podał Pan Razor.[/wyksztalcenie] [mieszkanie]123 Long Sreet, Sydney, Australia, Ziemia.[/mieszkanie]
[boxmid]Średniego wzrostu mężczyzna o widocznych modyfikacjach biotechnologicznych. Na oczach automatycznie chowane szkła przeciwsłoneczne, charakterystyczna broda. Z reguły ubrany w ciemny płaszcz, skórzane spodnie i kamizelkę. Przemieszcza się krokiem sztywnym, ostrożnym z racji swojego zawodu, często się rozgląda na boki gdy idzie, lubi mieć pod kontrolą całe otoczenie. Gdy z kimś rozmawia słychać niski głos, którego poszczególne słowa czasem zlewają się w jedną, prawie jednolitą breję zrozumiałą tylko dla osoby, która przy nim stoi. Mijając go na ulicy można odczuć wrażenie, że osoba ta jest wrogo nastawiona do otaczającego ją społeczeństwa. Posiada czarne protezy rąk oraz prawej nogi. W przeciwieństwie do niektórych osób posiadających bioniczne kończyny nie stara się ich ukryć pod rękawami. Z reguły ma podwinięte rękawy do łokci. W budynkach z reguły chowa swoje szkła przeciwsłoneczne. Wtedy wyraźnie widać, że jedno oko jest kolejnym [url=http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2014/10/bionic-eye-implanted-in-old-blind-man-to-see.gif]elektronicznym[/url] gadżetem. Na otwartym terenie wszystko to zostaje zasłonięte czarnymi szkłami, by nie stresować innych osób.[/boxmid][boxmin][b]Wzrost i waga:[/b] 185cm, 90kg [b]Skóra/karapaks:[/b] Śniada [b]Oczy:[/b] Brązowe, charakterystyczne urządzenia przy dolnych powiekach, z których wysuwają się szkła przeciwsłoneczne [b]Włosy:[/b] Średniej długości, zaczesane do tyłu brązowe włosy. [b]Znaki szczególne:[/b] Wyraźne zmiany w jego ciele poprzez wszczepione modyfikacje.[/boxmin]
[boxmid]Razor jest dosyć specyficznym człowiekiem. Przez to, przez co przeszedł gdy pracował jako policjant na Eden Prime stał się mniej ufny wobec innych i bardziej ostrożny. Bardzo często podczas rozmowy z kimś zamyśla się urywając temat. Gdy jest pod ostrzałem, stara się myśleć kilka kroków do przodu, by móc uniknąć ewentualnych nieprzyjemności. W kontaktach z płcią przeciwną bywa pewny siebie, czasem nawet podchodzący po chamski.[/boxmid][boxmin][b]Zainteresowania:[/b] Militaria, wyścigi, alkohol. [b]Lęki:[/b] : Śmierć, okaleczenie przez wybuch bomby, zdrada, brak amunicji. [b]Przyzwyczajenia/zwyczaje:[/b] Nadmierne rozglądanie się nawet podczas zwykłego spaceru, wieczorami siada z butelką wódki i pije przed telewizorem. [b]Uzależnienia:[/b] Alkohol [b]Znaki szczególne:[/b] Mimo wypicia dużych ilości alkoholu potrafi zachować resztki logicznego myślenia, by nawet podczas imprezy być gotowym na ewentualne kłopoty. Bardzo często nadużywa siły wobec cywili.[/boxmin]
Shane urodził się na Eden Prime jako syn funkcjonariusza policji Thomasa oraz Jackie - kucharki w policyjnej kantynie. Od najmłodszych lat ojciec wpajał mu doktryny związane z uczciwością i prawością. Pomocą potrzebującym i tak dalej, zwykłe pierdoły. W tym idyllicznym przedstawieniu świata chłopak żył do siedemnastych urodzin, gdy to jego ojciec został wezwany na akcję opanowania strajkującego tłumu przed jakąś kliniką plastyczną. Jeden z protestujących posiadał broń, a jako że Thomas był w tym doświadczony został wysłany by mediować z potencjalnym zamachowcem, lecz niestety ten stawiał opór, więc musiał użyć siły, w tym momencie podczas wyrywania broni został postrzelony w brzuch. Pocisk wystrzelony z broni niedopuszczonej do sprzedaży był na tyle silny, że przerwał wiele ważnych wewnętrznych narządów. Niestety tego feralnego dnia po przewiezieniu do szpitala zmarł mimo prób reanimacji. Shane przeżył to dosyć mocno i mimo błagań matki postanowił wstąpić do policji. Po ukończeniu niezbędnych szkół udał się do akademii, którą dzięki wyszkoleniu, które dał mu ojciec ukończył z wyróżnieniem i w wieku dwudziestu pięciu lat był już pełnoprawnym policjantem miasta Constant. W policji sprawował się bardzo dobrze, był skuteczny i wykonywał swoje zadania bez zadawania zbędnych pytań. Często zarzucano mu nadużywanie siły, ale nigdy się tym nie przejmował tak samo jak szefostwo, które było zadowolone z tego, że ktoś wreszcie potrafi załatwić sprawę raz a porządnie. Z czasem po kilku poważniejszych szkoleniach został przeniesiony do oddziału szybkiego reagowania. Tak jak jego ojciec. Widać niedaleko pada jabłko od jabłoni. W jednostce był czołową postacią, która przez swoje charakterystyczne, uparte podejście do działań zawsze wykonywała swoje zadanie. Po jednej z akcji jeden z ambasadorów zaproponował mu dołączenie do SOC, oczywiście się zgodził. Tutaj w wieku 30 lat dzięki swojemu doświadczeniu w policji z miejsca dostał do rozwiązania sprawę przemytników, niestety dobrze się to dla niego nie skończyło. W pogoni za bossem odłączył się od swojego oddziału. Nie przewidział jednak że to wszystko było zaplanowane. Podczas ścigania Razor wbiegł do budynku. Na samym środku opuszczonej hali stał terminal z ekranem, na którym pokazany był obraz z kamery przemysłowej, ale to co tam zobaczył było dla niego przerażające. Oglądał właśnie rzeź swoich współpracowników. Pięciu facetów zostało nafaszerowane ołowiem przez hordę bandytów, a on nie mógł nic z tym zrobić. Krótko po tym Shane złożył wniosek o zwolnienie z powodu traumatycznego przeżycia, który o dziwo nie spotkał się z odmową. Postanowił na własną rękę odnaleźć tego dupka, który to wszystko ukartował, bo jak się można domyśleć po tamtej akcji facet zwiał. Od jakiegoś czasu jest najemnikiem, niestety nie na tą skalę jaką by chciał. Z reguły jest wykorzystywany do tego, by chronić jakiegoś grubasa przenoszącego jakieś dokumenty z jednego końca Cytadeli na drugi. By pomóc sobie w poszukiwaniach zainwestował trochę w elektroniczne "ulepszenia" dla swojego ciała. Na szczęście wypłata w SOC była dosyć wysoka i inteligentne lokowanie pieniędzy opłaciło się wystarczająco, by móc kupić sobie specjalne rękawice imitujące protezy, które dzięki jakimś tam specjalnym stopom pozwalają mu podnosić większe ciężary. Shane za bardzo się na tym nie zna, ale jego zaufany dostawca wszystko mu wyjaśnił. Do tego przez chorobę wzroku musiał wydać lwią część kasy, która miała pójść na poszukiwania na specjalny bioniczny implant oka. Jeszcze nie do końca potrafi to obsługiwać, ale idzie mu coraz lepiej.
[statek][/statek][boxmid][/boxmid]
[ekwipunek]Standardowy generator tarcz, omni-klucz "Primo", oraz 20 tysięcy kredytów. Paczka papierosów, butelka taniego whisky.[/ekwipunek] [dodatkowe]Brak.[/dodatkowe]
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, o 21:54 przez Shane Razor, łącznie zmieniany 4 razy.
Shane Razor
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 14:32
Miano: Shane Razor
Wiek: 32
Klasa: -
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: brak
Status: ex-SOC
Kredyty: 20.000

Re: Shane Razor

12 wrz 2015, o 11:12

KP ukończone. Proszę o rzucenie okiem (ale jednocześnie bycie wyrozumiałym, dawno nie pisałem) :)
Ja’antian Actthan
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 sie 2015, o 17:46
Miano: Ja'antian Actthan
Wiek: 36
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianie
Zawód: Pilot myśliwca Siódmej Floty Turian, Porucznik Sz.
Postać główna: Zed'terco Galick
Lokalizacja: [Argos Rho > Feniks] Stacja Szczyt
Kredyty: 21.565

Re: Shane Razor

12 wrz 2015, o 13:56

Hej! Witaj na Cytadeli. :)

Przydało by się, żebyś powiększył Aparycję i Osobowość. W Aparycji mógłbyś napisać coś o wyrazie twarzy, o sposobie patrzenia np. zimny i przenikliwy, lub ciepły i przyjazny. Wspomnij o protezach, bo dowiadujemy się o nich dopiero w historii, powinno to być opisane właśnie w Aparycji, w historii może być jak do tego doszło. Co do Osobowości to twój bohater niczego nie pragnie, nie marzy?
Gdy jest pod ostrzałem, stara się myśleć kilka kroków do przodu, by móc uniknąć ewentualnych nieprzyjemności.
Tutaj drobna interpunkcja, jak się domyślasz, wyróżniłem brakujący przecinek.

Jak zakładam Thomas to jego ojciec, niestety wymieniasz tylko przypadkowe imię i podczas pierwszego czytania myślałem, że to random NPC.
Tutaj zrobię szybki fast forward, bo nie chce mi się zbytnio pisać o tym jak to mu szło w tej jednostce i przejdę do istotniejszych spraw.
Miło by było gdybyś jednak coś napisał. Nawet jeśli to miało by być coś w stylu: "W jednostce szło mu dobrze, jednakże musiało się to zmienić". Zdaję się na twoją kreatywność.

I ostatni, większy mankament to to kim jest. Jeżeli odszedł z SOC "z powodu traumatycznego przeżycia", to przypuszczam, że nie tknął by się broni do końca życia. Może trochę wyolbrzymiam, ale musisz przyznać, że jako najemnik używa broni.

O i jeszcze jedno, tym razem sprawa kosmetyczna. Przyuważyłem, że przy fragmencie o nalocie na punkt przerzutowy, jest trochę powtórzeń.

To chyba tyle. Jak na razie TAKa nie wysyłam. Zobaczymy jak Ci pójdzie z naprawianiem. :)
ObrazekObrazekARMOR ~ THEME ~ VOICE ~ NPC Pochłaniacze ciepła: 5 | W magazynku M-3: 15/15
Shane Razor
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 14:32
Miano: Shane Razor
Wiek: 32
Klasa: -
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: brak
Status: ex-SOC
Kredyty: 20.000

Re: Shane Razor

12 wrz 2015, o 14:12

Ja’antian Actthan pisze:Hej! Witaj na Cytadeli. :)

Przydało by się, żebyś powiększył Aparycję i Osobowość. W Aparycji mógłbyś napisać coś o wyrazie twarzy, o sposobie patrzenia np. zimny i przenikliwy, lub ciepły i przyjazny. Wspomnij o protezach, bo dowiadujemy się o nich dopiero w historii, powinno to być opisane właśnie w Aparycji, w historii może być jak do tego doszło. Co do Osobowości to twój bohater niczego nie pragnie, nie marzy?
Właśnie na tym cały bajer polega! O niczym nie marzy! Pozostawiam sobie szerokie pole do podejmowania przyszłych decyzji! :D Aparycja zaraz będzie poprawiona.
Tutaj drobna interpunkcja, jak się domyślasz, wyróżniłem brakujący przecinek.
Kochane moje przecineczki cudowne. Bardzo często stawiam je, tam, gdzie nie, trzeba, a czasem całkowicie o nich zapominam i stąd takie ciekawe rzeczy.
Jak zakładam Thomas to jego ojciec, niestety wymieniasz tylko przypadkowe imię i podczas pierwszego czytania myślałem, że to random NPC.
Dopiszę imiona na samym początku historii i będzie cacy.
Miło by było gdybyś jednak coś napisał. Nawet jeśli to miało by być coś w stylu: "W jednostce szło mu dobrze, jednakże musiało się to zmienić". Zdaję się na twoją kreatywność.
Nadal nie rozumiem po co... Ale ok, napiszę :)
I ostatni, większy mankament to to kim jest. Jeżeli odszedł z SOC "z powodu traumatycznego przeżycia", to przypuszczam, że nie tknął by się broni do końca życia. Może trochę wyolbrzymiam, ale musisz przyznać, że jako najemnik używa broni.
I tu cały bajer polega. Nie napisałem, że to jest prawdziwy uraz na psychice. Równie dobrze mógł udawać...
O i jeszcze jedno, tym razem sprawa kosmetyczna. Przyuważyłem, że przy fragmencie o nalocie na punkt przerzutowy, jest trochę powtórzeń.
Powtórzenia <3
To chyba tyle. Jak na razie TAKa nie wysyłam. Zobaczymy jak Ci pójdzie z naprawianiem. :)
Hymmm, poprawiam już momento ;)


W mojej historii jest pełno nieścisłości i niedopowiedzeń. Tak ma być, lubię mieć "otwartą" historię.
Shane Razor
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 14:32
Miano: Shane Razor
Wiek: 32
Klasa: -
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: brak
Status: ex-SOC
Kredyty: 20.000

Re: Shane Razor

12 wrz 2015, o 14:24

Ps. Poprawione :D (chyba)
Ja’antian Actthan
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 sie 2015, o 17:46
Miano: Ja'antian Actthan
Wiek: 36
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianie
Zawód: Pilot myśliwca Siódmej Floty Turian, Porucznik Sz.
Postać główna: Zed'terco Galick
Lokalizacja: [Argos Rho > Feniks] Stacja Szczyt
Kredyty: 21.565

Re: Shane Razor

12 wrz 2015, o 19:57

Widzę, że twoim największym wrogiem są powtórzenia, i, te, głupie, przecinki. ;)

Nadal imion nie ma.

Powiedzmy, że uznam to "szerokie pole do podejmowania decyzji".

Zrobisz te drobne poprawki i TAK leci na twoje konto. Życzę szybkiej akceptacji i miłej zabawy po niej. :)
ObrazekObrazekARMOR ~ THEME ~ VOICE ~ NPC Pochłaniacze ciepła: 5 | W magazynku M-3: 15/15
Shane Razor
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 14:32
Miano: Shane Razor
Wiek: 32
Klasa: -
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: brak
Status: ex-SOC
Kredyty: 20.000

Re: Shane Razor

12 wrz 2015, o 21:55

Edytowana.
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Shane Razor

13 wrz 2015, o 08:34

Rozumiem się na kimś wzorować, ale zrobić tak chamską zjebę z Adama Jensena?

Oczywiście, że nie.

Już nie wspominając o tym, że jeśli chcesz korzystać z jakichś zerżniętych z Deus Exa implantów / wszczepów / nakładek / cokolwiek to masz dokładnie opisać jak to działa i jakim cudem jakiś tam policjant ma dostęp do technologii, która w ME wcale nie jest tak powszechna. Taka rada na przyszłość, jakbyś jednak planował napisać zamiast kopiować skądś kartę. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Shane Razor

7 sty 2016, o 00:30

Brak odzewu od gracza - przenoszę do odrzuconych.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania odrzucone”