Eun Dae Gu
Awatar użytkownika
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 07:17
Miano: Eun Dae Gu
Wiek: 29
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Lokalizacja: Kij go tam wie
Kredyty: 20.000

Eun Dae Gu

24 wrz 2015, o 14:41

Jeśli mężczyzna robi coś bardzo głupiego, to zawsze z motywów najszlachetniejszych
http://i.imgur.com/ekIfH.png[/av]
658
MIANOEun Dae Gu
DATA UR.22.08.2156r
MIEJSCE UR.Seul, Korea Płd., Ziemia
RASACzłowiek
PŁEĆMężczyzna
OBYWATELSTWAZiemskie
SPECJALIZACJASzturmowiec
PRZYNALEŻNOŚĆSpołeczność galaktyczna
ZAWÓDSie zobaczy
[wyksztalcenie]Ukończone szkolenie w akademii wojskowej przymierza + program N. Odbyte specjalistyczne szkolenie w placówkach cerberusa z zakresu biotyki.[/wyksztalcenie] [mieszkanie][url=http://link]Mieszkanie nr 145[/url], Seongdong-gu, Seul, Korea Płd., Ziemia.[/mieszkanie]
[boxmid]Zaczynał się właśnie nowy, tak jak to meteorolodzy przewidzieli, słoneczny dzień. Promienie delikatnie muskały twarz dziewczyny śpiącej w jednym z mieszkań na przedmieściach Masan. Rozdrażniona, zaczęła wiercić się do tego stopnia, że uderzyła w twarz leżącego obok mężczyznę. Wstała pośpiesznie, kierując z przerażeniem wzrok na partnera. Z nosa leciała mu krew, a mimo to on sam leżał jak gdyby nic. Gdy spojrzała mu w oczy, poczuła lekki dyskomfort, jakby pochłaniały ją dwie czarne dziury, jednak na swój sposób było to przyjemne, wręcz podniecające. Sięgnęła po chusteczkę i wytarła spływającą na ponętne, cienkie usta krew. Uśmiechnęła się, po czym przejechała dłonią po jego delikatnie wyrzeźbionej klatce piersiowej, szepcząc cichutko słowa przeprosin. W końcu po krótkiej chwili zapytala [b][color=#FFFFFF]- Jak to możliwe że masz taką gładką skórę? Nie masz żadnych blizn, jakichkolwiek ran, czy też tatuaży... A twoja twarz? Gdybyś tylko przebrał się za kobietę, nikt by się nie zorientował że jesteś facetem. Jak ty to robisz, co?[/color][/b] - Taki się urodziłem, mam farta i tyle - odparł z lekkim uśmiechem, podnosząc się powoli z łóżka. Tak, jego uśmiech, to jest coś wręcz niesamowitego. Jak taki udawany, wręcz wymuszony uśmiech może być tak... powalający? [b][color=#FFFFFF]- Tak na marginesie, przypomniał mi się właśnie wczorajszy dzień. Pamiętasz jak próbowałeś że mną tańczyć?[/color][/b] - Jak to próbowałem? - zapytał nieco zmieszany, patrząc na chichoczącą towarzyszkę. [b][color=#FFFFFF]- Hahah, wybacz, ale gdybyś tylko się widział, hahahah... No ale mimo wszystko muszę powiedzieć że ruszasz się bardzo... zgrabnie. Twoje ruchy były zadziwiająco płynne... ach, szkoda że nie masz pojęcia jak się tańczy, mógłbyś być dobrym tancerzem.[/color][/b] - Taa, może jeszcze powiesz żebym zaczął grać w siatkówkę bo mam długie ręce?! [b][color=#FFFFFF]- A czemu by nie? Ale cieszę się, wreszcie...[/color][/b][/boxmid][boxmin][b]Wzrost i waga:[/b] 184cm i 77kg [b]Skóra/karapaks:[/b] [b]Oczy:[/b] Czarne [b]Włosy:[/b] Średniej długości, zazwyczaj rozczochrane, w nieładzie, czarne [b]Znaki szczególne:[/b] ---[/boxmin]
[boxmid][b][color=#FFFFFF]- ...zaczynasz zachowywać się tak jak wczoraj.[/color][/b] Mężczyzna otworzył na moment usta, jakby chciał coś powiedzieć, jednak się powstrzymał. [b][color=#FFFFFF]O! Znowu to samo! Nie wiem czy zauważyłeś, ale za każdym razem jak próbujesz coś powiedzieć, unosisz kącik ust do góry, a powieki zaczynają lekko drżeć. A jednak to dziwne, wydawałeś się taki... otwarty, szczerze głupiutki, heheh.[/color][/b] - Hola, hola, nie zapędzasz się aby ptasi móżdżku? [b][color=#FFFFFF]-Ej! Wczoraj też tak mnie nazywałeś... Rany, jak to jest że potrafisz od tak sobie obrażać innych, co? I to jeszcze za każdym razem masz inny wyraz twarzy, ech. O, a pamiętasz So Ran? No naprawdę, jak można podejść do obcej dziewczyny i powiedzieć jej bezpośrednio że ma fajne cycki, jeszcze wlepiając w nie gały. No ale to co zrobiłeś Ji Rin to już było przegięcie![/color][/b] Chłopak spojrzał na dziewczynę ze zdziwieniem - O co ci chodzi? Przecież powiedziałem jej komplement. [b][color=#FFFFFF]- Kom... porąbało cie? Jeśli złapanie kobiety za pierś i powiedzenie że dobrze leży w dłoni jest komplementem...[/color][/b] - Oj tam, czepiasz się - machnął ręką, po czym wstał i zaczął się ubierać. Jak zwykle miał gdzieś to co powiedzą inni, ale reakcje Rin, którą tak na marginesie uważał za zabawną, bynajmniej zapamiętał. [b][color=#FFFFFF]- No dobra, w takim wypadku, jako zadośćuczynienie...[/color][/b][/boxmid][boxmin][b]Zainteresowania:[/b] Reakcje ludzkie, ciekawi go ich różnorodność. [b]Lęki:[/b] Przyjaźń, boi się że stracić osoby dla siebie ważne, dlatego też unika dłuższych znajomości. [b]Przyzwyczajenia/zwyczaje:[/b] Często ucina sobie drzemkę, nie zważając gdzie się obecnie znajduje. [b]Uzależnienia:[/b] --- [b]Znaki szczególne:[/b] ---[/boxmin]
- ...opowiedz mi coś o sobie.
- Potem, teraz daj mi odpocząć.

Jeszcze zastanawiam się nad historią, a aparycje i charakterek poprawie, ale jako że nie dostałem wolnego, zejdzie mi trochę dłużej, w każdym razie niedługo reszta powinna się pojawić.

Baj de łej, zanim zacznę pisać... Da radę wepchać się do kogoś załogi? ^^
[statek][/statek][boxmid]W swoim czasie[/boxmid]
[ekwipunek]Na start przysługuje Standardowy generator tarcz, omni-klucz "Primo", oraz 20 tysięcy kredytów. Żadnej broni - tą trzeba dopiero nabyć w sklepie. Oprócz tego można wypisać tam wszystkie, inne od elementów opancerzenia i uzbrojenia przedmioty, jakie obecnie posiada przy sobie postać, lub te, które ma, lecz nie trzyma przy sobie. (Postać posiada przede wszystkim wszystko to, co uwzględni w polach ekwipunku w karcie statystyk. Tutaj jest miejsce na dodanie rzeczy, które posiada ogólnie).[/ekwipunek] [dodatkowe]Opcjonalnie, pozostałe ciekawostki odnośnie postaci.[/dodatkowe]
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Eun Dae Gu

7 sty 2016, o 00:34

Jeśli kiedyś w przyszłości będziesz chciał wznowić proces tworzenia karty - napisz, a przeniosę z powrotem do celnej. Póki co przenoszę do odrzuconych.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania odrzucone”