Ankar Gomesh
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 14:40
Miano: Ankar Gomesh
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Barman/Agent Handlarza Cieni na Omedze.
Lokalizacja: Omega, Zaświaty
Kredyty: 1.500

Ankar Gonesh

15 wrz 2015, o 21:27

Wyglądasz na gościa, który musi się wygadać...
169
MIANOAnkar Gomesh
DATA UR.27.09.2153
MIEJSCE UR.Londyn, Anglia, Ziemia
RASACzłowiek
PŁEĆMężczyzna
OBYWATELSTWAziemskie
SPECJALIZACJASzpieg
PRZYNALEŻNOŚĆSpołeczność Galaktyczna
ZAWÓDBarman/Agent Handlarza Cieni na Omedze

Dyplom psychologii na Uniwersytecie w Londynie, Szkolenie ICT w N-School [Nieukończone]

Apartament 041X, Dystrykt Kima, Omega.
Wysoki, przystojny, zawsze elegancki. No i brytyjski akcent. To działa - zwłaszcza na kobiety, a Ankar je uwielbia. Kiedy stoi za barem jest ucieleśnieniem barmana - doskonale ocenia ludzi, wie czego chcą się napić, w jakim są stanie, czy potrzebują porozmawiać. Jedyne co go zdradza to nieprzeniknione oczy, które wydają się świdrować rozmówcę Gonesha na wylot. Jakby mężczyzna zerkał Ci w duszę. Oszczędny w ruchach, pewny siebie i zawsze uśmiechnięty. Tylko ta mordercza wręcz precyzja, kiedy miksuje drinki. Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że gość który właśnie napełnia im szklankę byłby w stanie od niechcenia poderżnąć im gardło. Ale to tylko chwilowe wrażenie. Zapewne spowodowane czwartym już drinkiem.
Wzrost i waga: 187 cm, 76 kg
Skóra/karapaks: Biała.
Oczy: Ciemnobrązowe.
Włosy: Zawsze w lekkim nieładzie, do szczęki, kiedyś były brązowe, w tej chwili szpakowate.
Znaki szczególne: Lewe oko zastąpione implantem estetycznym w kolorze złotym. Wszczep jest czysto estetyczny, cóż Ankar jest jaki jest...
Kilkudniowy zarost.
Ludzie to tylko narzędzia na drodze do celu. Mantra, którą Ankar powtarza sobie już od bardzo dawna i która o dziwo sprawdza się idealnie. Ale taki już jest ten miło uśmiechający się zza lady mężczyzna. Aktor, szpieg, manipulant, świetnie czytający ludzi. Obsesyjnie kontrolujący siebie i otoczenie. Posiada wiele wcieleń na każdą okazję, gdy nie jest w pracy. Można zaryzykować stwierdzenie, iż nikt nie wie jaki jest Ankar Gomesh - nawet on sam. Wszystko co o nim usłyszysz to kłamstwo, podane w sposób aby do Ciebie dotrzeć. Mężczyzna jest doskonałym przykładem bezwzględnego oportunisty. Zrobi wszystko aby osiągnąć swój cel, jednocześnie pozostać poza kręgiem podejrzeń i wyciągnąć z tego jak największą korzyść. To dlatego właśnie jest tak rozchwytywany na rynku pracy.
Zainteresowania: Psychologia, empatia, studiowanie ludzkich zachowań.
Lęki: : Lęk przed porażką. Obawa przed czynnikiem losowym, którego nie sposób kontrolować. Dość głęboko ukryta obawa przed tym iż ktoś kiedyś ogra jego, że trafi na równie dobrego manipulanta, który przewyższy go umiejętnościami.
Przyzwyczajenia/zwyczaje: Obsesja na punkcie kontroli (siebie i otoczenia). Pedantyzm.
Uzależnienia: Kofeina i nikotyna.
Znaki szczególne: Wiecznie się uśmiecha. Nigdy nikt nie widział go w złym humorze. Zawsze spokojny i opanowany.
-Co dla Ciebie Dziadku?
-To samo co ostatnio.
-Dziadku, muszę zapytać, bo mnie od środka skręca. Przychodzisz tu od tygodnia, codziennie wpatrujesz się w szklankę. Potem wychodzisz. - Barman zrobił pauzę, zastanawiając się jak dokładnie sformułować pytanie - Byłeś na wojnie?
Stary mężczyzna rozkaszlał się, słysząc co powiedział mężczyzna po drugiej stronie baru. Ciężko było to poznać w pierwszej chwili, ale kaszel został wywołany spazmatycznych napadem śmiechu.
-Młody... - dziadek spojrzał na barmana przez swoje czarne lustrzane okulary, które były staromodnym sposobem wszczepione w jego ciało - daj butelkę czegoś mocniejszego, zamknij wcześniej i posłuchaj. To będzie długa opowieść.

Ankar jest sierotą, adoptowanym przez tureckie małżeństwo mieszkające w Londynie. Jego dzieciństwo minęło spokojnie i wręcz sielankowo, pod skrzydłami nadopiekuńczych rodziców.
Chłopak odebrał odpowiednie wykształcenie, jednak przez fakt iż uwielbiał snuć historie [w wielu przypadkach oczywiście zmyślone] nie miał zbyt wielu kolegów, traktowany był wręcz jak wyrzutek. Dopiero odpowiedni wybór studiów [Psychologia] pozwolił mu odpowiednio zgłębić sposoby działania ludzi. Wtedy też był w stanie odpowiednio dobierać elementy swoich historii, aby były one wiarygodne. Chłopak szybko zorientował się w dwóch ważnych rzeczach:
1. Był w tym cholernie dobry. Potrafił czytać ludzi, przez co instynktownie wiedział czego potrzebują o czym marzą.
2. Zdobywane wykształcenie pozwalało mu tworzyć wielowarstwowe manipulacje i opowieści, co z kolei prowadziło do tego, że był w stanie zdobyć wszystko czego pragnął. Czasami od razu, a czasami musiał wykazywać się cierpliwością - nie miało to dla niego znaczenia, tak długo jak osiągał swój cel.
Wtedy też zaczął traktować ludzi przedmiotowo - jak narzędzia. Jego praca dyplomowa o stosunkach międzyludzkich i możliwościach kontroli tłumów wywołała niemałe zamieszanie w kręgach akademickich, jednocześnie zwracając uwagę wojskowych z Przymierza. Zaproponowano mu szkolenie ICT.
Ankar zgodził się bez namysłu - kolejny krok w jego karierze, w dążeniu do celu. No i rodzice byli z niego tacy dumni.

W czasie szkolenia jakie odebrał w Willi Ankar uświadomił sobie, że wojna i wojsko to nie przelewki. Zacisnął jednak zęby, gotów wytrzymać do końca. Po pewnym czasie skontaktowali się z nim członkowie Cerberusa, proponując wstąpienie w szeregi organizacji.
Nie miejcie złudzeń - Ankar nie był idealistą, nie podzielał wiary w ludzkość jaka odznaczała podwładnych Człowieka Iluzji. Już wtedy przeświadczenie o podmiotowości ludzi było w nim bardzo silne. Zgodził się jednak na propozycje, rejterując ze szkoły i wstępując w szeregi Cerberusa.

Początkowo szkolenie nie odbiegało od tego, którego zakosztował w Przymierzu, z czasem jednak Ankar zaczął być szykowany do misji typowo sabotażowych i szpiegowskich. Jego talent do manipulacji szybko okazał się przydatny. Mężczyzna stał się specjalistą od przykrywek, oraz działania w bardzo głębokiej konspiracji. Stał się tak dobry, że wyznaczono mu zadanie przeniknięcia do siatki Handlarza Cieni. Zadanie niemalże samobójcze, jednak struktury Cerberusa zaczęły widzieć go jako potencjalne zagrożenie. Dodatkowo pojawiły się pewne informacje, jakoby Ankar działał na zlecenie Przymierza, jako podwójny agent. Dlatego też powierzono mu misję niemalże samobójczą, którą mężczyzna przyjął, mówiąc iż będzie to dla niego największe wyzwanie w historii.

Oczywiście sytuacja jaka miała miejsce potem należy do tych najbardziej błahych. Przez półtora miesiąca wszystko szło sprawnie, Ankarowi udało się wejść do siatki Handlarza jako podrzędny kurier. Wtedy też Cerberus zainicjował kontrolowany przeciek. Mężczyzna został schwytany i zniknął bez śladu na kolejne 3 lata. Cerberus był przekonany, że sprawa została załatwiona.

Ankar wypłynął po tym okresie na Omedze, jako jeden z agentów Handlarza. Nikt nie wie, co działo się z nim przez ten czas. Jednak kiedy pojawił się na stacji orbitalnej zaopatrzony był w pliki, które ustawiły go na pozycji łącznika pomiędzy Handlarzem a Arią T'loak. Władczyni Omegi toleruje obecność Gonesha, ponieważ ułatwia on prowadzenie interesów z samym Handlarzem, a posiadanie takiej osoby "na podorędziu" to po prostu ułatwienie. Nie zmienia to faktu, że Aria nie ufa mu i stale kontroluje poczynania Gonesha. Ten jednak nie daje jej powodów do odstrzelenia mu głowy.

Nie wie, że jeden z jego byłych współpracowników z czasów Cerberusa rozpoznał go niedawno i doniósł były przełożonym Gonesha o fakcie iż mężczyzna żyje i ma się dobrze. Dodatkowo Ankar nie zdaje sobie sprawy z faktu, że jego aktywność i działania w czasie gdy był członkiem organizacji Człowieka Iluzji (a także odnoszone sukcesy) spowodowały iż znajduje się on pod obserwacją szpiegów Przymierza, które bacznie obserwuje jego poczynania. Przymierze chwilowo koncentruje się tylko na obserwacji
ponieważ jego agenci nie do końca są pewni po której stronie gra mężczyzna, tak samo jak nieznane są informacje
w których może posiadać.
Brak

Omni klucz "Primo".
Standartowy generator tarcz.
20'000 kredytów.

Chwilowo brak.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2015, o 17:47 przez Ankar Gomesh, łącznie zmieniany 4 razy.
ObrazekObrazek +20% premii technologicznej | +10% do obrażeń w walce wręcz | 75% szans na odrzut
+20% do pancerza | +20% do tarcz
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 09:26

Bardzo, bardzo mi się podoba i ode mnie masz TAK od razu.

Chociaż pewnie ktoś Ci napisze że jest za mało szczegółów, rzeczy typu konkretne wydarzenia i nazwiska, być może jest trochę za dużo niedopowiedzeń, ale ja się nie będę czepiać :)
(tylko jednego - międzyludzkie piszemy razem)
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ankar Gomesh
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 14:40
Miano: Ankar Gomesh
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Barman/Agent Handlarza Cieni na Omedze.
Lokalizacja: Omega, Zaświaty
Kredyty: 1.500

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 09:32

Irene Dubois pisze:Bardzo, bardzo mi się podoba i ode mnie masz TAK od razu.
Dziękować. Jak pisałem - zardzewiałem już nieco, bo od PBFów miałem sporą przerwę.
Irene Dubois pisze:Chociaż pewnie ktoś Ci napisze że jest za mało szczegółów, rzeczy typu konkretne wydarzenia i nazwiska, być może jest trochę za dużo niedopowiedzeń, ale ja się nie będę czepiać :)
Zapewne tak. Jednak nie jest w moim stylu tworzenie na starcie drzewa genealogicznego do 5 pokoleń w tył ;) Dodatkowo jest wiele kwestii w ten sposób otwartych dla MG, które można wykorzystać.
Irene Dubois pisze:(tylko jednego - międzyludzkie piszemy razem)
True - dzięki ;)
ObrazekObrazek +20% premii technologicznej | +10% do obrażeń w walce wręcz | 75% szans na odrzut
+20% do pancerza | +20% do tarcz
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2044
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 11:11

Tak dla jasności powinieneś tam przy zawodzie, po przecinku, zaznaczyć o jego pracy dla Handlarza Cieni. I właściwie to moja jedyna uwaga ( ;
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ankar Gomesh
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 14:40
Miano: Ankar Gomesh
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Barman/Agent Handlarza Cieni na Omedze.
Lokalizacja: Omega, Zaświaty
Kredyty: 1.500

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 11:15

Właśnie nie do końca byłem pewien jak wygląda kwestia z SB i jak to jest rozwiązane na forum.
Czy to jawna informacja (ogólnie), czy niekoniecznie - teraz już jednak wszystko jest jasne.
Zaraz poprawię.

Dzięki!
ObrazekObrazek +20% premii technologicznej | +10% do obrażeń w walce wręcz | 75% szans na odrzut
+20% do pancerza | +20% do tarcz
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2044
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 12:39

Jawna czy niejawna, to karta postaci i nie może być tutaj niedomówień ( ; w końcu to wiedza dla gracza, zwłaszcza da mg, nie zaś dla postaci. I wpisz do zawodu, nie do specjalizacji, bo te są ściśle określone.
No i w karcie była mowa o agencie, nie o przedstawicielu, bo jednak przedstawiciel to wyższa liga, ktoś kto pracuje bezpośrednio pod Handlarzem, a nie dostaje zlecenia od jego kontaktów. A nie wiem czy ktoś, kto miał go z początku wykiwać, w tak krótkim czasie miałby prawo samodzielnej pracy pod Handlarzem.

- EDIT -
Zapomniałabym! Pamiętaj, że Rada nie ma wpływów na Omedze, więc nie bardzo mógłby być on pod obserwacją Widm. Zresztą, dlaczego miałby być pod ich obserwacją? Przecież nie zrobił niczego, co zagrażałoby Radzie.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ankar Gomesh
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 14:40
Miano: Ankar Gomesh
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Barman/Agent Handlarza Cieni na Omedze.
Lokalizacja: Omega, Zaświaty
Kredyty: 1.500

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 13:28

Jawna czy niejawna, to karta postaci i nie może być tutaj niedomówień ( ; w końcu to wiedza dla gracza, zwłaszcza da mg, nie zaś dla postaci.
Fakt - zostało już ustalone. Więc dopisano.
I wpisz do zawodu, nie do specjalizacji, bo te są ściśle określone.
Poprawione - faktycznie mój błąd ;)
No i w karcie była mowa o agencie, nie o przedstawicielu, bo jednak przedstawiciel to wyższa liga, ktoś kto pracuje bezpośrednio pod Handlarzem, a nie dostaje zlecenia od jego kontaktów.
Dla mnie to dosc zamienne handlarz-przedstawiciel. Ale oczywiscie ustosunkuje sie.
A nie wiem czy ktoś, kto miał go z początku wykiwać, w tak krótkim czasie miałby prawo samodzielnej pracy pod Handlarzem.
Po to tez jest ta dziura - 3 lata to duzo. Nie wiadomo co naobiecywal Handlarzowi Ankar. Na pewno od razu zdradzil Cerberusa, aby pozostac przy zyciu.
Zapomniałabym! Pamiętaj, że Rada nie ma wpływów na Omedze, więc nie bardzo mógłby być on pod obserwacją Widm. Zresztą, dlaczego miałby być pod ich obserwacją? Przecież nie zrobił niczego, co zagrażałoby Radzie.
Zawsze wyobrazalem sobie Widma jako organizacje, ktora jednak ma spore wsparcie Rady, takze w postaci dodatkowych agentow i siatki szpiegowskiej Rady. Widma to raczej top of the top i ludzie od dowodzenia i zadan specjalnych. Stad obserwacja na Omedze - nie chce mi sie wierzyc, ze Widma nie posiadaja tutaj oczu i uszu ;)
A co do tego dlaczego - coz, dezercja dobrego ucznia i pozniejsze akcje pod sztandarem Cerberusa na pewno nie przysposzyly mu przyjaciol.
Oczywiscie - to wszystko jest jakos tam przepuszczone przez moj filtr postrzegania - nie bede sie upieral i w razie czego jestem gotow pozmieniac rzeczy, ktore gryza ;)
ObrazekObrazek +20% premii technologicznej | +10% do obrażeń w walce wręcz | 75% szans na odrzut
+20% do pancerza | +20% do tarcz
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2044
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 17:14

Sęk w tym, że nie ma otwartego potępienia dla Cerberusa, a terrorystami nazywa ich tylko Przymierze. Miałoby to bardziej ręce i nóg, gdyby był na celowniku Przymierza i to tylko czekałoby, aż ten znajdzie się gdzieś w strefie ich wpływów, nie mówiąc już o zablokowanym dostępie na Cytadele. Zamiast Widm jacyś szpiedzy z kontrwywiadu etc ( ;
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Sotiria Khrysos
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: 28 cze 2015, o 13:00
Miano: Sotiria”Iria” Khrysos
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drell
Zawód: Asystentka w ambasadzie hanarskiej
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 3.270

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 17:18

O, w końcu nie Adam Jensen!
Karta dobra, historia spójna, bez zbędnych dłużyzn, osobowość charakterna, konkluzja jedna - jak pisałam wczoraj, postać mega fajna, nie widzę żadnych uchybień, więc TAK!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Ankar Gomesh
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 14:40
Miano: Ankar Gomesh
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Barman/Agent Handlarza Cieni na Omedze.
Lokalizacja: Omega, Zaświaty
Kredyty: 1.500

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 17:49

Zamiast Widm jacyś szpiedzy z kontrwywiadu etc ( ;
Sam fakt, ze mieliby to byc szpiedzy powoduje, ze niekoniecznie oni chca go zlapac - na razie: obserwowac.
Moze te Widma to faktycznie nieco przegiecie, ale na razie postac nie stanowi az takiego zagrozenia ani dla Przymierza, ani dla Rady, aby od razu blokowac dostep, czy go eliminowac. Prosta zasada - wciaz jest za malo danych, wciaz nie wiadomo dla kogo pracuje etc. Po za tym - szpiedzy mysla w kategoriach tez potencjalnych sprzymierzencow czy agentow. Bez sensu troche pozbywac sie takiego assetu ;)
Ale zaczynamy wchodzic w detale i nieco mojsza mojszosc i tym podobne ;)

W takim razie - niech beda szpiedzy Przymierza ;)

EDYTA:
Zdaje sie, ze mam 2 razy TAK, rozumiem ze brakuje mi twierdzacego ptaszka od kogos z Adminow?
ObrazekObrazek +20% premii technologicznej | +10% do obrażeń w walce wręcz | 75% szans na odrzut
+20% do pancerza | +20% do tarcz
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 17:54

Ło jesu. Asasyn nindża kurwa super szpiek <3
Gdyby nie to barmaństwo uznałbym historię za fest oklepaną. Taki zajebisty psycholog! Jeb do Przymierza, ale nie, nie. Cerberus wyciąga perełkę i jazda.
Mimo tego, że historia średniawo mi się podoba, to nie ma w niej niespójności i TAKa dam.
Witamy na Cytadeli.
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Ankar Gomesh
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 14:40
Miano: Ankar Gomesh
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Barman/Agent Handlarza Cieni na Omedze.
Lokalizacja: Omega, Zaświaty
Kredyty: 1.500

Re: Ankar Gonesh

16 wrz 2015, o 18:00

Ło jesu. Asasyn nindża kurwa super szpiek <3
Powiedzialbym ze profiler. Nigdzie nie napisalem, ze jest gosciem super hiper wyszkolonym bojowo, wiec nindza, Asasyn, i super (bo kurwa zdecydowanie i szpiek tesh) odpadaja ;)

P.S. Gdybym mial byc wredny - byly czlonek gangu ktory okazuje sie wojskowym prymusem? I ja mam oklepana historie ? ;)
ObrazekObrazek +20% premii technologicznej | +10% do obrażeń w walce wręcz | 75% szans na odrzut
+20% do pancerza | +20% do tarcz
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Ankar Gonesh

17 wrz 2015, o 00:24

Helou Morel,

Będę szczera, na początku odczułam pewien przesyt wspaniałości w tej postaci, ale Twoja odpowiedź Piance zdołała sprawić, że zmieniłam zdanie. Bo to faktycznie jest po prostu człowiek idealnie znający się na socjotechnice i nic w tym w zasadzie przesadzonego.
Jest tu parę - prawdopodobnie - niedopatrzeń, jak np. to, że zwykle nazywasz go Goneshem, podczas gdy w aktach widnieje nazwisko Gomesh. Pod koniec historii jest też parę powtórzeń (takich bardzo kłujących w oczy) i jedno dziwne zdanie ("tak samo jak nieznane są informacje w których może posiadać"). W związku z tym umówmy się tak, że ja Ci daję akcepta, ale podczas wklejania karty do Bazy danych poprawisz te mankamenty. Nie będę Cię trzymać w strefie celnej, bo nie ma sensu przez coś takiego.
Soł...
PS Według zasad, zmieniłam Ci nick na imię i nazwisko postaci.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania zaakceptowane”