Veronica Rossi
Awatar użytkownika
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2016, o 10:19
Miano: Veronica Rossi
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Czlowiek
Zawód: Adwokat
Lokalizacja: Ziemia
Kredyty: 20.000

Veronica Rossi

14 sty 2016, o 10:27

Zdrada jak kij, ma dwa końce. Moje wybaczenie i smak twojego bólu.
1574
MIANOVeronica Rossi
DATA UR.15 luty 2160
MIEJSCE UR.Palermo, Włochy, Ziemia
RASACzłowiek
PŁEĆKobieta
OBYWATELSTWAZiemskie
SPECJALIZACJASzpieg
PRZYNALEŻNOŚĆCerberus
ZAWÓDAdwokat

Leiden Universyty.

Mieszkanie startowe, Ziemia, Palermo
Kruczoczarne, lekko kręcone włosy to pierwsze co widzisz, kiedy spojrzysz na Veronicę. Jej śródziemnomorska uroda oczaruje cię i zwiedzie, zanim zdążysz zareagować i zorientować się co się wydarzyło. Ciemnogranatowe oczy, lekko połyskujące fioletem zaprowadzą cię na skraj świadomości, tak, że nie będziesz wiedział czy to jawa czy sen. Lekko wykrzywione u uśmiechu usta sprawią, że będziesz błagał o więcej, ale niczego więcej nie dostaniesz. Tylko to spojrzenie, krótkie i dumne będziesz mógł zbierać ze smukłej twarzy i wyraźnie zarysowanych kości policzkowych. Jej biodra będą ci się śniły nocami doprowadzając do szału, a potem będziesz ją widział całą, piękną, bo taka jest i nic z tym nie zrobisz. Światło odbijające się od jej naszyjnika cię oślepi, a szelest jedwabnej sukni lekko muśnie twój zmysł słuchu. Zapach jaśminu będzie twoim narkotykiem i nie będziesz go mógł wyrzucić z pamięci. A wszystko to będzie zwieńczone idealnie wysokim głosem, pełnym gracji i wdzięku.
Wzrost i waga: 174 cm, 65kg
Skóra/karapaks: Lekko opalona.
Oczy: Ciemnogranatowe z fioletowymi refleksami.
Włosy: Czarne, długie i kręcone, częściej noszone rozpuszczone niż związane.
Znaki szczególne: Tatuaż żaglowca na żebrach, po prawej stronie.
Myślałeś kiedykolwiek o tym jak kobiety potrafią być stanowcze i konkretne? Dodaj to tego jeszcze odrobinę złośliwości i sarkazmu a wyjdzie ci idealna Veronica. Próżno będziesz się u niej doszukiwać dobroci, czystości serca czy zwykłej w świecie empatii. Gdy pytałeś kolegów z biura jaka ona jest, każdy bał się odpowiedzieć konkretnie, bo przecież szefowa – córka szefa, to nie byle kto. Do tego potrafi nieźle dopiec, przecież sam wiesz, w końcu zostałeś jej asystentem. Pomiata tobą jak chce w każdą stronę, zawala niepotrzebną robotą a sama siedzi w tym swoim biurze i uśmiecha się kręcąc jeden pukiel włosów palcem. Miałaby cię gdyby chciała i dobrze o tym wiesz, bo potrafi uwieść każdego, kiedy tylko ma na to ochotę. Ale zazwyczaj kończy się na rozkochiwaniu w sobie mężczyzn i chwilowej zabawie. Taka jest, cała Veronica.
Zainteresowania: Golf, strzelectwo, muzyka klasyczna, literatura.
Lęki: : Utraty autorytetu, miłości, zniewolenia i zamknięcia.
Przyzwyczajenia/zwyczaje: Godzina joggingu codziennie rano.
Uzależnienia: Brak.
Znaki szczególne: Niechęć do obcych ras.
Pierwszy dzień w pracy zawsze bywał stresujący, z tego, co zdążyłam zauważyć u wszystkich, którzy przychodzili po rozmowach kwalifikacyjnych. Ja miałam ten komfort, że nie musiałam się wcale martwić o żadne rekrutacje czy rozmowy. Ojciec był szefem biura, wziętym prawnikiem, w końcu wiele nagłówków gazet nie raz wspominało o Rossi Advocacy i ich ogromnych sukcesach w wybronieniu co bardziej skomplikowanych spraw. Ojciec specjalizował się w morderstwach i innych, tego typu rzeczach, zawsze za to go podziwiałam. Pewnie dlatego właśnie poszłam jego drogą i po skończeniu Leiden Universyty trafiłam do kancelarii. Victor Rossi, mój ojciec, pracował dla Cerberusa i wiedział o tym każdy, kto potrzebował „pomocy”, zwłaszcza kiedy sprawa była delikatna. O tym oczywiście dowiedziałam się znacznie później, nikt przecież małemu dziecku nie jest w stanie wytłumaczyć tzw. wyższych celów niektórych działań.
Matka, Anna Rossi, była lekarzem, w końcu nie bez powodu przecież pochodzę z bardzo ułożonej i bogatej rodziny. Zawsze lubiłam się z tym obnosić, to budziło respekt i szacunek u ludzi, dlatego też nie widziałam powodu aby to ukrywać.
Urodziłam się w lutym, dwadzieścia sześć lat temu. Mam dwie siostry Giovannę i Rosę, obie są młodsze ode mnie i jeszcze studiują. Jedna dyplomację w Paryżu a druga dostała się do szkoły policyjnej w Berlinie. Ojciec i tak najbardziej dumny jest ze mnie, jako że będę mogła w przyszłości kontynuować rodzinny biznes jakim jest kancelaria.
Wychowywałam się w domu nad Morzem Śródziemnym w samej stolicy Sycili. Dorastając niczego mi nie brakowało, ale nie byłam jakoś szczególnie rozpieszczana. Ojciec lubił dbać o dyscyplinę, a matki praktycznie nie było w domu. Opiekowała się mną jakaś quarianka, którą rodzice traktowali trochę jak służącą. Nie pamiętam dokładnie tego okresu, ale podobno została ona skazana na wygnanie i nie miała gdzie się podziać. Matka spotkała ją w szpitalu i zaproponowała pracę u nas w domu, na co to się zgodziła. Tylko, że z tego co pamiętam, to uczono mnie, że za pracę się płaci. Tymczasem Fior’let dostawała za opiekę nade mną (a potem też moimi siostrami), jak to ojciec mówił – dach nad głową i posiłek. Nie raz w nocy słyszałam jak ojciec się na nią wydziera, bo coś zrobiła nie tak. Ale to było dzieciństwo, więc mogłam nie wszystko zapamiętać, tak, jak było naprawdę.
W międzyczasie miałam sporo zajęć poza domem. Rodziców było stać, więc chodziłam na takie zajęcia dodatkowe, jakie tylko można było. Oczywiście matka pierwsze wybrała za mnie i w krótkim czasie, mała Veronica chodziła już do szkoły muzycznej, wieczorami męcząc rodzicom uszy piskiem skrzypiec. To na szczęście nie trwało długo, bo przecież byłam na tyle zdolna by już po pół roku pisk zamienił się w coś bardziej melodyjnego.
Sama natomiast zapisałam się, już trochę później, gdzieś po szkole podstawowej – zresztą zainspirowana tamtejszym, przystojnym wuefistą, na strzelectwo.
Kiedy zaczęłam wreszcie wyrastać na atrakcyjną kobietę, co było wydać od razu, zauważyłam, że bardzo łatwo można w ten sposób manipulować ludźmi. Zwłaszcza mężczyznami. Spędzałam wtedy czas ze znajomymi z liceum – szkoła prywatna, same wybitne jednostki – jachty, wycieczki na Ilium czy Cytadelę, wieczne imprezowanie, koncerty i inne tego typu rzeczy. Żeby zbytnio tego nie przekoloryzować, oczywiście zaczęły się przygody z nadmiarem alkoholu, a potem także z narkotykami. Ojciec dowiedział się o tym wystarczająco szybko, abym nie mogła popaść w całkowite uzależnienie i zanim poszłam na studia kilkanaście miesięcy spędziłam w specjalistycznej szkole prawniczej (coś jak przygotowanie do matury) co pozwoliło mi na tyle się skupić na nauce, że egzaminy końcowe zdałam z wyróżnieniem. Niestety przygoda z imprezami i szaleństwem się przez to skończyła, a ja wylądowałam w Holandii.
Studia nie wyróżniały się niczym szczególnym, nauka, nauka i nauka. Nie byłam na początku szczególnie do tego przekonana, jednak po czasie w końcu złapałam odpowiedni rytm pracy. Udało się to pogodzić również z życiem towarzyskim i w krótkim czasie zakochał się we mnie student trzeciego roku, Tony, z Australii. To była wielka miłość. Naprawdę. Chyba pierwszy raz w życiu byłam tak szczęśliwa, mogąc być dla kogoś kimś ważnym. Tony okazał się zwykłym skurwysynem, był ze mną tylko, dlatego, że wiedział jak bardzo wziętym nazwiskiem jest moje i że tylko przeze mnie może dostać się do kancelarii ojca. Bo żeby był jakimś wybitnym studentem, to nie.
To właśnie sprawiło, że zostałam w końcu zimną suką, bo tak jest prościej, łatwiej i dużo bardziej profitowo. Skończyłam studia i trafiłam na aplikacje do kancelarii ojca i pewnie już zostanę tam na zawsze. Zainteresowanie Cerberusa dopadło mnie niedawno, nie wiem czy z racji tego, że ojciec jest bardzo wpływowym człowiekiem, czy też z racji moich osiągnięć w dziedzinie edukacji. Nie ukrywam jednak, że znając teraz cel działania tej organizacji, z chęcią do niej dołączyłam. Oczywiście nie obyło się bez serii testów i szkoleń, a jak potem się okazało także i obserwacji. Chcieli mieć zastępstwo w razie niedyspozycji ojca, więc je dostali, a ja mogę być z tego tylko dumna. Cerberus dał mi też coś, czego się nie spodziewałam, bo owszem z broni strzelać umiałam, ale oprócz tego zaoferowali mi szereg szkoleń przez co mogłam gdzieś upchnąć swoje sportowe zamiłowania.

Standardowy generator tarcz, omni-klucz "Primo", oraz 20 tysięcy kredytów.

Ostatnio zmieniony 15 sty 2016, o 22:18 przez Veronica Rossi, łącznie zmieniany 4 razy.
ObrazekObrazek
Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 11:25

Prawdziwa femme fatale, podoba mi się. Jakbyś jeszcze dodała przykład tej złośliwości, byłoby świetnie! Może dla smaczku jakąś przykładową rozprawę ojca w obronie Cerbero. I pytanie, czy to na pewno dobrym pomysłem jest by córka wiedziała od najmłodszych lat, że ojciec pracuje dla Cerberusa? Rozumiem, że mogła być dla niego Urszulką Kochanowskiego, ale w tak młodym wieku raczej nie zrozumiałaby złożoności działań C, raczej biorąc ją za terrorystyczna organizację (jak większość). Ale ogólnie karta bardzo mi się podoba.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2016, o 12:48 przez Zeto’Seya, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2038
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 12:22

W całej tej karcie brakuje tego, co najważniejsze, czyli kiedy zaczęła się jej współpraca z Cerberusem, na jakich zasadach i co w związku z tym zmieniło się w jakże bajkowym życiu dziewczyny. Cerberus rekrutuje tylko tych przydatnych, więc dobrze by było wspomnieć, dlaczego ją chcieli. Bo że ojciec jest z nimi powiązany to za mało.
Zeto ma także sporo racji - bardzo kiepskim byłby agentem jej ojciec, gdyby jego córka wiedziała od zawsze, że pracuje dla Cerberusa. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć. No i zminimalizować do minimum ryzyko ujawnienia wygodnej przykrywki.
Wygląd pisany w sposób dość... sugestywny, czego zazwyczaj się unika na forach tego typu, acz ufam, że będziesz potrafić odegrać taką femme fatale, a nie tylko opisywać, jaka jest piękna i sukowata ( ;
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Veronica Rossi
Awatar użytkownika
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2016, o 10:19
Miano: Veronica Rossi
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Czlowiek
Zawód: Adwokat
Lokalizacja: Ziemia
Kredyty: 20.000

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 13:53

Pozmieniane zgodnie z sugestiami :) czekam na następne
ObrazekObrazek
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 14:01

Ok. Mi też się generalnie podoba, lubię tego typu laski, więc co do koncepcji jestem na tak. Wyjaśnienie Cerberusa trochę takie na odwal się, ale myślę, że przejdzie.
Ode mnie SI.
Ps. Art Yennefer... Kocham.
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Matthew Tarczansky
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 23 lis 2014, o 20:31
Miano: Matthew Tarczansky
Wiek: 32
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Techniczny
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 35.880
Medals:

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 14:07

W związku z przydatnością postaci, ale biorąc pod uwagę samą kartę, art Yennefer (*.*) i tego, że ja nie mam żadnych zastrzeżeń...

Co tu dużo mówić...
Obrazek
ObrazekObrazek THEME|WORK THEME|SPACESUIT|CASUAL|VOICE|ARMOR Premia technologiczna: +20%
Bonus do tarcz: +15%
Bonus do celności strzelby: +5%
Zwiększenie siły i obrażeń od mocy technologicznych: 15%
Zwiększenie obrażeń zadawanych przez Spalenie: 10%
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 18:00

"Victor Rossi, mój ojciec, pracował dla Cerberusa i wiedział o tym każdy, kto potrzebował „pomocy”"

Zamieniłbym na coś w stylu:

"i każdy kto potrzebował "pomocy" zdawał sobie sprawę, że stoją za nim wpływowi ludzie."
No bo raczej zwykły człowiek, który popadł w tarapaty przez swoje przekręty, nie miał tak dokładnych informacji o tym, że dany adwokat pracuje dla Cerbera.

Osobowość: dopisałbym jaką motywację ma Veronica, by pracować dla Cerberusa. Czy pieniądze i władza, czy jakieś inne pobudki w stylu fascynacji Iluzją, niechęci do Przymierza ze względu na brak odpowiedniego przywództwa, czy co tam uważasz.

W historii wspominasz o pozwoleniu na broń, nim stała się dorosła. Nieletniej by pozwolenia nie wydali. Chyba, że miałaś na myśli, że ojciec kupił jej gnata i pozwolił z nim chodzić, bo zna kogo trzeba w policji i w razie wpadki nic jej nie zrobią.

Jak już tu wspomnieli koleżanki i koledzy - rozbudować należałoby część historii o tym dlaczego Cerberus interesuje się bohaterką? Zrobiłaś ją szpiegiem, zatem dobrze byłoby uzasadnić skąd szkolenie w tej dziedzinie? Może studia, na które uczęszczała były jakimiś elitarnymi, prywatnymi, gdzie instruktorzy Cerberusa obserwowali, urabiali doszkalali uczniów? Może zrobisz ją trochę starszą i opiszesz, że robiła już coś dla organizacji? Może gdzieś ją potem dodatkowo szkolili? Dlaczego mieliby jej ufać? Sprawdzali ją jakoś?
Musisz tutaj pokombinować.

Karta zapowiada się dobrze, zgrabnie operujesz słowem. :)
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Veronica Rossi
Awatar użytkownika
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2016, o 10:19
Miano: Veronica Rossi
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Czlowiek
Zawód: Adwokat
Lokalizacja: Ziemia
Kredyty: 20.000

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 19:41

Bleys Belford pisze:"Victor Rossi, mój ojciec, pracował dla Cerberusa i wiedział o tym każdy, kto potrzebował „pomocy”"

Zamieniłbym na coś w stylu:

"i każdy kto potrzebował "pomocy" zdawał sobie sprawę, że stoją za nim wpływowi ludzie."
No bo raczej zwykły człowiek, który popadł w tarapaty przez swoje przekręty, nie miał tak dokładnych informacji o tym, że dany adwokat pracuje dla Cerbera.
Bardziej chodziło mi o to, że nie bronił WSZYSTKICH, ale tylko ludzi powiązanych z Cerberusem.
Osobowość: dopisałbym jaką motywację ma Veronica, by pracować dla Cerberusa. Czy pieniądze i władza, czy jakieś inne pobudki w stylu fascynacji Iluzją, niechęci do Przymierza ze względu na brak odpowiedniego przywództwa, czy co tam uważasz.
Myślałam, że miłość do ojca i pieniądze, bogactwo, historia z quarianką (poniekąd niechęć do obcych) jest wystarczającym argumentem dlaczego chciała tam wstąpić, kiedy jej to zaproponowano.
W historii wspominasz o pozwoleniu na broń, nim stała się dorosła. Nieletniej by pozwolenia nie wydali. Chyba, że miałaś na myśli, że ojciec kupił jej gnata i pozwolił z nim chodzić, bo zna kogo trzeba w policji i w razie wpadki nic jej nie zrobią.
Nie, nie. Pozwolenie na broń dostała po 18 roku życia (w końcu to oczywiste) i tylko dlatego, że należała do klubu strzeleckiego.
Jak już tu wspomnieli koleżanki i koledzy - rozbudować należałoby część historii o tym dlaczego Cerberus interesuje się bohaterką? Zrobiłaś ją szpiegiem, zatem dobrze byłoby uzasadnić skąd szkolenie w tej dziedzinie? Może studia, na które uczęszczała były jakimiś elitarnymi, prywatnymi, gdzie instruktorzy Cerberusa obserwowali, urabiali doszkalali uczniów? Może zrobisz ją trochę starszą i opiszesz, że robiła już coś dla organizacji? Może gdzieś ją potem dodatkowo szkolili? Dlaczego mieliby jej ufać? Sprawdzali ją jakoś?
Myślę, że rekomendacje od ojca były wystarczające :) aczkolwiek fragment o szkoleniu dodałam.
ObrazekObrazek
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: Veronica Rossi

14 sty 2016, o 23:47

Veronica Rossi pisze:Bardziej chodziło mi o to, że nie bronił WSZYSTKICH, ale tylko ludzi powiązanych z Cerberusem.
Ok, warto byłoby to wpleść w zdanie, że wiedza dotyczyła tylko o ludzi z organizacji.
Veronica Rossi pisze:Myślałam, że miłość do ojca i pieniądze, bogactwo, historia z quarianką (poniekąd niechęć do obcych) jest wystarczającym argumentem dlaczego chciała tam wstąpić, kiedy jej to zaproponowano.
Rozumiem, ja osobiście ująłbym właśnie te informacje w osobowości, że np. jest tak mocno związana z ojcem, oddana mu, że zrobi dla niego bardzo wiele, itp.
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Re: Veronica Rossi

15 sty 2016, o 08:36

Dobra lwico, ja jestem na TAK, zobaczymy jak będziesz zimnosuczyć graczy :D

Obrazek
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Veronica Rossi

15 sty 2016, o 21:05

Halo alo,
    • "To na szczęście nie trwało długo, bo przecież byłam na tyle zdolna by już po miesiącu pisk zamienił się w coś bardziej melodyjnego."
    Nauka gry na skrzypcach na tyle, by (cytuję) "zagrać coś na wzór Wlazł kotek na płotek" trwa około pół roku, więc chyba nie bardzo dałoby się po miesiącu cokolwiek normalnego ze skrzypiec wydobyć :P
    • "Z tego jestem teraz najbardziej dumna, bo wkrótce zaczęłam odnosić sukcesy na zawodach międzygalaktycznych i zyskałam to, co teraz jest dla mnie takim, małym smaczkiem – pozwolenie na broń."
    Pozwolenie na broń nie jest już wymagane, przypuszczam. Wszędzie w uniwersum możemy spotkać osoby, które bez skrępowania noszą przy sobie broń.
Karta jest generalnie napisana dobrze, ale sama postać trąci narcyzem. To oczywiście w niczym nie przeszkadza, o ile będziesz potrafiła odgrywać taki charakter, a często jest trudno. Zaufam jednak, co mi tam. ;)
Nie będziemy sztucznie przedłużać, tylko poprawisz te dwa szczegóły u góry i akceptujemy.

___
EDIT:
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania zaakceptowane”