Pandore
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2017, o 12:31
Miano: Canae T'Hazor
Wiek: 108
Klasa: szturmowiec
Rasa: asari
Zawód: kryminalistka
Postać główna: Canae T'Hazor
Lokalizacja: Omega
Status: poszukiwana przez Cerberusa, uznana za zmarłą przez społeczność galaktyczną
Kredyty: 20.000

Canae "Pandore" T'Hazor

25 gru 2017, o 23:28

Embrace Eternity, scum!
817
MIANOCanae "Pandore" T'Hazor
DATA UR.5.05.2063r.
MIEJSCE UR.Thessia
RASAasari
PŁEĆkobieta
OBYWATELSTWAbrak
SPECJALIZACJAszturmowiec
PRZYNALEŻNOŚĆSpołeczność galaktyczna
ZAWÓDkryminalistka

ukończenie szkoły wojskowej na Thessi, przejście przez testy wchodzące w program Projektu Pandora

brak
Temat: Projekt Pandora, faza Hefajstos
Do: Człowiek Iluzja


Nasze przeczucia nie zawiodły. Obie asari spoczywają teraz u nas na łóżkach szpitalnych w stanie stabilnym. Odniosły spore obrażenia na skutek eksplozji, ale nie są one śmiertelne. Mogło być gorzej, na szczęście "Obiekt Pandora", jak począłem ją nazywać, nie zorientowała się wystarczająco wcześnie, że nasz sygnał jest fałszywy, by spróbować ucieczki. W innym wypadku musielibyśmy użyć większej siły rażenia, by ją uziemić. A nie chcielibyśmy marnować funduszy na długotrwałe zaleczanie ran obiektów laboratoryjnych. Na szczęście nie ma takiej potrzeby. Wystarczy parę dni pod mediżelem i będą gotowe do testów. Poskładamy je tak, że nie będzie nawet zadrapania!

dr Murakami


Datapad dr Brittany Dench
zapis głosowy "pandora 2"


Dowodzę "Operacją Hermes" Projektu Pandora od niedawna. Naszym zadaniem jest między innymi utrzymywanie stanu psychicznego testowanych asari w normie. Jednak nasz nadrzędny cel to poznanie czym jest to "łączenie się z wiecznością". Za pomocą substancji psychoaktywnych osłabiamy ich wolną wolę i poczytalność, następnie podpinamy pacjentki do symulacji, gdzie odbywają sztuczny stosunek seksualny i monitorujemy zachowania ich mózgów. Na razie rezultaty nie są zbyt dobre... Uważam, że lepsze wyniki uzyskamy przy użyciu hallexu. Muszę to zaproponować...
Pacjentki to ardat-yakshi, więc trzeba być naprawdę ostrożnym - już była jedna ofiara tej ich piekielnej choroby. Nie chcę, żeby to się powtórzyło. Do tej pory nie miałam żadnego przydziału, ale wszystko wskazuje na to, że kiedy przywrócą do zdrowia Obiekt Pandore, będę się nią zajmować. Jest podobno najsilniejsza i najniebezpieczniejsza z nich wszystkich. Muszę na siebie uważać, nawet jeżeli jestem aseksualna...


zapis głosowy "pandora 253"

Nie mogę uwierzyć, to już rok, jak ją mamy. Chyba jesteśmy bezpieczni. Pacjentki nie są w stanie wszcząć jakiegoś buntu. Już wiele z nich zginęło, były za słabe. Moja nadal się trzyma. Twarda suka... Kurwa... Wiem, to idiotyczne, mogłaby mnie zabić w mgnieniu oka, a ja nie umiem przestać o niej myśleć... w ten dziwny sposób, gdy widzę to zgrabne ciało... Śni mi się prawie codziennie, nie powinno tak być... Hipnotyzujące czarne oczy, smukły nos obsypany piegami, wydatne usta. Jest chyba najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek w życiu widziałam. Obiektywnie. Aaa... Britt przestań o tym myśleć, jesteś profesjonalistką. Asari jest na szczęście prawie nieustannie pod działaniem substancji odurzających... Ładujemy je w nią ponad normę, ma strasznie silną wolę... Musieliśmy ją jakoś ujarzmić. W ten sposób na pewno mi nie zagraża. Boże, i znowu ten obraz... Idealnie wyprofilowane piersi, jędrne pośladki... W snach zawsze ma taki... Buntowniczy styl ubierania się. Aż żałuję, że tutaj nie pozwalają jej się ubierać jak chce. Ciuchy pacjentów są takie obleśne. Czarna skóra... Tak, to jej pasuje... Hm... Opanuj się Dench! Chyba muszę się napić...
Wzrost i waga: 179cm 68kg
Skóra: morska
Oczy: czarne
Znaki szczególne: twarz lekko wysypana piegami
Temat: Projekt Pandora, mój pierwszy dzień na nowym stanowisku
Do: dr Hideo Murakami


Chciałam bardzo Panu podziękować za zaufanie mi i mianowanie mnie głównym psychologiem Obiektu Pandora. Operacja Hermes pod moim dowodzeniem będzie przebiegała bezproblemowo. Mój poprzednik widocznie zapomniał z kim ma do czynienia. Te piękne wynaturzenia, to przecież kosmiczne sukkuby. Ciało Afrodyty, ale dusza czarna jak nieskończona otchłań Tartaru... Nie bez powodu ten projekt nosi nazwę Pandora. Na szczęście na mnie jej wnętrze ani zewnętrze nie wywiera żadnego wrażenia. Nie odczuwam pociągu do żadnej ze płci, przeszłam przez tuzin badań psychofizycznych, może być Pan pewien, że nie odczuję żadnego podniecenia jej osobą. A już na pewno nie kiedy konsekwencje jakichkolwiek bliższych stosunków z badaną są tak drastyczne. Mam nadzieję, że ciało dr Vane przyczyni się do jakichś nowych odkryć. Jego system nerwowy będzie pewnie przedmiotem bardzo interesujących obserwacji...
Po dzisiejszej sesji zrozumiałam, jak trzeba być ostrożnym. Jest niebezpieczna, nawet będąc pod naszą kontrolą. Zwyczajne dawki substancji psychoaktywnych nie dają efektów. Trzeba będzie je zwiększyć.

dr Brittany Dench


Datapad dr Brittany Dench
zapis głosowy "pandora 601"

Udało mi się przekonać doktora do zrezygnowania z tych narkotyków. I tak nie dawały większych efektów, a tylko pogarszały stan Pandory...



Temat: Obiekt Pandora
Do: dr Hideo Murakami


Operacja Hermes przebiega zgodnie z planem. Obiekt Pandora jest posłuszna i współpracuje. W trakcie rozmów z nią nie zauważyłam żadnych reakcji, które mogłyby być oznakami nadchodzącego buntu. Jestem pewna, że niczego przed nami nie ukrywa. Jest monitorowana, wszystko co mówi, jest szczere. Składam raport z badań jej osobowości i charakteru.
Jest naprawdę hipnotyzująca, ma duszę lidera. Charyzmatyczna i pewna swego. Silny charakter, który nie lubi sprzeciwu. Nawet ja nie mogłam spędzać z nią więcej niż dwóch godzin w jednej kabinie, by się w niej nie zakochać. Jako istocie, rzecz jasna. Mnie nie podnieca, ale, jak już Pan wie, jestem wyjątkowym przypadkiem.
Najważniejsze dla niej jest przetrwanie, w tej kwestii nie ma moralnych blokad. Nie czerpie przyjemności z krzywdzenia niewinnych ludzi, jednak gdyby zależało od tego jej życie, byłaby zdolna do wszystkiego. Na pewno zemściłaby się na Cerberusie, gdyby tylko wróciła do siebie... Gdyby tylko miała szansę...
Prócz tego, cóż... W przerwach pomiędzy byciem krwiożerczą bestią nie tylko na polu bitwy, ale też w łóżku, byłaby całkiem przyjemną osobą. Lubi się śmiać, kręci ją teatr, muzyka klubowa, gra w pokera czy brydża. Myślę, że koledzy z Operacji Atena trochę przesadzili z minagenem X3 podczas testów, wydaje mi się, że jest uzależniona. Od hallexu też, ale to akurat nasza wina. Poza tym od tych wszystkich injekcji omega-enkafaliny ma wstręt do igieł i jej moce biotyczne chyba mocno osłabły. Co do lęków nie lubi też wszelkiej maści owadów. W walce z Miażdżypaszczą czy Zbieraczami mogłaby być mniej skuteczna niż zawsze. Albo bardziej, zależy czy byłaby w stanie przekuć swoją fobię na ogromną nienawiść...
Co jest najważniejsze: jest z nami szczera (mogłaby kłamać, ale nie próbuje tego), stabilna emocjonalnie, wdzięczna nam za nowe życie i cel... Jest nam oddana, przekonana, że nasze cele są szczytne i nasze działania służą dobru galaktyki. Będzie z nami współpracować.

dr Brittany Dench


Datapad dr Brittany Dench
zapis głosowy "pandora 614"


Zrobiłam jak kazała. Oby było warto... Na pewno będzie warto. Chcę poczuć jak to jest połączyć się z wiecznością... Muszę jeszcze tylko pozbyć się strażników...
Zainteresowania:
muzyka klubowa, gry karciane, sztuka
Lęki: aichmofobia, entomofobia
Przyzwyczajenia/zwyczaje: zacieranie rąk w sytuacjach stresowych / głodu narkotykowego
Uzależnienia: seks, minagen X3, hallex
Znaki szczególne: każda jej wypowiedź, ruch, gest jest jakby częścią nieustannego flirtu z rozmówcą
Temat: Nowy projekt
Do: Człowiek Iluzja


Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za przekazanie mi dowodzenia nad następnym projektem Cerberusa. Nie pożałuje Pan, nie zawiodę. Zainstalowaliśmy się już ze wszystkim na Eletanii. Placówkę można uznać za aktywną. Przejrzałem wszystkie potrzebne dokumenty i pliki. Zdążyłem już ruszyć nasz research team, dzięki temu mamy już cztery pierwsze pacjentki i wydaje mi się, że jesteśmy na tropie tego, czego szukamy. Canae T'Hazor, zbuntowana ardat-yakshi o ogromnych mocach biotycznych już dobrych 20 lat ucieka przed wymiarem sprawiedliwości - jeżeli można nazwać tak coś, każące istoty za kondycję z jaką się narodziły. Urodzona na Thessi przez samotną matkę. Dokładniej Matkę Aphrode T'Hazor, komandor wojska asari, nie żyjącą już od 32 lat. O jej przeszłym życiu wiadomo niewiele, a już na pewno nic o czym warto byłoby wspominać. Co przykuło moją uwagę, to fakt ukończenia szkoły wojskowej na Thessi i praktycznie błyskawiczny awans na Starszą Łowczynię po zaciągnięciu się do wojska. Musiała być naprawdę dobra. Ambitna, jej celem było zostanie agentką Widmo. Pewnie całkiem szybko by się jej to udało, gdyby nie odezwała się noszona przez nią choroba genetyczna. Obudziła się w jej przypadku bardzo późno, żaden lekarz nie wykrył niczego podejrzanego zanim doszło do pierwszego nieszczęśliwego wypadku. Canae nie była świadoma tego co robi, nie planowała zabójstwa, jej ofiarą była jej własna kochanka. Już to źle wpłynęło na jej zdrowie psychiczne. Nie ma się czemu dziwić, nagle wszystkie jej życiowe plany legły w gruzach. Przeszła przez klasyczne procedury - dostała wybór, który dostają wszystkie jej podobne: śmierć bądź wygnanie. Wybrała wygnanie. Pewnie czuła się winna za to, co spotkało jej partnerkę. Los jednak chciał inaczej i wydostała się na wolność. Transport, którym miała trafić do klasztoru, został zaatakowany przez piratów. Oczywiście, problem został szybko rozwiązany, wojowniczki asari to niebezpieczne przeciwniczki i zwyczajny atak piratów nie mógł być dla nich większym problemem... Ale zdecydowanie bardzo dobrym odwróceniem uwagi od swojego "ładunku". To spekulacje, ale prawdopodobnie inna ardat-yakshi przekonała Canae do ucieczki. Albo ją zmusiła. Wiadomo tylko, że ze statku zniknęły dwie osoby (trzy, jeżeli liczyć członkinię ochrony pilnującą kapsuł ratunkowych, chociaż po tej zostało przynajmniej ciało) - Canae T'Hazor i Beshete Hoen. Obie dotychczas nie zostały schwytane.
Od tego czasu minęło już wspomniane 20 lat. 20 lat tułaczki, ciągłego uciekania, ukrywania się. Ale też kopa wydrążonych z życia prostytutek, kilkanaście dużej skali rozbojów, szemrane interesy, wspólne napady z paroma gangami. Zdążyła napsuć krwi kilku mniejszym lub większym osobistościom. W każdym razie teraz jest na celowniku Rady Cytadeli. W pogoni za nią jest jedna z ich Widm asari, dokładniej Sheola Hoen, która oprócz szlachetnych pobudek "działań na rzecz bezpieczeństwa galaktyki", ma także osobiste... Ściga T'Hazor od kiedy tylko została Widmem 15 lat temu, by ukarać ją za sprowadzenie jej siostry na złą drogę. Cóż, może i tak było, tego nie jesteśmy w stanie się dowiedzieć, ale też nie sądzę, by było to istotne. Opracowałem już plan przechwycenia ich obu, potrzebuję tylko pańskiego zezwolenia.
Wysyłam wszystko w załączniku.

dr Murakami


Temat: Projekt Pandora
Do: Człowiek Iluzja


Już jutro, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, przechwycimy nasz domniemany "Obiekt Pandora". Według moich informatorów Canae wraz ze ścigającym ją Widmem kierują się właśnie w stronę naszego sygnału... W naszą pułapkę. Jesteśmy gotowi, wszystko czeka tylko, by zestrzelić, a raczej sprowadzić nasz nowy nabytek do poziomu, dosłownie. Obmyśliłem też jak zatuszować całe to zdarzenie, to także tylko czeka na odpowiedni moment. Wystarczy kilka kliknięć i będziemy mogli działać.

dr Murakami


Temat: Projekt Pandora, aktualizacja
Do: Człowiek Iluzja


Wszystko przebiega zgodnie z planem. Zaczęliśmy testy na Obiekcie Pandora wczoraj punkt 13:26. Mieliśmy mały incydent, stąd to opóźnienie. Nic nad czym warto się roztkliwiać. Zginęło trzech naszych pracowników, nie naukowcy. Poświęcili swoje życia, by oszczędzić nam większych kłopotów, może nawet kilku dni dodatkowej roboty, gdyby pacjentka wyrwała się spod kontroli. Opanowaliśmy sytuację, nie powinno być już żadnych problemów.
Społeczeństwo asari przekonane jest, że Canae T'Hazor zginęła w katastrofie kosmicznej i zagrożenie z jej strony już minęło. To samo tyczy się tego Widma asari, nieszczęśliwy wypadek przy pracy, nikt nie powinien węszyć. Jesteśmy bezpieczni, zająłem się tym osobiście.

dr Murakami

PS - Utrzymujemy tę drugą przy życiu, ale nie na długo. Jej mózg przyda się nam do badań. To jedyna zdrowa asari w naszej placówce.


Temat: Projekt Pandora, aktualizacja
Do: Człowiek Iluzja


Fakt, że Pandora jest nam posłuszna i współpracuje bardzo przyśpieszył nasze badania.. Z dnia na dzień dokonujemy małych odkryć, dwa lata temu byłoby to nie do pomyślenia. Staramy się nie robić z Obiektu Pandora bezmózgiego zombie, może to fałszować nasze wyniki, dlatego zaprzestaliśmy używania narkotyków. Za miesiąc powinna być już naszym sojusznikiem, a nie tylko ubezwłasnowolnionym podopiecznym. Co tydzień przeprowadzamy na niej testy biotyczne i treningi. Sprawdzamy jak duży wpływ na jej moce biotyczne ma wysysanie życia z partnerów w trakcie stosunku. Można powiedzieć, że dobrze ją "karmimy". Dr Schmidt zajmuje się testowaniem mocy umysłowych badanych asari. Podczas połączenia umysłów dwóch ardat-yakshi, umiera ta o słabszym umyśle. Przez te badania mamy mniej materiału badawczego, ale zdecydowanie więcej wiemy. To było bardzo niebezpieczne angażować w te badania również Obiekt Pandora, jednak dzięki temu wiemy, że jest najsilniejszą z nich wszystkich. Nie pomyliłem się, dzięki niej uda nam się opracować Puszkę.
Zwiększyliśmy ochronę wokół celi Pandory... Nie możemy pozwolić, by ta cała robota, jaką tu odwalamy poszła na marne, bo jakiś członek personelu się zapomni i wypuści ją na wolność.

dr Murakami

PS - Odsunęliśmy Pandorę od Operacji Atena. Straciła przez nią prawie całą swoją moc biotyczną, zresztą omega-enkafalina może powodować permanentne obrażenia mózgu. Nie mogliśmy do tego dopuścić. Operacja jednak nadal trwa, reszta pacjentek przechodzi przez testy.


Temat: coś jest nie tak
Do: Człowiek Iluzja


coś jest nie tak przyślijcie posiłki ktoś wypuścił obiekt


Temat: coś jest nie tak
Do: Człowiek Iluzja


Nie wiem kim jesteś i czego chcesz, ale będziesz musiał spróbować jeszcze raz. Wybiłam wszystkich w placówce, nikt nie uciekł. Ty też nie uciekniesz. Wyniki wszystkich badań zabieram ze sobą. Obiecuję ci, że za każdą jedną literkę wpisaną w te raporty zapłaci jeden z twoich ludzi. Ciekawe ile was tam jest w tym Cerberusie, bo tutaj widzę dużo literek... Otworzyliście tę swoją puszkę... Idę po was...

połącz się z wiecznością, śmieciu


Temat: .
Do: Człowiek Iluzja


nie musisz nikogo za mną posyłać, nie ułatwiaj mi zemsty
Zwyczajny prom UT-47 Kodiak Cerberusa. Pandora uciekła nim ze zniszczonej placówki Cerberusa na Eletanii.

- standardowy generator tarcz,
- omni-klucz "Primo",
- datapad z informacjami Cerberusa i wynikami badań zebranymi podczas Projektu Pandora,
- mała dawka minagenu X3,
- dwie tabletki hallexu,
- talia kart,
- 20 tysięcy kredytów.

- jest ardat-yakshi,
- doświadcza skutków ubocznych związanych z przeprowadzanymi na niej testami (dziury w pamięci, zaburzenia osobowości, niespokojny sen, koszmary, sen na jawie),
- od zniszczenia placówki Cerberusa, w której przeprowadzano na niej testy, używa pseudonimu "Pandora",
- jest wielką fanką masła orzechowego?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2017, o 01:11 przez Pandore, łącznie zmieniany 5 razy.
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Pandore T'Kouti

28 gru 2017, o 02:17

Cześć!

Wybacz, przez to całe zamieszanie ze świętami nawet nie zauważyłam nowej karty. :< Witamy na forum!

Bardzo ładnie piszesz, przyjemnie czytało mi się kartę, ale przyznam, że chyba przez późną porę kompletnie nie rozumiem zamysłu postaci. :P Historia ciekawie jest przedstawiona jako szereg zapisów, ale nie bardzo rozumiem cel tego wszystkiego. Po co Cerberusowi takie eksperymenty? Po co wcielanie asari do swoich szeregów, sprzeczne z całą ideologią organizacji? Po co wydawanie miliardów kredytów na coś, czym pogardza większość agentów?

Jeszcze ten fragment:
Zmienimy tylko parę drobiazgów, by mogła współżyć z innymi, nie czyniąc zagrożenia.
Cerberus jest zaawansowany, ale nie aż tak. Z tym schorzeniem borykają się asari od tysiącleci, pojawienie się Cerberusa i Przymierza na arenie niczego nie zmienia. Jest nieuleczalne.

Rozumiem cool postać, ale po co Cerberusowi super zajebista zmodyfikowana asari o nowej osobowości, twarzy i historii? xD Po to, żeby została Widmem? Nie umiem tego połączyć w sensowną całość, pomóż mi w tym.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Pandore
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2017, o 12:31
Miano: Canae T'Hazor
Wiek: 108
Klasa: szturmowiec
Rasa: asari
Zawód: kryminalistka
Postać główna: Canae T'Hazor
Lokalizacja: Omega
Status: poszukiwana przez Cerberusa, uznana za zmarłą przez społeczność galaktyczną
Kredyty: 20.000

Re: Pandore T'Kouti

28 gru 2017, o 02:34

Hejo! :D Właśnie myślałem nad sensownością tego wszystkiego, jak już wszystko zostało napisane XD Nie wiem, wydawało mi się, że może mając agentkę asari mieliby większy dostęp do ich technologii? Albo, by móc użyć jej do sabotowania czegoś od środka... Chociaż strasznie to naciągane... Z tym Widmem to nie do końca jest plan, jak dobrze widać w karcie dr Murakami miał trochę inne wyobrażenie o tym wszystkim niż sam Człowiek Iluzja. A czego chciał Człowiek Iluzja... tego właśnie nie zapisałem... xd

Z tym współżyciem to niefortunne użycie słów. Nie chodziło mi oczywiście o wyleczenie jej choroby, raczej o ujarzmienie jej żądz na tyle, by nie robiła tego z byle kim, byleby się rozładować. To bardziej psychoterapia. Przy pomocy implantu...

Z tego wszystkiego da się bardzo szybko zrobić bardziej wiarygodną historię. Cerberus, który eksperymentował na asari, Canae była jedną z ofiar, coś się stało (co, to ja tam już sobie wymyślę), udało jej się uciec i tak dalej, i tak dalej... Trochę jak z Jack, ale ma większy sens. I Canae ma więcej problemów na głowie :d Mogę to myknąć w ten sposób :)
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Pandore T'Kouti

28 gru 2017, o 02:53

Nie wiem tylko jak porwanie zbiega ardat-yakshi miałoby pomóc im w poznaniu technologii asari. :P Poza tym technologie są dość zunifikowane w świecie ME. Statki latają wyposażone w technologie ludzkie czy turian, medycyna pełna jest rozwiązań asari czy salarian. To trochę tak, jakby organizacja terrorystyczna turian, która nienawidzi ludzkości z całego serca, porwała seryjnego mordercę Johna Smitha żeby poznać sekrety ludzkiej technologii. Zbyt naciągane.

Poza tym, na co dawać jej nowy wygląd, nową osobowość, nową, nieposzukiwaną przez władze postać? Na co czynić z niej swojego agenta? Na co wydawać na takie rzeczy kredyty? Nie wydaje mi się to wartościowe z punktu widzenia organizacji, która wynosi ludzkość ponad inne rasy, a nie przybliża się do nich.

Bardziej już pasowałoby mi np. gdyby był motyw porywania ardat-yakshi w celu badania tej choroby i możliwie wykorzystania jej w formie broni biologicznej, lub poszerzenia wiedzy z dziedziny biologii asari. Ale bez tych agentów i bez nowych twarzy. :P
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Pandore
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2017, o 12:31
Miano: Canae T'Hazor
Wiek: 108
Klasa: szturmowiec
Rasa: asari
Zawód: kryminalistka
Postać główna: Canae T'Hazor
Lokalizacja: Omega
Status: poszukiwana przez Cerberusa, uznana za zmarłą przez społeczność galaktyczną
Kredyty: 20.000

Re: Pandore T'Kouti

28 gru 2017, o 16:07

Huh... Poprawione!
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Canae "Pandore" T'Hazor

29 gru 2017, o 00:23

Ok, jest już znaaacznie lepiej choć implant mi nie pasuje. Jest niepotrzebny :P

Jeszcze w wyglądzie jakieś tam wspomnienia o finansach. Myślę, że badania nad ardat yakshi nie podeszły nawet pod ułamek tego, ile kosztował Lazarus.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Pandore
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2017, o 12:31
Miano: Canae T'Hazor
Wiek: 108
Klasa: szturmowiec
Rasa: asari
Zawód: kryminalistka
Postać główna: Canae T'Hazor
Lokalizacja: Omega
Status: poszukiwana przez Cerberusa, uznana za zmarłą przez społeczność galaktyczną
Kredyty: 20.000

Re: Canae "Pandore" T'Hazor

29 gru 2017, o 01:13

Zniknęły obie te rzeczy, wydaje mi się, że nie pozostawiłem po nich śladu. Dodałem jedynie jeszcze użycie hallexu w badaniach i dorzuciłem do uzależnień i ekwipunku. :)
ObrazekObrazek
Tori Te’eria
Awatar użytkownika
Narrator
Posty: 413
Rejestracja: 15 sie 2016, o 21:18
Miano: Tori Te'eria
Wiek: 163
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 10.880
Medals:

Re: Canae "Pandore" T'Hazor

31 gru 2017, o 11:10

"Z pewną taką nieśmiałością", ale i radością stwierdzam, że nie znalazłam niczego, do czego mogłabym się przyczepić w warstwie stylistyczno - językowej (a jako wredna ciocia zawsze zwracam na to uwagę). Trochę krótkie zdania, korzystasz głównie ze zdań prostych, ale jest to wada z którą sama walczę, więc nie będę krytykować - pamiętaj tylko, że teksty budowane w ten sposób sprawiają wrażenie nieco "przyspieszonych", pisanych jakby w dużych emocjach i mocno ograniczają dodawanie opisów i emocji właśnie, a na czytelniku często sprawiają wrażenie lekkiego chaosu. Ale - tak jak pisałam wcześniej, ja również jestem tą przypadłością obarczona i zdaję sobie z tego sprawę, dlatego zawsze po napisaniu czegoś staram się przeredagować nieco tekst, by nadmiar krótkich zdań wyeliminować na korzyść zdań złożonych.

Sama fabuła - ciekawa, dająca spory potencjał. Dwie rzeczy do których się mogłabym przyczepić - to ilość ardat-yakshi wyłapanych przez Cerberusa. Jest to mutacja na tyle rzadka, a jednocześnie na tyle niebezpieczna, że asari z pewnością monitorują populację na tyle, że ilość wychwyconych potencjalnych mutantek po ich stronie jest bardzo wysoka. Ucieczka z transportu - ok, to trzyma się kupy, ale...
Podczas połączenia umysłów dwóch ardat-yakshi, umiera ta o słabszym umyśle. Przez te badania mamy mniej materiału badawczego, ale zdecydowanie więcej wiemy. To było bardzo niebezpieczne angażować w te badania również Obiekt Pandora
To ile w końcu Cerberus tych Ardat-yakshi przechwycił? Znikanie kolejnych mutantek (i to takich potwierdzonych) z pewnością byłoby zauważone i nie przeszłoby bez echa. Z pewnością jakieś egzekutorki zostałyby wysłane by to wyśledzić.

Druga kwestia - ardat-yakshi to określenie mutacji, defektu genetycznego (jak twierdzą asari, choć równie dobrze może to być kolejny - nieco niebezpieczny dla otoczenia, ale zgodny z teorią ich "pasożytniczego gatunku" - etap ewolucji) a nie "kondycji z jaką się narodziły". Użyłabym tu innego określenia, choć czepiać się nie będę.

To tyle z mojej strony :) Ciekawa jestem jak rozwijać się będzie Twoja postać, choć nie wiem jak bym się w jej towarzystwie czuła wiedząc o mutacji...

Jeśli chodzi o całość - masz ode mnie piękne TAK.
*** ARMOR *** VOICE *** FORMAL *** PARTY ***
ObrazekObrazek
Statystyki dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Valelo Edern
Awatar użytkownika
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2017, o 01:36
Miano: Valelo Edern
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Salarianin
Zawód: Biolog-oportunista
Lokalizacja: Yamm
Status: ex-Zaćmienie, obecnie niezwiązany z nikim
Kredyty: 11.750

Re: Canae "Pandore" T'Hazor

1 sty 2018, o 19:45

Nie jestem fanem wątku Ardat-Yakshi na służbie Cerberusa, ale uznaję go za jako-tako kompatybilny z lore'em. Co do reszty nie mam żadnych zarzutów. Daję ponadto plusa za lubieżność postaci. Tak.
ObrazekObrazek
Pandore
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 19 lis 2017, o 12:31
Miano: Canae T'Hazor
Wiek: 108
Klasa: szturmowiec
Rasa: asari
Zawód: kryminalistka
Postać główna: Canae T'Hazor
Lokalizacja: Omega
Status: poszukiwana przez Cerberusa, uznana za zmarłą przez społeczność galaktyczną
Kredyty: 20.000

Re: Canae "Pandore" T'Hazor

2 sty 2018, o 01:20

Tori - użyłem takiej pamiętnikowatej formy narracji, więc pomyślałem, że parę niedomówień nie zaszkodzi, jednak zawsze mogę dodać to gdzieś. Myślę, że maksymalnie z 8 pacjentek udałoby im się wytrzasnąć. A kwestia określenia genetycznego schorzenia "kondycją z jaką się narodziły" to tylko zabawa językiem dr Murakamiego. Chodziło oczywiście o kondycję zdrowotną, trochę moje balansowanie na granicy błędnego przetłumaczenia angielskiego condition w znaczeniu choroby, na polską kondycję... "Born with a heart condition" (urodzić się ze schorzeniem serca) na "urodzić się ze złą kondycją serca"

Valelo - wątek ardat-yakshi na służbie Cerberusa został usunięty z historii postaci. Stwierdzenia "będzie współpracować", "jest po naszej stronie" należy interpretować jako "wpłynęliśmy na jej wolę do tego stopnia, że nie musimy jej zmuszać i stymulować narkotykami, by uczestniczyła w badaniach, robi to z własnej woli" :)

I dziękuję za TAKi <3
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Canae "Pandore" T'Hazor

2 sty 2018, o 10:45

Zmieniam ci również nick na Canae T’hazor (zmienia się apostrof przez późniejsze błędy przy użyciu zwykłego na chacie forumowym i w statystykach).
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Podania zaakceptowane”