Gina "Hunter" Inviere

14 cze 2012, o 21:05


Miano: Gina "Hunter" Inviere
Wiek: 10.04.2154, 32 lata
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Specjalizacja: Strażnik
Przynależność: Cerberus
Zawód: Oficer CerberusaAparycja: Jedną z charakterystycznych cech oficer Inviere jest umiejętność przypasowania do zaistniałej sytuacji. Gina po służbie jest kobietą atrakcyjną, umalowaną, zadbaną, nieraz ubraną w wyzywające topy podkreślające jej atuty, do których przeważnie nosi zwykłe jeansy wraz z butami na niewielkim obcasie. Gdy jednak wraca do pracy, często spina krótkie, blond włosy w sposób bardzo niedokładny, zakłada wygodny, elastyczny strój, który nosi z najwyższą dumą, a także stabilne obuwie, nieograniczające swobody ruchu. Inviere na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie osoby oczytanej, obeznanej w świecie. Może to być za sprawą okularów, które od czasu do czasu nosi, a które nie są konieczne, gdyż wada jej wzroku jest minimalna. Wiele razy oferowano jej zoperowanie owej drobnostki, z uwagi na postęp technologiczny taki zabieg nie byłby ani niebezpieczny, ani wcale drogi, ona jednak zawsze odmawiała. Okulary dodają jej wyrazu.
Agentka Inviere nie boi się ubrudzić. W życiu, zarówno w pracy jak i poza nią ceni sobie wygodę i elegancję, co stara się połączyć. W jej szafie znajdziemy zarówno stroje wieczorowe, jak i sportową odzież.

Osobowość: Gina nie jest osobą zamkniętą, ale z całą pewnością nie ma wielu przyjaciół. Jest typem karierowiczki – całe swoje dotychczasowe życie poświęciła służbie, świadomie rezygnując z takich dóbr jak rodzina, nigdy nie żałując, nie gdybając, nie zastanawiając się nad podjętymi decyzjami. Jej rodziną, najbliższą, są ludzie, z którymi Gina służy. Chociaż stara się nie spoufalać ani nie przywiązywać, znajdą się tacy, za którymi skoczyłaby w ogień. Inviere nie jest duszą towarzystwa, jest za to kulturalna i obyta: zna wszelkie zasady savoir-vivre i dzięki temu, że darzy ludzi z szacunkiem – i ona jest osobą szanowaną.
Gina nigdy nie była rasistką. Nie wierzy w terrorystyczne akcje spod patronatu Cerberusa, ufa jednak w to, że tylko jeden człowiek i tylko jedna organizacja jest naprawdę zdolna pchnąć ludzkość do przodu. Inviere jest przekonana o znaczeniu swojej rasy niemal tak bardzo jak tego, że bez Cerberusa ludzie stanęliby w miejscu i zatracili się gdzieś w tle. Nie ma wątpliwości, że tylko Człowiek Iluzja prawdziwie rozumie potrzeby ludzkości. Oficer Inviere jest dumna z tego, że należy do organizacji, a jeszcze bardziej z tego, że jest człowiekiem.


Historia: Gina przyszła na świat dziesiątego kwietnia 2154 roku w Ottawie. Urodziła się w przeciętnej, kanadyjskiej rodzinie, tuż przed katastrofą, w wyniku której niemowlę oraz pół miasta zostało napromieniowane pierwiastkiem zero. Tragedia, która nigdy nie została do końca wyjaśniona a która pochłonęła dziesiątki istnień na niej ani na jej rodzinie – niemal cudem – nie pozostawiła żadnego piętna. Dziecko rozwijało się prawidłowo, bez żadnych komplikacji, dzięki czemu przeżyła spokojne i szczęśliwe dzieciństwo, dalekie od trosk i nieszczęść.
Mimo napromieniowania Gina przez dłuższy czas nie wykazywała żadnych biotycznych zdolności, aż do osiągnięcia lat czternastu. Z początku przerażona, za namową uprzejmych agentów i po części rodziny wstąpiła do projektu Przymierza, wówczas wczesnego, gromadzącego uzdolnione biotycznie dzieci. Gina przeszła krótkie, bo jedynie czteroletnie szkolenie mające na celu pomoc w okiełznaniu nowo poznanych talentów, poprzedzone operacją wszczepienia implantów typu L2, koordynujących jej biotyczne talenty, powodujących jednak częste migreny. Pod koniec treningu nie tylko panowała nad swoimi mocami, ale też niektóre z nich rozwinęła na poziomie dosyć przyzwoitym jak dla osiemnastolatki.
Dziewczynce od najmłodszych lat wpajano patriotyczne idee. Dzięki takiemu wychowaniu, oraz domowi pełnemu miłości i ciepła Gina wyrosła na silną, świadoma kobietę, która w wieku 18 lat wstąpiła do wojska. Dzięki tej decyzji zyskała szacunek w oczach swojego ojca i najbliższych. Jedyną osobą, która nie pochwalała tej decyzji, była jej matka, chociaż nie odważyła się odebrać córce marzeń.
A marzeniem Giny było wojsko. Dziewczyna zawsze była zdyscyplinowała, lecz w wieku 18 lat była także niestety naiwna. Wierzyła w wielkie idee bohaterstwa i heroizmu, wierzyła, że wstąpieniem do wojska poczuje spełnienie a teorie patriotyczne zapewnią jej chwałę na polu walki. Jej opinia o wojsku była po części wykreowana romantycznymi vidami, które nijak się miały do rzeczywistości. Dziewczyna przeżyła częściowy zawód – kilkuletnia służba uświadomiła jej, że podczas walki zarówno wrogowie jak i przyjaciele giną, a na polu bitwy nie istnieje coś takiego jak zasada fair-play.
Gina szybko pozbyła się złudzeń. W wojsku przeszła dodatkowe szkolenie biotyczne jak i technologiczne. Od zawsze interesowała się techniką. Nigdy nie bała się ubrudzić.
Parę udanych misji, parę zawodów, parę zatraconych idei później stała się zupełnie inną kobietą. Twardą, zdecydowaną i pewną siebie. Świadoma swojej wartości nie bała się brnąć naprzód, co zapewniło jej szybkie awanse... I zainteresowanie Człowieka Iluzji. Znana ze swych poglądów została zauważona przez jednego z agentów Cerberusa, by paręnaście miesięcy później stać się pełnoprawną agentką pro-ludzkiej organizacji.
Gina wykonała wiele misji dla lidera Cerberusa, jednych ważniejszych, innych mniej, z większości jednak raporty były pozytywne. Kobieta dwa razy w życiu dostąpiła zaszczytu rozmowy z Człowiekiem Iluzją, co było dla niej bardzo budujące.
Inviere nie bała się wykonywać poleceń zwierzchników z Przymierza, nawet kontrowersyjnych, zdając sobie sprawę ze swojej pozycji, dzięki czemu zyskała opinię lojalnego żołnierza. Wiele razy wymagano od niej rzeczy niezgodnych z jej sumieniem, każdą jedną misję wykonywała jednak bez cienia zwątpienia. W wieku 28 lat wstąpiła do Służb Specjalnych, gdzie pełniła funkcję raczej agenta do zadań nietypowych aniżeli żołnierza. Osiągnąwszy poziom N2 dumnie reprezentowała interesy zarówno Przymierza, jak i Cerberusa, zdobywając istotne doświadczenie i obszerną wiedzę.
Gina odkryła w sobie technologiczną smykałkę. Była dobrym technikiem – nie istniał dla niej terminal niezdolny do zhakowania, nie istniały drzwi nie do otworzenia, nie istniały dane, których nie można by przywrócić (z reguły).
Aktualnie oficer Inviere skupia się na rozwijaniu swoich umiejętności. Potrafi bardzo dobrze posługiwać się pistoletami - "duże" bronie są dla niej niewygodne, dzięki jednak służbie w wojsku nie są jej obce. Od ponad roku nie służy w Przymierzu - porzuciwszy życie wojskowe Gina koncentruje się na pracy dla Cerberusa, dając z siebie 200%.Ekwipunek:
- Dwa działka ręczne M-6 Kat (transfer z 2.0)
- Pistolet maszynowy M-9 Grom (transfer z 2.0)
- Nóż wojskowy, przymocowany do prawej kostki
- Omni-klucz
- Codzienny strój (zaprezentowany po lewej)
- Okulary

Środek transportu: Średniej wielkości jednostka typu MIR-16 o nazwie „Millenium Falcon”, zaopatrzona w autopilota, systemy maskujące, z dosyć grubym poszyciem. Statek, oprócz pilota, nie potrzebuje większej załogi. Powszechnie uważa się, iż MIR-16 idealnie nadaje się do szybkich podróży – jest cichy, diablo szybki i z uwagi na systemy maskujące – niezauważalny. Jego minusem jest brak jakichkolwiek działek obronnych.
http://imageshack.us/photo/my-images/202/27479881.jpg/
ObrazekObrazek

Strój Inviere | Statek Millenium Falcon | >Motyw Giny!<
GG: 2428221 (Jeśli napiszesz, przedstaw się)
Hunter

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:43
Miano: Gina Inviere
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Kredyty: 28.000
Medale: 1
Medal za długą służbę (1)

Re: Gina "Hunter" Inviere

14 cze 2012, o 21:45

Jestem na tak!
theme ~ voice ~ daily ~ armor~

ObrazekObrazek
+ 15% siły i obrażeń od mocy biotycznej
+ 10% zmniejszony koszt użycia mocy
+ 40% tarcz
+ 10% obrażeń przeciw pancerzom
+ przerwanie przeciwnikowi rzucania zdolności biotycznej, tym samym się przed nią broniąc (raz na walkę)


Ludzie byli kiedyś bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...
Iris Fel

Avatar użytkownika
 
Posty: 1517
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 27.360
Medale: 7
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1)

Re: Gina "Hunter" Inviere

14 cze 2012, o 21:46

No w końcu nasza druga blondyna.
Akcept :)
ObrazekObrazek

||Theme: >>:<<||
Mist

Avatar użytkownika
 
Posty: 408
Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 15:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medale: 3
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Najlepszy z najlepszych (1)

Re: Gina "Hunter" Inviere

14 cze 2012, o 22:08

Ja również na TAK - Cerberus!
ObrazekObrazek
David „Farciarz” Collins

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 118
Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Gina "Hunter" Inviere

14 cze 2012, o 22:09

Trzy razy tak! Przechodzi Pani dalej.
theme ~ voice ~ daily ~ armor~

ObrazekObrazek
+ 15% siły i obrażeń od mocy biotycznej
+ 10% zmniejszony koszt użycia mocy
+ 40% tarcz
+ 10% obrażeń przeciw pancerzom
+ przerwanie przeciwnikowi rzucania zdolności biotycznej, tym samym się przed nią broniąc (raz na walkę)


Ludzie byli kiedyś bliżej siebie. Musieli. Broń nie niosła daleko...
Iris Fel

Avatar użytkownika
 
Posty: 1517
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 18:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 27.360
Medale: 7
Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1)


Powrót do Podania zaakceptowane

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości