Sień Informacyjna Przymierza (Alliance News Network, ANN) to jedna z najpopularniejszych organizacji informacyjnych w całej galaktyce. Z początku utrzymywana była tylko dzięki oglądalności na Ziemi, jednakże szybko rozszerzyła swoją działalność, jako jedna z najbardziej wiarygodnych i rzetelnych stacji.

[Wiadomości lokalne] Trup w jeziorze Montrose

25 maja 2016, o 17:41

Dzisiejszego ranka rybacy odnaleźli ciało trzydziestolatka w jeziorze Montrose, niedaleko małego miasteczka o tej samej nazwie w stanie Missouri. Dwójka mężczyzn zawdzięcza to zaplątaniu się złowionej ryby w kaptur zmarłego. Sprawą zajęły się lokalne służby.
Trzy godziny później ciało rozpoznano jako Daniela R, 29 lat. Jego zaginięcie dwa dni temu zgłosiła jego matka, Josephine, mieszkające w mieście Montrose. Według informacji uzyskanych przez prasę, Daniel wrócił ubiegłego miesiąca do rodzinnej miejscowości po zakończeniu pracy przy wybrzeżu Oceanu Spokojnego. Matka obawiała się o jego stan mentalny, przez co śledczy nie wykluczają samobójstwa.
Na jego ciele nie znaleziono śladów walki ani żadnych uszkodzeń. Mężczyzna prawdopodobnie utopił się podczas ostatniej burzy, lecz powód, dla którego wybrał się nad jezioro i wszedł do niego w pełnym ubraniu nie jest znany.

Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego.
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do ANN

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość