To właśnie tutaj znaleźć możesz nowe informacje pochodzące z programu Wiadomości Galaktycznych, które zadbają o dostarczenie ci zarówno reportaży z sytuacji w galaktyce, jak i zwykłych plotek na temat gwiazd.

Wiadomości Galaktyczne
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 19 maja 2012, o 16:57
Wiek: 0
Medals:

Pożar w Okręgu Bachjret

6 sty 2016, o 18:32

Obrazek Pożar w Okręgu Bachjret

Dziś w godzinach wieczornych miał miejsce pożar jednego z lokali w części mieszkalnej Okręgu Bachjret. Na szczęście dzięki bohaterskiej postawie naszych służb ratowniczych straty materialne udało się ograniczyć do minimum. Niestety odnotowano jedną ofiarę śmiertelną.
Zgodnie ze wstępnymi wynikami śledztwa przyczyną pożaru bez wątpienia było podpalenie.
„Nie ma co do tego wątpliwości” – powiedział naszemu reporterowi rzecznik prasowy SOC – „Wciąż czekamy na pełną analizę, jednak ze wstępnych ustaleń wynika iż została użyta amatorska mieszanka łatwopalnych środków czystości. „
Według naszych ustaleń właścicielka mieszkania, pani Nathala T’K. została przewieziona do szpitala miejskiego Bachjret z powodu zatrucia dymem.
Okoliczności zdarzenia budzą jeszcze więcej wątpliwości po wysłuchaniu relacji sąsiadów poszkodowanej
„Najpierw usłyszałam jakieś dziwne odgłosy, zupełnie jakby w środku szalało stado dzikich bestii” – powiedziała naszemu reporterowi pani Marie Valves – „A potem wydawało mi się, że usłyszałam strzały, więc wezwałam SOC”
Rzecznik SOC potwierdził iż dyspozytornia odebrała zgłoszenie o podejrzanych hałasach w apartamencie pani T’K. Wydelegowana nie miejsce zdarzenia funkcjonariuszka niestety nie zdołała dotrzeć do mieszkania z powodu pożaru, który uwięził ją w windzie dopóki nie uwolniły jej służby ratownicze.
Zdumienie budzi również fakt iż poszkodowana właścicielka lokalu oraz ofiara przebywały w tym samym apartamencie w chwili rozpoczęcia pożaru, jednak tylko pierwsza z nich nosiła pełny pancerz bojowy.
"Niewątpliwie zbadamy ten trop, na tym etapie śledztwa nie wykluczamy żadnych możliwości" – stwierdził rzecznik SOC – "Gdy tylko stan poszkodowanej na to pozwoli natychmiast zostanie przesłuchana przez naszych funkcjonariuszy. Tymczasem proszę świadków zdarzenia o zgłoszenie się na najbliższy posterunek SOC w celu złożenia zeznań."
Gavyn Ramsey
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 7 paź 2015, o 22:03
Miano: Gavyn Ramsey
Wiek: 29
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Postać główna: Zeto'Seya
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Przymierze
Kredyty: 5.200
Lokalizacja: Breslau

Re: Pożar w Okręgu Bachjret

6 sty 2016, o 19:31

Dziewczyna siedziała w mieszkaniu z jakąś inną osobą, w pancerzu? Zaczęło się palić i zamiast wybiec została akurat tak długo, żeby się zatruć? Coś mi tu śmierdzi, i nie mówię wcale o tym dymie z miejsca zdarzenia. Poza tym gratuluję brawury Pani z SOC, która podczas pożaru wybrała windę.
Lata szkolenia, elita, stróże prawa, jak dzieci w lesie.
Komentarz dodany przez użytkownika: "I'm_a_dwarF" o godzinie 19:31 czasu Cytadeli
ObrazekObrazek

Wróć do „Wiadomości galaktyczne”