United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Mister Turian

2 lip 2013, o 16:07

Hierarchia Turian ma nową ikonę piękna! Redakcji udało się wychwycić zdjęcia, które wypłynęły do extranetu i przedstawiły odważną sesje zdjęciową nikogo innego jak dyplomatę Hierarchi Turian Axandra Likulusa!

Pan Likulus jest jednym z nowych polityków, którzy zasilili korpus dyplomatycznych Ambasady Hierarchii Turian na Cytadeli. Podlega bezpośrednio pod decyzje oraz odpowiedzialność turiańsiego Radnego Cytadeli. Oddelegowany do służby zdążył zabłysnąć, jak się okazuje, nie tylko w towarzystwie politycznym. Na co dzień cichy i dość opanowany, ważący każde swoje słowa, nie przypomina w niczym tego, jakim się okazał być przed aparatami oraz fleszami. Na prezentowanych zdjęciach można wyraźnie zauważyć, iż kamery nie peszą dyplomatę. Sam wdzięczny się do obiektywów, pokazując zupełnie inną, drapieżniejszą twarz. Może właśnie taki wizerunek na co dzień bardziej odzwierciedlałby ambicje polityczne Pana Likulusa? A czy wy, drodzy widzowie, uważacie, iż lepiej prezentuje się taki, naturalny, czy jednak wolicie zakłamany obraz statecznego, poważnego polityka? Niestety nie udało się nam uzyskać komentarza samego Axandra Likulusa. Nie zdołamy więc odpowiedzieć na pytanie dlaczego kreuje wokół siebie fałszywy obraz.

Pozostaje nam życzyć dyplomacie samych sukcesów w pracy. I odwagi, aby nie musiał tłamsić swojej prawdziwej natury.

Grace Parker
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość