United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Z ostatniej chwili- Napad na hotel Azura

26 lis 2013, o 16:44

Przed kilkoma minutami dokonano napadu z bronią w ręku na hotel Azura w Nos Astra. Przedstawiamy państwu relację na żywo, przeprowadzaną przez Lyzię Axeuss.

Przed kamerami pojawiła się młoda asari w garsonce i mikrofonem w ręku.

- Szanowne Panie, właśnie jesteśmy świadkami napadu z bronią w ręku na najsłynniejszy hotel w stolicy. Ryzykuję życiem, żeby przedstawić paniom wydarzenia.- kontynuowała, a kiedy zobaczyła nieprzytomnego volusa na podłodze, podbiegła do niego, chwiejąc się na szpilkach i westchnęła z przerażenia-Patrzcie! To pierwsza ofiara przestępców! Skatowany i pozostawiony na pastwę losu mężczyzna! Zapewne bogaty i wysoko postawiony volus.- następnie kamera skierowała się w stronę stojących przed recepcją quariankę czerwonym stroju, całkiem standardowo wyglądającego hanara z oznaczeniami przynależności do Zaćmienia na boku oraz dwóch ochroniarzy w pancerzach Błękitnych Słońc.- I tam! Są i sprawcy tego napadu. Jakaś quarianka i...- asari przymrużyła oczy- i... jej zakładnik hanar! Ale proszę zobaczyć, dzielna ochrona właśnie stawia opór napastniczce!

- Proszę za mną do pokoju ochrony- powiedziała głośno i aż nader ostentacyjnie ochroniarka asari w pancerzu Błękitnych Słońc, chcąc popisać się przed kamerą. - Tam poczekają państwo do przyjazdu funkcjonariuszy porządkowych lub egzekutorki.- rzekła, gestem wskazując hanarowi i quariance, gdzie znajduje się pomieszczenie ochrony.

Cała czwórka udała się do pomieszczenia ochrony, a asari poczekała, aż kuloodporna szyba wsunie się znów w sufit, żeby mogła porozmawiać z recepcją hotelową.

- Proszę opowiedzieć, co zaszło?- zapytała reporterka, przystawiając mikrofon rozmówczyni.

- Hanar miał zabukowane miejsce w naszym hotelu, co nie spodobało się tej quariance.- powiedziała z wyraźnie przerażoną miną. - Zaczęłą podrzucac zakrwawiony nóż i mi grozić. Powiedziała dokładnie: " Siniaki, ugryzienia w kostki, czasem jakaś urwana ręka czy noga.... " Na szczęście w naszym hotelu ochronę sprawuje najlepsza agencja ochroniarska.

Więcej na temat napadu już w wieczornych wiadomościach. Zapraszamy państwa o 19.00, zaraz po filmie "Przeminęło z wiatrem"
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość