United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Najemnicy znów na celowniku

23 lut 2014, o 13:29

Wszystko wskazuje na to, że grupom najemniczym brakuje szczęścia w ostatnim czasie. Jeszcze całkiem niedawno największym zmartwieniem trzech najpotężniejszych - Błękitnych Słońc, Zaćmienia i Krwawej Hordy - była sytuacja na Omedze, której fragment opanowany był przez "obrońcę stacji" - Archanioła, systematycznie przerzedzającego szeregi sił wystawionych naprzeciw niemu. Po odniesieniu dość wątpliwego zwycięstwa, zważywszy na poniesione wcześniej straty i koszta, szybko kto inny obrał sobie za cel już nadszarpniętych i często zmęczonych walką najemników. Tym razem uderzono tam, gdzie boli najbardziej - po kieszeniach!
Organizacja, która obrała sobie za cel utrudnianie życia innym, podobnym zgrupowaniom, wciąż jest zagadką zarówno dla galaktycznej społeczności jak i ofiar kradzieży. Do niedawna nikt jeszcze nie słyszał o takich przypadkach - zdarzały się oczywiście pojedyncze incydenty, jednakże wszystko wskazuje na to, iż tym razem najemnicy będą mieli do czynienia z czymś zdecydowanie mniej niewinnym i znacznie bardziej zorganizowanym. W ciągu ostatniego tygodnia znaczna część towarów Zaćmienia i Krwawej Hordy zniknęła. Z przyczyn oczywistych organizacje te nie podają żadnych informacji. Zgrupowanie znane pod nazwą "Synowie Euryale" zostało oskarżone przez Zaćmienie wczorajszego ranka o kradzież, jednakże najemnicy nie doczekali się jakiejkolwiek reakcji. Miejsce zakwaterowania lub zamieszkania członków ugrupowania jest nieznane, tak jak lokalizacja ich siedziby. "Euryale", ludzka kolonia, która niespełna dwa miesiące temu upadła za sprawą ataku Zbieraczy wydaje się być możliwym miejscem pochodzenia najemników, jednakże nic więcej na ich temat nie wiadomo. Możemy mieć jednak pewność, że zadzierając z takim przeciwnikiem, "Synowie" mogą mieć spore problemy już na samym początku ich działalności w galaktyce.
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość