To właśnie tutaj znaleźć możesz nowe informacje pochodzące z programu Wiadomości Galaktycznych, które zadbają o dostarczenie ci zarówno reportaży z sytuacji w galaktyce, jak i zwykłych plotek na temat gwiazd.

Wiadomości Galaktyczne
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 19 maja 2012, o 16:57
Wiek: 0
Medals:

Seks w każdym wymiarze

31 maja 2012, o 16:23

Seks w każdym wymiarze
Czyli wywiad z aktualnym redaktorem i właścicielem popularnego magazynu Fornax.
Zapewne wielu was interesuje jak wygląda dzień pracy mężczyzny, który przekazuje nam w ręce najbardziej pikantne zdjęcia i szczegóły z życia kosmicznych celebrytów. Dlatego idąc z duchem czasu, obalamy wszelkie granice i tabu, w rozmowie z właśnie tym niesamowitym mężczyzną. Przedstawiamy wam oto Toma ‘Rex’ Hamarda!

Amelia ‘Dotty’ Scribble: Witaj Tom. Mam nadzieję, że mogę Ci mówić po imieniu? <śmiech>
Tom ‘Rex’ Hamarda: Z taką uroczą buzią możesz mnie nazywać jak chcesz. Powiedz, nie myślałaś kiedyś aby znaleźć się na okładce naszego magazynu?


Dotty: <Chichot> Komplemenciarz. Ale wróćmy do tematu. Opowiedz nam o swoich planach do nadchodzącego numeru Fornax. W końcu będzie to wydanie jubileuszowe. Szykujesz dla czytelników coś niezwykłego?
Rex: Jestem pewien, że to, co nasi wierni czytelnicy odkryją w nowym numerze będzie szokujące. Mam tylko nadzieję, iż będzie to pozytywne zaskoczenie. Jednakże wolałbym nie zdradzać tajemnicy przed premierą. Chyba mnie rozumiesz? Jak na razie mogę zdradzić, że numer jubileuszowy będzie obszerniejszy a także, że pojawią się w nim niespodziewani goście.

Dotty: Drażnisz się z nami! Ale dobrze, ja i nasi słuchacze uszanują Twoją chęć utrzymania rozkosznej tajemnicy. W takim razie opowiesz nam może jak wygląda przeciętny dzień młodego, seksownego filantropa?
Rex: Z pewnością jest oryginalny. Zazwyczaj zaczyna się od telefonu naszego fotografa, iż kolejna piękna modelka nie ma się w co ubrać. Naprawdę, uważam, że to nie problem. <śmiech>. Następnie zjadam śniadanie, wyjeżdżam do pracy, gdzie właściwie tylko patrzę jak pracuje mrowisko. Moi ludzie są tak niesamowici, że właściwie nie ma konieczności mojej tam obecności. Czasami czuje się tak jakbym tylko stał i ładnie wyglądał. A to powinna być rola naszych modelek!

Dotty: <śmiech> Czarujący i skromny jak zwykle. Doskonale wiemy, że to ty stoisz za wynegocjowaniem wywiadu i sesji zdjęciowej z piękną główną aktorką z filmu Blasto, quarianką Dorlen vas Dreamer, czego nie potrafił dokonać nikt inny. Brawo! Jak Ci się to udało?
Rex: Naprawdę, porozmawiałem z nią i uświadomiłem jak wiele oboje zyskamy na prezentacji tak pięknej kobiety całemu światu. Takie ciało jest dziełem sztuki i nie powinno być dostępne jedynie oczom wybranych.

Dotty: Hm, to niemal poetyckie. Ale, wszyscy wiemy, iż otaczasz się pięknymi kobietami. I nie tylko. Czy jest ktoś specjalny w Twoim życiu?
Rex: Niestety niewiele kobiet jest dość wyrozumiałych aby żyć z mężczyzną przez którego życie co chwila przetaczają się stadka nagich, najpiękniejszych kobiet galaktyki. Nie pomagają zapewnienia, iż z większością z nich nigdy nic mnie nie łączyło. Och, takie życie. Liczę jednak iż w końcu znajdzie się odpowiednia dam, która podbije moje serce.

Dotty: Słyszeliście, drogie Panie? Ten przystojniak jest do wzięcia! <śmiech> Jeszcze pytanie na koniec. Czy jest ktoś, kogo zawsze chciałeś zobaczyć na okładce swojego magazynu?
Rex: Hm, może nie chodzi o okładkę, ale zawsze chciałem porozmawiać z komandorem Shepardem o jego życiu uczuciowym na łamach naszego magazynu. Niestety, zginął nim zdążyłem to zrobić. Zdradzę jednak, iż rozpocząłem negocjację z niejaką Liarą T’soni. Kto wie, co z tego wyniknie.

Dotty: Och, co za pikantna informacja! Teraz nikt nie będzie mógł się doczekać następnego numeru. Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś przekazać naszym czytelnikom na koniec?
Rex: Owszem. Nie bójcie się swoich fantazji - one są piękne. Są sztuką dla wykwintnych koneserów.

Wróć do „Wiadomości galaktyczne”