United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

4. Galaktyczna Konwencja Naukowa

16 wrz 2014, o 00:56

4. Galaktyczna Konwencja Naukowa!

- Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, zdaje się, że dziś wszystkie oczy spoglądają na Sur'Kesh, a konkretnie piękny Equilor, gdzie za ledwie dwa dni dojdzie do otwarcia 4. Galaktycznej Konwencji Naukowej - w iście wyuczonym geście, reporter podkreślił nazwę tego wydarzenia, jednocześnie robiąc dłuższą przerwę, pozwalając by jego głos doskonale rozbrzmiał z każdego możliwego odbiornika, właśnie transmitującego tą relację. - Przez blisko miesiąc wszystkie najtęższe umysły zbiorą się w tym miejscu, by połączyć swoją wiedzę i środki, próbując znaleźć odpowiedź na największe zagadki przed jakimi stoi dzisiejsza społeczność galaktyczna. Kto wie czym zostaniemy zaskoczeni tym razem?

Stopniowo wyciszany głos reportera w końcu zastąpiła charakterystyczna muzyka, którą wszyscy bez problemu mogli powiązać z reklamą przez ostatnich kilka tygodni bombardującą ekstranet.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Bioinżynieria, inteligentne podzespoły, najnowocześniejsze osiągnięcia technologii oraz odkrycia nauki.
Świat jutra czeka na Ciebie już dziś. Poznaj go odwiedzając 4. Galaktyczną Konwencję Naukową!
Blisko tuzin hal wystawowych, 30 laboratoriów i pracowni, tysiące eksperymentów przeprowadzanych z udziałem widowni. Wszystko to dostępne przez cały miesiąc dla każdego zainteresowanego.

Nie zwlekaj i dołącz do nas w tej niezwykłej przygodzie.
4. Galaktyczna Konwencja Naukowa rozpocznie się już za dwa dni.
Lokalizacja: Basen Annos - Pranas - Sur'Kesh - Equilor.
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość