United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Wiadomości ze świata!

29 sie 2015, o 22:48

"Poruszenie w przemyśle medycznym!"

Bancroft Medical, mająca swoją główną siedzibę w mieście Londyn na planecie Ziemia, ogłosiła do publicznej wiadomości informację o zakupie nowoczesnych, zautomatyzowanych stołów operacyjnych FutureMed 2.0 do chirurgii implantowej. Urządzenia, wykorzystujące pionierską technologię i będące szczytowym przykładem ludzkiej myśli technicznej, zostaną wprowadzone do większości klinik BC do końca tego roku. Popularność tej decyzji doskonale potwierdza fakt, że po zakończeniu konferencji prasowej, akcje giełdowe Bancroft Medical gwałtownie wzrosły.

W odpowiedzi na ogłoszenie Bancroft Medical, rywalizująca sieć klinik Dayward Inc. poinformowała świat medyczny o utworzeniu nowego zespołu badawczego, którego celem będzie zaprojektowanie nowych, niespotykanych do tej pory na rynku implantów. Dokładne informacje na temat wszczepów nie są jeszcze znane, ale jeden z anonimowych pracowników laboratorium określił je jako "rewolucyjne i jedyne w swoim rodzaju", co z pewnością wzbudziło zainteresowanie.

"Statystyki nie kłamią!"

Apex Omnitools udostępniło na extranecie roczne zestawienie statystyk dotyczących sprzedanej przez nich elektroniki. Zestawienie podkreśla sukces modułów wydajnościowych NetBlink, wykorzystywanych w niektórych typach nowoczesnych omni-narzędzi, wskazując na oszałamiająco pozytywne reakcje konsumentów (97.6%).

"Przyszłość to energia geotermalna!"

Przedstawiciel Movichai Energetics ogłosił na konferencji prasowej, że ostatnia z podwodnych stacji geotermalnych została poddana pełnej automatyzacji. Od bieżącego miesiąca nad pracą głębinowych maszyn mają czuwać wyspecjalizowane, nowoczesne systemy, które zapewnią pełne bezpieczeństwo oceanicznych placówek oraz najlepszą wydajność. Energia geotermalna, stanowiąca solidną alternatywę dla innych źródeł energii, po raz kolejny stała się popularnym tematem w prasie, a akcje Movichai Energetics skoczyły na giełdzie jak szalone.
"Człowiek potrafi być zawodny, dlatego od początku nie mieliśmy oporów przed przeznaczeniem naszego budżetu na niezbędne modyfikacje. Bezpieczeństwo zawsze było naszym priorytetem", poinformował UC przedstawiciel Movichai Energetics. "Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, ale jesteśmy firmą, którą lubi dmuchać na zimne. Teraz mamy pewność, że nasze stacje głębinowe pozostaną niezawodne."

"Współpraca T-GES Mineral Works oraz Kassa Fabrication"

Kassa Fabrication, gigant przemysłu zbrojeniowego znany z produkcji doskonałych pancerzy, ogłosił zwycięzcę przetargu na dostawę wzbogaconego irydu. Zostało nim znane T-GES Mineral Works. Kontrakt opiewał na pięć tysięcy przemysłowych jednostek surowca, które posłużą do produkcji nowoczesnego opancerzenia.
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość