To właśnie tutaj znaleźć możesz nowe informacje pochodzące z programu Wiadomości Galaktycznych, które zadbają o dostarczenie ci zarówno reportaży z sytuacji w galaktyce, jak i zwykłych plotek na temat gwiazd.

Wiadomości Galaktyczne
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 19 maja 2012, o 16:57
Wiek: 0
Medals:

Na co idą nasze podatki?

6 sty 2016, o 14:35

Kompleks Azure - gigantyczny ośrodek wypoczynkowy na planecie Pina. Czyste powietrze, gorące słońce, krystalicznie czysta woda i plaże. Sklepy, kasyna, ścianki wspinaczkowe i paintball, słowem - centrum każdej rozrywki, jaką przeciętny obywatel galaktyki jest w stanie sobie wyobrazić. Luksusowe hotele, bary i restauracje goszczą najbardziej znane osobistości, tych najbogatszych i najpiękniejszych.

Między innymi Radnych i ich pracowników.

Iris Fel, przedstawicielka ludzkości w Radzie Cytadeli, w tym momencie znajduje się w kurorcie wypoczynkowym wraz z niemal setką swoich podwładnych. Setką nie tylko dyplomatów i polityków, ale również pracowników administracji, ochrony, a nawet mechaników nowo zakupionej korwety. Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób mieli styczność z działaniami Rady, w tym momencie znajdują się tam i wygrzewają się na gorącym piasku w promieniach słońca.
Cały wyjazd zorganizowany został przez oddział HR Cytadeli. Uczestnicy nie wyłożyli ani jednego kredytu ze swoich prywatnych kont, otrzymując w ramach płatnego urlopu wyjazd all inclusive. Rada dba o swoich pracowników, może się nawet wydawać, że aż za bardzo.

Naszym reporterom udało się zamienić parę słów z recepcjonistkami hotelu, w którym zatrzymała się grupa.

- Długo już wypoczywa u was Radna ze swoimi ludźmi?
- Nie, przylecieli dzisiaj. Wciąż próbują doczyścić szkło. Ryby są podobno straumatyzowane, nieczęsto przewala się po akwarium pięćdziesiąt osób na raz. Było oficjalne otwarcie, a potem wyścig po klucze [śmiech]. To nie był łatwy poranek.
- I jak wygląda sytuacja na chwilę obecną?
- Z tego co wiem, to rozgościli się i znaleźli sobie zajęcia. Część osób wciąż jeszcze jest w pokojach, a część ruszyła zwiedzać kurort. Ot, przed chwilą chociażby, zebrała się kilkuosobowa grupa i poszli wypożyczyć skutery wodne. Azure oferuje mnóstwo rozrywek, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nawet teraz, wciąż posiadamy mnóstwo wolnych pokoi.
- Jakie są plany na najbliższe dni?
- Trudno powiedzieć, nie wszystkie informacje trafiają do nas. Była mowa o jakiejś większej imprezie wieczorem i paintballu jutro, czy pojutrze, nie jestem pewna. Wszystko jest doskonale zorganizowane i raczej nie martwimy się na zapas. Wiadomo, przy tak dużej grupie nie da się kontrolować wszystkiego, ale staramy się zapewnić komfort, żeby każdy był zadowolony.
- Czym w tym momencie zajmuje się radna Fel?
- Z tego co wiem, wybrała się do jednego z licznych salonów SPA. Niestety nie wpuszczają dziennikarzy, także przykro mi, ale raczej nie udzieli pani wywiadu, zresztą nie wypada przeszkadzać. Radna też zasługuje na chwilę odpoczynku, przeżyła ostatnio wiele. To jest pierwszy od dawna dzień, kiedy naprawdę może odetchnąć spokojnie.

Jak zapatrujecie się na takie korzystanie z funduszu Rady? Czy po zakupie luksusowej korwety dyplomatycznej decyzja wyjazdu integracyjnego jest słuszna? A może wypadałoby chociaż na rok odpuścić i uszanować kredyty podatników? Biorąc pod uwagę, że to nie jest pierwszy taki wyjazd, ile do tej pory zdefraudował oddział HR Cytadeli? Czy Iris Fel, przyjmując stanowisko Radnej, nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie zagrożenia ono niesie, skoro teraz w tak ostentacyjny sposób musi odreagowywać stres?
Chętnie poznamy Wasze zdanie na ten temat.
Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Re: Na co idą nasze podatki?

6 sty 2016, o 15:43

Cali ludzie :D Nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Może przyjmą inżyniora na pół etatu! Pokazałbym im co to prawdziwa impreza, quarianin zawsze na topie x]
Komentarz dodany przez użytkownika: "NoToGeth117" o godzinie 15:43 czasu cytadeli
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek
Bleys Belford
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 13 cze 2014, o 19:59
Miano: Bleys Belford
Wiek: 40
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan Hekate
Lokalizacja: Omega/Hekate
Status: Oficer Cerberusa, oficjalnie kapitan prywatnego statku kurierskiego, ex Przymierze
Kredyty: 9.940
Medals:

Re: Na co idą nasze podatki?

6 sty 2016, o 16:41

Ta blond dziunia miała załatwić obniżkę podatku dochodowego i dopłaty na mieszkania dla nowych ludzi na Cytadeli i co? No to już wiemy na co te kredyty poszły! Róbcie tak dalej, potem będzie płacz, że Terra Firma jest w koalicji rządzącej, a ja będę miał z was bekę!

ps
Ale dupa dobra. Więcej widów.

Komentarz dodany przez użytkownika: "Wierzbowsky_69@earth.com" o godzinie 16:40 czasu cytadeli
NPC | Voice | Theme | Formal | CasualObrazekObrazek -30% do kosztu regeneracji tarcz ✔ - 1 PA / strzał Motyką ✔ +15% do celności broni ✔
+5% do obrażeń broni i mocy ✔ +20% do obrażeń wręcz ✔ 20% szans na podpalenie omni-ostrzem ✔
+20% do pancerza ✔
Prawdziwy gracz pbfów potrafi pogodzić wszystko. - William Kraiven Obrazek
Vex
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1952
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Dewastator
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Arae / Cytadela
Status: It's complicated.
Kredyty: 34.710
Medals:

Re: Na co idą nasze podatki?

6 sty 2016, o 16:55

Przymierze na skraju wojny z Hierarchią, a Radna wypoczywa w kurorcie
#PriorytetyRady #LuksusyZPensjiPodatników #ThanksFel

Komentarz dodany przez użytkownika: "SuperŻołnierz" o godzinie 16:55 czasu cytadeli
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+5% do obrażeń w walce wręcz   
-1PA koszt przeładowania    -1.5PA do kosztu zdolności technologicznych
Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Na co idą nasze podatki?

6 sty 2016, o 17:34

Ruchałbym.

Komentarz dodany przez użytkownika: "MasculineElTorro" o godzinie 17:42 czasu Cytadeli
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Diego Rodriguez
Awatar użytkownika
Posty: 454
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:00
Miano: Diego Rodriguez
Wiek: 36
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Biznesmen
Postać główna: Marshall Hearrow
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 42.950
Medals:

Re: Na co idą nasze podatki?

6 sty 2016, o 18:25

Carmen Ortega pisze:Ruchałbym.

Komentarz dodany przez użytkownika: "MasculineElTorro" o godzinie 17:42 czasu Cytadeli

Ruchałem
Komentarz dodany przez użytkownika: "BogatyDupekW***" o godzinie 18:25 czasu Cytadeli
MAIN - VOICE - OUTFIT - ARMOR
TANGO czyli Diego w akcji.
ObrazekObrazek[center]///+30% DO ATAKU WRĘCZ///+ 1PA DO ATAKU WRĘCZ///75% SZANS NA OBALENIE///[/center]falcon"Roses are red. Violets are blue. We are Cerberus. Who the fuck are you?"
Charles Striker
Awatar użytkownika
Posty: 1366
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 15:07
Miano: Charles Striker
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kontraktor Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Status: Kontraktor Przymierza
Kredyty: 54.800
Medals:

Re: Na co idą nasze podatki?

14 sty 2016, o 02:45

Odpowiedź na komentarz "MasculineElTorro".

Coś ty o niej kurwa napisał,ty mała biedna kurwo? Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do programu B4, brałam udział w misjach na torfanie, eden prime, virmirze i w obronie cytadeli i mam ponad 300 zabitych batariańskich terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce CQB i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego przymierza układów . Jesteś dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiotę cie śmieciu z powierzchni ziemi z precyzja dotąd nieznana w tej galaktyce, słyszysz chujku? Myslisz pyjaku , ze możesz sobie pisać w extranecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Bląd skurwysynu, gdy to czytasz moi kumple z N7 we współpracy z SOC namierzają twój adres , wiec szykuj swoja dupę na wojnę pierwszego kontaktu. Jesteś już kurewsko martwy, szczeniaku. Mogę w tej chwili być gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota mogę cie rozjebać na jeden z siedmiuset sposobów a i to tylko z gołymi rękoma . Poza doskonałym przeszkoleniu w sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu), znam się rewelacyjnie na broni, a tej mam cały arsenał i uwierz mi, użyje jej tyle, aby z twojego marnego życia nie został nawet najdrobniejszy atom . Gdybyś wiedział gówniarzu co ściągasz na siebie swoim "mądralińskim" hejtem pewnie zesrałbyś się cztery razy w gacie i pisał gdzie się da, ze żałujesz choćby samego pomyślenia o tym. Ale nie mogłeś tego wiedzieć i teraz suko zapłacisz za to najwyższa cenę. Jesteś pierdolonym trupem.


Nie no żartuje, tez bym ruchał.

Komentarz dodany przez użytkownika: "Human_Bear" o godzinie 2:50 czasu Cytadeli
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek GG 56291905

Wróć do „Wiadomości galaktyczne”