To właśnie tutaj znaleźć możesz nowe informacje pochodzące z programu Wiadomości Galaktycznych, które zadbają o dostarczenie ci zarówno reportaży z sytuacji w galaktyce, jak i zwykłych plotek na temat gwiazd.

Wiadomości Galaktyczne
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 19 maja 2012, o 16:57
Wiek: 0
Medals:

Słodka 'Ree kończy erę skandali?

20 cze 2012, o 09:27

W świecie showbiznesu niewiele się zmienia. Powszechnie znana z skandali aktorka Salree Alon, może świetnie sprawdzać się w kasowych produkcjach, jednak to co wyprawia poza planem filmowym przyćmiewa jakiekolwiek sukcesy. Tym razem „Słodka ‘Ree” wyznała, że na początku swojej kariery sypiała z każdym z swoich reżyserów, by otrzymać lepsze rolę. Jak można przewidzieć wywołało to niemały szum pośród widzów, jak i samych zainteresowanych, gdyż większość z nich znajduje się w zalegalizowanych związkach małżeńskich. Największe zażenowanie wzbudził jednak fakt, iż przyznała się także do korzystania z usług popularnego, turiańskiego żigolaka znanego z afery ‘na Szczycie’. Morran Vonse była na utach całej Cytadeli, zaledwie dwa lata temu, gdy podejrzewano jego romans z Radną asari. Nigdy tego nie udowodniono, jednak od czasów tej plotki ranking Vonse’a podskoczył i został zaproszono nawet do kilku kasowych produkcji znanego voluskiego reżysera von Tumma.
Dlaczego jednak gwiazda wyznała to właśnie teraz? Wielu podejrzewa, że gryzły ją wyrzuty sumienia. Obecnie znajduje się w szczęśliwym związku z inną gwiazdą ekranu, Heleną Greek. W ostatnim wywiadzie wyznała uczucie partnerce na wizji. W rozmowie z „”Hot today” Alon wyznała, dlaczego zdecydowała się zdradzić mediom tajemnicę, o której i tak wcześniej powiedziała swojej ukochanej. Aktorka obawiała się, że tracący ostatnio na popularności Vonse, zdecyduje się wyznać prawdę w mediach, co źle wpłynęłoby na jej związek i rodzinę.

- Zdaje sobie sprawę z tego, że czas w końcu dorosnąć i zacząć oddzielać swoją pracę od życia prywatnego. To nigdy nie było dla mnie łatwe, gdyż zawsze lubiłam znajdować się w centrum uwagi. Zrozumiałam jednak, że podobnym zachowaniem ranię swoich bliskich i zdecydowałam się podjąć ten trudny krok. – Wyznała.

- Mam nadzieję, że teraz, gdy cała ta historia wyszła na jaw, będę potrafiła z lżejszym sercem skupić się nad pracą nad nowym filmem akcji i zachwycić widzów swoim występem. – Dodała.

Nowa ukochana aktorki asari, zdaje się być wyrozumiała i wybaczyła partnerce poprzednie zachowania. – ‘Ree popełniłą wiele błędów w przeszłości, ale wierzę, że razem możemy stawić czoła przyszłości. Kocham Alon i nie będę ukrywać, że oboje chcemy kiedyś założyć szczęśliwą rodzinę.

Media już doszukują się drugiego dna w słowach Heleny Greek. Czyżby słąwna „Słodka ‘Ree” była w ciąży?

Amelia 'Dotty' Scribble.

Wróć do „Wiadomości galaktyczne”