United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Samochód-Chłodnia na Cytadeli!

28 cze 2012, o 12:24

Obrazek


Kabaretu Samochód Chłodnia nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu znawcy kontrowersyjnego humoru. Komicy wchodzący w jego skład potrafią rozbawić wybredną publiczność samym wyjściem na scenę. Zaskoczeniem dla wszystkich zapewne jest jednak fakt, że popularny poza granicami terenów Rady kabaret, po raz pierwszy ma wystąpić właśnie na Cytadeli!

Mieszany kabaret Samochód Chłodnia wystąpi na Cytadeli, już w ten weekend o godz. 20.00 w Sali Koncertowej Dilinagi. Ich występ jest o tyle kontrowersyjny, gdyż komicy słyną z wyśmiewania Rady Cytadeli oraz przedstawiania ich każdego najmniejszego błędu w formie skeczu. Do tego czasu Rada albo unikała komentowania ich występów lub otwarcie wyrażała się o grupie z niechęcią.

Komicy zaprezentują się w czasie tego występu w zupełnie nowym programem „”Dismiss that Claim”"zawierającym skecze nigdy nieemitowane w telewizji oraz kilka w nowej aranżacji.
Bilety można nabyć w Sklepie z Pamiątkami na Cytadeli lub poprzez extranet.


Amelia 'Dotty' Scribble
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość