United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Tajemniczy Archanioł solą w oku grup najemniczych

28 sie 2012, o 23:04

Wystarczył krótki okres zaledwie kilku miesięcy, by nieznanej tożsamości osobnik, ukrywający się pod pseudonimem Archanioła, wyrobił sobie reputację, która sprawiła, że oczy większej ilości osób spoczęły na nim i na jego czynach. Ów rewolucjonista nieznanego pochodzenia od swojego pojawienia się na stacji Omega spowodował niemałą ilość kłopotów dla trzech, najbardziej znanych i wpływowych grup najemniczych w galaktyce - Krwawej Hordy, Błękitnych Słońc i Zaćmienia. Nie mogąc sobie poradzić zarówno z nim, jak i małą grupką agentów działających wraz z Archaniołem, został zawiązany niezwykły, patrząc na karty dziejów każdej z tej organizacji, sojusz, mający na celu jak najszybszą likwidację sprawiającego problemy osobnika, z którym do dziś trwa zażarta walka na ulicach stacji.

Wokół samego Archanioła powstało wiele mitów i fantazyjnych opowieści, stawiających go zarówno w dobrym, jak i tym złym świetle. Jednym z najbardziej popularnych tworów na jego temat jest z pewnością komiks, autorstwa kilku osób z wielką wyobraźnią, w których występuje jako tytułowy "Obrońca Omegi", walczący z brutalną przestępczością i złem, będącymi z kolei atrybutami grup najemniczych. Komiksy z tej serii, jak i wszystkie inne twory oraz widy poświęcone tajemniczemu wybawicielowi, do kupienia w sklepach Viona oraz Mgławicy Komiksów.
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość