United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.

Targi Naukowe znowu zachwycają.

25 mar 2013, o 19:35

Już niedługo odbędą się kolejne, bo już dwudzieste siódme targi naukowe na planecie Reeneshia z systemu Mallene, w Mgławicy Ateny. Targi te jak zawsze, przyciągają istoty z całej galaktyki, które tylko chcą się przekonać, jakimi jeszcze technologiami zaskoczą nas naukowcy, oraz wielkie koncerny i firmy. Tak, bo to trzeba zaznaczyć, że sponsorami tej imprezy są wszystkie większe korporacje, które dbają o pokój i bezpieczeństwo w całej cywilizowanej przestrzeni. Między innymi Aldrin Labs, Ariake Technologies, Sirta Foundation, Armali Council, Serrice Council, Elkoss Combine, oraz mnóstwo innych znakomitych firm, kojarzonych ze swych znaków handlowych. Warto przypomnieć, że pomysłodawcami idei dzielenia się nowo zdobytą wiedzą z różnych dziedzin nauki, są Przymierze Układów i Unia Salariańska, które nie chcąc faworyzować żadnego z partnerów, poprosiły Republiki Asari o neutralny grunt właśnie na słonecznej Reeneshii, która sama na tym niemało zyskała. Jak mówi ostatnia plotka, podobno na targi mają również zawitać przedstawiciele z Hegemonii Batarian, ale do tej pory nikt tego jeszcze nie potwierdził i aż trudno wierzyć, by jakiegokolwiek z ich naukowców, można by było spotkać w Mgławicy Ateny.
Jeżeli więc ktoś nie chce przegapić tegorocznego wydarzenia w świecie postępu, powinien zarezerwować sobie czas w to kolejne ważne święto. Dobrze jednak wiedzieć, że możemy być spokojni, bo po raz kolejny nauka została ocalona!

Marcus Cromartie
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do United Channel

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość