Ambasady są miejscem na reklamę słowną, stworzonym specjalnie dla zaprzyjaźnionych z Cytadelą stron i forów. Jest to dział idealny do pokazania swojego tworu i rozreklamowania go wśród większego grona ludzi.

Strefa Forumowych RPG

18 gru 2013, o 19:17

Jeśli trafiłeś/aś tutaj poprzez niezmierzone i niebezpieczne odmęty sieci, oznacza to, iż poszukujesz przygody, wrażeń i dobrego towarzystwa! Nie musisz już dłużej szukać! Czy jesteś fanem/ką forumowych RPG, czy dopiero zaczynasz z nimi przygodę, rozgość się na Strefie i graj, graj, graj...

Strefa Forumowych RPG to pierwsze i jednocześnie największe w Polsce forum całkowicie poświęcone grze w gry RPG znane jako forumowe RPG lub PBF (play by forum). Jako, iż Strefa udostępnia miejsce do wzięcia udziału w każdego rodzaju przygodzie, każdy jej użytkownik może zostać zarówno graczem jak i Mistrzem Gry. Zasada jest prosta - chcesz poprowadzić przygodę? Załóż temat rekrutacyjny, w którym do Twojej przyszłej sesji spośród użytkowników forum zgłoszą się potencjalni gracze. Chcesz zostać graczem? Znajdź otwartą rekrutację do interesującej Cię sesji i zgłoś się jako gracz, bądź przyłącz się do już działającej przygody. Przygody można prowadzić w jakimkolwiek świecie czy systemie, w jakim MG wyrażą chęć mistrzowania, a użytkownicy zagrania. Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń - czy Warhammer czy Świat Mroku, czy D&D bądź Cyberpunk, czy nawet, jeśli nie przede wszystkim, systemy autorskie tworzone przez użytkowników - Strefa otwarta jest na wszystko.
Poza samym graniem znajdziesz tu również miejsce do dyskusji na temat systemów i gier RPG, będziesz mógł przedstawić swój własny świat oraz poznać wielu ciekawych ludzi.

Obrazek
Wiadomości Galaktyczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 79
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 17:57
Wiek: 0

Powrót do Ambasady

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość