Dystrykt będący równocześnie dzielnicą handlową Omegi. Ten nadzwyczaj rozwinięty obszar stacji jest pełnym sklepów i siedzib najróżniejszych korporacji rajem dla osób kręcących swój biznes na tych terenach (oczywiście rzadko kiedy legalny, ale na to nikt tu nie zwraca przecież uwagi).

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Out Pub

18 cze 2013, o 14:51

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Obrazek Jeśli ktoś myślał, że na Omedze jedynym punktem rozrywek były osławione Zaświaty, grubo sie mylił. Dla koneserów miejsc z klimatem brudnomiejskich zakątków Serce Zła oferowało całe spektrum możliwości. Jednym z przykładów był ukryty głęboko w Dystrykcie Tuhi Out Pub. Stwarzał on doskonałą atmosferę do brudnych interesów i rozmów przy szklance osobliwych drinków. Należałoby tylko pamiętać, że przy dźwiękach hipnotyzującej muzyki i w półmroku barowym można całkowicie zatracić poczucie czasu...

Karta Out Pub

Szef kuchni poleca

Varrenie udka w sosie własnym 34 krd

Przystawki

Błękitne macki 20 krd
Skrzela nadmuchiwane 19 krd
Szaszłyk z czarnych oczu 18 krd

Zupy
Zupa łuskowa (zielona, ostra) 18 krd
Krem fistaszkowy po batariańsku 18 krd

Dania główne
Bambki Dekuuna 90 krd
Meduza a la hanar 30 krd
Neonowe różności 90 krd
Placuszki ludzkie uszka 30 krd

Sałatki
Trawa ziemska świeżo koszona (własny wyrób) 80 krd
Ryby vimirskie w szczawiu 80 krd

Desery
Szponki na słodko 30 krd
Lody noveria (różne smaki) 30 krd
Słodka krew 30 krd

Napoje gorące
Woda filtrowana na gorąco 15 krd
Napar z liści drzewa singuo 18 krd
Krew świeżowyciśnięta 16 krd

Drinki
Sen asari 19 krd
Wspomnienie Illium 30 krd
Prawdziwy kat 50 krd
Noktowizja na żywo 18 krd
Przepis Arii 50 krd
Sekrety Omegi 20 krd
Herbata z prądem 12 krd
Idź za białym królikiem 43 krd
No, no, honey 34 krd
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

18 cze 2013, o 15:36

Lekko zmęczony James, postanowił na razie pozostać w cieniu po ostatnich wydarzeniach mających miejsce w jego życiu. Naraził się Błękitnym Słońcom, gdyż zginął Trebor. Możliwe, że najemnicy nie będą mu teraz dawać spokoju, a co gorsze stanie się poszukiwany. Wpadł na pomysł żeby w ramach odpoczynku udać się do "Out Pub", w którym podawali całkiem niezłe drinki i jedzenie. Co prawda striptizerek tam nie było, ale była to najmniejsza potrzeba jaką James chciał w danej chwili spełnić. Po krótkim spacerku w stronę pubu, doszedł do celu. Od razu po wejściu zamówił sobie stolik. Nie chciał by ktokolwiek mu teraz przeszkadzał. Zamówił sobie drink i poprosił o jakieś jedzenie, które było możliwe do spożycia przez człowieka. Czekając na swoje zamówienie, przeglądał extranet, w szczególności rozrywkę i informacje.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

18 cze 2013, o 16:26

Rozglądając się za najbliższym barem, Kate zdjęła słuchawki z uszu i podążała za muzyką, która doprowadziła ją do "Out pub". Wchodząc do środka czuła już w ustach posmak soczystego drinka z lodem. W środku panowała dość przyjemna atmosfera, osoby będące w środku śmiały się i rozmawiały ze sobą, co było niecodziennym widokiem na Omedze. Od wejścia ruszyła prosto do wolnego siedzenia pod barem. Z uśmiechem na ustach zamówiła orzeźwiający napój, który postawiłby ją na nogi. Czekając na swoje zamówienie patrzyła na trunki znajdujące się za ladą.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

18 cze 2013, o 16:57


Kiedy Darkah usadowił sie wygodnie przy jednym ze stolików, batariańska kelnerka w fikuśnym stroju wyszła z zaplecza. Rozejrzała sie po sali, zauważyła zarówno nową klientkę jak i mężczyznę. Najpierw skierowała się do stolika, po drodze mijając Ice i dając jej znak ręką, że zaraz do niej podejdzie, jak tylko obsłuży klienta

- Co podać?- odezwała sie typowo batariańskim głosem, w ręku trzymając elektroniczny bloczek do notowania.
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

18 cze 2013, o 17:15

Gdy James zauważył batariańską kelnerkę, wyłączył swój omni-klucz. Sięgnął do swojej kieszeni i wyciągnął paczkę papierosów razem z zapalniczką.

- Mogę tutaj zapalić?- spytał.

Czekając na odpowiedź, bawił się zapalniczką. Jego zmęczone oczy, powoli zaczęły rozglądać się po lokalu. Kiedy udzielono mu odpowiedzi, złapał za menu i zaczął mówić...

- Widzę, że bardzo barwnie nazwaliście swoje potrawy w menu.- zażartował.- Poproszę tak zwane "placuszki ludzkie uszka", a do tego "przepis Arii". Mam nadzieję, że nie pożałuję tego wyboru.- powiedział z uśmiechem na ustach skierowanym do niegrzeszącej urodą batarianki.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

18 cze 2013, o 17:24

Batarianka zrobiła minę sugerującą, że nie wie o co chodzi z pytaniem "czy można tutaj palić". Po tym rozejrzała się po sali, czy nie ma nigdzie jej przełożonego, po czym bez pytania wzięła sobie jednego papierosa z paczki Jamesa. Włożyła go do ust i odpaliła.

- To chyba jednoznaczna odpowiedź?- spytała znów aż nadto grubym, męskim głosem.

Po tym aż zmarszczyła brwi, kiedy Darkah stwierdził, że nazwy potraw są wymyślne. Wzięła od niego kartę i zerknęła na nią, jakby zapomniała już z przyzwyczajenia, jak co zostało ponazywane. Po tym wzruszyła ramionami uznając, że nie widzi w nich nic nadzwczajnego.

- To będzie 80 kredytów. Nie przyjmujemy innych form płatności poza przelewem, więc jeśli chce pan zapłacić kartoflami lub czymkolwiek innym, z góry mówię, że nie przyjmujemy.- oświadczyła, najwidoczniej mając już nie raz do czynienia z vorchami i innymi dziwnymi stworami.

Kiedy Darkah dokonał zamówienia, skierowała się najpierw do Ice.

- Co dla Pani?- spytała równie beznamiętnie, w ustach wciąż trzymając papierosa, którego proch miał zaraz sam urwać sie i upaść na podłogę tuż pod buty jasnowłosej dziewczyny.
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

18 cze 2013, o 18:01

Przez ten czas, w którym kelnerka obsługiwała inny stolik, Kate przeglądała kartę. Nie wiedziała co wchodzi w skład poszczególnych drinków, więc wybrała nazwę, która była jej zdaniem pobudzająca. Zmęczonym wyrazem twarzy spojrzała na batariankę, trzymając w ręku menu.
- Poproszę Noktowizję na żywo. - Powiedziała spokojnym głosem. Szybkim spojrzeniem zobaczyła jak popiół z jej papierosa zaraz upadnie. - Zaraz spadnie Pani popiół. - Oznajmiła.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

18 cze 2013, o 18:38

Batarianka obniżyła lekko głowę, słysząc zamówienie Ice. Łypnęła na nią groźnie, jakby coś podejrzewała, po czym strzepnęła popiół z papierosa na ziemię, nie wyciągając go z ust, szybkim ruchem zębów i ust.

- Będzie 18 kredytów.- oświadczyła, zapisując zamówienie w notesie, a kiedy Ice dokonała przelewu, wyszła na chwilę na zaplecze. Po jakims czasie wróciła, a zarówno Darkah jak i Ice mogli obserwować, jak tworzy zamówione drinki. Jednym zwinnym ruchem podrzuciła do góry szklankę, ułożoną na wielkim stosie szkła, a ta bezbłędnie trafiła lobem do jej drugiej ręki. Potem nagle drzwi do zaplecza otworzyły się i wystawała z nich jedynie ręka, która równie gładkim ruchem rzuciła barmance butelkę z jakimś alkoholem. Dziewczyna odstawiła dwie szklanki na blat, a alkohol przelała do naczynia, w którym zaczęła go miksować. Popisując się zdolnościami dolewała do naczynia coraz to nowe napoje nieznanego pochodzenia, co rusz przerzucając je sobie z reki do reki. Na koniec przelała mikstury do dwóch różnych kieliszków. Jeden z nich zaczął lekko płonąć niebieską poświatą, która tańczyła na brzegach kieliszka. Drugi był czarny jak smoła i miał też podobną konsystencję.

Po chwili batarianka przysunęła czarną ciecz do Ice.

- Miłych doznań, skarbie.- rzekła, a drugi drink położyła na tacy. Wyszła na zaplecze po zamówione danie. Wróciwszy postawiła je obok alkoholowego napoju i ruszyła do stolika, przy którym stał Darkah.

Placuszki rzeczywiście wyglądały jak ludzkie uszy świeżo wysmażone. Ale chociaż tyle, że pachniały zachęcająco.
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

18 cze 2013, o 18:52

Kiedy barmanka położyła zamówienie na stół, James podziękował jej skinięciem głowy. Szybko zabrał się za sztućce i zaczął konsumpcję uszek. W smaku faktycznie były dobre, widać że szef kuchni zna się na rzeczy. Drink też nie wyglądał najgorzej, chociaż z jego wypiciem postanowił poczekać do zakończenia posiłku. Jedząc swoją porcję, jego uwagę przykuła dziewczyna siedząca tuż za ladą pubu. Wydawało mu się, że kombinezon, który ma na sobie skądś kojarzy, aczkolwiek nie wiedział skąd. Twarz dziewczyny pozostawała mu totalnie nie znajoma. W pewnej chwili Darkah poczuł jak jedno z uszek dosłownie zatkało go, przez co nie mógł zjeść kolejnego. Złapał więc szybko za drink i wziął z łyka, czując ulgę w żołądku. Trwało to krótko, ponieważ poczuł jak jakiś płomień rozpala go od środka. Alkohol robi swoje, a w tym przypadku musiał być na prawdę mocny.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

18 cze 2013, o 19:39

Z wyrazu twarzy kelnerki, Kate wywnioskowała, że wybór drinka był nietrafny. Kiedy ta weszła na zaplecze, dziewczyna przeczesała ręką włosy, które zasłoniły jej jedno oko. Po chwili, gdy batarianka weszła za ladę, Ice z zaciekawieniem zaczęła przyglądać się jej umiejętnościami mikserskimi. W czasie nalania drinków do szkła spojrzała na kieliszki. Jeden z drinków był niezwykły, lecz ten drugi wyglądał niezbyt zachęcająco. Myślała tylko o tym, żeby ta smoła nie była jej zamówieniem. Jednak w tym samym momencie kelnerka przysunęła do niej kieliszek z czarnym trunkiem.

- Dzięki, chyba. - odpowiedziała. Przez myśl przeleciało jej jedynie "Ja pierdole, ja to mam szczęście." Szybkim ruchem wzięła szkło do ręki i wypiła wszystko za jednym razem. Lekko się skrzywiła i delikatnie odstawiła kieliszek na blat.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

18 cze 2013, o 21:12

Drink Darkah zadziałał natychmiastowo. Ogień na brzegach szklanki dawał dobre wskazówki co do tego, jak drink miał zadziałać. Szybko poczuł, jakby jego umysł lekko odpłynął, kierując sie w zaświaty. Jego ciało rozgrzało się i poczuł nagłą potrzebę zdjęcia z siebie koszulki, która utrudniała mu oddawanie ciepła.

Tymczasem Ice po wypiciu łyka swojego drinka, przez chwilę odczuwała, jak całkiem traci wzrok. Mogła przestraszyć się tym efektem, ale dosłownie po sekundzie zmysł wzroku powrócił, ale w zupełnie innych barwach. Kolory zdawały się być całkiem odwrócone, czerń zamieniła się na biel z odcieniem błękitu, czerwień stała się zielonkawa a niebieski przeszedł w granat, a wszystko to e neonowych odcieniach...
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

18 cze 2013, o 21:32

James złapał się za kołnierz i zaczął go odchylać, żeby napuścić powietrza do środka zbroi.

- Ja pierdole, ale faza. Co Ci obcy piją.

Williams powoli zalewał się potem. Jego ciało było bardziej gorące niż zwykle. Wyświetl wiadomość pozafabularną Momentalnie wstał od stołu i próbował znaleźć miejsce, w którym jest najchłodniej. Zbroja uniemożliwiała mu obnażenie się, tym bardziej, że zdjęcie koszulki nie było najlepszym pomysłem na świecie. Spojrzał na kobietę o nietypowym kolorze włosów, która piła drink. Darkah próbował ją ostrzec, żeby tego nie robiła, bo skutki mogą być różne, ale zanim zdążył coś powiedzieć, szybkim ruchem wzięła łyka ze swojego szkła. Zauważył jak przeciera sobie oczy, więc chyba dostała jakiś halucynacji.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

18 cze 2013, o 21:37

Ice odczuwając skutki swojego drinka, przecierała oczy, gdy na moment straciła wzrok. Po ich otworzeniu widziała, że kolory są bardziej intensywne niż zwykle i nie zgadzają się z rzeczywistością. Teraz wiedziała jak czuje się daltonista. Na początku przeżyła, lekki szok, ale z czasem uświadomiła sobie, że efekt alkoholu niedługo powinien minąć. Przez ten czas, przymrużała oczy, ponieważ kolory były wręcz rażące. Kate oparła się łokciem o blat opierając głowę i jak gdyby nigdy nic rozglądała się.

- Ooooo... mega!- powiedziała cicho.

Zauważyła jak jakiś mężczyzna zrywa się swojego siedzenia, ale nie widziała dokładnie twarzy, gdyż wszystko wydawało się być rozmazane.
ObrazekObrazek
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

19 cze 2013, o 20:19

James podszedł do kobiety w szarym kombinezonie i oparł się o blat, obok miejsca, w którym siedziała.

- Próbowałem Cię ostrzec, żebyś tego nie piła. Ja dostałem niezłej fazy po tutejszych drinkach.- powiedział z uśmiechem skierowanym do nieznajomej.

Po chwili wyciągnął paczkę papierosów i wyciągnął rękę w celu poczęstowania białowłosej. Williamsa zaintrygował szeroki wachlarz alkoholi, jakie mieli w tym pubie. Skosztowanie każdego z nich, chyba by go zabiło, bo już po jednym dostał niezłego odlotu.

- Złe miejsce sobie wybrałaś do odpoczynku, tutaj raczej się przylatuje w celach zarobienia pieniędzy w nielegalny sposób.- zażartował i ponownie się uśmiechnął.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

19 cze 2013, o 21:00

Kate patrząc w stronę mężczyzny, zauważyła jak ten zmierza w jej kierunku. Miała nadzieję, że nie jest jednym z nachalnych typów, których często spotka w takich miejscach. Gdy ten oparł się o blat, obczaiła go od góry do dołu. Mimo, iż wszystko było w innych barwach, jego twarz wydawała się znajoma.

- Fakt, drinki są tutaj niebywałe. Masz szczęście, że nie zamówiłeś tego co ja. Po nim Omega wydaję się nie być szarym i zapyziałym miejscem. - Powiedziała, patrząc jak wyciąga do niej rękę z paczką papierosów, w celu jej poczęstowania.

- Nie dziękuje, mam swoje. - Sięgnęła ręką do swojej kieszeni i wyciągnęła paczkę czerwonych papierosów, po czym wyjęła jednego i poklepując uda szukała zapalniczki. - Może i nie jest to dobre miejsce, ale jeszcze nigdy w nim nie byłam. - Odpowiedziała z lekkim uśmiechem na twarzy.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Out pub

20 cze 2013, o 20:21

Kiru szła ciemnymi uliczkami dystryktu Tuhi w stronę "Out Pub". Nawet u niej czasami pojawiała się potrzeba kontaktu z innymi istotami. Pragnienie to równie dobrze mogła zaspokoić pijąc drinka w cichym, a przynajmniej nie tak głośnym jak Zaświaty, barze w oczekiwaniu na dostarczenie zamówionych zapasów na statek.
Mięła młodego ludzkiego mężczyznę, który ze strachu aż przywarł do ściany budynku. To niesamowite, jak łatwo było rozpoznać nowo przybyłych. Stali mieszkańcy i członkowie okolicznych gangów już dawno przestali zwracać na nią uwagę.
Po wejściu do środka od razu ruszyła do stolika w kącie i w oczekiwaniu na kelnerkę włączyła omniklucz by sprawdzić najnowsze wiadomości.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

21 cze 2013, o 17:56

- Zawsze musi być ten pierwszy raz to prawda.- odpowiedział.


James zwrócił uwagę na potężną przedstawicielkę rasy yahg. Wyglądała groźniej niż niejeden kroganin. Dobrze było by mieć ktoś tak potężnego w drużynie, dodatkowa siła ognia jest zawsze mile widziana. Świetnie się składało, że James akurat poszukiwał kogoś takiego do swojej drużyny. Rasa ta, nie odznacza się zbytnio inteligencją, ale nie możliwe, żeby była tępa, ponad to mają tendencje do szybkiej nauki.


- Tak w ogóle to czym się zajmujesz? Przez chwilę nawet zastanawiałem się czy Cię przypadkiem skądś nie znam.- powiedział uśmiechając się szeroko do białowłosej dziewczyny.

Czekając na odpowiedź, wyjął jednego papierosa i odpalił go. Przysunął zapalniczkę do białowłosej, cały czas obserwując wielką kobietę.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2013, o 23:40 przez Darkah, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

21 cze 2013, o 20:49

Kate słysząc dźwięk zapalniczki uniosła wzrok. Zobaczyła jak mężczyzna wyciąga do niej rękę, w celu odpalenia jej papierosa. Dziewczyna włożyła jednego ze swojej paczki do ust, po czym przystawiła go do ognia biorąc mocnego bucha.
-Dzięki. - Powiedziała, wypuszczając dym ku górze.
- Twoja twarz również wydaje mi się znajoma, ale niestety nie jestem w stanie określić jak dokładnie wyglądasz. Mój drink pozamieniał mi trochę kolory, a obraz jest nieco rozmazany. - Uśmiechnęła się w stronę mężczyzny lekko przymrużając powieki i mocno zaciągając się papierosem.
- Tymczasowo zajmuję się pracami dorywczymi. Kiedyś pracowałam w jednostce naziemnej, która wykonywała polecenia Błękitnych Słońc. - Kiedy wspomniała o swojej dawnej robocie jej głos lekko spoważniał, a swoje oczy skierowała na żarzącego się papierosa w jej ręku, po czym szybko zmieniła temat.
- Usiądź, nie stój tak. - Powiedziała wskazując ręką na krzesło obok niej.
- A tak w ogóle, to jak Ci na imię? Ja jestem Kate Ice Morgan. - Wyciągnęła rękę w stronę mężczyzny patrząc mu w oczy.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Out pub

21 cze 2013, o 21:23

Kiru kątem oka uchwyciła ukradkowe spojrzenie siedzącego przy barze ludzkiego mężczyzny. Ze sposobu w jak na nią zerkał odczytała, że to prawdopodobnie kolejny cwany najemnik. Tacy jak on sądzili, że jej osoba składa się wyłącznie z mięśni bez dodatku rozumu i liczyli na głupiego jak but, lojalnego superżołnierza.. "Żebyś się tylko nie przeliczył" pogroziła mu w myślach, doczytując do końca artykuł o kolejnym etapie obławy na Archanioła.
Nie zwracając uwagi na wystraszone spojrzenie batarianki za ladą, włączyła krzyżówkę na omnikluczu wspaniałomyślnie przyznając kelnerce dziesięć minut na zebranie się w sobie. Potem podejdzie do baru.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

21 cze 2013, o 23:04

Wracając do domu, Borysa dręczyły wspomnienia. Zarówno pamiętał tutaj dobre chwile (jak zwycięstwo w wyścigu), jak i złe (śmierć matki w płomieniach). Na pierwszy plan w jego umyśle prędzej wysuwały się te drugie. Nie mogąc dłużej tego znieść, postanowił udać się do najbliższego lokalu aby wypić coś mocniejszego. Zauważył akurat knajpkę o nazwioe "Out Pub". I tam też się skierował...
Po przybyciu na miejsce postanowił się rozejrzeć, nim zamówi coś do picia. Jego uwagę zwrócił przede wszystkim przedstawicielka rasy yahg, która zdawałoby się rozwiązywała krzyżówkę na swoim omni-kluczu. O ja pierdolę... - pomyślał. Będąc pod wrażeniem postanowił jednak usiąść przy najbliższym wolnym stoliku, mając nadzieję że rozpozna kogoś w tym miejscu...
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]

Wróć do „Dystrykt Tuhi”