Dystrykt będący równocześnie dzielnicą handlową Omegi. Ten nadzwyczaj rozwinięty obszar stacji jest pełnym sklepów i siedzib najróżniejszych korporacji rajem dla osób kręcących swój biznes na tych terenach (oczywiście rzadko kiedy legalny, ale na to nikt tu nie zwraca przecież uwagi).

Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 13:00

Drell przyjrzał się kobiecie dużymi oczami. To na pewno nie była żadna z tych kobiet które widział już wcześniej dzisiaj. Mimo iż wszystkie Asari były podobne to pomiędzy nimi istniały różnice. Ciekawe dlaczego nie ma mężczyzn Asari. Tak czy inaczej na pewno nie maja problemów ze znajdowaniem sobie partnerów.
Gdy ta zniżyła wzrok zdziwił się lekko. Czyżby był aż tak szkaradny by nie patrzyła mu w twarz. Jeśli nawet poczuł się przez to urażony nie okazał tego. Wszak słynął z tego że potrafi dostosować mimikę twarzy niezależnie od humoru. Mógł być zrozpaczony i przywołać na twarz tak naturalny uśmiech że nikt by się nie połapał.
- A znam to i to. Bar jest niedaleko, ale na targowisko to spory kawał drogi. Musisz przejść na Dystrykt Kima. Mogę cię zaprowadzić jeśli chcesz do jednego albo do drugiego. - rzekł spokojnie i otarł pot z czoła.
Mimo iż dosyć operowanie nogami i rękoma była normalna na ścianie to wciąż wymagało to dużego wysiłku fizycznego.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 13:37

Palmira spojrzała na zegarek, po czym znów na drella, oceniając, czy można mu zaufać. Może nie należał do najnormalniejszych mężczyzn, jakich poznała, skoro potrafił chodzić po ścianach, ale z drugiej strony lepiej nie spacerować po tych okolicach samemu, a ten mężczyzna mógł dodatkowo odstraszać potencjalnych napastników.

- To może...- zastanowiła się chwilę. Byłą zmęczona. Bardzo zmęczona. Najchętniej rozluźniłaby się w jakimś barze, a skoro targowisko było daleko, na pewno nie miała ochoty tam iść.- Jeśli to nie problem, nie pogardziłabym towarzystwem w barze.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 14:06

Drell uśmiechnął się i zlustrował ją wzrokiem w odpowiedzi. Skan przebiegł bez przeszkód od jej głowy po same podeszwy kobiety. Nie miał w tym obecnie żadnego celu, jedynie by zająć wzrok. Nie znał jej, ale zawsze można poznać nową osobą. W przeszłości narzekał na brak znajomych, to teraz wypadałoby nadrobić.
- Żaden problem, akurat skończyłem trening. - uśmiech się poszerzył, a on odwrócił się tak by być frontem do jednej z ulic. - Chodźmy zatem, aha nazywam się Deriet.
Rzucił przez ramię z uśmieszkiem i dopiero teraz mogła zobaczyć że na policzku posiada tatuaż błękitnych słońc. Widać nie krył się z tym że należy do organizacji która specjalizuje się oficjalnie w ochronie.
Ruszył przodem i można też było zauważyć że trochę utyka jakby coś go bolało. Nie poskarżył się nawet ani słowem i po chwili i po paru zakrętach byli pod budynkiem w którym mieścił się spokojny i mały bar.
- To tutaj, bywałem tu już kilkakrotnie. Nie jest to bar najwyższych lotów, ale nie jest źle.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 14:21

To, że mężczyzna zlustrował ją wzrokiem nie umknęło jej uwadze. Nie wiedzieć czemu bardziej ją to zawstydziło niż zdenerwowało, jak to bywało zwykle. Z drugiej strony ona jego też obejrzała dokładnie, zanim zgodziła się z nim iść.

- Nie wiedziałam, że drelle potrafią chodzić po ścianach.- zauważyła naiwnie na wspomnienie o treningu.- Ja mam na imię Pa...- zająknęła się, w ostatnim momencie powstrzymując się przed wyjawieniem swojego imienia. Lepiej nie rozpowiadać nikomu, kim jest. Nie na Omedze.- Patricia... Patricia Salone.- zmyśliła na miejscu.

Wtedy tez zauważyła tatuaż na policzku mężczyzny. Właściwie nie miała negatywnych skojarzeń związanych z Błękitnymi Słońcami, ale żeby od razu na policzku tatuaż?

- Ciekawy, ekhm, tatuaż.- nie mogła powstrzymać się przed komentarzem. - Od dawna w organizacji?- zagadała, nie mając lepszego tematu pod ręką.

Po tym obrzuciła wzrokiem podrzędny bar. Lepszy rydz niż nic. Nie czekając na nic poszła przodem. Otworzyła drzwiczki baru, z którego buchnął kłąb dymu. We wnętrzu znajdował się barek ze stołkami barowymi. Za ladą łypał na gości turiański barman. W rogu stał stół bilardowy i maszyny do Quasara. W głośników w rogach leciała muzyka, którą można było nazwać nowoczesną wersją jazzu.
Palmira rozejrzała sie wokoło, po czym zasiadła na pierwszym wolnym stołku.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 14:38

Wszystkie pytania nie uszły uwadze drella, ale postanowił odpowiedzieć na nie dopiero jak będą przy stoliku. Nie uszło tez jego uwadze to że zająknęła się przy wymawianiu swojego imienia. A wiec czegoś się obawiała, albo kogoś. Może była poszukiwana, a może po prostu się zająknęła. No nic, będzie się unosiła nutka tajemniczości podczas tego spotkania.
Poczekał aż kobieta usadowi się przy stoliku po czym sam się usadowił po przeciwnej stronie stołu zdejmując przy tym rękawice. Asari może zauważyć że te rękawice są jakieś dziwne, nie wyglądają normalnie jak każde, a dodatkowo są grubsze jakby coś w środku było.
- Cóż, Drelle nie potrafią , ale ja można rzec jestem wyjątkowy. - uśmiechnął się do niej mrugając. - Chodzi o to że kupiłem odpowiedni sprzęt i właśnie go testowałem. A co do organizacji to ze trzy lata. Uratowali mnie jak byłem młodszy i od tamtego czasu dla nich pracuję. To trochę jak mój dom. A taki tatuaż mają wszyscy, tylko niektórzy zmywają go gdy trzeba. Napijesz się drinka?
Trochę się rozgadał, ale co tam. Trzeba było zacząć rozmowę by nie było zbyt drętwo. Może teraz przydałoby się przyjąć maskę gawędziarza? Zobaczymy jak sie to potoczy. W sumie Drell przyjmował już tyle masek że zapomniał które zachowanie jest jego naturalnym, naturalnym. A może to nazywa się po prostu przystosowaniem do otoczenia?
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 14:50

Palmira przyglądała się jego rękawicom, ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziała, więc nie wiedziała, jak one działają. Okraść też go nie chciała, więc właściwie nie zainteresowały jej zbytnio nawet, jeśli były drogocenne.

- "To już zdążyłam zauważyć"- pomyślała po tym, jak mężczyzna nazwał siebie wyjątkowym- Zmywalny tatuaż? - zdziwiła się nieco, podnosząc przy tym do góry brwi. - A nie wolałbyś tatuażu gdzieś, hymm... w mniej widocznym miejscu? Na przykład na ramieniu? - obejrzała z daleka alkohole, które miał do dyspozycji tutejszy barman. Nie było wśród nich niczego egzotycznego.- Chętnie bym się czegoś napiła.- powiedziała, po czym znów nie czekając na jakiekolwiek gesty przywołała do siebie barmana. Ten za chwilę zjawił się przy ich stoliku.- Macie wódkę?- zapytała bez pardonu - A ty czego się napijesz?- skierowała się do Derieta, prawie zapomniawszy, że jest przecież w towarzystwie.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 15:06

Już po kilku jej słowach wstępnie zarysował się u Derieta portret psychologiczny tej Asari. Co do rękawic były trochę wartościowe, bo przeszło dwadzieścia tysięcy, no ale Drell nie zamierzał się tym chwalić na głos. Im mniej ludzi wiedziało za ile to można opchnąć tym lepiej, no bo kto by kradł zwykłe rękawice.
- Jest zmywalny, przecież nie zawsze chcemy by wiedziano skąd jesteśmy. - mrugnął zawadiacko. - Chodzi o to że niektórzy klienci wymagają dyskrecji. A nie chodzi o to by nas naznaczyć jak hmmm "bydło". A co do miejsca to wolę by ludzie wiedzieli z kim rozmawiają by potem nie było niepotrzebnych nieporozumień. Zresztą takie tatuaże można zrobić tylko w naszej placówce i to jest jak znak rozpoznawczy dla klienta by ktoś się nie podawał za ciebie. - ohoho, znów się rozgadał ale co tam. - A skoro ty pijesz wódkę to ja też sobie walnę.
Uśmiechnął się do niej i spojrzał na barmana który oddalił się by zrealizować zamówienie.
- Tylko coś dobrego. - zawołał za nim jeszcze. Miał mało gotówki ale nie będzie pił nic podrzędnego i niedobrego.
W końcu barman wrócił stawiając przed nimi butelkę wódki i dwa kielony.
Drell szybko odkręcił butelkę i polał jej i sobie.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 15:23

- To chyba powinnam czuć się z tobą bezpieczna, skoro jesteś niekryjącym się najemnikiem Błękitnych Słońc.- stwierdziła, uśmiechając sie do niego, co nieświadomie mogło wyglądać zalotnie.

Dziewczyna sięgnęła kieliszek, po czym stuknęła nim o kieliszek towarzysza. Nie zwlekając zbyt długo wlała jego zawartość do gardła, szybko popijając tym, co podał im barman. Za chwilę wykrzywiła się. Zakryła sie ręką, ziejąc lekko z od mocnego alkoholu. Kiedy wreszcie się opanowała, przechyliła się lekko poza stolik, żeby zobaczyć nogę Derieta.

- Widziałam, że kulejesz. Jestem lekarzem... można by tak powiedzieć. Jeśli chcesz, mogę na nią zerknąć. - po tych słowach poczekała, aż mężczyzna opróżni swój kieliszek, żeby mogła nie odczekawszy chwili nalać ponownie do pełna.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 15:35

- Skoro tak uważasz, ogólnie to on sam schodzi o jakimś czasie, niedawno miałem misję i po prostu czekam aż samo zejdzie. Zmywanie trochę trwa, a ja nie lubię marnować czasu. Tak czy inaczej jeszcze nigdy nie nawaliłem z robotą. - mrugnął do niej co również może wyglądać zalotnie.
Ogólnie nie jest jakimś seksocholikiem czy coś w tym rodzaju, lecz jeśli dziewczyna chce to i on nie będzie jakoś przesadnie się bronił. Nie był jednak pewien na razie czy to był niezamierzony gest z jej strony czy i owszem. Ale zobaczymy co będzie dalej.
Stuknął się z nią kieliszkami i sam wlał ognistą ciecz do swojego gardła. Dobra była i mocno paliła. Derietowi udało się jednak obyć bez popity. Gdy spojrzał znów na nią zobaczył ją wychylającą się poza stołem i patrzącą na jego nogę.
-A nie, tu nie chodzi o nogę a raczej o udo. Mam tam niezłą ranę. Został założony już opatrunek ale dalej utrudnia chodzenia. Trochę zły moment na ćwiczenia w takim stanie prawda? Może potem coś mi z tym pomożesz, chyba że mieszkasz niedaleko bo chyba nie będę się rozbierał w barze? - uśmiechnął się i poczekał aż jego nowa znajoma poleje.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 15:45

- Mówisz, że nigdy nie nawaliłeś z robotą? - Palmira uśmiechnęła się szeroko i dość niejednoznacznie, pijąc drugi kieliszek. Podobnie jak wcześniej musiała szybko czymś popić i skrzywiła się, choć wcale nie chciała robić dziwnych min przy nowym znajomym. Postawiła kieliszek na blacie mocnym łupnięciem. - To całkiem odwrotnie do mnie... ostatnimi czasy.- powiedziała, choć wcale nie miałaby ochoty zwierzać się Derietowi, gdyby nie to, że jej słaba głowa zaczynała dawać o sobie znać. Nie drążąc tematu zerknęła jeszcze raz na nogę mężczyzny. - Nie ocenię, póki nie zobaczę- stwierdziła, po czym dodała- Ja tutaj jestem tylko... przejazdem. Miałam tu dostać pracę, ale nie wypaliło. Właściwie nie wynajmowałam jeszcze pokoju w żadnym hotelu. Może mógłbyś coś polecić?- zerknęła mimochodem na pusty kieliszek.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 16:03

- Nie przypominam sobie by ktokolwiek był zawiedziony moimi usługami. - widząc jej dwuznaczny uśmieszek odwzajemnił i wypił kolejną kolejkę nalewając przy okazji drugą.
Ta gorzałka naprawdę była dobra i po jego wnętrzu zaczęło rozlewać się przyjemne ciepło. Miał tendencję do popijania tylko wtedy gdy alkohol był niedobry teraz był nawet dobry w smaku.
- Hmm może ... mógłbym ci w czymś pomóc? Nie jestem w temacie, wiem no i nie masz tendencji by mi ufać, ale ja mam ten problem że nigdy nie mogę usiedzieć długo z założonymi rękoma.
Było to tylko po części prawdą, bo na zleceniu gdy obserwuje swój cel to może godzinami leżeć w bezruchu i obserwować swój cel poznając jego zwyczaje. Tutaj chodziło o czas wolny jednak.
-Co do mieszkania to widziałem kilka hoteli, ale nigdzie nie zachodziłem bo mam swój statek na którym śpie jak mam czas wolny. Nie jest duży ale przestronny. - mrugnął do niej - A to jednak daleko wiec jeśli będziesz chciała zobaczyć moją ranę to chyba lepiej hotelu poszukać w okolicy hm?
Następnie widząc jej wzrok wziął butelkę i polał im kolejną kolejkę z uśmiechem. Dawno nie miał nikogo z kim mógłby się napić.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 16:19

Nache przeklinała w duchu słowa Derieta, które sprawiały, że zaczynała mu ufać, a przy okazji nawet stawał się z każdym kieliszkiem coraz atrakcyjniejszy. Poczuła, jak ciepło rozchodziło się po jej ciele, ale nie wiedziała, czy z powodu alkoholu czy...?

Zastanowiła się chwilę, mrocząc do siebie pod nosem.

- Szukam pracy. Ostatnim razem ośrodek badawczy wybuchł, kiedy miałam już dostać pracę. Spore zrządzenie losu, hym? Chyba ktoś mnie przeklął?- dodała, śmiejąc się do siebie, a przy okazji ukazując białe, proste zęby. Choć ostatnie zdanie powiedziała na żarty, to jednak w dziwny sposób na myśl przyszedł jej Nexaron Dragonbite. Co to się dzieje z głową, kiedy asari wypije.

- Miły z ciebie facet, wiesz?- rzekła, patrząc mu tylko przelotnie w oczy, nie rozumiejąc, po co właściwie. Wypiła kolejny kieliszek i nalała ponownie, zerkając na to, ile im jeszcze zostało - A w jakich okolicznościach zrobiłeś sobie krzywdę?
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 16:27

Wypił tyle co ona, mimo iż był facetem to on tez miał swoje granice kiedy "coś" zacznie się zmieniać w jego charakterze. Po ostatnim kieliszku zaczął mu się udzielać jej dobry humor. Przyglądał się jej z uśmiechem nie kryjąc tego, a policzki lekko zaróżowiły się.
- Wiesz, każdemu zdarzają się wypadki. Ale też nie sądzę by to był przypadek by cały instytut wybuchł sam z siebie. Dzięki za komplement, a ty jesteś za to urocza. - wyznał szczerze uśmiechając się.
-A co do krzywdy to podczas zlecenia... powiedzmy że po drodze wpadłem na kogoś kto miał varenna za pieska. - uśmiech mu się poszerzył. Oczywiście to było dwuznaczne bo nie mógł powiedzieć że się gdzieś włamał i tam ktoś prowadził eksperymenty na varennach.
Wypił kolejny kieliszek z lubością i spojrzał na chwilę w bok.
- A może miałabyś ochotę na partyjkę bilarda Patricio? Widzę że zwolnił się stół bilardowy. - wskazał lekko na stronę gdzie stało rzeczone urządzenie, po czym spojrzał na nią mrugając. W międzyczasie oczywiście polał z butelki w której została niecała połowa zawartości.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 16:51

Z powodu komplementu poczuła się dziwnie. Zwykle ze względu na jej nieprzystępny charakter nie bywała obdarzana podobnymi, miłymi stwierdzeniami, więc obniżyła wzrok i lekko się zawstydziła. Jednak chciała jakby zbudować sobie przewagę nad Derietem w całej tej sytuacji, więc wychyliła kieliszek tym razem już nie popijając, po czym wstała pewnie i ruszyła po kij bilardowy. Profesjonalnie ułożyła bile, więc można było stwierdzić, że zapewne nie jeden raz już grała w tę grę.

- Tu na Omedze też nie miałam kolorowo.- dodała do tematu wybuchowego laboratorium. - Nie pytaj, co się zdarzyło. Okropna żenada.- język zaczął jej się rozwiązywać, co Derient mógłby wykorzystać, gdyby sam nie pił równo z nią. Po chwili odniosła się do rany na nodze- To trzeba natychmiast zobaczyć. A jeśli varren miał wściekliznę? Nie powinieneś tego bagatelizować!- kredą natarła końcówkę kija i ruchem ręki zaprosiła drella do rozbicia.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 17:02

Widząc że dziewczyna wychyliła kieliszek tym razem bez popijania drell skinął z aprobatą. Ta Asari miała w sobie to coś dzięki czemu wydawała mu się atrakcyjna. Gdy wstała i ruszyła w stronę stołu bilardowego ten przez chwilę obserwował jej ciało od strony pleców po czym sam wstał i biorąc w ręce cały zestaw alkoholowy ruszył za nią. Postawił wszystko na mniejszym stoliku obok bilarda.
On sam za to grał w bilarda może ze dwa razy w życiu. Nigdy nie miał z kim grać w tego typu gr, zazwyczaj samotność na zleceniach przekładała się na samotność w życiu prywatnym.
Dodatkowym minusem było to że alkohol robił swoje i pomimo iż na co dzień jest snajperem to teraz może mieć utrudnione zadanie.
Uważając że trzeba zwolnić tempo ( 5 kielonów w ciągu 20 minut?) postanowił teraz nie nalewać od razu kolejnej porcji.
- Skoro nie masz ochoty mówić to nie będę pytać. Ale jeśli byś chciała o tym porozmawiać to jestem do usług. A co do Vareena to niby oglądał to już jeden lekarz , ale drugi i w dodatku jak ty mógłby też się tym zająć. - mrugnął do niej i wziął kij w swoje dłonie.
Stanął przed bilami i tak jak go znajomi uczyli oparł się na stole próbując wycelować kij w białą bilę. Udało mu się mimo wszystko i wszystkie bile rozbiły się po stole mimo to żadna nie wpadła do łuzy.
- I pomyśleć że mam takie dobre oko.. - zażartował z siebie i spojrzał na Palmirę zapraszając by teraz ona wykonała swój ruch.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 17:25

Palmira obeszła stół wokoło w poszukiwaniu najlepszego kąta uderzenia. Sama nie zwróciła na to uwagi, że właściwie pochyliła się nad stołem odwrócona tyłem do Derieta. Piórkowała kijem przez chwilę, po czym chcąc się popisać uderzyła z zamiarem podkręcenia białej, ale to niesfornie wyleciała poza stół.

- Oj!- zakrzyknęła niezadowolona z tego, że nie udało jej się zaimponować towarzyszowi.- To nic!- zakrzyknęła, po czym zanurkowała pod stół, żeby znaleźć zaginioną białą. Dopiero po chwili wyłoniła się z powrotem i wręczyła bilę drellowi z obrażoną na siebie miną.- Masz wolną rękę.

Po tym odsunęła się o krok i pozwoliła mężczyźnie podejść do stołu przy jego turze.

Faktycznie nie chciała opowiadać o tym, co zaszło na Omedze. Nie dziś i nie tego wieczora, kiedy właśnie zaczęła się dobrze bawić.

- Właściwie... to... - zaczęła trochę niezdecydowana- I tak muszę sobie coś wynająć na noc. Jak pokażesz mi jakiś hotel w okolicy, mogłabym zobaczyć twoją nogę.- na tym miała zakończyć wypowiedź, ale po wódce miała skłonności do nadmiernej szczerości, a prawda była taka, że nie chciała zostać w tej parszywej dzielnicy sama. - No, moglibyśmy też napić się wina lub jakiegoś innego alkoholu, jeśli masz coś godnego polecenia.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 17:38

Deriet był mężczyzna, nie można zaprzeczyć i tak jak każdy facet nie mógł oderwać wzroku gdy Asari pochyliła się nad stołem wypinając lekko swoją pupę w stronę drella. Przez chwilę przyglądał się jej po czym od niechcenia wrócił wzrokiem na stół,w tym momencie rozległ się huk gdy kula wypadła na podłogę.
Asari szybko poleciała za nią, co według Drella było sporym wyczynem gdyż oboje już byli lekko podchmieleni. Po chwili odebrał białą bilę od niej i położył na stole.
Położył ją tak by mieć czysty strzał do łuzy i po chwil i czerwona bila wleciała do łuzy z charakterystycznym dźwiękiem. Mimo iż nie umie grać w tę grę to jednak mimo wszystko oko ma, nawet jeśli podchmielone.
- Moje pełne Patricio. - uśmiechnął się do niej i spróbował dla popisania się trafić następną, bo tak prawiły zasady lecz niebieska bila przeleciała od łuzy o milę trącając niebezpiecznie czarna tak że ta stanęła na krawędzi dołka.
- A.... - wychrypiał i z niepokojem obserwował wahania się tejże kuli.
Po chwili ta jednak zatrzymała się, a mężczyzna otarł pot z czoła.
- Gorąco tu... - mruknął i zdjął kurtkę zostając w samej koszulce, po czym odpowiedział na jej słowa. - A z chęcią moja droga. Poszukamy czegoś razem, a wychodząc weźmiemy jeszcze butelkę dobrze?
Bez bluzki Asari mogła zobaczyć że drell jest dosyć umięśniony i zadbany, widać że ćwiczy co jakiś czas i dba o sylwetkę.
Wrócił spojrzeniem do niej .
- A miałem się zapytać wcześniej ale zeszło na inny tor, skąd u ciebie te tatuaże są bardzo ładne. - powiedział szczerze przyglądając się jej bliżej. -A .. i twoja kolej.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 17:52

Tym razem dziewczyna nie chciała popełnić znów tego samego błędu. Bez szczególnych popisów w pełni skupienia wbiła trzy bile pod rząd, nie dotykając czarnej. Czwartą chybiła, pozostawiając przeciwnikowi proste uderzenie. Cmoknęła niezadowolona.

Dopuściła drella do stołu i co zabawne również przyglądała się jego ciału, a konkretnie muskulaturze. Asari też było gorąco, ale niestety na zdjęcie ubrania nie mogła sobie pozwolić.

- Moje tatuaże to rodzinna tradycja. Moja matka... - westchnęła na wspomnienie rodzicielki- nosiła taki sam, ale w momencie, kiedy się narodziłam to ja przejęłam tę tradycję. Może kiedyś przekażę ją córce, aczkolwiek nie planuję zakładania rodziny.- sprostowała, po czym jeszcze raz przyjrzała się umięśnionym ramionom Derieta.- A ty czym się zajmujesz u Błękitnych Słońc? Jesteś... bodyguardem?
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 19:27

Widząc jak dziewczyna wbija po kolei wbija trzy kolejne kule do łuz zaczął rozumieć że zwycięstwo w tej grze odsuwa się od niego wielkimi krokami. Oczywiście podczas jej gry rekompensował sobie to tym że mógł podziwiać bez skrupułów jej sylwetkę. W końcu i jej skończyło się szczęście i chybiła pozostawiając mu jeden prosty strzał.
Ta chwila bez alkoholu trochę dobrze mu zrobiła i zasugerowała że czas na kolejną porcyjkę by podtrzymać dobry humor.
- To ciekawa tradycja, moją tradycja było coś gorszego niestety, musiałem się wyrwać od mojej rodziny bo inaczej moje życie potoczyłoby się inaczej. - jego umięśnione ramiona uniosły się i opadły. - No ale teraz jest mi lepiej.
Podszedł do stolika i znów nalał im po kielonku wódki. Podszedł do niej i podał jej.
- Za nowe znajomości. - mrugnął zawadiacko, stuknął kielonkiem i wypił jednym haustem. - A co do mojej pracy to owszem. Nie koniecznie bronimy tylko ludzi, ale też zakłady i zajmujemy się też dostarczaniem przesyłek z ochroną i takie tam.
Nie mógł jej powiedzieć że to tylko przykrywka, ale powiedział to bardzo naturalnie. Nikt nie byłby się wstanie połapać czy mówi prawdę. Każdy miał swoje sekreciki. Może kiedyś jej powie jeśli ich znajomość się rozwinie.
Następnie uniósł kij i przygotował sie do wbicia kuli. Co ciekawe wbił jedną, wbił drugą i tak się napalił na kolejna że strzelił za mocno. Bila istotnie wpadła do łuzy, ale odbita biała drasnęła czarna wpychając ją do dołka przed czasem.
- No nie... a było tak pięknie. - rzekł aktorsko.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Platformy Handlowe

10 cze 2013, o 19:44

Gdy czarna bila trafiła do łuzy z charakterystycznym dudniącym odgłosem, Palmira zbliżyła się do nieznajomego płynnym ruchem. Stanęła twarzą w twarz z Derietem, żeby po raz kolejny stuknąć się kieliszkami. Patrzyła w jego głębokie oczy po raz pierwszy tego wieczora bez mrugnięcia. Jej zielone tęczówki skryte pod kotarą gęstych rzęs zaświeciły się filuternie. Nie, nie domyśliła się, że historyjka drella to tylko przykrywka. Zresztą nawet przez myśl jej nie przeszło w tym momencie, że mógłby lub chciałby kłamać. Wypiła kieliszek, co natychmiast uderzyło jej do głowy.

- Potoczyłoby sie inaczej? Co masz na myśli?- zapytała, ale kręciło jej się lekko w głowie, od czego niefortunnie zachwiała się i żeby nie upaść wsparła się dłońmi o jego wypiętą klatkę piersiową. Przez chwilę trwała tak w bezruchu. Spojrzała na niego zakłopotana, nie wiedząc, jak mężczyzna się zachowa. Czy uzna ją za niepoprawną alkoholiczkę czy wykaże wobec niej męską delikatność?

Wróć do „Dystrykt Tuhi”