Czyli wszelakie konkursy, eventy urządzane przez administrację i, w większości przypadków, mające spore znaczenie dla ogólnej fabuły forum, za to nazwane ogólnie "Operacjami".
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

[OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

2 paź 2014, o 17:54

Obrazek Ekscentryczny, cyniczny, niektórzy posuwają się nawet do tezy, że szalony; Mordin Solus dzięki swej wiedzy na temat bioinżynierii próbuje na własną rękę radzić sobie z enigmatyczną zarazą równie enigmatycznego pochodzenia, mając do pomocy jedynie garstkę oddanych mu osób. Omega umywa od całości swe bezwzględne łapska, obejmując wielkie połacia terenów dystryktu Gozu – w tym także mieszkalnych – kwarantanną. Za tymi zamkniętymi drzwiami dzieje się wiele rzeczy – i wiele z tych wielu rzeczy nie jest takimi, jakich by się oczekiwało.

Ludzie, jako rasa, zostali nieoficjalnie oskarżeni o wybuch i rozproszenie zarazy. Jako jedyni nie ulegają jej zarodnikom, ale z tegoż właśnie tytułu zostali już napiętnowani przez pozostałych, okazujących paskudne symptomy choroby mieszkańców Gozu. Każda, racjonalnie myśląca osoba wie przecież, że ludzie tego nie zrobili… Chyba? Wszak nie ma żadnych argumentów popierających tę tezę. Mimo to, uliczki są tu nad wyraz niebezpieczne, tym bardziej dla ziemian.

Śmiertelna plaga wciąż się rozprzestrzenia, ciała zalegają na stosach ulic dystryktu roznosząc swą zatęchłą woń i zapach palonego mięsa, w rogach czają się nieprzyjazne ślepia, a mnóstwo spraw nadal pozostaje nierozwiązanych. Te sprawy czekają na Ciebie. Jedno jest pewne: celem jest Gozu.
*** Czekaliście, czekaliście i się doczekaliście! Oto oddajemy wam w łapki następną Operację, dziejącą się również na Omedze, choć tym razem z nieco innym bohaterem i naturalnie, zupełnie innym scenariuszem. Wzorem ostatniej Operacji pojawia się temat rekrutacyjny, do którego odnośnik znajduje się niżej. Oficjalne zgłoszenie swojego udziału to napisanie posta w temacie fabularnym.
Ale ale, to jeszcze nie koniec. Przecież ostatnio był też konkurs… No i teraz również jest. :) No, ale o tym poinformujemy już w innym temacie, gdy rozpocznie się fabularny wątek Operacji po zakończeniu rekrutacji, jaka potrwa tydzień (dokładnie do północy, 09.10.2014). Link do tego tematu również pojawi się w odpowiedzi do tego wątku. Zapraszamy serdecznie do udziału! Myślimy, że warto. :)
Stay tuned for more!
Zgłoś gotowość do walki!
^ Temat fabularny Operacji ^
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

2 paź 2014, o 18:22

Czekałem na ten event. Chętnie wezmę w nim udział jeśli się wyrobimy wraz z Palmirą i Derietem na sesji Rebbeci.
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

2 paź 2014, o 23:38

eh, gdybym o tym wiedział wcześniej :C
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 07:51

Ja może tak jeszcze zaznacze, że tą operację prowadzę w pojedynkę, więc w przeciwieństwie do Archanioła, nie będzie tu 16-osobowej grupy. Oczywiście spokojnie udźwignę liczną drużynę, miejsc jest zatem sporo, ale jeśli zainteresowanie przerośnie moje oczekiwania, a Wy uparcie będziecie czekać na ostatnią chwilę, to nie mogę niczego zagwarantować.

Oprócz tego fajnie gdyby wszystkie osoby, które gdzieś tam prywatnie dawały mi znać, że chcą grać, wrzuciły jakąś notkę do tego tematu, nawet jeśli jeszcze nie mogą fabularnie dodać zgłoszenia na Omedze. Po pierwsze ułatwi mi to zorientowanie się co do ewentualnej liczby graczy. Po drugie pozostali użytkownicy będą mieli większą świadomość, że powinni zgłosić obecność, a nie robić zamieszania na ostatnią chwilę.

Dzięki i pozdrawiam.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 08:57

Jak mówiłem, zgłaszam gotowość bojową!
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 09:52

Ja też się zgłaszam :)
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Jacob Nelson
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 22 paź 2012, o 22:55
Miano: Jacob "Monk" Nelson
Wiek: 26
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Bezrobotny
Lokalizacja: Omega
Status: Poszukiwany przez organizację piracką "Czarna Róża"
Kredyty: 5.375

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 10:59

Oczywiście ja też się zgłaszam :D
ObrazekObrazek


You should not trust me, I can be treacherous.

Wouldn't you mind a little bit of confrontation?
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 17:05

Faerie Nache również się pojawi :)
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Rebecca Dagan
Awatar użytkownika
Posty: 605
Rejestracja: 22 maja 2013, o 18:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 20.290
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 21:03

Dałabym Dagan, tym razem bez munduru, bardziej nieformalnie. Przejdzie czy nie mam co kombinować? ;)
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC

ObrazekObrazek

+ 17% do obrażeń od mocy technologicznych
- 1,5 PA koszt umiejętności technologicznych
+ 10% do obrażeń przeciw pancerzom, penetracja ścian i osłon
+ 35% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 20% premii technologicznej
Centurion: pozwala zignorować jedno, wybrane trafienie na walkę - swoje lub sąsiadującego sojusznika
+ 20 do wyniku testu na kości [jednorazowo, niewykorzystane].


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 22:06

Nic nie trzeba kombinować. Sama sesja została skonstruowana tak żeby Wam tego oszczędzić. Jedyne co musicie zrobić to zostawić namiar na siebie w terminalu i czekać. Nieważne czy jesteście najemnikiem, zawodowym żołnierzem itd. Jeśli nadawca uzna, że się nadajecie to tak jest.

Skoro natomiast jesteśmy przy zostawianiu zgłoszenia.
Pamiętajcie, że napisanie w tym temacie nie oznacza, że zaklepaliście sobie miejsce na operacji. Do tego musicie naskrobać notkę w tym wątku. To po prostu informacje o Waszej gotowości fabularnej do podjęcia zadania, co jest tu najważniejsze. Dlatego dopiero pisząc tam możecie mieć pewność co do udziału w przygodzie.

Oprócz tego kilka słów do wszystkich potencjalnych chętnych. Uznałem, że dobrze będzie opisać pokrótce jak będzie przebiegała rozgrywka. Wykorzystamy znany już system tur i strajków. Moje wpisy będą pojawiały się co +/- 24 godziny (dokładnie wyjdzie w praniu), jeśli ktoś zawali termin, dostaje strajka, trzy takie minusy oznaczają odpadnięcie z przygody (oczywiście można z wyprzedzeniem informować o nieobecności bez żadnych problemów). Konsekwencje mogą być różne, w ekstremalnych okolicznościach zginiecie, przeważnie poważnie oberwiecie albo coś. Tak czy siak fabularnie pozostaniecie w przygodzie co oznacza, że nie będziecie mogli olać operacji i polecieć grać gdzie indziej.
Dlatego proszę o dokładne przemyślenie sprawy. Chodzi o to, żebyśmy wszyscy mogli dobrze się bawić, a nie czekać na leni. No i w miarę możliwości sprawnie przejść cały event bez konieczności użerania z nim przez kolejny rok. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

3 paź 2014, o 22:30

Bum, ja tak orientacyjnie daję tu znać, że po zakończeniu sesji pewnie postaram się wrzucić Hawk. Post w fabularnym dopiero się pojawi :P
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

6 paź 2014, o 17:46

Hawk to może w końcu poznam swą panią kapitan, bo też tam lecę ;] Posta dam pewnie za jakąś godzinę lub trochę więcej.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

7 paź 2014, o 14:33

Ja wrzucę posta pewnie dzisiaj, więc można uznać, że albo spotkali się tam albo wybrali na Omegę razem ;)
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

12 paź 2014, o 10:46

Witam serdecznie ;)

Na wstępie gratuluję wszystkim, którzy zgłosili się w temacie, a tym samym dostali do przygody. Ostatecznie w sesji wezmą udział:

Rebecca Dagan
Faerie Nache
Jacob Nelson
Nexaron Dragonbite
Hawk
Olivia Harvin
Marshall Hearow
Irene Dubois


Ponieważ jak widzicie nazbierało się Was sporo. Chcąc uniknąć potencjalnego burdelu, musimy ustalić kilka podstawowych zasad.
Przygotowanie do gry - Wszyscy gracze mają obowiązek zaktualizować swoje karty statystyk, ze szczególnym uwzględnieniem liczby pochłaniaczy ciepła, medi i omni żeli oraz innych limitowanych przedmiotów. Jeśli nie zrobią tego do momentu rozpoczęcia przygody, będą traktowani tak jakby ich w ogóle nie mieli, nawet jeśli zrobili wcześniej zakupy. Za dużo osób, żebym miał z każdym ustalać takie rzeczy. Karty graczy to interes graczy i tak będzie wyglądało to do zakończenia operacji.
- Tylko postacie, które osobiście napisały w temacie z rekrutacją mogą uczestniczyć w przygodzie. Nie ma możliwości dołączenia w trakcie.
- Wymagana jest tylko obecność na Omedze, ale konkretne położenie jest dowolne. Innymi słowy wystarczy być na stacji i zaczekać na mojego posta.
- Wraz z rozpoczęciem operacji wyśle do każdego gracza link z odpowiednim tematem, tak żeby uniknąć sytuacji kiedy ktoś nie będzie miał pojęcia, że już zaczęliśmy.
Rozgrywka - Oczywiście gramy z pełną mechaniką. Jeśli ktoś nie opanował jeszcze zasad, bez obaw, w tej konkretnej sprawie będzie można przyjść do mnie zawsze. Ponieważ Was jest ośmioro, a ja tylko jeden, czasem może zdarzyć mi się o czymś zapomnieć, wtedy przypominajcie. Jeśli jednak widzicie, że to ja zmieniam pewne zasady w trakcie rozgrywki - jest to moja decyzja jako MG, więc o ile zawsze możecie pytać dlaczego tak robię. Jeśli macie udowadniać swoją rację bo w SOC albo vademecum coś opisano inaczej, to lepiej zastanówcie się dwa razy. :P
- Tura będzie przebiegała w bardzo prosty sposób. Mój pierwszy post pojawi się w poniedziałek o godzinie 20. Od tego czasu, Wy macie czas do wtorku do północy, aby umieścić swoje odpowiedzi. Mój kolejny wpis dodam natomiast w środę ponownie około 20 i lecimy od nowa. W ten sposób otrzymujecie dwa wieczory na pisanie. Na początku kiedy jest tyle osób, daje Wam to sporo czasu na interakcje z innymi, planowanie itd.
Z czasem przewiduje skrócenie tury w celu przyspieszenia rozgrywki, ale to zależy od tego ile osób będzie wciąż aktywnych w wątku.
- Poza walkami nie istnieje limit postów. Szczególnie w trakcie rozmów, do momentu zakończenia tury, możecie pisać ile tylko chcecie.
- System 3 strajków. Jeśli ktoś oleje bez wcześniejszego usprawiedliwienia trzy terminy wypada na dobre. Okoliczności zaginięcia w akcji bywają różne. No ale powiedzmy, że kiedy dochodzi do tego w trakcie walki, kiedy ludzie liczą na zaangażowanie od wszystkich, to za bycie leszczem, bierze się pocisk na główkę.
- Nieobecności należy zgłaszać do mnie na PW i tylko na PW, czat, GG itd. nie są brane pod uwagę, więc nie zawracajcie mi tam głowy.
- Wykorzystamy opracowany przeze mnie na potrzeby przygody system losowych nagród, który poza tą średnio marketingową nazwą oznacza po prostu, że nigdy nie wiecie na co traficie otwierając jakąś szafkę. Jedyne na co macie jako taki wpływ to jakość zdobywanych przedmiotów. Ta będzie determinowana na podstawie kilku ogólnych zmiennych, jak trudność dostania do kontenera oraz co bardzo ważne - Waszego ogólnego zaangażowania w przygodę jako grupa. Innymi słowy spamiąc dennymi postami dostaniecie jakiś złom, a jeśli szczena mi opadnie w trakcie czytania, to liczcie na Q3 itp. Oczywiście sprawia to, że Wy jako drużyna musicie motywować się nawzajem, a jeśli ktoś mimo tego woli sobie olewać przez co cierpi reszt zespołu to kto wie, może lepiej zostawić go w tyle? Oczywiście nie żebym coś sugerował. 8)
- W sesji będzie sporo wymagającej walki, więc radze uważnie czytać i pisać posty. Inaczej będzie krucho. Ogólnie operacja będzie wymagająca, bo to operacja i tak dalej.

Dobra to tyle mojego pitolenia. Jak coś mi się przypomni to jeszcze o tym napisze, ale nawet jeśli to najwyżej będą jakieś pierdoły.

Pozdrawiam
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [OPERACJA SZALONY GENIUSZ] W poszukiwaniu remedium

21 lis 2014, o 20:20

[21.11] Niestety, nie mamy szczęścia do tych naszych operacji! Aktualnie prowadzący obecną Mistrz Gry znika z forum, a szanse na znalezienie innego, chętnego do ogarnięcia całego jej ogromu w jeden wieczór są małe. Gracze mogą spodziewać się podsumowania dzisiejszego, bądź jutrzejszego wieczoru. Oczywiście nie obędzie się bez nagród pocieszenia, a nowe przygody czekają, więc głowy do góry!
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Operacje”