Saavik'Kara nar Ryzer
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 8 cze 2012, o 00:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000

Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 00:30

Skończył robić z siebie błazna kiedy obejrzał się za siebie. Na mostek szedł Korth a po chwili dołączył do niego Ibaka.
- Właśnie o to mi chodziło... - powiedział wzdychając ciężko - Korth, to na pewno da się inaczej rozwiązać, bez twojej wysiadki. Chociaż ewidentnie pan jeszcze-kapitan nie pomaga przychodząc uzbrojony na mostek. Powinniśmy sobie parę rzeczy wyjaśnić, ale jeżeli mogę na chwilę zwrócić uwagę na nasz główny cel...
Zaczął podchodzić bez pośpiechu do monitora jednocześnie analizując wynik deszyfracji.
- Ach, Pragia i duża dostawa. Uważam, ilość towaru i ciekawsze środowisko że przesądza sprawę. Chociaż powiedzcie wy co o tym sądzicie, nie chcę by to się skończyło jak ostatnio.
ObrazekObrazek
Akan Kerata
Awatar użytkownika
Posty: 112
Rejestracja: 7 cze 2012, o 22:15
Miano: Akan Kerata
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Pirat, najemnik
Kredyty: 48.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 00:35

-Też optuję za większą dostawą. A wy? - spytał Kortha i Ibakę turianin, z lekkim niepokojem patrząc na broń człowieka. Momentalnie z wyrzutem spojrzał na Sebastiana, który wyraźnie dostał rozkaz nie oddawania mu na razie broni..
Liczyło się także zdanie naszych gości, więc po chwili także na nich Akan przeniósł pytająco wzrok. W końcu po coś ich najęli.
Po tym Akan kontynuował wyszukiwanie przydatnych informacji, szczególnie na temat większej dostawy.
ObrazekObrazek
Korth
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:55
Wiek: 194
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Kroganin
Zawód: Najemnik
Kredyty: 44.500

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 03:59

Korth gdy zobaczył Ibakę poczuł przypływającą falę nienawiści. Sprawa wciąż nie była rozwiązana ani w sposób dyplomatyczny jaki proponował Saavik ani po krogańsku. Ice sięgnął po Katanę i pewnie chwycił ją w obie dłonie.
- No co teraz gdy stoję do ciebie twarzą z bronią w ręku to boisz się strzelic człowieczku? - Zapytał drwiąco kroganin. Był on ciekawy czy Ibaka jest, aż tak pojebany żeby strzelać na mostku nie tylko narażając innych niewinnych członków załogi ale też cały statek. Oczywiście po tym co wcześniej uczynił człowiek był przygotowany na idiotyczny atak Ibaki. Gdyby do niego doszło Korth miał przygotowaną barierę biotyczną i potężną moc swojej strzelby wzmocnionej amunicją drżącą.
Obrazek
Boom
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 2 cze 2012, o 12:25
Miano: Lewis McMillan
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik N6, specjalista od ładunków wybuchowych
Kredyty: 0

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 11:31

Boom rozglądał się po okręcie. Całkiem przytulnie. Wątpił, żeby chcieli ich porwać, zrobili by to wcześniej. I tak ten człowiek z kroganinem się pozabijają. Idąc zobaczył niedomyty napis "BATANIE JEDZO GUWNO". Przystanął i przyjrzał się. Batanie jedzo guwno? Co to za debil pisał? - porucznik w pierwszej chwili zaczął żałować, że tu jest. Jednak nie ma co się łamać. Wskazał Revaxowi ten napis.
- Widziałeś, co tu za idioci żyją? - skomentował jedynie. Dotarli wreszcie na miejsce i nastał czas żeby pogadać o interesach.
- Pragia powiadacie? - zerknął na obydwu, turianina i quarianina. - Jeśli jest to korzystniejsze, to na co czekać? A co do klimatu otoczenia, na pewno będzie lepiej niż w tej zatęchłej dziurze oficjalnie zwanej Omegą.
Po chwili, jak na złość, przybyło dwóch gladiatorów z Omegi. Kroganin i ten człowiek. Znów napięcie i teraz kroganin mierzy strzelbą w Ibakę. Ekstra. - McMillan cofnął się o krok i położył dłoń na swojej strzelbie. Zerknął pytająco w stronę Saavika i Akana.
ObrazekObrazek WRAITHObrazekPANCERZObrazekTHEME1ObrazekTHEME2ObrazekINDESTRUCTIBLE I just love, when the stuff blows up. Obrazek Mass Effect EPIC
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 14:09

Ibaka tym razem nie sięgał po swoją broń, mężczyzna jedynie wyszczerzył zęby w szyderczym uśmiechu. Wzroku nie spuszczał z oczu kroganina, jakby chciał go sprowokować.
- Jak tam główka? – spytał łagodnie, jakby współczuł Korthowi przykrego zdarzenia.
Saavikiem, Akanem i resztą w ogóle się nie przejmował. Uwagę poświęcił całkowicie swojemu oponentowi, który to tym razem pierwszy rozpoczął burdę chcąc zezłościć mężczyznę.
- Mógłbym Cię zaprosić na kolejną rundę, ale nasze przyzwoitki z pewnością miałyby coś przeciwko – wycedził szyderczo.
Korth
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:55
Wiek: 194
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Kroganin
Zawód: Najemnik
Kredyty: 44.500

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 14:45

Korth posmutniał na przypomnienie o upokarzającym ciosie w głowę. Szyderczy uśmiech Ibaki jeszcze bardziej doprowadzał go do furii. Pomimo, że Ice był jak na kroganina nadzwyczaj spokojny to miał teraz ochotę rozjebać cały mostek na strzępy.
- A mi się wydaje, że się po prostu boisz, może gdybym stał plecami do ciebie to byś strzelił śmieciu bez honoru. Nie jesteś już dla mnie kapitanem nie dość, że nie masz szacunku wśród załogi to na dodatek pokonałem cię dwukrotnie w tym raz bez broni. Może pokażesz reszcie jak wygląda teraz twoja kajuta co? - Zapytał Korth drwiąco. Wiedział, że po tym co zrobił Ibaka każdy w załodze myślał podobnie jednak nikt nie miał odwagi by powiedzieć to na głos. Wystarczy jednak jeden kamyk który spowoduje lawinę.
Obrazek
Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 15:10

- Spokój już. Bo później będę cię musiał targać całą drogę na Wraitha. A jakoś mi się nie uśmiecha. Gdyby na twoim miejscu była jakaś kształtna quarianka czy asari, to sam bym cię znienacka znokautował. - rzucił pogodnie do Lewisa i rozejrzał się.
- Pytania, tak. Gdzie dokładnie. Kogo. PRzede wszystkim za ile. Jakie środowisko, przewidywany opór...bo będzie jakiś opór, co? Nie szukalibyście wolnych strzelców aby odebrać paczkę ze skrzynki pocztowej. I jeszcze jedno, czy ten wasz okręcik wytrzyma bójkę dwóch ludzi i kroganina? Bez urazy, ale chciałbym wiedzieć o ewentualnym zagrożeniu nagłą dekompresją jeśli poziom hormonów tu nie spadnie. - wskazał kciukiem za siebie. Nie uśmiechało mu się działać z taką grupą, ale cóż. Nie mógł być wybredny skoro już się w to wplątali. A i kredyty na drzewach nie rosną.
Saavik'Kara nar Ryzer
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 8 cze 2012, o 00:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 20:01

Każdy sprzeciw wobec kapitana na Flotylli był surowo karany, nie mówiąc już o buncie. To był pewny bilet w jedną stronę na którąś z milionów niezamieszkałych asteroid i śmierć z kombinacji wielu różnych czynników. "Stuleyage" na szczęście nie rządził się tymi ostrymi prawami, o ile w ogóle tu jakieś były. Saavik stał nieco zbity z tropu po wypowiedzi Kortha mimo, że kroganin miał rację. Ibaka przez swoje zachowanie stracił cały szacunek u niego. Bił się z myślami co teraz powinien zrobić. Bał się konsekwencji wystąpienia przed szereg przez co często spoglądał na Akana szukając u niego jakiegokolwiek znaku poparcia. Prawą rękę nerwowo trzymał w miejscu, gdzie ma przypięty pistolet tak by w razie zagrożenia szybko po niego sięgnąć. W końcu dokonał wyboru.
- Jacob, powinieneś ustąpić. Nie nadajesz się nawet na kapitana promu a co dopiero mówić o tak dużej jednostce. Złóż broń to ugadamy warunki twojego odejścia. Ale czasami zastanawiam się na co ja liczę? - wyciągnął pistolet i zaczął mierzyć w Ibakę - Ty i rozsądne rozwiązanie? Rzuć ten karabin, pakuj zabawki i wypierdalaj. Wracasz na Omegę.
ObrazekObrazek
White Knight
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 cze 2012, o 17:34
Miano: Jacob Ibaka
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, Najemnik
Kredyty: 35.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 21:48

Ibaka odkręcił się w stronę Saavika, a na jego twarzy znów zagościł szeroki uśmiech. Koło tego statku zataczało się, ile wytrzymali z nim, trzy lata? To i tak szmat czasu biorąc pod uwagę innych jego dowódców.
- Pierwszy raz zrobiłeś się wyszczekany z bronią, kiedy inni kryją Ci dupę – zauważył olbrzym.
Nie miał zamiaru nic z tym robić, ale quarianin musiał się naprawdę mocno uderzyć w głowę jeśli myślał, że przestraszy swoją bronią Knighta. Facet skierował się ku swojej kajucie z której zgarnął kilka osobistych rzeczy spakowanych w typowy wojskowy wór jakiego to używali żołnierze. Po trzech minutach od tego nie było go już na pokładzie krążownika, wrócił na Omegę.
Akan Kerata
Awatar użytkownika
Posty: 112
Rejestracja: 7 cze 2012, o 22:15
Miano: Akan Kerata
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Pirat, najemnik
Kredyty: 48.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 21:59

Akan siedział jedynie przy terminalu, spoglądając na akcję. Słowa quarianina były niespodziewane, ba, w końcu to on ostatnio chciał ratować cywili. A teraz groził on swojemu kapitanowi. ..Kapitanowi? cóż, moze za mocne słowo. Ten człowiek faktycznie nie zyskał w oczach Akana po jego strzale w plecy kroganina. W sumie to nie miał on nic przeciwko usunięciu White Knighta z tej pozycji, jednak nie spodziewał się, że zrobi to pokojowo, stąd jeszcze nie chciał ryzykować. A tu proszę, Ibaka grzecznie się spakował i opuścił okręt. Może zrozumiał, że go tu nie chcą? Ech, teraz to nieważne. Pozbyli się problemu, więc mogą spokojnie i z czystym sumieniem zająć się następnym zadaniem. Pozostawała tylko jedna rzecz..
-No dobrze, kapitan sobie poszedł. To.. kto teraz dowodzi? - spytał, obracając swój fotel, stając na nogi i zbliżając się do dwóch pozostałych załogantów - Saavika i Kortha. Spojrzał się na dwójkę, próbując wyczytać jakieś emocje mogące wskazać co o tym sądzą.
ObrazekObrazek
Saavik'Kara nar Ryzer
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 8 cze 2012, o 00:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 22:24

Quarianin zupełnie nie spodziewał się takiej reakcji Ibaki. Po tak mocnych słowach był przygotowany na solidną awanturę a nawet na strzelaninę na mostku. Kiedy Jacob sobie poszedł Saavik jeszcze przez dłuższą chwilę mierzył w to miejsce gdzie człowiek stał. Czuł jak jeszcze krople potu spływają mu po twarzy ze zdenerwowania.
- To wszystko było conajmniej dziwne. Wyrzuciłem to z siebie, ale... ah, nieważne.
- Ktoś tutaj kiedykolwiek dowodził? - odpowiedział pytaniem na pytanie Akana - Jeżeli chcesz przejąć tę funkcję to ja się nie będę sprzeciwiał. Kompletnie się nie nadaję na to miejsce.
Podszedł potem powoli do Sebastiana i powiedział:
- Skoro wszyscy się zgadzamy to kurs na Pragię, przyjacielu.
ObrazekObrazek
Korth
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:55
Wiek: 194
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Kroganin
Zawód: Najemnik
Kredyty: 44.500

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

26 sie 2012, o 22:28

- Gówno mnie obchodzi kogo wybierzecie nowym kapitanem i tak nie będę się go słuchał - Odpowiedział szczerze Korth. - Dowódcy się u nas krogan nie wybiera poprzez wskazanie i musi on sobie zyskać szacunek byśmy mu byli posłuszni. Jeśli go straci tak jak Ibaka to nie mam powodu by go słuchać. Już bardziej wykonałbym rozkaz quarianina niż Jacoba ... go przynajmniej nie pokonałem w samych gaciach - Dodał trochę pogardliwie w stosunku do Saavika by ten nie myślał sobie zbyt wiele, po czym odwiesił katanę na plecy. Olbrzym oparł się o ścianę i teraz skupił wzrok na nowych. A więc nie zrazili się tym co zobaczyli. To chyba jeszcze gorsze pojeby niż Jacob, westchnął w duchu Korth.
Obrazek
Saavik'Kara nar Ryzer
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 8 cze 2012, o 00:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

20 paź 2012, o 03:00

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Już po wszystkim, już żaden wybuch mu nie groził. Zupełnie opadł z sił kiedy jako ostatni, za prowadzonymi przez niego mechami, wbiegł po rampie do Stuleyaga. Kiedy ta zamknęła się Saavik już trzymał się jednej z poręczy w ładowni. Silniki wydały nieprzyjemny dla ucha rozgłos w niewyciszonym hangarze kiedy zwiększyły moc, lecz quarianinowi było już wszystko jedno. Mógł sobie odpuścić. Oparty plecami o ścianę zsunął się do pozycji siedzącej jeszcze łapiąc oddech. Statkiem lekko zatrzęsło z powodu fali uderzeniowej, która zdążyła już dawno wytracić swoją niszczycielską siłę.
- Ile razy będzie nam się jeszcze udawać? To już druga bomba w ostatnim okresie. - powiedział poważnym tonem, zrobił chwilę pauzy po czym zaczął się śmiać - Ha ha! A kto by się tam tym przejmował? Jestem cały i cholera, czuję się jak dziecko w sklepie z zabawkami. Widzicie te wszystkie mechy? W głowie już mam tysiące jak można je wykorzystać... A co do danych. Można by je komuś opchnąć chociaż ja, nie zależnie od tego czy to zrobimy, chyba przekażę je Wędrownej Flocie. Tak na koniec mojej przedłużającej się wycieczki.
Siedział jeszcze przez parę minut wpatrując się w nowe nabytki z tępym uśmiechem na twarzy. W końcu dopisała mu pełnia szczęścia, choć wcale się na to nie zanosiło. O mało nie przewrócił się próbując niezdarnie wstać i skierował się do wyjścia z hangaru.
- Moje nowe zabawki sztuczek nauczę później. Idę górę odpocząć trochę, przekazać coś pilotowi? Może kursik na Illium? Słyszałem, że mają tam sklep z pancerzami a przecież wpadło mi trochę grosza. Poza tym możemy zobaczyć czy mamy głowę do interesów. - powiedział z ironią w głosie pokazując na skrzynie z łupami.
ObrazekObrazek
Akan Kerata
Awatar użytkownika
Posty: 112
Rejestracja: 7 cze 2012, o 22:15
Miano: Akan Kerata
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Pirat, najemnik
Kredyty: 48.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

20 paź 2012, o 14:55

Akan także był dość wykończony po szybkiej ewakuacji z lądowiska piratów. Oparł się o jeden z wniesionych kontenerów, po czym odpowiedział Saavikowi:
-Też mam stanowczo dosyć tych wszystkich bomb. Zaraz napadniesz typa na ulicy a on ci powie, że ma bombę w kieszeni.. - zmęczonym głosem powiedział turianin, po czym wskazał na grupę mechów palcem.
-Na Illium chyba zdołamy ci załatwić jakieś części zamienne byśmy naprawili te cuda. Swoją drogą, chyba najlepiej je stosować przy abordażach. Pomyśl tylko, podłączasz śluzę i puszczasz przodem te dwa goliaty.. Cokolwiek tam nas czeka, już nie będzie żyło. - dodał z uśmiechem, wyobrażając sobie taką sytuację. Być może niedługo uda im się coś takiego zorganizować, kto wie.
-Jeszcze sprawdzimy co jest w jakiej skrzyni, sprzedamy co niepotrzebne, i opylimy te dane. Walę flotyllę, Handlarz zapłaci to dostanie. Na chuj ci ta flota, Saavik? - spytał retorycznie inżyniera, dobrze wiedząc, że quarianin nie spieszy się do powrotu do swoich. Przecież jego miejsce jest tutaj, na Stuleyage.
Przywołał windę do poziomu ładowni, wszedł na pokład wraz z kilkoma innymi załogantami i pojechał na górę w kierunku mostka. Gdy tylko tam dotarł, podszedł do fotela przy którym siedział Sebastian i oparł się o niego rękoma.
-Niezła robota z tym lądowaniem. Kurs na Illium, idziemy to wszystko opylić.
ObrazekObrazek
Korth
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 7 cze 2012, o 18:55
Wiek: 194
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Kroganin
Zawód: Najemnik
Kredyty: 44.500

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

20 paź 2012, o 15:51

- Dobra robota panowie chyba nie możemy narzekać na łupy prawda? Od każdego według jego siły, każdemu według potrzeb. - Powiedział olbrzym do całej załogi która sprawnie uwinęła się z grabieżą. Kroganin stał tak i patrzył na sprzęt. Sporo tego, część mechów była co prawda zniszczona lecz Korth był pewien, że Saavik i reszta techników jakoś doprowadzą je do sprawności. W końcu zerknął na rozmawiającą ze sobą dwójkę tych dzięki, którym Stuleyage mógł zawdzięczać tak udany łup. Quarianin był dość podekscytowany zdobyczą i jak zwykle zaczął gadać o tej swojej flotylli.
- Daj spokój Akan niech robi ze swoją częścią co chce nic nie poradzisz na ich pojebane obrzędy. Co do danych to musimy je ojebać najszybciej jak się da. Nie zapominajcie, że ten czerwonoskóry pedał też wziął kopię. Ale on mnie wkurwiał kopałbym go po ryju - Westchnął Ice przypominając sobie irytującego turianina po czym kontynuował - Jak sprzedamy to Saavik może wysłać też kopie tej swojej flocie choć nie wiem na co im dane o tych ludzkich pizdach czy biotyce. W życiu nie widziałem quariańskiego biotyka. Pewnie dlatego, że by wam ciśnienie rozjebało te kombinezony. Nie macie pojęcia jak czasem się naprężycie i wtedy ... zresztą nieważne jest też druga sprawa. Trzeba by było sypnąć chłopakom coś ekstra do żołdu w końcu nie chcemy by nas Sicker zajebał mopem i przejął władze nie? Tak czy siak wy macie lepszą głowę do interesów i to widać to się tym zajmijcie i obudźcie mnie jak będziemy na Illium - Dokończył i ruszył się przespać przed kolejną akcją.
Obrazek
Saavik'Kara nar Ryzer
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 8 cze 2012, o 00:06
Wiek: 23
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Mechanik okrętowy
Kredyty: 15.000

Re: Patrol Cruiser Stuleyage

22 paź 2012, o 02:05

ObrazekObrazek

Wróć do „Środki transportu”