Ireke'Gerrel vas Neema
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 15 lip 2012, o 15:04
Wiek: 26
Klasa: Strażnik
Rasa: Quarianka
Postać główna: Iris Fenrir
Kredyty: 17.000

Bezimienna

4 sie 2012, o 19:58

Obrazek Typ: Korweta zwiadowcza
Przynależność: Flotylla, statek Neema, kapitan Ireke'Gerrel vas Neema

[Dane utajnione]
ObrazekObrazek
Ireke'Gerrel vas Neema
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 15 lip 2012, o 15:04
Wiek: 26
Klasa: Strażnik
Rasa: Quarianka
Postać główna: Iris Fenrir
Kredyty: 17.000

Re: Bezimienna

4 sie 2012, o 20:25

Kazała zabrać ciała, aby oddać je rodzinom na Flotylli. Z należytym szacunkiem ułożono je w hangarze, nakryto ciemnym materiałem, odmówiono także krótką modlitwę nad nimi. Korweta obrała kurs na Illium. Jak poinformowała Nera pilot, zadokują tam, aby go wysadzić. Tymczasem Ireke doprowadziła się do porządku. Kiedy zeszła na główny pokład nie było widać tego, jak bardzo wstrząsnęło nią to, co zastali na tej planecie. Szybkim krokiem pokonała odległość, która dzieliła ją od Ner'Harasa, a następnie wymierzyła w niego palcem. Nie dało się ukryć, że Quarianie szeptali za jego plecami.
- Może wytłumaczysz się gdzie waćpan się podział, kiedy najbardziej potrzebowaliśmy dodatkowej broni, m? Zginęło trzech Quarian. TRZECH. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony ze swojego pertraktowania z piratami - Pokręciła z niesmakiem głową, opuszczając swobodnie swoje ręce wzdłuż ciała. Zawiodła się na nim. Widział to w jej oczach.
ObrazekObrazek
Ner'Haras vas Orionis
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:01
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Zabójca/Infiltrator
Kredyty: 24.000

Re: Bezimienna

4 sie 2012, o 21:05

Ner wiedział, że Ireke jest z niego niezadowolona. Pół załogi też. On tylko założył ręce na klatce piersiowej i pokręcił głową z westchnieniem.
- Pomógłbym ci gdybym mógł. Ale od początku byłem śledzony. Ta kobieta śledziła każdy mój ruch, czy to na kamuflaży, czy bez. Kiedy już chciałem ją zdjąć będąc przy wraku ona po prostu spojrzała na omniklucz i do mnie pomachała i kazała wyjść. Może to ci się wydawać nieprawdopodobne, ale tak było.
- Potem próbowałem rozmawiać. Poznałem ją po symbolu na pancerzu. Mieliśmy do czynienia z najmniej sławnym piratem świata. Gdyby nie wsparcie, to nie wiem jakby to się wszystko potoczyło.
- Jak już ci powiedziałem, pomógłbym ci, ale byłem cały czas na muszce. Przeklęta baba - mruknął na koniec swoich wyjaśnień.
Ireke'Gerrel vas Neema
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 15 lip 2012, o 15:04
Wiek: 26
Klasa: Strażnik
Rasa: Quarianka
Postać główna: Iris Fenrir
Kredyty: 17.000

Re: Bezimienna

5 sie 2012, o 10:50

- Nie obchodzi mnie kim była i o czym mieliście przyjemność rozmawiać. Obchodzi mnie za to fakt, że zginęła trójka moich ludzi. A nasz współpracownik, który przed Admirałem obiecał pomóc, teraz twierdzi, że nie miał jak! Sławny vas Orionis, wyspecjalizowany w walce, okazał się naprawdę utalentowanym i zrobić... hm. Nic nie zrobił - Nie zamierzała krzyczeć, nie było sensu dawania upustu złości i innych emocji na oczach wszystkich. Głos Ireke zabrzmiał minimalnie głośniej niż powinien. Quarianka pokręciła z niedowierzaniem głową.
- Nie wiem kogo próbowałeś zgrywać. I nie wiem też dlaczego to ja, ironią losu, będę musiała przekazać na Flotylli ich rodzinom smutne wiadomości o śmierci męża, syna, ojca, a nasz wspaniały infiltrator zabierze się i wróci do siebie. Kogo Ty próbowałeś zgrywać? Dyplomatę?
ObrazekObrazek
Ner'Haras vas Orionis
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:01
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Zabójca/Infiltrator
Kredyty: 24.000

Re: Bezimienna

5 sie 2012, o 11:21

- Ty mnie w ogóle słuchasz? - mówił Ner siląc się na spokój - Jak ci do ciężkiej cholery miałem pomóc, jak cały czas śledzili mój ruch? Byłem, że wręcz na widelcu? A, faktycznie, vas Orionis i tak miał pomóc. I teraz wszystko jego wina, bo zawiódł wszystkich na całej linii.
Quarianin pokręcił głową w duchu przeklinając sławę, która zaczynała mu już przeszkadzać. Czuł się po tej misji znużony i zmęczony, czuł coś, co chyba od dawna nie doświadczył. Porażkę. I to kompletną, przed którą nie mógł się uchronić.
- Ale najwidoczniej oczekuje się ode mnie teraz cudów. A jak jakiegoś cudu dokonać nie mogę, to widzę, że od razu zawiodłem wszystkich wkoło. I że wszystkiemu jestem winien.
- Jesteś dowódcą tego statku, a to jest twoja załoga. Każdy ci tu służy i wie, że może się wszystko stać. Tak samo ich rodziny, przyjaciele. Powinienem zadać ci pytanie. Czy kiedykolwiek miałaś taką sytuację, że ktoś ci zginął podczas misji? Bo czuje, że to twój pierwszy raz.
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2040
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Re: Bezimienna

5 sie 2012, o 11:55

- Gdybyś nie próbował zgrywać komandora Sheparda i na samym początku nie wyrwał się do przodu, a trzymał się drużyny, nikt by Cię nie miał na widelcu. Nie obwiniam Cię. Próbuje znaleźć odpowiedź dlaczego chciałeś sam wygrać tę potyczkę, a nie walczyć razem ze wszystkimi, jednak żadna sensowna odpowiedź mi nie przychodzi do głowy. Chyba Twoje ludzkie Widmo przekazuje Ci zgoła odmienne wzorce walki od Flotylli... - Sam sobie zgotował tę porażkę. Ireke nie zamierzała pozwalać mu się użalać w kącie. Miał racje, była dowódcą, on działał pod jej skrzydłami podczas tego zadania. Musiała się więc dowiedzieć co z tym Quarianinem jest nie tak.
- Jesteś ostatnią osobą, od której zamierzam słuchać pouczeń. Nie działeś zespołowo, nie masz więc prawa tłumaczyć mi z czym powinien się liczyć dowódca. I zaspokoję Twoją ciekawość, nie są to pierwsze osoby, które zginęły z powierzonych mi Quarian. Na Illium będziemy za godzinę.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ner'Haras vas Orionis
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:01
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Zabójca/Infiltrator
Kredyty: 24.000

Re: Bezimienna

5 sie 2012, o 12:29

Ireke teraz mogła zobaczyć kim naprawdę jest Ner. Był to indywidualista, w pełni znaczenia tego słowa, który przez dłuższy czas działał sam i podejmował własną inicjatywę. Z trudem przyszło mu przełknięcie błędów. Najwyraźniej od zawsze uważał, że to co robił było słuszne. Teraz niestety zawiódł. Był zbyt mało elastyczny.
- Ja... może masz racje. Może naprawdę wtedy powinienem się wycofać i być obok was. - mruknął skruszony i przy tym dość nie chętnie, jakby pierwszy raz popełnił tego rodzaju błąd.
- Nie zgrywałem Sheparda. Od dawna byłem przekonany, że cios w samo serce jest najskuteczniejszy. Dlatego ruszyłem do przodu. Jestem indywidualistą. Ale masz rację, dziś popełniłem błąd - odparł wyraźniej przyznając się do winy i błędów.
- Jeszcze dużo muszę się nauczyć - skwitowałem na koniec.
Ireke'Gerrel vas Neema
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 15 lip 2012, o 15:04
Wiek: 26
Klasa: Strażnik
Rasa: Quarianka
Postać główna: Iris Fenrir
Kredyty: 17.000

Re: Bezimienna

5 sie 2012, o 14:16

- ... Dziękuje. Cieszy mnie to, że zrozumiałeś. Nie chciałam być dla Ciebie ostra. Po prostu... Po prostu nie lubię kiedy giną moi ludzie, a ja mam świadomość, że gdyby zrobić więcej, to wcale nie ponieśliby tej ofiary i do ojczyzny wrócili o wiele później - Niepewne, po chwili wahania, podniosła rękę i położyła ją na ramieniu Nera w dość pokrzepiającym geście. Uśmiechnęła się także, co zdradziły jej oczy. Dla Quarianina nie było żadną trudnością patrząc się na świecące punkciki odgadnąć, jaką intencje ma rozmówca tej samej rasy. Szmery ucichły, większość z załogi wróciła do swoich obowiązków, nie musiał się więc krępować tym, że ktoś obserwował ich rozmowę.
- Każdy się dużo musi nauczyć. Ty, ja, admirałowie. Jakie masz plany, o ile mogę wiedzieć? Wracasz na Orionisa? Kogoś jeszcze ścigasz?
ObrazekObrazek
Ner'Haras vas Orionis
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:01
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Zabójca/Infiltrator
Kredyty: 24.000

Re: Bezimienna

10 sie 2012, o 18:17

Gest, który wykonała Ireke bardzo pomógł najemnikowi. Poczuł się trochę pewniej, w jego oczach można było dostrzec błysk radości.
- Muszę zakończyć swoje sprawy na Ilium. Po tym lecę z powrotem na Orionis. Od dawna nie byłem, muszę wreszcie dać znak, że żyje.
- A czy kogoś ścigam... zawsze. Taki już mam fach. A teraz na moją listę została dopisana tamta... piratka? - spytał się nie wiedząc jak ją nazwać - Może i popełniłem błędy, ale ona też. Podkopałem jej pewność siebie. Teraz pewnie będzie mnie wypatrywać w Układach Terminusa, ale dla mnie to nie problem. Byłem już w gorszych opałach.

________________

Po chwili był już na Ilium. Przed wyjściem dał tylko Ireke i koleżance z Brend swoje namiary, by jakby chciały mogły się z nim skontaktować.
- Kiedyś jeszcze się spotkamy. Do zobaczenia. Keelah se’lai - pożegnał się i wyszedł ze statku.

z/t

Wróć do „Środki transportu”