Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Ezra-II

23 lut 2013, o 15:15

Obrazek Ezra-II Lokalizacja: Doki Cytadeli
Historia:
Ezra pierwszej generacji to zmodyfikowany F61-trident. Zgodnie z nowatorskim projektem Siergieja Malczenki statek wraz z WI o nazwie ANN łączył się z połączeniami nerwowymi pilota, zwiększając jego kontrolę nad statkiem ale jednocześnie powodując współodczuwanie wszystkich uszkodzeń (każdy strzał rozrywający kadłub pilot czuje jak łamanie kości). Wyposażony został w : Działo magnetyczne, dwa działka gatlinga z amunicją szynową, samonaprowadzające sondy bojowe ASAT, oraz
Systemy obronne: Wzmocnione tarcze, osłabiony pancerz, zwiększona zwrotność i szybkość.
Systemy zagłuszające komunikację, brak systemów maskujących.
Pomimo zdawałoby się świetnego przygotowania statek ten jak i wiele mu podobnych okazały się nie wystarczające w czasie walk o cytadelę. Tylko spora doza szczęścia i specjalny program ratunkowy wgrany WI pozwoliła ujść z życiem porucznik Vici. Niestety naprawa uszkodzeń dalece przekraczała możliwości i portfel prywatny, czyniąc renowację starego statku nieopłacalną. Specyfikacja statku hybrydowego typu Falcon-3 Po pół roku starań Pani porucznik otrzymała z ramienia S4 statek klasy Falcon-3. Jest to nowy typ statków hybrydowych, na razie produkowany w ograniczonym zakresie, zbudowany na zupełnie innym szkielecie niż inne pojazdy tego typu, dzięki czemu możliwości ładunkowe, jak i zakres potencjalnych modyfikacji drastycznie wzrósł. Statki tego typu mają długość od 60 do 75 metrów (tylko starsze modele posiadając długość 75m), oraz posiadają część ładowną (pod sterówką [czerwone okienko]) pozwalającą w zależności od potrzeb na transport dodatkowej broni, personelu, ekipy desantowej, czy mogą być wręcz przekształcone na okres dłuższych podróży w ciasne kabiny dla maksymalnie 4 osób. Falcon-3 pokryte są prawie dwu centymetrowej grubości stopem tytanu i stali skuwanym w ekstremalnie niskich temperaturach, dzięki czemu zapewniają one niespotykanie wysoką wytrzymałość w stosunku do kosztów produkcji i użytych materiałów. W skład standardowego wyposażenia jednostki tego typu wchodzi:
działko elektryczne Azar
2x działka konwencjonalne
Rakiety samonaprowadzające niskiej mocy.
Statek działa na silnikach XQ-765 turańskiej produkcji, oraz charakterystyczne systemy hamulcowo-operacyjne DZ-600 dzięki czemu statek jest nieproporcjonalnie wręcz zwrotny w stosunku do swojego rozmiaru. Dzięki powyższym cechom statki te mogą spełniać wiele celów jako maszyny hybrydowe np.:
-desant jednostek
-bombardowanie punktów taktycznych
-obrona oddziałów naziemnych

Modyfikacje

Siergiej Malczenko, mając dostęp w ramach projektu S4 do "nie do końca " legalnych części zmodyfikował w charakterystyczny dla siebie sposób.:
-Działko Azar zostały wymienione na dwa niezależne generatory wiązek Elektro-magnetycznych Fenix5
-Broń konwencjonalna zastąpiły wyciągnięte jeszcze poprzedniego statku działka gatlinga
-Zbędne elementy konstrukcji (jak np. za gruby pancerz) zostały wymienione na punktowe generatory tarcz, odciążając statek ale czyniąc go znacznie bardziej podatnym na ataki elektryczne
-Dodano miejsce dla drugiego pilota
-Wymontowano zbędny osprzęt części załadunkowej zamieniając go w pełnoprawne centrum dowodzenia wraz z tubami sypialnymi dla czterech osób i zautomatyzowaną mikro-stację medyczną
-Oryginalny soft zastąpiła WI ANN-2.0 (wyświetlająca się pod postacią nad wyraz realistycznej asari nad średniej wielkości mapą galaktyki w centralnej części dawnej sekcji ładunkowej, wszystkie próby nakłonienia Siergieja do zmiany wyglądu WI na mniej wyzywająca zakończyły się fiaskiem, brak dostępu do plików nawet z poziomu administratora)
-Rdzeń silnika zastąpił wielokrotnie efektywniejszy ale trudniejszy w konserwacji anihilator piezo stosowany w salariańskiej flocie
-Układy sterujące zastąpione autorskim węzłem, pozwalającym an połączenie nerwowe pilota, zwiększając jego kontrole nad statkiem, ale jednocześnie powodujące u niego współodczuwanie bólu| w stosunku do starszej wersji odczucia te nie przypominają już łamania kości, ale są czymś pośrednim między porządnym kopniakiem w przyrodzenie a sierpowym w twarz


Załoga:

Obrazek-Lileaj "Vici" Vichra- pierwszy pilot, dowódca, stopień dostępu do funkcji statku-> administratorski

Obrazek-Tony "Shark" Smith- autoryzacja ukończona, pasażer, brak dostępu do plików

Obrazek- mechanik pokładowy, stopień dostępu-> pełny, z częścią uprawnień administratorskich

Obrazek-WI ANN 2.0

Obrazek-Nexaron Dragonbite, pasażer, brak uprawnień

Dodatkowe Wyposażenie


-dwie sondy naprawczo-bojowe ASAT-2

THEME STATKU
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, o 14:44 przez Vici, łącznie zmieniany 15 razy.
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 15:21

Pani porucznik stała w dokach spokojnie patrząc na elektroniczny zegar wiszący nad wejściem do kawiarni. Wpatrując się w krajobraz powoli zaczęła rozpamiętywać niedawne spotkanie z dr. Johnem Orchenem. Był dla niej kimś kogo w normalnej rodzinie można by nazwać ojcem... Jednak nie po to tu stała, by pogrążać się sentymentalnych wspomnieniach. Czekała ją misja, a przydzielony jej towarzysz spóźniał się już pół godziny. Lileaj szybko wykonała serię umysłowych ćwiczeń żeby opanować nerwy, po czym ponownie podeszła do automatu z kawą, żeby nie zasnąć w oczekiwaniu na Sharka.
Shark
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2013, o 22:10
Miano: Tony Smith
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Kredyty: 15.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 17:12

http://cytadela.eu/viewtopic.php?f=38&p=9111#p9111

Oczom zniecierpliwionej Vici pokazał się nowy nabytek ubrany w dziwny, czarno - biały kombinezon, jakiego nigdy dotąd nie spotkała. Przypominał trochę jej własny pancerz z tą różnicą, że wyglądał na dosyć cienki i tak jakby lżejszy na wielkiej kupie bezmózgiego mięsa armatniego. Jedynie można było poznać Tonego po samej twarzy wystającej z czarnego hełmu ochraniającego najważniejsze części głowy. W dłoni ściskał przednią część ochronną pancerza, przez prawe ramię miał przerzuconą sporą torbę. Stanął na baczność i zasalutował.
-Przepraszam za te małe spóźnienie, sir!- był w tej chwili jak prawdziwy żołnierz, całkowicie nie do poznania. Z wyglądu i z zachowania.
-Sir, czeka już nasz gość na pokładzie, sir?- zapytał nieproszony. Widać było, że nawet w robocie brakuje mu odrobiny opanowania.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, o 19:05 przez Shark, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 17:26

-Gość?-zapytała spokojnie Vici. Dziwne, nie pamiętała żeby zapraszała jakichś gości, no może poza tym irytującym szturmowcem.-Kapralu wyjaśnisz mi w drodze, a teraz chodź za mną.- Mówiąc to podniosła się z krzesła i ponownie starając się zapanować nad emocjami skierowała w stronę wejścia do hangaru R5.-Przy okazji..- nagle głośniki w hełmie Sharka zapiszczały niebezpiecznie, by po chwili przekazać mu głos porucznik- Radziłabym nie gotować więcej takich niespodzianek bez ostrzeżenia; misje które będziemy wykonywać nie zawsze pozwalają na dodatkowych wspólników.
Shark
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2013, o 22:10
Miano: Tony Smith
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Kredyty: 15.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 17:38

-Tak jest- odpowiedział i ruszył za panią porucznik.
-Tak, gość. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś wielki problem. Miałem to wyjaśnić po wypełnieniu wszystkich formalności, ale trudno było nie skorzystać z okazji- uśmiechnął się do Vici- jeszcze dziś powinna pani dostać wszystkie dokumenty na mój temat. Niestety nie ma w nich szczegółowych informacji na mój temat. Jedynie dla najbliższego szefostwa mogę je zdradzić. Mam nadzieję spotkać się z pani zrozumieniem, sir- poprawił ułożenie torby i obejrzał się za siebie z nadzieją, że zobaczy białowłosego.
ObrazekObrazek
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 17:42

-Dobrze-Mówiąc to otworzyła właz statku- rozgość się na pokładzie Ezry, i nie radzę Ci się zalecać do asari.-mówiąc to poczuła an sobie pytające spojrzenie kaprala-Nie, to nie moja dziewczyna- stwierdziła ze śmiechem- Ona jest po prostu SI tego statku, hologramem jak kto woli. Radzę uważać na przewody, aa i tak tam jest twoja sypialnia-mówiąc to pokazał jedną z tub przymocowanych do ściany.- Przygotuj się za chwilę kapkę zatrzęsie, gdy zaczniemy przechodzić przez przekaźniki. Numer mojego klucz 15023951, hasło do linii komunikacyjnej ANN.351. Poza tym musimy omówić sprawę szacunku dla cudzego czasu.
Shark
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2013, o 22:10
Miano: Tony Smith
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Kredyty: 15.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 17:55

Położył rzeczy na podłodze i z uwagą słuchał Vici, notując sobie wszystko na omni - kluczu.
-Tak jest...- odpowiedział wpatrując się w narzędzie na przedramieniu. Gdy tylko skończył, pomarańczowe światło i narzędzie znikły. Zanim wszedł do środka, zatrzymał się na chwilę.
-Pani porucznik, poczekajmy jeszcze 30 minut na naszego gościa, nie pożałujecie- powiedział nie zrywając kontaktu wzrokowego i wszedł do środka. Skierował się od razu do swojej szafki i sypialni. Poprawił skórzaną kurtkę, którą uwielbiał nosić na swoim pancerzu, sprawdził stan strzelby i wyszedł z Erzy na świeże powietrze, by poczekać na białego olbrzyma. Wziął łyka swojej ukochanej whiskey i zapalił papierosa.
ObrazekObrazek
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 18:04

Vici już miała powiedzieć że nie ma zamiaru czekać na "gościa" jednak instynkt zamknął jej usta. <Coś tu jest nie tak, po tylu latach dostaje totalnie niezdyscyplinowanego, aroganckiego młokosa i tylko dzięki jakiemuś urojonemu błyskowi w oku jeszcze go nie zabiłam. Cholera.> myśląc tak po kolei wyłączała rozgrzane już silniki, oraz partycje statku. <Zobaczymy kto to będzie, chociaż już i tak jesteśmy cholernie spóźnieni. Obiecuję że jeśli ujrzę kolejnego dwu- metrowego kroganina, z niedorozwojem płatu czołowego to własnoręcznie usmażę gnojkowi parę kończyn> Wypowiadając ostatnie słowa zamknęła właz, i wyszła z hangarów żeby trochę rozładować się w klubie.
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 19:11

Wyświetl wiadomość pozafabularną

To czego nie można było odmówić cytadeli to uporządkowania. Na Omedze dok nr 25 mógł być koło doku 47, 92, albo shejka o jakiejś dziwacznej nazwie. Tak to było gdy każdy kto miał spluwę i nie bał się jej użyć sam stanowił prawo. Przynajmniej póki nie zadarł z kim nie trzeba... Tutaj zaś po szybkim zapoznaniu się z mapą dostępną w holonecie bezbłędnie trafił do celu. Winda zawiozła go do doku, który ku jego lekkiemu zaskoczeniu nie był pusty, a statek w nim znajdujący rzeczywiście mógłby należeć do przymierza. Gdy z niej wyszedł dostrzegł czekające na niego znajome twarze i zastanowił się raz jeszcze w co tak właściwie się pakuje? To co mógł zyskać pozostawało do dyskusji, bo przecież mogli mu obiecać wszystko. Czy jednak dowie się na co tak naprawdę się pisał?
- Hej - rzucił krótko do kaprala - Czyli nie żartowałeś z tym kontraktem? - zapytał z lekkim uśmiechem zerkając na statek.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 19:22

Vici zatrzymała się jak wryta. Przed nią niczym góra lodowa na środku pustyni wyrósł ponad dwu metrowy olbrzym.-Czyżbyś był przyjacielem Sharka? Najwyższa pora. Tylko gdzie jestten idiota?- mówiąc to ani razu nie zmieniła tonacji głosu.- Raczyłbyś się przedstawić?
Shark
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2013, o 22:10
Miano: Tony Smith
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Kredyty: 15.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 19:27

-Tutaj szefowo!- zawołał do Vici i skierował się do Nexa.
Wreszcie pojawiła się znajoma twarz. Tony dokończył papierosa i stanął twarzą w twarz z białym. Rozłożył ręce na boki, obejmując nimi widoki i uśmiechnął się.
-Oczywiście!- odpowiedział Nexowi- jesteśmy w cytadeli i dodatkowo należę do przymierza. Po co miałbym blefować w takiej sytuacji człowiekowi do którego nic nie mam?- szturchnął pięścią ramię Nexa w pojednawczym geście.
-Tylko że... trochę nie przygotowany jesteś. Lubię takich wariatów! Sam w młodości taki byłem... no i nadal jestem, ale trudno się oprzeć noszeniu nowej perełce technologicznej o której wspomniałem- wzniósł do góry ręce i parę razy pogimnastykował dłonie, ściskając je co chwila w pięści.
-Niezawodne cudeńko... jeśli dobrze się sprawisz, będziesz miał kolejne na kredyt Przymierza- powtórzył swoją obietnicę i puścił żołnierskie oczko do białowłosego.
-Potrzebna pomoc w przeprowadzce na okręt? Mam nadzieję, że chociaż trochę zaufania wzbudziłem.
ObrazekObrazek
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 19:36

Podczas gdy cała trójka rozmawiała ze sobą, nagle na omni-kluczu Vici dało się słyszeć łagodny miły głos. To była dobrze znana WI tego statku.
- Mad'am, dowództwo przesłało informacje o zadaniu. Przesyłam dane.
Gdy zerknęła kątem oka, pokazał jej się wizerunek młodego mężczyzny.
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Informacje, jakie się wyświetliły, pokazały iż jest to Por. Thomas Willson, jeden z agentów S1 działających pod przykrywką na Omedze. Z przypuszczeniami, był to ten sam człowiek o którym mówiła jeszcze w kantynie, lecz dopiero teraz mogła wiedzieć i poznać istotne dane o nim. Prócz zbędnych rzeczy jakie pisały o agencie, najważniejsza była wiadomość odnośnie tego, iż prawdopodobnie wytropił pewien związek z Ligą Pierwszych. Istotne informacje miałby dopiero przekazać innemu agentowi zajmującego się tą sprawą. Ową osobą była właśnie Vici. Thomas przekazał, iż pojawia się w każdą środę o 18 w górnej części kantyny zwanej "Zaświatami". Hasło rozpoznawcze brzmiało "Wąż".
- To wszystko Mad'am. Dobrego dnia - odpowiedziała WI, zamykając oczy i schylając głową na pożegnanie. Uczyniwszy to, wylogowała się a omni-klucz powrócił do pierwotnego działania.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, o 19:41 przez William Kraiven, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 19:40

-Dobrze. Wszyscy słyszeli.Shark nie odzywaj się, potem pogadamy. Ok. Blondasku, słuchaj. Sprawa jest prosta, nie wiem co obiecał Ci mój towarzysz, i nie interesuje mnie co potrafisz. Jeśli będziesz wykonywał rozkazy Przymierze Ci zapłaci. Nie powinno Ciebie nic więcej interesować. Kasę wypłacam po robocie.-Mówiąc to odwróciła się na pięcie i ponownie otworzyła drzwi do hangaru i właz prowadzący an statek- No, co tak czekacie? , chodźcie I ostatnia rzecz, za niesubordynacje osobiście was zabije jasne? Włazić i zając miejsca. Ok o co chodzi że tak stoicie?
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, o 13:52 przez Vici, łącznie zmieniany 2 razy.
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 20:22

- Nie wziąłem nic, bo nie powiedziałeś kim jesteś. Ani że jesteś z Przymierzem. Przyszedłem jedynie aby sprawdzić czy to był żart, ale - i zawiesiwszy głos spojrzał wymownie na statek aby po chwili powrócić do stojącej przed nim dwójki - Przykułeś moją uwagę. Muszę jednak jeszcze skoczyć po swoje rzeczy. Na wasze szczęście jestem spakowany, więc to tylko kwestia podróży w tą i z powrotem -[/b] dodał zerkając na szefową, która teraz wydawała się jeszcze niższa niż w kawiarni. Cóż... Oznaczało to że będzie zmuszony zadanie pilnowania magazynu z towarem o wątpliwej legalności pozostawić Palmirze, ale... Oznaczało to również, że to ona otrzyma całą wypłatą. Znaczy o ile przeżyje...
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Shark
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2013, o 22:10
Miano: Tony Smith
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Kredyty: 15.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 20:33

-Pani porucznik, proszę udzielenie mi pozwolenia na towarzyszenie naszemu załogantowi!- stanął na baczność z dłonią do salutu- dzięki temu wróci szybko i sprawnie, byśmy mogli rozpocząć misję! Nieuzbrojony żołnierz to martwy żołnierz, sir!
ObrazekObrazek
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 20:48

-Dobrze, idźcie macie godzinę. Już i tak więcej czasu nie zmarnujemy. Będę tutaj czekać-<Jakbym miała co innego do roboty, co za dupki. Spóźnić się prawie godzinę po czym zapomnieć stroju? Z kim ja muszę pracować? Dobrze spokój. Oby tylko głowy nie zapomnieli następnym razem.>- Ale punkt dwunasta odlatuję kapralu, Najemniku. Żegnam panów- Mówiąc to weszła na statek i zatrzasnęła właz.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, o 13:54 przez Vici, łącznie zmieniany 1 raz.
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 21:03

Chyba nie było nic więcej do tłumaczenia. Razem z kapralem musi zabrać swój bagaż i zaraz rusza licho wie gdzie po licho wie co. To będzie interesujący dzień... Bez wątpienia. Na razie jednak odwrócił się z powrotem do windy i ruszył do magazynu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Shark
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2013, o 22:10
Miano: Tony Smith
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Kredyty: 15.000

Re: Ezra-II

23 lut 2013, o 21:40

Po wyjaśnieniu sobie sprawy, dwaj mężczyźni oddalili się z doku, by białowłosy mógł przygotować się do podróży...

z/t
Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Ezra-II

26 lut 2013, o 18:16

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Po godzinie... I paru minutach weszli do hangaru w pośpiechu. W końcu byli już spóźnieni. Kapral jako wojskowy musiał się spieszyć z powodu przynależności do przymierza i wojskowego łańcucha dowodzenia, a Nex ponieważ zrezygnował z wcześniejszej roboty aby przyjąć tą. Nie mógł po prostu pozwolić sobie teraz również i ją stracić. Szybko, więc obaj wbiegli na statek przez luk, a Shark zakomunikował to pani kapitan.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Ezra-II

26 lut 2013, o 18:48

-Widzę że w końcu raczyliście przyjść- Rozległ się zewsząd głos pani porucznik- Nie będę wnikała co się działo, jednak widzę że nieźle was obiło. Najemniku po tym jak wyczyścisz swój pancerz z neurotoksyny, wprowadź swoje dane do terminala na środku centrum dowodzenia. WI powinna Ci pomóc. Za chwilę startujemy. Powinno kapkę nami zatrząść przy przejściu przez przekaźnik. Najpierw udamy się w kierunku Korulusa, do siedziby Błękitnych Słońc. Mam tam mały interes, a potem już prosto na Omegę.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, o 19:28 przez Vici, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Środki transportu”