Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Dark Star One

15 lip 2012, o 18:33

Obrazek Obrazek --Klasa--
Ciężka corveta wielozadaniowa typu Bunshee. To jeden z kilku prototypów wojskowych statków kosmicznych, zrodzonych ze współpracy Przymierza z Turianami. Bunshee był początkowo tworzony jako ciężki myśliwiec wsparcia. Wraz z rozwojem projektu zmieniano również jego funkcję, tak przechodził z ciężkiego myśliwca do lekkiej korwety desantowej, aż w końcu po wzmocnieniu pancerza powstała ciężka korweta wsparcia. Bunshee miały atakować fortyfikacje wroga w każdych warunkach i miejscach dotrzymując tempa eskortujących ją myśliwców, a po doczepieniu na kadłubie wyrzutni torped i rakiet mogła wspomagać cięższe jednostki w walkach pełniąc rolę bombowca. Statek pomyślnie przeszedł wszystkie testy. Niestety projekt okazał się zbyt ambitny i zbyt drogi jak na tego typu jednostkę. Przymierze i flota Turian zakupiła tylko kilka statków tego typu. Ostatecznie porzucono produkcję na rzecz lepiej zapowiadającego się okrętu SSV (Normandia SR1). Niesprzedane egzemplarze postanowiono przerobić na cywilne wersje, które dla sektora cywilnego okazały się również zbyt drogie. Jedynie bogate korporacje i firmy mogły sobie pozwolić na zakup tak drogiej maszyny.

--Historia--
Core zdobył ten statek dzięki handlarzowi z Omegi Markowi u którego pracował, Mark natomiast wszedł w posiadanie egzemplarza przez jednego ze swoich „cichych” dostawców. Jak jeden z wojskowych projektów wszedł w posiadanie łowcy złomu? Raczej się nie dowiemy choć po oględzinach kadłuba można wysnuć parę teorii. Najprawdopodobniej był to jeden z patrolujących statków który został zaatakowany przez piratów i zabrany w charakterze łupu. Core łącznie pracował nad nim około 7-8 miesięcy praktycznie dzień w dzień z niewielka pomocą Marka. Wymiany wymagało ponad 70% układów i modułów statku, po tym co zostało łatwo było przerobić go na statek odpowiadającym cywilnym standardom.

--Opis--
Statek jest dobrze przystosowany dla zwykłych szarych użytkowników. Znalazła się tu dobrze wyposażona łazienka i duża sypialnia. Z pierwotnego wyposażenia zachował się eksperymentalny rdzeń pierwiastka zero zasilający silniki i osłony statku co sprawia że statek jest szybszy od innych jednostek tego typu i ma mocniejsze bariery kinetyczne. Zachowała się również broń przednia statku. Wieżyczki obrotowe na grzbiecie i brzuchu wymagały natomiast całkowitej wymiany. Sam kokpit jest projektowany przez inżynierów z Przymierza co widać. Praktycznie cały przód kokpitu jest przeszklony co umożliwia i ułatwia pilotowi latanie na powierzchniach planet i dokować samodzielnie w wypadku awarii sprzętu. Po prawej stronie pilota znajduję się ustawiona prostopadle konsola drugiego pilota który obsługuje mapę gwiezdną, podzespoły statku i dwie wieżyczki GARDIAN(działka przednie są obsługiwane przez pilota). W wypadku braku drugiego pilota tą część obsługuje WI. Dalej wzdłuż całej długości korwety jest korytarz zakończony śluzą powietrzną. Obok niej znajdują się schody prowadzące do maszynowni i ładowni statku. Przy kokpicie na początku korytarza znajduje się pokój medyczny a na przeciwko niego łazienka, a obok niej mała sypialnia. Sama ładownia, znajdująca się pod pokładem podzielona jest na kilka części. Jest tam przestrzeń ładunkowa, mała zbrojownia z zamkiem cyfrowym, maszynownia oraz rdzeń WI. Jak to zwykle bywało u Marka, statek ma fałszywe dokumenty i papiery zakupu na Omedze. Dzięki temu w razie kontroli dopiero po głębszym sprawdzeniu baz danych można dostrzec, że coś nie gra... na szczęście dla właściciela, po bardzo dokładnym dochodzeniu.
-1- -2-

Spis pomieszczeń
Pokład
- Kokpit
- Stacja medyczna
- Sypialnia
- Łazienka
Podpokład
- Ładownia
- Zbrojownia (Karabin Pulsacyjny Gethów, pancerz Błękitnych Słońc)
- Maszynownia
- Rdzeń WI (Dark)

Obecne położenie : Doki Nos Astry
Ostatnio zmieniony 3 cze 2014, o 09:25 przez Core, łącznie zmieniany 2 razy.
Rider
Awatar użytkownika
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28
Wiek: 16
Klasa: Adept
Rasa: Turianka
Zawód: Pilot / Przemytnik / Posłaniec
Postać główna: Stark
Kredyty: 5.000

Re: Dark Star One

6 sie 2012, o 16:51

Rider odniosła pancerz do swojego myśliwca, po czym, widząc, że Core jeszcze jest w doku... a raczej jego corveta, opuściła Silvera i poszła właśnie do Dark Stara.
-Core! - Zawołała go widząc, że zbliża się do statku. -Ej, może najpierw sprawdzimy w extranecie czy to zlecenie jest aktualne, bo kulniemy się na Ziemie na darmo i będzie. Pamiętaj, że trochę nam te głupie gethy czasu zjadły, do tego Darkah mógł też już sam polecieć. - zagadnęła do człowieka. -Wolałabym nie tracić w tak głupi sposób czasu. Chodź nawiążemy kontakt i sprawdzimy wszystko okej? - Rzuciła i nie czekając aż się zgodzi podeszła do śluzy czekając aż ją właściciel otworzy by turianka mogła wejść na pokład. -Dobra, to łącz się z tą Madame Jakjejtam. Zobaczymy co nam powie. - Rzuciła będąc już na pokładzie.
ObrazekObrazek
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Dark Star One

6 sie 2012, o 19:52

Core już miał startować z doku gdy dostrzegł Rider. Anulował procedurę startu i przestawił WI - Wprowadź tryb gościa. - Tryb gościa wprowadzony - po tym śluza powietrzna otworzyła się by turianka mogła wejść. Core odwrócił się na swoim fotelu pilota w stronę Rider - I jak tam? Zakupy udane? Ledwo zdążyłaś. Już miałem startować i czekać na Ciebie na orbicie. Z tego co patrzyłem przed chwilą to zadanie nadal jest w sieci, ale masz rację trzeba się upewnić. Dark połącz z tym adresem. - Łączę - potwierdziła WI. - Łącze ustawione. - Witam. tu Dark Star One. Mam pytanie odnośnie jednego z zadań Madam DeLuxe. Chodzi o przewiezienie tego artefaktu. Czy zadanie jest aktualne?
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12093
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Dark Star One

6 sie 2012, o 21:00

Dark wymagała przeglądu. Na pewno. Dźwięk, który usłyszeli Core i Rider mógł świadczyć o zakłóceniach nie ze strony nadawcy, a adresata komunikatu.
- Och. Po pierwsze, nie „tego artefaktu” – odezwał się dość zimny głos kobiecy – a potężnej maszynie gromadzącej wiedzę. Po drugie – westchnęła rozmówczyni – co macie do zaoferowania, jako drużyna, by móc podjąć się tego zadania? Biorąc pod uwagę zakłócenia na waszym łączu…cóż, to nie działa na waszą korzyść.
Po chwili ciszy, dodała.
- O. Mam tutaj jedno zadanie – pupil mojej gosposi, Bobo, zagubił się w ogrodach, więc może to nie będzie was przerastać?
Drużyna Dark Star One nie miała bladego pojęcia, czy kobieta mówi poważnie, czy tracą czas, czy może ich sprawdza. Albo po prostu, jak mają w zwyczaju rozwydrzone kobiety, miała takie widzimisie.
Rider
Awatar użytkownika
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28
Wiek: 16
Klasa: Adept
Rasa: Turianka
Zawód: Pilot / Przemytnik / Posłaniec
Postać główna: Stark
Kredyty: 5.000

Re: Dark Star One

6 sie 2012, o 21:37

Rider wparowała ochoczo na statek oczywiście chłonąć wszystko wzrokiem. Nowy statek, trzeba było się rozejrzeć! A już jak zobaczyła kabinę pilota, to ledwo się powstrzymała by nie wyrzucić Cora z fotela i nie zacząć patrzeć też co tam mu w przyrządach piszczy.
Na szczęście od razu przeszli do rzeczy i człowiek nawiązał łączność. To co turianka usłyszała w głośnikach opuściło jej szczękę do pasa i przez chwilę nie wiedziała co powiedzieć.
-Po pierwsze to nie takim tonem panisiu. Po drugie, zakłócenia o niczym nie świadczą. Jesteśmy daleko od tej całej Ziemi, więc nic dziwnego. Po trzecie jesteśmy zgranym zespołem, który uzupełnia się w każdym calu. - Wyrwała z odpowiedzią nim zdążyła się zorientować, że właśnie może zaprzepaścić zlecenie, ale cóż. Będzie jej tu jakaś baba, której nie widzi, rzucać się przez komunikator, gdy to ona chcę jej zlecenie wykonać... właśnie! - Po czwarte po Bobo wyślij ogrodnika, skoro zgubił się w ogrodach. Pytaliśmy o inne zlecenie, które Ci wisi paniusi na sieci już od jakiegoś czasu. Więc jak Ci nie zależy bardzo na tej... potężnej maszynie gromadzącej wiedzę... możesz czekać na kolejny tak dobry zespół jak nasz. - Dorzuciła i założyła ręce na piersi. Nie bała się, co ona mogła... była bardzo daleko, a przez komunikator nawet Rider mogła być odważna... ona potrafiłaby napyskować tak kroganinowi... ale potem musiałaby szybko pryskać... tu... nie musiała wiać, tamta najwyżej się rozłączy.
W razie, gdyby Core był na tyle porywczy i próbował rzucić się na Rider by ją zakneblować, zapewne biotyka, w odruchowym instynkcie obronnym, odrzuci go od dziewczyny na ścianę jego corvety. Ałć.
ObrazekObrazek
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Dark Star One

6 sie 2012, o 21:41

Core zaczął szperać w konsoli Dark Stara. To nie mogła być ich wina. - Tak to prawda, nadajemy z Illium które leży prawie pod drugiej stronie galaktyki od Drogi Mlecznej. - Spojrzenie na Rider miną mówiącą "co się paniusia czepia" - W porządku, przyjąłem do wiadomości problem z łączem. Dark wyczyść to - powiedziane cicho, tak aby te słowa nie poszły na drugą stronę łącza. - Spokojnie, po co te nerwy na początek? Fakt jesteśmy zgranym zespołem. Co mamy do zaoferowania? Posiadam statek, na własny użytek, trochę jedzenia na zapleczu, przeważnie zakąski, więc z głodu nie zginę - z każdym słowem Core wydawał się lekko rozbawiony - wadliwą trzeszczącą WI, oraz wsparcie i kręgosłup moralny, ale skoro to nie wystarczy. Tak z ciekawości, gdzie te ogrody gdzie zniknął Bobo? Może jak będę przelatywał tamtędy to przy okazji się rozejrzę. - Core wyłączył mikrofon, ale nie zerwał połączenia. Spojrzał na Rider - Jak to nie jest szyfr jakiś to przemaluję Dark Stara na różowo i przemianuje go na "My little starship".
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12093
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Dark Star One

7 sie 2012, o 20:20

Madame DeLuxe była właśnie w trakcie naciągania pończoch na swoje niezbyt zgrabne nogi. To de facto jedna wada w jej ciele, której nie modyfikowała genetycznie – jeden z lekarzy skutecznie wybił jej to z głowy, tłumacząc, iż naczynia krwionośne z taką wadą genetyczną sobie nie poradzą. A na brak możliwości poruszania się o własnych siłach taka dama nie mogła sobie pozwolić.
DeLuxe uśmiechnęła się w myślach – ta para ją zwyczajnie rozśmieszała. Nie wyglądali na doświadczonych najemników. Tak, zleceniodawczyni dawno dostała się do systemu pokładowego Dark Star One, widząc naprawdę wiele. Z drugiej strony, rozbrajająco niebezpieczna turianka oraz stąpający po ziemi mężczyzna na pewno zapewnią kobiecie wiele zabawy podczas zadania.
Bo sumie, jak im się nie uda, to na ich miejsce, jak wspomniał Core, znajdzie inne ekipy.
- Będzie zabawa – usłyszeli już mniej chłodny głos. – Macie zerowe szanse, ale daję wam jedną na zarobienie niemałej kwoty i zdobycie moich względów, a to już coś – zachichotała. – Wszelkie informacje macie umieszczone na serwerze, zatem możecie ruszać na Hito.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Dark Star One

7 sie 2012, o 20:53

-Zrozumiałem i dzięki za info. Bez odbioru - rzekł Core kończąc rozmowę - Dark rozłącz.- Połączenie zerwane. - odpowiedziała WI. Chłopak rozsiadł się wygodniej na swoim fotelu. -Ufff, no, wiedziałem, bawiła się z nami. Skoro twierdzi, że mamy dane na serwerze to znaczy, że tu była, co mi się nie podoba. Cholera moje terabajty zdjęć erotycznych*, zresztą mniejsza. Dobra to jak lecimy? Jakieś pomysły? - Core w tym samy czasie przejrzał dane co Madame podrzuciła im na serwer na temat zadania. - Dark sprawdź mi te Hito. Począwszy od położenia, poprzez atmosfere, tubylców, na ewentualnych problemach kończąc. - Wyszukuję... - odparła WI

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Rider
Awatar użytkownika
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28
Wiek: 16
Klasa: Adept
Rasa: Turianka
Zawód: Pilot / Przemytnik / Posłaniec
Postać główna: Stark
Kredyty: 5.000

Re: Dark Star One

7 sie 2012, o 21:13

Turianka zaśmiała się kryjąc usta w dłoniach kiedy kobita im odpowiedziała. Nie rozłączyła się, ba, mało tego dała im tą robotę, cóż no i kto waży się powiedzieć, że nie są wymiatacze?! -HA! Mocna w gębie baba! - Zaśmiała się do człowieka gdy się rozłączyli. -To tak może? Niezłe ma wtyki? Może to jakaś szycha co? - Zapytała z nieco bardziej mrukliwym tonem. Przez chwilę zwątpiła czy chce lecieć na tą misję. Skoro mogła wleźć do systemów statku, to ciekawe co jeszcze... wolała trzymać się od nie z daleka... kto wie czy ten babsztyl nie był typem osoby, która jak się dowie co potrafi turianka, kim jest i co zmajstrowała na Palavenie nie będzie chciała jej złapać i zamknąć znowu w białym pokoju bez klamek jak szczura laboratoryjnego. -Dobra! To ja lecę na Silver po swój pancerz i możemy lecieć! - Nim Core zdążył się zorientować dziewczyna wybiegła by po paru minutach i załatwieniu formalności wrócić na Dark Star z niezłą paką w rękach. -Przebiorę się u Ciebie dobra? Musze najpierw znaleźć instrukcję obsługi. - rzuciła żartobliwie chcąc przestraszyć Cora. O ile o działach Gardian naprawdę nic nie wiedziała o tyle z pancerzem nie miała problemów. -No to lecimy! Będę mogła po drodze rozejrzeć się po statku? - Zapytała szukając miejsca gdzie może się przebrać... a potem... oczywiście że zwiedzi całą corvetę.
ObrazekObrazek
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Dark Star One

24 kwie 2013, o 12:39

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Core jak tylko wszedł na pokład Dark Stara, odetchnął z ulgą. W końcu, te paręnaście godzinach spędzonych na powierzchni Hito dały chyba nie tylko jemu w kość. - Dark wprowadź nas na orbitę. - Głos rozpoznany. Przyjąłem rozkaz. - Wi odpowiedziało natychmiast. Silniki zabuczały głośniej a cały statek zaczął się wznosić.
Core poszedł dalej korytarzem do kokpitu statku. Z wielka przyjemnością usiadł na dużym fotelu pilota. Chwilę siedział nieruchomo zbierając ponownie siły, po czym odkręcił fotel w stronę reszty. - Dobra, to teraz co dalej? Po pierwszy ty - wskazał na kolesia który im towarzyszył wcześniej - obiecałem, że was zabiorę i was zabrałem, teraz powiesz gdzie was podrzucić. Zresztą nie znam nawet twojego imienia. A ty - wskazał na Rider - musimy się zastanowić co dalej z tym fantem...
Po kilku chwilach odezwał się syntetyczny głos WI - Orbita osiągnięta. - Kurs na przekaźnik masy. Spadamy stąd, prędkość nadświetla. - Wykonuję.
Rider
Awatar użytkownika
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28
Wiek: 16
Klasa: Adept
Rasa: Turianka
Zawód: Pilot / Przemytnik / Posłaniec
Postać główna: Stark
Kredyty: 5.000

Re: Dark Star One

24 kwie 2013, o 16:50

Rider z dziką przyjemnością poczuła znowu pokład pod stopami. Niemniej jednak nie pobiegła do kabiny pilota, czy na mostek, tylko do toalety. Zrzuciła po drodze hełm i zamknęła się w kiblu by zwyczajnie zwymiotować kilka razy, aż całkiem opróżni i tak pusty żołądek. Niemal zielona po kilkunastu minutach dowlokła się do Cora z hełmem pod pachą i ciężko opadła na fotel drugiego pilota. Nie odezwała się jedną dłoń wciąż zaciskając na kości pamięci. Wyglądała źle, jakby była chora albo coś.
Nie odzywała się dopóki w kokpicie nie została tylko ona i Core. -Core... ja zabiłam... ludzie... dwóch ludzi... znowu zabiłam... nie mogłam się powstrzymać... - Zaczęła chlipać nie mając odwagi podnieść wzroku na człowieka. Nie wiedziała co ze sobą zrobić. W tamtej chwili widok uchodzącego z ludzkich ciał życia był najpiękniejszy na świecie, teraz tylko ją przerażał. Jak mogła być tak bezwzględnym potworem kiedy dostawała furii...
Dopiero kiedy się uspokoiła na tyle by móc pomyśleć o czymś innym niż o trupach, spojrzała na kość. -Co z tym... masz pomysł komu możemy to sprzedać i ile mamy czasu na zniknięcie nim ta cała Madame się o tym dowie? - Odpowiedziała pytaniem na pytanie. Wiedziała, że nie powinni oddać tego tej pindzie, ale nie bardzo miała pomysł komu mogą to opchnąć...
ObrazekObrazek
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Dark Star One

25 kwie 2013, o 12:55

Chłopak przez chwilę zaniemówił. Reakcja Rider kiedy siadła na fotelu drugiego pilota, zbiła go zupełnie z tropu. Spodziewał się różnej reakcji, ale nie płaczu i wyrzutów sumienia, zwłaszcza już po chwili. Początkowo sam miał ja opieprzyć za to co zrobiła, ale w tej sytuacji sprawy przybrały inny kierunek. Wyciągnął zza paska swoją paczkę fajek. Wyjął jednego papierosa zębami, po czym zapalił. Głęboki wdech nikotyny, sugerował, że chłopakowi brakowało tego. - No.... tego mi było trzeba.... - znowu chwila ciszy. - To dobrze. To dobrze, że masz wyrzuty sumienia. Świadczy to o tym, że nie zamieniasz się w morderczynię bez skrupułów. Jeśli to ci pomoże, pomyśl sobie w ten sposób. Albo oni, albo my. - Core nigdy nie był dobrym dyplomatom, wpływanie na nastrój innych oraz ich zachowanie, to ostatnie co umiał zrobić. Tym bardziej, że jedno słowo a turianka znów wybuchnie biotyką i będzie mniej wesoło. Liczył, że jej przejdzie z czasem. - Dark kurs na Illium, wracamy, - Przyjąłem, kurs wytyczony. - Co do kości to nie mam pojęcia. Trzeba będzie się jakoś rozejrzeć, za potencjalnymi kupcami. Idę zrzucić z siebie to coś. Ani mi się waż dotykać sterów. - po tych słowach chłopak skierował się na dolne pokłady do zbrojowni. Tam zdjął pancerz Błękitnych Słońc i postawił go w charakterze trofeum na miejscu przeznaczonym na pancerze. Po czym wrócił na górę do kokpitu.
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12093
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Dark Star One

25 kwie 2013, o 19:46

Naukowcy, gdy znaleźli się już na pokładzie, byli wciąż równie rozmowni, co na powierzchni Hito. Właściwie żadne z nich nie odzywało się, zamiast tego rozkoszując się cudownym uczuciem, jakim było znów znaleźć się w stalowej puszcze unoszącej się w bezmiarze kosmicznej próżni. Cała szóstka legła na zimnych płytach pokładu w najbliższym wolnym miejscu. Jedynie mężczyzna, z którym udało im się zdobyć Kość, udał się na chwilę tropem Core'a. - Ian Edwards. - dopiero zapytany zabrał głos. - Nie będziemy wybredni. Jakikolwiek cywilizowany punkt z dala od tej... jędzy się nada. - stwierdził zwięźle. Po chwili do wnętrza wpadła Rider. Mężczyzna postał jeszcze chwilę, milcząc. Dało się zauważyć, że turianka przyciągnęła jego uwagę. A może raczej to, co trzymała w dłoni? Naukowiec nie odezwał się już jednak, lecz czując, że dwójka ma coś do omówienia oddalił się bezgłośnie do swych towarzyszy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Rider
Awatar użytkownika
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28
Wiek: 16
Klasa: Adept
Rasa: Turianka
Zawód: Pilot / Przemytnik / Posłaniec
Postać główna: Stark
Kredyty: 5.000

Re: Dark Star One

30 kwie 2013, o 16:55

-Masz jakieś pomysły? - Zapytała ignorując już temat jej wyrzutów sumienia. Nie chciała tutaj beczeć... nie była już dzieckiem. Musiała nauczyć się z tym żyć, albo to kontrolować, póki biotyka była silniejsza od niej takie akcje będą miały miejsce i koniec... trzeba.
-Nie znam nikogo na Illium... właściwie to nigdzie nikogo nie znam... kto mógłby to kupić... - Zastanawiała się. -A myślałeś o wojsku... Twoim. Przymierze tak? Może oni dali by za to szmal? w końcu to jest technologia tych Potonocośtam... a to stare jest. Co myślisz? - Rzuciła pomysł drapiąc się po żuwaczce. -No i kasą dzielimy sie fify fifty żeby nie było. - Zaśmiała się zaraz po tym.
ObrazekObrazek
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Dark Star One

24 maja 2013, o 19:18

- Nie - rzucił krótko chłopak - nie mam pomysłu kto by chciał kupić to coś. Choć teoretycznie wystarczy rzucić na jakimś forum chęć sprzedania to na bank znajdą się świry chcące dołączyć do do swojej kolekcji. Pytanie tylko na jakim forum? - chłopak zapadł w zamyślenie. Długo milczał gapiąc się w przestrzeń kosmosu przez duży przeszklony kokpit statku. - Wiesz, że ta damulka będzie nas ścigać za to? - to było raczej oczywiste ale nie zaszkodziło przypomnieć na wszelki wypadek. - No oczywiście, że dzielimy się pół na pół kasą... siedzieliśmy w tym razem i razem z tego wyszliśmy. - Core uśmiechnął się lekko spoglądając na turiankę.

W końcu Dark Star zbliżył się do planety Illium. - No dobra... wróciliśmy... w końcu. - Ciężkie wytchnienie sugerowało, że chłopak poczuł swego rodzaju ulgę. - Mam ochotę na drinka... Nos astra tu Dark Star One. Proszę o pozwolenie na dokowanie w celach turystycznych. - Dark Star One macie pozwolenie na lądowanie, dok 33B, witamy na Illium. - Dziękuję, bez odbioru.
Po chwili statek osiadł w jednym z doków Nos Astry. Core pożegnał uściskiem ręki Iana wraz z pozostałymi zabranymi z Hito. - Jak byście mieli jakieś problemy wiecie kogo szukać? - rzucił na koniec dowcipnie, lecz nie brzmiało to chyba tak zabawnie, jak by chciał. - To możemy teraz się zastanowić co zrobić z tym fantem... Kiedyś słyszałem o kimś takim jak Handlarz Cieni... Koleś handluje informacjami, podobno nikt go nigdy nie widział i działa tylko przez swoich agentów, którzy podobno też go nigdy nie widzieli, tajemniczy koleś nie powiem. Może był by zainteresowany tym czymś?
Rider
Awatar użytkownika
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28
Wiek: 16
Klasa: Adept
Rasa: Turianka
Zawód: Pilot / Przemytnik / Posłaniec
Postać główna: Stark
Kredyty: 5.000

Re: Dark Star One

30 cze 2013, o 16:22

-Hmmm - Dziewczyna zamyśliła się. Tak niewielkie miała pojęcie o tym świecie. -Można spróbować. - Skwitowała. Zaczęła grzebać w swoim omni - kluczu podczas gdy Core starał się o zezwolenie. Przesłała chłopakowi swoje namiary oczekując oczywiście odwdzięczenia się tym samym. -Masz też to. - Mruknęła i oddała mu kość. -Lepiej się orientujesz w tym bajzlu. Dowiedz się kto by chciał to kupić i daj mi znać jak czegoś się dowiesz. Ja nie znam rynku, zapewne wpadłabym tylko z tym w kłopoty, wystarczy, że ta pindolinda będzie chciała nas ukatrupić za ten numer. Jak coś to się zjawię u Ciebie i opchniemy to. Będziemy w kontakcie. - Dodała gdy statek wreszcie zadokował. -Dzięki za podwózkę. Muszę odpocząc po tych szaleństwach, najlepiej na własnym myśliwcu. - Uśmiechnęła się, strzeliła chłopaka przyjacielsko po plecach, machnęła na pożegnanie i zeszła z pogładu jakiś czas po doktorkach.

<zt>

Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Dark Star One

13 lis 2013, o 11:37

<z/t> Illium

Wróć do „Prywatne jednostki”