Zarówno firmy jak i osoby prywatne często poszukują potencjalnej pomocy w czeluściach Extranetu. Tablica ogłoszeń zbiera te apele w jedno miejsce, inteligentnie oddzielając wartościowe oferty pracy od trollingu.
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12093
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[REKRUTACJA] Kołysanka

31 maja 2018, o 19:13

Obrazek

Tyl­ko śmierć przyw­ra­ca niewin­ność zwie­dzionym do zbrodni.
/Seneka Młodszy

Nie wszystkie rzeczy, które istnieją na świecie, mieszczą się w ograniczonych umysłach mieszkańców miast. Tych, którzy pracują w sklepach i biurach, których życie kończy się na powrocie z pracy i włączeniem sobie do obiadu Galactic Network, wyjściu na piwo ze znajomymi, a potem spokojnym śnie. Potem, nieco wyżej na tej drabinie uświadomienia, znajdują się ci, którzy o problemach tej skali słyszeli z szokujących wiadomości albo z extranetu, ale nigdy nie mieli z niczym do czynienia. Bezpiecznie ukryci w swoich wygodnych gniazdkach na Ziemi, Cytadeli, czy koloniach, zainteresowani niebezpiecznymi wydarzeniami, ale z daleka.
Dopiero na samej górze drabiny znajdują się ci, którzy zakopani są w to po uszy. I z reguły nikt o współpracę z nimi i nie do końca legalne działania nie podejrzewa porządnych organizacji, takich jak choćby wojsko, czy wysoko postawieni urzędnicy. Normalni ludzie nie wiedzą, jakie problemy czają się na granicy Układów Terminusa, nie wiedzą jak daleko sięgają szpony organizacji najemniczych i piratów, z czym użerają się małe kolonie na odległych planetach, o których najpierw mówią w telewizji, a potem z jakiegoś powodu nagle przestają. I to z tymi problemami muszą mierzyć się ci, którym życie nie pozwala na spokojne przesiedzenie go na kanapie, w cieple domowego ogniska. To oni są tam wysyłani, bo ich śmierć w razie czego będzie tylko wypadkową, z którą łatwo będzie się pogodzić - w końcu oni sami wybrali sobie taki zawód, sami więc byli sobie winni. [td=700][sekcja][boxmid][center][font=https://fonts.googleapis.com/css?family=Orbitron family=Orbitron][size=150]WYNAJME DO ZLECENIA PRYWATNEGO[/size][/font][/center] Trzy osoby z doświadczeniem bojowym. Zlecenie potrwa trzy do pięciu dni, zapewniamy transport, wyżywienie i wynagrodzenie według ustaleń (do negocjacji). Zgłoszenia przesłać na załączony kontakt. Mile widziana dokumentacja kompetencji, w dowolnej formie. Preferowani najemnicy rasy ludzkiej ze względu na specyfikę zlecenia. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w ciągu tygodnia. Więcej informacji po zatwierdzeniu do grupy docelowej.[/boxmid] [boxmin][center][font=https://fonts.googleapis.com/css?family=Orbitron family=Orbitron][size=150]KONTAKT[/size][/font] [b]Joris DeWolf[/b] Terra Inc. Prywatna firma kolonizacyjna [b]ID [/b]36286478[/center][/boxmin][/sekcja][/td]

Witam bardzo cieplutko! Zapraszam do sesji, z góry jednak ostrzegam, że mam wysokie wymagania odnośnie jakości i częstotliwości postów.
  • > Dwudniowy dedlajn, nie będę pisać postów raz na tydzień, bo tak nie da się grać. Gracze w połowie zapominają o co chodziło i kim są npce, a mg w ogóle sam nie wie co tu robi. Idą wakacje, więc może będzie łatwiej to ogarnąć :)

    > Długość posta to minimum... nie wiem... 20 linijek? Ta sesja będzie prowadzona mocno fabularnie, jak wszystkie u mnie zresztą, proszę więc o quality posty. Bojowa też trochę będzie, ale chciałam postawić przede wszystkim na dobrą grę.

    > Czas rekrutacji - nieokreślony, zależy mi jednak na tym, by zebrać odpowiednią grupę w ciągu najbliższego tygodnia i zacząć jak najszybciej.

    > Zastrzegam sobie prawo do wyboru graczy, tutaj nie jest tak, że kto pierwszy, ten lepszy. Zacznę też dopiero wtedy, jak przed wyruszeniem w drogę zbiorę satysfakcjonującą mnie drużynę :*
Czekam na Was z utęsknieniem
Irene
Rebecca Dagan
Awatar użytkownika
Posty: 605
Rejestracja: 22 maja 2013, o 18:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 20.290
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Kołysanka

31 maja 2018, o 20:13

no to ten, ja chcę!
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC

ObrazekObrazek

+ 17% do obrażeń od mocy technologicznych
- 1,5 PA koszt umiejętności technologicznych
+ 10% do obrażeń przeciw pancerzom, penetracja ścian i osłon
+ 35% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 20% premii technologicznej
Centurion: pozwala zignorować jedno, wybrane trafienie na walkę - swoje lub sąsiadującego sojusznika
+ 20 do wyniku testu na kości [jednorazowo, niewykorzystane].


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Valelo Edern
Awatar użytkownika
Posty: 72
Rejestracja: 16 maja 2017, o 01:36
Miano: Valelo Edern
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Salarianin
Zawód: Biolog-oportunista
Lokalizacja: Yamm
Status: ex-Zaćmienie, obecnie niezwiązany z nikim
Kredyty: 11.750

Re: [REKRUTACJA] Kołysanka

1 cze 2018, o 02:19

Zgłaszam się. Kiedy można się spodziewać wyników "rekrutacji" :P ?
ObrazekObrazek
Charles Striker
Awatar użytkownika
Posty: 1366
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 15:07
Miano: Charles Striker
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kontraktor Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Status: Kontraktor Przymierza
Kredyty: 54.800
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Kołysanka

4 cze 2018, o 20:33

Zgłaszam się.
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek GG 56291905
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Kołysanka

10 cze 2018, o 08:41

Tak jak pisałam, niestety potrzebuję ludzi (w sensie człowieków) :( sorry Valelo

Do sesji w takim razie bierę Rebeccę i Charlesa.
Zaczniemy w przyszły weekend, może piąteczek, bo przedtem się nie wyrobię.
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Tablica ogłoszeń”