Zarówno firmy jak i osoby prywatne często poszukują potencjalnej pomocy w czeluściach Extranetu. Tablica ogłoszeń zbiera te apele w jedno miejsce, inteligentnie oddzielając wartościowe oferty pracy od trollingu.
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

[REKRUTACJA] Grzechy Ivo Bergta

3 paź 2015, o 18:23

No to brakuje jeszcze jednej osoby skoro jestem ja i Heather. Pytanie tylko czy jako Tailor czy Spy, bo ja już nie wiem kim wreszcie jest Heather po tym jak Irenka poleciała w kule, a fajnie byłoby to dograć żeby ludzie ewentualnie wiedzieli kogo szukamy.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Rebecca Dagan
Awatar użytkownika
Posty: 605
Rejestracja: 22 maja 2013, o 18:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 20.290
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Grzechy Ivo Bergta

4 paź 2015, o 12:56

Szukamy tailora.
Generalnie póki nie doleczę ręki na tyle, by móc pisać szybko i bezboleśnie, dopóty rekrutacja jest otwarta. To będzie kilka dni, mam nadzieję, że jak najmniej. Potem, niezależnie, czy tailor się znajdzie czy nie - sesję tak czy tak zaczniemy.
Wstępnie możemy się umówić, że w środę wieczorem mogłabym wrzucić pierwszy post.
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC

ObrazekObrazek

+ 17% do obrażeń od mocy technologicznych
- 1,5 PA koszt umiejętności technologicznych
+ 10% do obrażeń przeciw pancerzom, penetracja ścian i osłon
+ 35% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 20% premii technologicznej
Centurion: pozwala zignorować jedno, wybrane trafienie na walkę - swoje lub sąsiadującego sojusznika
+ 20 do wyniku testu na kości [jednorazowo, niewykorzystane].


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Ankar Gomesh
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 14:40
Miano: Ankar Gomesh
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Barman/Agent Handlarza Cieni na Omedze.
Lokalizacja: Omega, Zaświaty
Kredyty: 1.500

Re: [REKRUTACJA] Grzechy Ivo Bergta

4 paź 2015, o 13:10

A czy byłaby możliwość dołączenia, jak już Peter ze mną skończy, chciałem napisać jak już zakończy się sesja którą mi prowadzi?
Tailor.

Jeśli byłaby taka opcja, dołączenia w trakcie, to mógłbym płynnie wskoczyć tutaj potem :)
ObrazekObrazek +20% premii technologicznej | +10% do obrażeń w walce wręcz | 75% szans na odrzut
+20% do pancerza | +20% do tarcz
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Grzechy Ivo Bergta

8 paź 2015, o 10:14

Ok, post pojawi się jeszcze dzisiaj, w związku z czym gramy w składzie - Peter (tinker), Heather (spy) i Charles Striker (soldier), który również wyrażał chęć. Co do Ciebie, Ankar - na ten moment raczej czarno widzę dołączanie w trakcie, przynajmniej na to stanowisko, ale zobaczymy. Pozastanawiam się jeszcze i dam znać, czy wymyśliłam coś sensownego.

Link do posta startowego, jak mówiłam, pojawi się również tutaj, zapewne w okolicach wieczora. (bo studia, bo nauka, bla, bla)
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Grzechy Ivo Bergta

8 paź 2015, o 10:49

Jakby co Ankar pogra u mnie jeszcze z dobre 2 tygodnie (jeśli utrzymamy takie tempo odpisów). Domyślam się, że dość ważna informacja w kontekście dodawania go w trakcie do zespołu. :P
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Grzechy Ivo Bergta

8 paź 2015, o 18:15

Dzięki, wezmę to pod uwagę podczas swoich przemyśleń :P

Tymczasem - zapraszam! > post startowy

Wróć do „Tablica ogłoszeń”