Zarówno firmy jak i osoby prywatne często poszukują potencjalnej pomocy w czeluściach Extranetu. Tablica ogłoszeń zbiera te apele w jedno miejsce, inteligentnie oddzielając wartościowe oferty pracy od trollingu.
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[REKRUTACJA]Requiescat in pace.

28 wrz 2015, o 16:20

Obrazek Requiescat in pace Wyświetl wiadomość pozafabularną
Życie nie jest wieczne i o tym miał okazję przekonać się zdecydowanie każdy. Od narodzin do śmierci jest zdecydowanie zbyt mało czasu by zrobić wszystko, co się chce, a ta druga przychodzi często zbyt szybko. Wydawałoby się, że życie Edgartha Mortensa było jednak takim, gdzie działo się wszystko. Był bogaty, sławny, rozpoznawalny, siedział w więzieniu i został bohaterem narodowym jednocześnie. Można by rzec, że jako jeden z nielicznych osiągnął to, co naprawdę chciał w swoim krótkim życiu. Tym bardziej wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła nie tylko rodziną, ale także współpracownikami, sąsiadami i tymi, którzy na bieżąco śledzili losy słynnego multimilionera, aktora i piosenkarza. Sama przyczyna śmierci, również została owiana tajemnicą, chociaż lekarz stwierdzający zgon po sekcji zwłok zakomunikował, krótko i zwięźle – zawał.
W niedługim czasie pojawiły się wszędzie w ekstranecie oraz wiadomościach galaktycznych informacje o odejściu Edgartha i przez cały kolejny tydzień połowa galaktyki żyła tylko i wyłącznie tymi informacjami. Potem jak to bywa z szybko i gwałtownie nagłaśnianymi sprawami wszystko ucichło zaraz po pogrzebie i wszyscy wrócili do porządku dziennego zapominając o śmierci Mortensa.
Przynajmniej do czasu…
Testament odnaleziony w jego gabinecie zmieniający pierwszą wolę nieboszczyka zaskoczył wszystkich. Otóż, kochany milioner, dziadek, mąż, ojciec i teść nie zostawił swej rodzinie ani grosza. Mało tego. Całość została przepisana na dwie przypadkowe osoby, o których nikt, dosłownie nikt nie miał pojęcia…
xxx Siemaneczko, z tej strony Marshall. Z racji tego, że mam trochę czasu bo wykruszyły mi się sesje i byłem dręczony przez MG, to teraz ja podręczę Was :3
Liczba graczy: 2
Specyfikacja klasowa: -
Specyfikacja rasowa: -
Czas rekrutacji: Aż uznam, że mam swoją wymarzoną dwójkę :D
Typ sesji: Obyczajowa (gdybym miał określić gatunkiem filmu - melodramat ;))
Zapraszam każdego kto ma ochotę na spadek po panu Edgarthcie ^^
Yasmea R’Ilean
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 3 lut 2015, o 20:40
Miano: Yasmea R’Ilean
Wiek: 490
Klasa: Strażnik
Rasa: Asari
Zawód: Biolog
Postać główna: Ajris
Lokalizacja: Nos Astra
Status: agent Handlarza Cieni
Kredyty: 3.195

Re: [REKRUTACJA]Requiescat in pace.

29 wrz 2015, o 13:10

Lubię melodramaty. I lubię tajemnicze sesje. Yas się nada : >
ObrazekObrazek
Irene Dubois
Awatar użytkownika
Posty: 1680
Rejestracja: 27 mar 2014, o 16:41
Miano: Irene Dubois
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Złodziejka, technik okrętowy
Lokalizacja: Crescent
Status: Uznana za zmarłą
Kredyty: 30.615
Medals:

Re: [REKRUTACJA]Requiescat in pace.

29 wrz 2015, o 13:14

Ktoś mówił spadek? Bierę :D
[center]VERTIGO
+20% DO TARCZ | -10% DO TRAFIENIA IRENE | +40% DO OBRAŻEŃ WRĘCZ
ObrazekObrazek
CASUAL - FORMAL - MAIN ARMOR - ARMOR 2 - THEME[/center]

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: [REKRUTACJA]Requiescat in pace.

30 wrz 2015, o 09:20

Dobrze, jak żadne inne czopki nie chcą do mnie się zgłosić to bierę Was dwie. Na raz. Hehehe ;)

A tak serio to zaczniemy pewnie dziś wieczorem.
Jak wrócę kurwa z zajęć. WSO <3

Wróć do „Tablica ogłoszeń”