Zarówno firmy jak i osoby prywatne często poszukują potencjalnej pomocy w czeluściach Extranetu. Tablica ogłoszeń zbiera te apele w jedno miejsce, inteligentnie oddzielając wartościowe oferty pracy od trollingu.
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

[REKRUTACJA] Umysły przeklęte

18 wrz 2016, o 21:09

Obrazek
NAZWAKlendagon
LOKALIZACJAHawking Eta -> Century
TYPPlaneta skalista
PROMIEŃ7,377 km
MASAN/A
GĘSTOŚĆN/A
GRAWITACJA0,88 g
DOBA53,6 godziny ziemskiej
TEMPERATURA−53 °C
CIŚNIENIE0,64 atm
[boxmid][center][size=150][font=http://fonts.googleapis.com/css?family=Iceberg family=Iceberg][u]Skład atmosfery:[/u][/font][/size][size=120] [b]52%[/b] azot [b]23,1%[/b] tlen [b]11,3%[/b] metan [b]9%[/b] dwutlenek węgla [b]4,6%[/b] argon[/size] [size=150][font=http://fonts.googleapis.com/css?family=Iceberg family=Iceberg][u]Informacje dla podróżnych:[/u][/font][/size] [color=#4080BF]⊳ Planeta skalista pokryta pustyniami o drobnych ziarnach piasku, unoszonych przy każdym, delikatnym podmucu. [/color] [color=#4080BF]⊳ Przez południową półkulę rozciąga się tzw. Wielki Rów - ogromny kanion, który według najnowszych badań geologicznych powstał na skutek otarcia się pocisku wystrzelonego przez akcelerator masy około 37 milionów lat temu. [/color] [color=#FFFF40]⊳ Największa i zarazem jedna z niewielu palcówek badawczych zajmujących się badaniem tego geologicznego fenomenu, Kobo Corporation, znajduje się w niedalekiej odległości od Rowu (50*32' N, 63*22'W).[/color][/center][/boxmid][boxmin][center][size=150][font=http://fonts.googleapis.com/css?family=Iceberg family=Iceberg][u]Temperatura minimalna:[/u][/font][/size] [size=120]-120'C[/size] [size=150][font=http://fonts.googleapis.com/css?family=Iceberg family=Iceberg][u]Temperatura średnia:[/u][/font][/size] [size=120]-53'C[/size] [size=150][font=http://fonts.googleapis.com/css?family=Iceberg family=Iceberg][u]Temperatura maksymalna:[/u][/font][/size] [size=120]-12'C[/size][/center][color=#FFFF40]Temperatura zmienna w zależności od obszaru planety. W okolicach zakładu wydobywczego średnio wynosi około -34'C w dzień i -55'C w nocy.[/color][/boxmin]
Wyświetl wiadomość pozafabularną Korporacja Kobo poszukuje członków zespołu na stanowiska:
Członków oddziału odpowiedzialnego za bezpieczeństwo placówki; o przeszkoleniu bojowym; mile widziane przeszkolenie techniczne oraz medyczne. Zadaniem oddziału jest przeprowadzanie patroli wokół ośrodka (obszar dziesięciu kilometrów kwadratowych, do dyspozycji członków oddane są 3 jednostki mobilne) oraz przygotowanie placówki do obrony przed potencjonalnymi zagrożeniami.
Przewidywane wynagrodzenie rozpoczyna się od kwoty 10,000 kredytów.
Firma zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Trochę informacji!

W extranecie pojawia się dość nietypowe ogłoszenie - placówka naukowa zajmująca się badaniami geologicznymi oferuje spore ilości kredytów dla osób chętnych do stworzenia oddziału bojowego. Treść nie mówi potencjonalnym kandydatom zbyt wiele - nie opisuje charakteru zagrożeń, przed którymi powinni oni placówkę bronić, ani też nie precyzuje umiejętności, których od osób na to stanowisko wymaga.
Cała sprawa wydaje się być nieco podejrzana, lecz oferowane kwoty nie są małe i mogą zachęcić co poniektórych.

Po skontaktowaniu się z firmą postaci dowiadują się, że sprzęt, z którego będą korzystać, mają załatwić sobie we własnym zakresie, poza medycznym. Wymagana jest dyspozycyjność - po trzech dniach od zawarcia kontraktu poprzez extranet, kandydat ma zostać przewieziony prywatnym transportem na Klendagon.

Czas rekrutacji: zależny od mojego widzimisię. Jeśli bardzo chcecie ale nie macie teraz czasu, dajcie mi znać i zobaczymy, czy coś się da zrobić. Zawłaszczam sobie prawo do zakończenia rekrutacji gdy uznam, że osoby zgłoszone mi w pełni pasują i nie mam po co czekać dalej. Tak na przyszłość, mam nadzieję, że wam to nie przeszkadza. :P


No i oczywiście - sesja będzie z deadlinem, 24h lub 48, zależy od graczy.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Tori Te’eria
Awatar użytkownika
Narrator
Posty: 413
Rejestracja: 15 sie 2016, o 21:18
Miano: Tori Te'eria
Wiek: 163
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 10.880
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

19 wrz 2016, o 06:11

Zgodnie z moją wcześniejszą deklaracją - jestem chętna i zgłaszam się do sesji. Dziś jeszcze "zaparkuję" Tori na Cytadeli, żeby można było w razie co spokojnie startować.
*** ARMOR *** VOICE *** FORMAL *** PARTY ***
ObrazekObrazek
Statystyki dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

19 wrz 2016, o 09:03

Jeżeli piszecie względnie aktywnie (a nie jeden post na tydzień, wtedy to nie ma sensu :P) to jak najbardziej możecie kontynuować do czasu tej sesji. Dałabym ci znać dzień wcześniej kiedy zaczynamy, będziesz mieć chwilę na ewakuację.

Chyba, że Marshall też się zgłasza, to po prostu przejdziecie na kilka dni do przodu i w inne miejsce.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Carlos Brown
Awatar użytkownika
Posty: 211
Rejestracja: 19 lip 2016, o 16:05
Miano: Carlos Brown
Wiek: 49
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: OMEGA
Kredyty: 27.360
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

19 wrz 2016, o 17:06

Ja się zgłaszam. Jeszcze załatwię jakąś spluwę (chociaż wciąż nie wiem co brać) i będę gotowy.
Wiem też, że we wcześniejszym wcieleniu miałem kłopoty z aktywnością. To się nie powtórzy bez powodu i uprzedzenia.
ObrazekObrazek Pochłaniacze do broni +2, Szansa na strzał krytyczny: +10%, Obrażenia krytyczne: +5%, Bonus do pancerza: +300
Vex
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1952
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Dewastator
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Arae / Cytadela
Status: It's complicated.
Kredyty: 34.710
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

22 wrz 2016, o 19:43

Hello.
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+5% do obrażeń w walce wręcz   
-1PA koszt przeładowania    -1.5PA do kosztu zdolności technologicznych
Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ja’antian Actthan
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 sie 2015, o 17:46
Miano: Ja'antian Actthan
Wiek: 36
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianie
Zawód: Pilot myśliwca Siódmej Floty Turian, Porucznik Sz.
Postać główna: Zed'terco Galick
Lokalizacja: [Argos Rho > Feniks] Stacja Szczyt
Kredyty: 21.565

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

22 wrz 2016, o 19:52

Moja kandydatura również powędrowała przez extranet na Klendagon. Czyli jestem chętny do działania :)
ObrazekObrazekARMOR ~ THEME ~ VOICE ~ NPC Pochłaniacze ciepła: 5 | W magazynku M-3: 15/15
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

22 wrz 2016, o 21:35

Czekam do weekendu, ale zastrzegam sobie bycie nieptzewidywalną i nie powiem do kiedy dokładnie. :>
Jeśli chcecie na sesję to jakoś mi zakomunikujcie, to poczekam.

Jak na Kelana xDDDd

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Alana Luccarius
Awatar użytkownika
Posty: 100
Rejestracja: 23 sty 2016, o 23:42
Miano: Alana Luccarius
Wiek: 34
Klasa: Adept
Rasa: Turianin
Zawód: major Hierarchii, kabalim Surrexis
Postać główna: Rebecca Dagan
Lokalizacja: Palaven
Status: Podlega obserwacji ze względu na zaburzenia neurologiczne i posiadany implant. Oficerem ją nadzorującym jest Caius Varril, członek Kabały.
Kredyty: 27.930
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

24 wrz 2016, o 10:30

Już to mówiłam, ale dorwałam się do internetów i mogę potwierdzić - zgłaszam się!
ARMOUR # CASUAL #NPC # BASILISK

ObrazekObrazek

+ 5% obrażeń od mocy
+ 5% obrażeń przy ataku wręcz
+ 10% premii technologicznej
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2744
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

26 wrz 2016, o 13:17

Ok, dzisiaj zaczynamy - wrócę z pracy i dam jakoś wieczorem posta. :)

Biorę was wszystkich, aczkolwiek przestrzegam, że deadliny będą stałe. Na ogół wyglądać w tygodniu to będzie tak, że po 17 dostajecie posta MG z deadlinem "do jutra do północy", wiec dostaniecie nieco więcej niż 24h na napisanie.

Za nietrzymanie się do deadlina bez wcześniejszego skontaktowania się ze mną będą ostrzeżenia - gdy powtórzy się to 3 razy, postać zostaje wyłączona z sesji (na przykład przez chorobę lub uraz, przestaje brać udział w wydarzeniach).

Dokończcie co tam macie robić, jutro będę już od was wymagała posta. :>



Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12108
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: [REKRUTACJA] Umysły przeklęte

26 wrz 2016, o 23:31

Wróć do „Tablica ogłoszeń”