Squido
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2012, o 19:04
Miano: Squido
Wiek: 19
Klasa: Adept
Rasa: Hanar
Zawód: aktor
Postać główna: Scorpion
Kredyty: 15.000

Squido

13 cze 2012, o 20:51


Miano: Squido
Wiek: 19 lat, urodzony 18.07.2167r
Rasa: Hanar
Płeć: Męska
Specjalizacja: Adept
Przynależność:Społeczność galaktyczna
Zawód: Aktor

Aparycja: Squido jest uważany za przystojniaka wśród swojej rasy. Trzeba przyznać iż ma on w sobie to "coś", czy jest to fakt iż jego skóra błyszczy trochę bardziej niż innych hanarów czy też to jej odcień? Trudno wyjaśnić ten fenomen, jednakże wiele osób uważa iż ma to wiele wspólnego z jego idealnymi, jak na swoją rasę, proporcjami. Squido ma 190 cm wzrostu licząc od czubka "głowy" aż po koniec macek.

Osobowość: Squido porozumiewa się w podobny sposób jak reszta jego rasy często zwracając się do siebie jako "Ten". Jednakże jest on również znacznie inny od innych hanarów - jest pewniejszy siebie i dużo bardziej charyzmatyczny. Widać to często w efektach jego pracy na scenie i w filmach. W odróżnieniu od innych przedstawicieli jego rasy nie jest tak bardzo religijny jak reszta. Co prawda czasami mówi o rozbudzaczach, jednakże dziwią go inni hanarzy, którzy spędzają życie starając się przekazywać ich nauki po kosmosie. Squido jest na to zbyt ambitny.

Historia: Squido urodził się na planecie Kahje. już od czasu młodości był on wielce zafascynowany sztuką aktorstwa. Nie było więc żadną niespodzianką iż został on aktorem, co więcej jednym z najlepszych jakich kiedykolwiek hanarzy mieli. Był on również biegły w sztuce biotyki. Co prawda nie posiadał on takiej mocy jak na przykład asari, jednakże skupiał się on na dokładnej kontroli swych umiejętności, co często pomagało mu poza środowiskiem wodnym. Grając w teatrach szybko zyskał sobie sławę w środowisku aktorskim. Niedługo potem został zauważony przez producenta szukającego właśnie takiego talentu. Hitem, który miał wynieść go ponad przeciętne role była tytułowa rola w filmie "Blasto: Atak meduzy".

[youtube][/youtube]

Zgodnie z przewidywaniem producenta film ten szybko stał się klasykiem i przyniósł Squido sławę, wiele nagród i pieniądze, które wydał między innymi na dość dużą willę w Cytadeli. Nie spoczął on jednak na laurach i wydawał kolejne części swojego kasowego hitu. Jak można się było spodziewać publika, która pokochała Blasto nie narzekała, jednakże każdy uważał pierwszą część za niedościgniony ideał filmu akcji, który raczej trudno będzie przegonić. Jednakże najlepsza część przygód hanarskiego widma miała dopiero nadejść - "Blasto 6:Partnerzy w zbrodni". Publika nie tylko dostała naładowaną akcją wspaniałą kolejną część przygód ich ulubionego bohatera, ale także elementy dla większości ras humorystyczne w postaci nowego bohatera pierwszoplanowego (Elcorzy jako jedyni widzieli go jako swego rodzaju osobę z konfliktem wewnętrznym między robieniem tego co trzeba a zasadami).

Obrazek

Po premierze najnowszego filmu o Blasto nadszedł czas by Squido w końcu trochę odpoczął od aktorstwa. Co prawda brał on udział w wielu pomniejszych projektach, jak na przykład rola Dunkana w adaptacji "Makbeta" elcorskiego teatru, jednakże nie przyjął żadnej większej roli z wielu oferowanych mu przez znanych producentów filmowych. Zamiast tego zaczął on występować w różnych programach extranetowych, często będąc gościem różnych talk-show'ów. Ostatnio jednak zaczął on brać czynny udział w hanarskim życiu politycznym, ubiegając się o fotel ambasadora na CYtadeli z racji swojej popularności i wysokiej charyzmy, jednakże jak do tej pory stanowisko to jest poza jego zasięgiem.

Ekwipunek: brak
Środek transportu: "Rockstar" - jest to statek służący w głównej mierze do transportu - nie posiada on większych przystosowań bojowych poza silnie wzmocnionymi barierami kinetycznymi i silnym opancerzeniem samego statku. Jest to jednostka szybka i zwrotna zdatna w trakcie spotkania z wrogiem jedynie do ucieczki.
Dodatkowe informacje:
- Jest znany wśród wszystkich ras Cytadeli,
- Używa biotyki do wielu czynności życiowych,
- Posiada własną willę na Cytadeli,
- Uwielbia występy w różnych programach rozrywkowych,
- Stara się o fotel ambasadora na Cytadeli
Ostatnio zmieniony 13 cze 2012, o 21:24 przez Squido, łącznie zmieniany 3 razy.
David „Farciarz” Collins
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 118
Rejestracja: 3 cze 2012, o 15:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Squido

13 cze 2012, o 20:58

Przynależność:[/b ]Społeczność galaktyczna
Zawód: Aktor

coś BBcode się pomieszały ;)

Hanar-aktor. Pomysł świetny - kompletnie nie pasuje mi biotyka, Predator itp.
Ciekawszy będzie (byłby) hanar-aktor niebojowy.
ObrazekObrazek
Squido
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2012, o 19:04
Miano: Squido
Wiek: 19
Klasa: Adept
Rasa: Hanar
Zawód: aktor
Postać główna: Scorpion
Kredyty: 15.000

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:04

Właśnie bardzo chętnie bym tak zrobił, tylko nie byłem pewien czy usunięcie tych części kp byłoby niezgodne z zasadami Cytadeli ...
David „Farciarz” Collins
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 118
Rejestracja: 3 cze 2012, o 15:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:05

Galaretko, spójrz na moją KP - jam też zwykły - niebojowy - reporterek.
Da radę ;)
ObrazekObrazek
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:08

Niezwykle ciekawy pomysł.
Pozbądź się chociaż broni, biotyka jest do zrozumienia i może się przydać także w pokojowych sytuacjach.

Jestem na tak. Tylko chcę autograf Blasto!
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
David „Farciarz” Collins
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 118
Rejestracja: 3 cze 2012, o 15:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:11

Ode mnie, po poprawce, ogromne TAK! Szykuj się na niewygodny wywiad! ;)
ObrazekObrazek
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:23

Specjalizacja: nie dotyczy
Specjalizacja jest obowiązkowa dla każdego. Nie ma czegoś takiego jak nie dotyczy. Jeśli chcesz, aby postać mogła posługiwać się biotyką, proszę wybrać specjalizację powiązaną z biotyką. Inaczej jej używanie będzie niemożliwe.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Squido
Awatar użytkownika
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2012, o 19:04
Miano: Squido
Wiek: 19
Klasa: Adept
Rasa: Hanar
Zawód: aktor
Postać główna: Scorpion
Kredyty: 15.000

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:25

A więc jest jak myślałem. Zostałem niestety wprowadzony w błąd i już poprawiłem.
David „Farciarz” Collins
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 118
Rejestracja: 3 cze 2012, o 15:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:25

Specjalizacja jest obowiązkowa dla każdego. Nie ma czegoś takiego jak nie dotyczy.
Częśc mojej, zaakceptowanej KP, po uzgodnieniu z Hawk na gg, czy mam obowiązek wybierać jedną z 6 klas.
Miano: David „Farciarz” Collins.
..
Specjalizacja: nie dotyczy.
Przynależność: "Społeczność galaktyczna".
ObrazekObrazek
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:27

David Ty nie używasz biotyki. A jeżeli ktoś chce, musi wybrać specjalizację, bo jak określi umiejętności biotyczne, m? (;
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
David „Farciarz” Collins
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 118
Rejestracja: 3 cze 2012, o 15:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:28

Ach, chyba, że tak. Masz rację :)
ObrazekObrazek
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Squido

13 cze 2012, o 21:30

Widzę zmiany toteż akceptuję. Proszę tylko wypełnić pola w profilu.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Podania zaakceptowane”