Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Wasza ulubiona postać...

18 cze 2013, o 23:06

Piszcie jakie postacie najbardziej przypadły Wam do gustu z całej trylogii ME :D

Jak dla mnie najfajniejsze postacie to Jack i Wrex.

Jack jest dla mnie postacią, z którą tak na dobrą sprawę mógłbym się utożsamić w prawdziwym życiu. Ma swoją historyjkę, której pozostałym członkom Normandii brakuje. Ma rozwalające teksty i jej obojętność do niektórych spraw jest po prostu boska. W szczególności moment, kiedy to rozmawiało się z nią w Londynie w ME3. Najbardziej złapała mnie za serce scena, w której wchodzi do kajuty Sheparda w ME2.

Wrex hmm... po prostu jak nie wiesz jak coś zrobić, to to rozpierdol. Pomimo swojej stanowczości i agresji, są chwile, w których nawet taki twardziel pękał. Poza tym strasznie podobał mi się jego głos w ME1.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Xirys
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 22:13
Miano: Xirys
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Hanar
Zawód: Najemnik, spec od walk technologicznych
Status: Ex-SOC, dawny pracownik korporacji technologicznej na Kahje
Kredyty: 18.340
Lokalizacja: Norwegia

Re: Wasza ulubiona postać...

18 cze 2013, o 23:52

Niech pomyśle.
Mam pare postaci. Ale najbardziej lubie dwie (a wlasciwie, jedna i wiele). Javik i Legion.

Legion jest kapitalny za to ze jest taki... inny. No bo w porownaniu do reszty jest syntetykiem i ma inne spojrzenie na swiat. Po za tym, jego poswiecenie jest jednym z najlepszych momentow w calej trylogii.

A Javik? Bo to osoba znajaca rozwiazanie na kazdy problem, Jest problem? Otwieramy sluze i nie ma juz problemu! I jak mozna nie kochac najstarsego trolla w galaktyce? No i oczywiscie to podejscie do prymitywnych ras.
ObrazekObrazek
| Obrażenia od mocy technologicznych: +10%| Zmniejszenie kosztu mocy technologicznych: 10% |
Combat theme Calming after the storm theme Ancient Protean Philosophy: "Violence is not a good solution, the airlock is a better one" Bonus: Son of Shepard Mistah J
Katrin Farrell
Awatar użytkownika
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 23:22
Miano: Katrin Farrell
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker/Wolny strzelec
Postać główna: Sarah Jidong
Status: Martwa
Kredyty: 16.650
Lokalizacja: Omega

Re: Wasza ulubiona postać...

19 cze 2013, o 23:18

Zdecydowanie Thane ;)

Za troskę o Kolyata, za światopogląd, za emocjonalność, za walkę o lepsze jutro i za to w co wierzy. Mówiąc prościej: za całokształt.
ObrazekObrazek
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Wasza ulubiona postać...

20 cze 2013, o 00:29

Katrin, Ty tęczowy chłopcze. xP

Postać z którą się mogę utożsamić? Na pewno poniekąd Miranda - i za to m.in. ją lubię. Jestem w stanie zrozumieć jej zachowanie i postępowanie w większości sytuacji. Podoba mi się fakt, że na zewnątrz zgrywa twardego, nieustępliwego i bezwzględnego osobnika, a prawdziwe uczucia ujawnia tylko i wyłącznie bliskim. Ponadto jest człowiekiem racjonalnym i możliwie obiektywnym, czym w moich oczach również plusuje. No i nikt nie odmówi jej braku zajebistych kształtów. ; )

Na drugim miejscu Ash, bo jest podobna do Mirandy. Nie przybiera co prawda aż tak skrajnych masek jak pierwsza, dlatego można nazwać ją taką łagodniejszą wersją, ale tylko o odrobinę.

Trzecie miejsce...? Nie wiem, wydaje mi się, że - o dziwo - EDI. Strasznie podoba mi się koncepcja SI "uczącej się" ludzi. Jej ciekawość świata, otaczających ją osób i te świetne pytania w trzeciej odsłonie skierowane do naszej postaci - to jest przezajebiste uczucie. Co więcej - naprawdę polubiłam jej żarty.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Wasza ulubiona postać...

20 cze 2013, o 00:59

Em, em... ta Sexy Asari którą trzeba było uwieść na Omedze? :d nie pamiętam imienia xd

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Wyyrlok Bane
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 5 sty 2013, o 20:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: Wasza ulubiona postać...

20 cze 2013, o 12:56

Najseksowniejsza Jack.
Najzabawniejszy Wrex
No i Garrus...
Fenenna Tocco
Awatar użytkownika
Posty: 278
Rejestracja: 25 mar 2013, o 00:02
Miano: Fenenna Tocco
Wiek: 22
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik Błękitnych Słońc z rangą sierżanta
Status: poszukiwana przez biologicznego ojca - Adama Moore'a
Kredyty: 15.495

Re: Wasza ulubiona postać...

21 cze 2013, o 10:09

Jeśli miałabym wyróżnić jakieś postacie z całej trylogii to...

z pewnością Andersona. Nie czytałam w prawdzie książki ani komiksu, ale w grze na prawdę spodobała mi się jego postawa, że nie był sztywnym przełożonym, a bardziej mi nawet przypominał ojca a przynajmniej opiekuna Sheparda. W ostatnim DLC przez zapisy jego wywiadów zaplusował dodatkowo. A ostatnia scena z nim w ME3 poruszyła mnie chyba najbardziej.

Wrex. Twardy gość, który jednak jest dobrym kumplem. Lubię też jego opowieści z ME1, jakbym słuchała ulubionego wujka, który jest weteranem wojny.

A najbardziej to lubię Jokera. Bo jak tu nie lubić pilota z z chorobą łamliwych kości, o którym nawet turianie opowiadają żarty? Z jednej strony wyluzowany na tym swoim fotelu, ale jednak chyba najbardziej lojalna wobec Sheparda postać. Przez wszystkie części u boku (no ktoś musiał w końcu pilotować Normadię :D ), a jego sprzeczki z EDI w ME2 są przezabawne (smarowanie obiektywów kamer). Największą jednak zabawę miałam słuchając jego komentarzy.
[center]BONUSY: -10% do kosztów użycia mocy, +40% do obrażeń od mocy, +10% premi technologicznej, +10 punktów dodatniego modyfikatora raz na 4 tury[/center]
[center]ObrazekObrazek[/center]

[center]Aktualny ubiór cywilny | pancerz[/center]
[center][url=gg://5385530]gg[/url][/center]
Axandr Likulus
Awatar użytkownika
Posty: 197
Rejestracja: 14 mar 2013, o 01:08
Miano: Axandr Likulus
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Polityk
Kredyty: 31.000

Re: Wasza ulubiona postać...

27 cze 2013, o 13:49

Ciężko mi wskazać jedną postać która w wyjątkowy sposób by mnie urzekła, bo szczerze powiedziawszy cała trylogia pełna jest postaci które w jakiś sposób zapadają w pamięć i mogą się podobać. Gdybym miał jednak wskazać kogoś kto po skończeniu całej gry był najciekawszą, najzabawniejszą itd. naj :D postacią to byłby to Garrus, ale tylko dlatego że legion ginie, gdyby poświęcono mu tyle samo czasu antenowego co Garussowi czuje że miałbym nie lada problem z wyborem. Co do Garrusa fakt w pierwszej części trochę smęcił, ale później było już tylko lepiej :D

Inaczej niż Tali, ta dla mnie miała swoje 5 minut właśnie w jedynce, a potem jakoś traciła na rzecz innych postaci w tym Liary. Oj wyrobiła się ona i Jack w 3 :]

No poza tym Wrex i Doktorek Mordin też byli świetni, Jimmy, no i Samantha...

Jeśli chodzi o tych po drugiej stronie barykady albo postaci z dodatków to najbardziej jako antagonista przypadł mi do gustu Saren, cała reszta się nawet do niego nie umywała jeśli chodzi o klimat starć :D, Na koniec chciałbym wyróżnić jeszcze Nyreen jako pierwszą turiankę w całej trylogii :P
ObrazekObrazek mój numer gadu - 38541854

Wróć do „Archiwum”