Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 14:49

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł na horrorowo-survivalową sesję na śmierć i życie. Zamysł jest prosty- im więcej graczy by się zgłosiło, tym większa pula nagrody, ale wygrać może tylko jeden, reszta zginie. Co myślicie o czymś takim i czy byliby jacykolwiek chętni na tego typu rozgrywkę.
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 15:25

Wiesz...ja z tym zabijaniem to bym nie przesadzał :D Co najwyżej sprawiać, że gracz by odpadał z eventu. Jeśli w danym evencie zakłada się, że ktoś zginie, lepiej o tym nie wspominać bo graczom od razu się odechciewa grać w czymś takim. Dużo mamy ryzykantów, ale sama świadomość śmierci na sesji, odpycha :)
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną
Pyrak
Awatar użytkownika
Posty: 331
Rejestracja: 7 gru 2012, o 21:15
Miano: Pyrak
Wiek: 7
Klasa: Inżynier
Rasa: Vorch
Zawód: Szabrownik/Konstruktor
Lokalizacja: Fadeless
Kredyty: 6.875

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 15:34

Cóż, ale bez trupów w szafie nie ma napięcia ]:P
ObrazekObrazek Battle Theme - Bloodlust Theme I wish I could invoke some better part of me. I know I'm s'posed to be all "the one", but I have too much fun killing everyone! Obrazek
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 15:35

Z tym, że chodzi o to właśnie, żeby wszyscy dali z siebie maksa! Żeby walczyli o przetrwanie i mieli tego pełną świadomość. Nie chodzi mi o duże zainteresowanie sesją, bardziej o jej zamysł i wynikające z tego ciekawe sytuacje. Jeśli nie będzie chętnych... to trudno ;) właśnie dlatego nie zaczęłam jej w szczegółach planować.
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 15:43

No tak, ale chętnych za wielu nie będziesz miała, bo zgłosi się takie 10 osób, wygrać ma jedna, to każdy oblicza swoje szanse. W większości pewnie są uważane za niskie. :P
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 15:49

Pomysł może i ciekawy ale ja raczej odpadam. Zbyt dużo poświęcam zwykle na stworzenie postaci by potem po jednej sesji ją stracić. Ja wiem jakaś szansa na przetrwanie jest, ale mimo wszystko zbyt duże ryzyko. 1 do 10 że przeżyjesz... ciut za mało XD.
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 17:04

Dla mnie stosowanie takich założeń jak "jeden wygrywa, reszta ginie" zabija rozgrywkę. W takim przypadku nikt, ale to nikt nie będzie się skupiał na samej fabule, każdy będzie knuł jak wyeliminować resztę. Po co tracić czas na interakcje z postaciami, która wzbogaca grę, skoro i tak wszystko sprowadzi się do sztucznie wywołanego konfliktu?
Innymi słowy to nie będzie nawet "przygoda", "horror" albo "survival" to będzie "mass pvp". Już nawet nie wspomnę o tym, że zaraz ludzie się zaczną dogadywać poza sesją kogo uśmiercić, wbijać sobie noże w plecy i robić inne głupie rzeczy. Jakoś nie uśmiecha mi się uzależniać "życia" mojej postaci od tego ile przegadałem z kimś czasu na GG, a mimo wszystko do tego by się coś takiego sprowadziło.

Poprowadź horror, ze sporą szansą na śmierć graczy, z nagrodą która może przypaść tylko jednej osobie, ale nikomu o tym nie mów i nic z góry nie zakładaj (poza fabułą of course). Wtedy wszystko rozgrywa się w bardziej naturalny sposób.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 18:01

Właśnie te spiski chciałam zobaczyć. Zwykłego horroru nie chce mi się tworzyć.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: Sesja na śmierć i życie

11 lis 2013, o 19:31

A ja jestem za. :)
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme

Wróć do „Archiwum”