Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Zestaw pytań Brucowych.

23 gru 2012, o 11:34

Witam. 2 pytanka mam. Czy ulepszenia broni poprawiające celność, zwiększają ją o 15% jej bazowej wartości, czyli jak ma 10 celności to zwiększy o 1,5 punktu, czy też zwiększy o 15 i będzie miała 25?

Druga sprawa, czy bronie N7 są dostępne tylko i wyłącznie poprzez osiągnięcie tego poziomu przeszkolenia?
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Zestaw pytań Brucowych.

23 gru 2012, o 14:08

Em, pierwsze pytanie to matematyka. xP Skoro zwiększa celność o 15%, to masz 115% celności broni. Czyli 11,5 wychodzi.

Nie, bronie N7 są po prostu trudne do zdobycia, jako np. wynagrodzenie w evencie. Nie musisz mieć N7 aby ich używać.

Wyświetl uwagę administratora
Wyświetl uwagę administratora
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Re: Zestaw pytań Brucowych.

26 gru 2012, o 18:43

Błłłeeee, a już miałem lecieć na ziemię i se Tajfuna kupić... Dobrze wiedzieć :P

Ale mam inne pytanie. Jak się ma sprawa z granatami tutaj? Na pierwszym poziomie ma się 1 i jak wygląda użycie go w misji? Rzucę i po jabłkach, nie mam więcej? Czy też odnawiają się przy następnym evencie czy też muszę ja kupić?
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Zestaw pytań Brucowych.

26 gru 2012, o 22:30

Jest podobnie jak w multi - nie masz, póki nie znajdziesz składu amunicji, żeby sobie zabrać następnego. Niestety, trzymamy się tu realizmu. W życiu ci się nic po jakimś czasie "nie odnowi", ale możesz sobie skombinować nowe. Na przykład warto zwracać uwagę na to, co posiadają przy sobie przeciwnicy - jeżeli są mocno uzbrojeni to całkiem możliwe, że posiadają granaty (lub gdy MG wspomniał, że takowym ktoś rzucił). Wtedy można im zabrać. W innym wypadku - włączyć myślenie i kombinować w inny sposób, ale wiadomo, że na solowej misji w praktycznie opuszczonym, przykładowo, ośrodku badawczym, kiepsko o skład amunicji, a i ochrona granatów nie nosi na ogół, więc może być ciężko. xP
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Re: Zestaw pytań Brucowych.

26 gru 2012, o 22:48

Czyli branie zdolności odpowiadającej za jakiś rodzaj granatów, gwarantuje mi tylko zwiększone bonusy jak obrażenia czy pole rażenia? A ilość granatów jest zależna od tego ile takowych znajdę na fabule? To trochę ścieżkę rozwojową przy nich warto zmienić, bo niektóre z poziomów zwiększają ilość granatów. Jednak argument odnośnie realizmu jest trochę nie na miejscu w świecie ME xD

Dzięki za info.
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Zestaw pytań Brucowych.

26 gru 2012, o 23:00

Mówię o tej samej misji. Jeżeli w jednej użyjesz granatu, potem go nie masz, musisz go sobie skombinować, proste. Potem ją skończysz, zaczynasz następną i już go masz z powrotem.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Re: Zestaw pytań Brucowych.

26 gru 2012, o 23:12

Ach, czyli po misji odnawiam z automatu zapas? Już kumam! Wybacz powolne jarzenie, ale jestem jak żarówka energooszczędna. Chwile zajmuje mi zanim się namyślę i zacznę świecić ;C Dziękuję raz jeszcze ;*
ObrazekObrazek
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Zestaw pytań Brucowych.

14 lis 2013, o 15:16

Post przeklejony do innego, właściwego tematu (Link).
Nie róbmy burdelu i piszmy wszystko w jednym miejscu. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Archiwum”