Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Tabletowanie

12 gru 2013, o 17:19

Hej!

Od kilku dni poszukuję jakiegoś pomysłu na to, w jaki sposób mogłabym się szybko podszkolić w rysunkach sporządzanych na tablecie. Zaproponowałam, co prawda, Frostowi stworzenie nowego avka na jego kanał na yt, ale wolałabym prezentować tam nieco wyższe umiejętności w tablecie niż prezentuję je aktualnie. No i naszedł mnie taki pomysł...
Mogłabym w sumie poskillować tutaj. Nie zrobię nikomu portretu porównywalnego do tych, jakie znajdziecie na deviancie i się wam spodobają - JESZCZE. Ale, postaram się jak najlepiej aktualnie potrafię, zobrazować postać tego, kto wyrazi taką chęć w poście na dole. Ponieważ najlepiej rysuje mi się w realistycznym stylu mangowym, domyślnie takie będę robić rysunki. Jeśli jednak ktoś wyrazi chęć, mogę narysować też w normalnym, realistyczno-komiksowym (ponieważ stosuję lineart - bez niego jeszcze, niestety, ani rusz) stylu.

Jacyś chętni? Jeśli tak, opiszcie mi co chcecie widzieć na tym rysunku, jak postać ma być ubrana, może w jakiej pozie? Ah, i uprzedzam - nie robię obrazów, bo wymagają czasu, jakim teraz nie dysponuję. Na rysunku znajdzie się tylko postać.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 17:40

A Netheryjkę byś narysowała? :D
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Ajia Paran
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 gru 2013, o 09:59
Miano: Ajia Paran
Wiek: 28
Klasa: Inżynier
Rasa: Drellka
Zawód: Sierżant SOC
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboraccum
Kredyty: 43.000

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 17:52

Hej
Miałbym dla ciebie questa, a w sumie to trzy. Styl dowolny, najlepiej taki w którym czujesz się swobodnie :3
Związane z forum:
1) Ajia w pancerzu. Chodziłoby mi o moją drellke ubraną w lekki pancerz pasujący do inżyniera SOC i jednocześnie żeby był kompatybilny z KP (ale nic lateksowo-obcisłego) :). Obowiązkowo kaptur+ mordka mojej postaci i jej postura. Do tego poza jak tutaj (druga od lewej, zamiast broni omni key), albo ta (na prawej dłoni omnikey) Reszta według twojego uznania, liczę na twoją wyobraźnię.
2)Anka sniper/inżynier-> Pancerz i jego wygląd podług twej inwencji twórczej, ważne żebyś zachowała tylko wygląd hełmu z mojego podpisu. Poza-> nie wiem, celuje do czegoś, przyklękając, albo co Ci wpadnie do głowy, żeby się stylowo i ładnie prezentowało.
Niezwiązane:
Awatarka-> Drellka w jakiejś ciekawej pozie i stroju? Albo ludzka/quariańska kobieta w klimacie Dead Space/Mass Effect. Ewentualnie jakaś fajna elfka-szermierz :)
Wybierz co wolisz i ile wolisz, bezwzględnie wierzę w twój dobry smak i umiejętności.

Jeśli zrobisz cokolwiek z tego będę ogromnie wdzięczny.
Nagrody-> nerka brata, frytki, obrazek różowego threshera, radość małego wariata na forum :P
Tas’Neda nar Rayya
Posty: 186
Rejestracja: 22 sie 2013, o 13:50
Miano: Tas'Neda nar Rayya
Wiek: 35
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Podróżnik
Status: Łażenie po Żniwiarzu.
Kredyty: 5.500

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 18:21

Tas tworząca nową broń ^^
ObrazekObrazek
Bonusy:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl wiadomość pozafabularnąWyświetl wiadomość pozafabularną

Statystyki broni własnej roboty:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 18:28

@ Qei - Netheryjkę? A rozwiniesz myśl? : p

@ Anka - Na początek pozwolę sobie wybrać jedną z możliwości - jedynkę. Challenge accepted. : p

@ Tas - Challenge accepted, too. ;3
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Pyrus Pax
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 30 lis 2013, o 16:44
Miano: Pyrus Pax
Wiek: 35
Klasa: Inżynier
Rasa: Turianin
Zawód: Najemnik
Status: Poszukiwany w systemach Hierarchii Turian
Kredyty: 15.000

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 18:32

Hmmm. Piękny cudowny Pax w pancerzu? W tle amerykańska flaga, w rękach dwa M16 i lecący orzeł i dwie nagie asari przytulające się do jego umięśnionych nóg z podpisem "Fuck Yeah Time." Nie no dobra, sam Pyrus wystarczy. :D
Ajia Paran
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 7 gru 2013, o 09:59
Miano: Ajia Paran
Wiek: 28
Klasa: Inżynier
Rasa: Drellka
Zawód: Sierżant SOC
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboraccum
Kredyty: 43.000

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 18:37

Dzięki za podjęcie się i weź jednak zrób Paxa w tej 1szej wersji, błagam świat będzie lepszy :D
Qeirana Aecterus
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 9 cze 2013, o 18:25
Miano: Qeirana Aecterus
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianka
Zawód: Dyplomatka
Kredyty: 19.930

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 18:50

Carmę - czarodziejkę z Netherillu :3. W D&D jest takie państwo - latające miasto :D Moge Ci ją opisać xD
ObrazekObrazek

Patriotyzm nie jest krótkotrwałym wybuchem uczucia, lecz cichym i niewzruszonym oddaniem przez całe życie.

~~~

Oficjalnie | Prywatnie
Pancerz

~~~

Theme
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 19:33

Ja mam questa. Do sygnaturki nowa twarz kła by się przydała. Najlepiej w stylu realistyczmo-komiksowym, ale może być i w mangowym. Nie będę pisał tak super szczegółowo jak to powinno wyglądać, bo wszak twarzy się nie wybiera. Tylko takie główne wymogi: nie brzydki, bródka taka że jej prawie nie ma (albo bez), krótkie włosy (bardzo krótkie, ale muszą być).
Tak więc, czy bierzesz tego questa?
(Golda nie dam, bo nie mam, ale chyba trochę exp'a pójdzie :D)
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Tabletowanie

12 gru 2013, o 22:07

Nex zbierający się do szarży lub tuż po "wystrzale" z groźnym okrzykiem bojowym.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Aephax
Awatar użytkownika
Posty: 106
Rejestracja: 5 sie 2013, o 15:50
Miano: Aephaxos Kytham
Wiek: 24
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Koroner, technik, obibok.
Lokalizacja: kubeł
Kredyty: 14.770

Re: Tabletowanie

13 gru 2013, o 09:45

Jeśli po zrealizowaniu wszystkich powyższych będziesz jeszcze miała siłę i ochotę na cokolwiek to uczynisz mi niewysłowioną przyjemność rysując Aephaxa pakującego truchło Kelana w piękny, świąteczny worek na zwłoki. Taki z kolorową kokardką.
ObrazekObrazek Obrazek
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Tabletowanie

13 gru 2013, o 17:04

Hej, a gdyby tak wspólne "rodzinne" "zdjęcie" wszystkich postaci posiadających medal za długą służbę? :)
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Tabletowanie

13 gru 2013, o 17:13

Brakuje zbiorowego obrazka przedstawiającego wszystkich, czterech radnych. Gdyby udało Ci się go wykonać w tym stylu bardziej realistycznym, przedstawiającym Iris, turiańskiego radnego, salarianskiego i asari w ujęciu jakiejś dyskusji prowadzonej na podwyższeniu w Sali Posiedzeń (coś jak tutaj, ale bez wdawania się w wielkie szczegóły tła - http://masseffect.eu/uploads/arty/organ ... da_me1.jpg) byłabym wdzięczna. Mogą być same popiersia, nie musi być widoczna cała postawa każdego.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Palmira Nache
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:26
Miano: Palmira Nache
Wiek: 230
Klasa: szturmowiec
Rasa: Asari
Zawód: niezależna badaczka
Kredyty: 27.650
Medals:

Re: Tabletowanie

13 gru 2013, o 20:29

Widzę, że masz już sporo zleceń, Carmen, ale jeśli znalazłabyś jeszcze chwilę czasu, to może chciałoby ci się narysować Palmirę, wściekłą po nieudanym eksperymencie w laboratorium. Poniżej obrazek, który może być dla ciebie inspiracją:

[imgw=400x400]http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/ ... gana_2.jpg[/imgw]
Axandr Likulus
Awatar użytkownika
Posty: 197
Rejestracja: 14 mar 2013, o 01:08
Miano: Axandr Likulus
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Polityk
Kredyty: 31.000

Re: Tabletowanie

13 gru 2013, o 22:48

Też posępie o avek skoro jest okazja. Mam nawet dość wyraźną wizję, może będzie natchnieniem dla ciebie ;).

Chodzi o Valka. Olbrzymiego turiańca tak z 2,25 metra, z racji na specyficzny stan umysłu tego typa najlepiej pasowałby do niego jako strój boxerki w serduszka. Jego cechą charakterystyczną prócz wzrostu jest nos który kiedyś był złamany, ma też ubytek na swoim grzebieniu jakby ktoś kawałek odstrzelił. Typ jest biały i ma niebieskie tatuaże (co do tatuażu nie mam kompletnie pomysłu, tu zdaje się na twoją kobiecą rękę w pełni).

Widziałbym go też na ringu jak boksuje (obowiązkowo spodenki w serduszka ;P), albo w jakimś eleganckim oficjalnym czarnym ciuchu :D.

Prawda jest jednak taka, że za cokolwiek będę wdzięczny i zobowiązany :)

A z daleka wygląda jakoś tak o
ObrazekObrazek mój numer gadu - 38541854
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tabletowanie

13 gru 2013, o 23:06

Tak myślę że i ja sobie coś zamówię.
Gavos stojący na stosie z ciał syntetyków/collectorów/żniwiarzy/raknii. Otoczony biotyczną sferą i kryjące się za nim dziewczę :P. Tu taka mała inspiracja XD http://www.cracked.com/blog/wp-content/ ... nintro.jpg

A drugą dla Faerie - James Bond/Femme Fatal Asari, może akurat znęcająca się nad ofiarą :). Tutaj też wrzucę bardzo luuźną inspirację: http://dd508hmafkqws.cloudfront.net/sit ... ls-4_0.jpg XD.
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "

Wróć do „Archiwum”