Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

To...

... świetna sprawa, chętnie kupię!
5
56%
... świetna sprawa, ale nie kupię.
3
33%
... głupi pomysł, idź pan stąd.
1
11%
 
Liczba głosów: 9

Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

[SKLEP] Rozpikselizowany bazar Ahri'Zhao vas Orionis!

10 lip 2014, o 17:54

Witajcie Cytadelowicze!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wySjzK4gChU[/youtube] Mass Effect wrył się w wasze mózgi tak dobrze, że z pamięci dyktujecie co ważniejsze dialogi? Na forum spędzacie tyle czasu, że Avina mówi wam "Cześć!"? Wasze biurko / półka / ściana świeci dziwną pustką? Współczesna grafika jest waszym zdaniem jakaś przebajerzona i brak jej starej magii? Pieniądze nie mieszczą się wam w portfelu?
Jak was znam, to pewnie na większość pytań odpowiedzieliście "nie", ale może i tak poświęcicie mi jeszcze chwilę. Trwają wakacje i można by śmiało powiedzieć, że młodzi ludzie podzielili się z grubsza na tych, którzy mają pieniądze i właśnie je wydają oraz takich, którzy ich nie mają więc właśnie teraz próbują coś zarobić. Sam należę w tym roku do drugiej grupy. Znalazłem sobie już pracę, ale skoro i tak nigdzie przez to nie wyjeżdżam, to mogę przy okazji zająć się jeszcze czymś twórczym i lukratywnym, nie mylę się?
Chciałbym postawić przed wami ofertę pewnych bibelotów, które prawdopodobnie zupełnie do niczego wam się nie przydadzą - nie zmienia to jednak faktu, że mogą wam się podobać, w końcu to bibeloty! Niewielki ze mnie artysta, ale czasem to właśnie kanciastość i nieporadność swoich projektów da się przekuć w zaletę. Tak właśnie - chodzi o pixel-art!
Teraz, kiedy już podzieliliście się na tych, którym kompletnie się to nie podoba i zamknęli temat oraz tych, którym takie formy się podobają, przejdę do konkretów.
Istnieją sobie takie śmieszne groszki, raz nazywane pyssla, raz hama a jeszcze innym razem perler, które po ułożeniu na specjalnym jeżyku-podstawce i krótkiej perswazji z pomocą żelazka rozszerzają się, zlepiają i zastygają w postaci twardych, kolorowych i rozpikselowanych obrazków. Oprócz nich istnieje oczywiście około 10^10 innych sposobów na fizyczną manifestację pixel-artu, ale ta wydaje mi się najprzyjemniejsza i najbardziej profesjonalna. Gotowy produkt wygląda tak:
ZRÓDŁO

Chciałbym dowiedzieć się od was, czy bylibyście skłonni wydać kilkanaście czy dwadzieścia parę złotych na pocieszną figurkę przedstawiającą czy to waszą postać z forum, czy bohatera kanonicznego, czy też może jakiś model broni, statku, logotyp z uniwersum. Oczywiście piksele przyjmą wszystko co się z nich ułoży, ale na dobry początek może pozostańmy w tematyce naszej wesołej, przekaźnikowej galaktyki? Groszków mam obecnie tyle co kot napłakał, dlatego też muszę wybadać rynek nim sięgnę po zaopatrzenie.

Co wy na to? Pomożecie? :)
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: [SKLEP] Rozpikselizowany bazar Ahri'Zhao vas Orionis!

10 lip 2014, o 18:09

Dobra to tak, sam pomysł jako taki jest spoko. Ceni się, że ktoś sam robi coś co normalnie produkuje fabryka or nie ma tego nigdzie. Dla mnie jednak to nie to co chciałbym mieć na półce czy gdziekolwiek, chociaż nie mam życia poza Cytadelą :P

PS. Jesteś miszczem marketingu.
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: [SKLEP] Rozpikselizowany bazar Ahri'Zhao vas Orionis!

10 lip 2014, o 22:33

Chętnych do zakupu proszę uprzejmie o przyznawanie się do swojego zdania i pozostawianie jakiegoś wstępnego zamówienia - wzory mogę projektować bez materiałów, więc dowiecie się czy podoba się wam nim produkt powstanie i będzie trzeba zań zapłacić. ^^
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: [SKLEP] Rozpikselizowany bazar Ahri'Zhao vas Orionis!

11 lip 2014, o 12:14

Mi się przedstawione fizyczne manifestacje pixel-artów podobają, ale chciałabym wiedzieć ile bierzesz za takie cudo i jak duże ono jest? Np. na podstawie jednego takiego właśnie ze zdjęcia.

Edit: Ok, jestem debilem i nie doczytałam kwoty. No, ale dalej zostaje pytanie o wielkość, bo nie wykluczone, że będę mieć do Ciebie interes.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: [SKLEP] Rozpikselizowany bazar Ahri'Zhao vas Orionis!

11 lip 2014, o 17:46

Ja już się wypowiadałem - jeśli tylko wskoczy mi na konto jakaś rozsądna ilość funduszy, to chętnie zamówię sobie ośmiobitowego Frosta. Więc popieram. I jestem pewien że te rzeczy się świetnie wpasują w cytadelowy sklepik, jak nie na Cupsellu to gdzie indziej ;)
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: [SKLEP] Rozpikselizowany bazar Ahri'Zhao vas Orionis!

11 lip 2014, o 22:29

Oczywiście, o czymś musiałem zapomnieć...

Wymiary takiego groszka-piksela to 5mm średnicy. Twoja postać, Carmen (to ta pierwsza z wstawionych przeze mnie :P), miałaby więc 10cm wysokości. Oczywiście mógłbym zastosować po 4 groszki dla każdego piksela, wtedy zrobi się dwukrotnie większa i może zyskać na detalach.

Widzę jednakże, że pomysł nie chwycił was za dusze i serca, co nie wróży dobrze kupowaniu zaopatrzenia (nie jest to może drogie, ale trzeba tego od razu kupić dość dużo...) Dziś wałęsając się po sklepach znalazłem alternatywę, jednak nie jest ona już tak... zajebiaszcza. Są to piankowe, kwadratowe nalepki, które mógłbym pomalować na odpowiednie kolory i nakleić na jakieś tło (antyrama?).

Jeżeli nie wypali mi wystarczająca liczba zamówień, to czy ewentualnie chcielibyście taki bardziej budżetowy wariant? :P
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: [SKLEP] Rozpikselizowany bazar Ahri'Zhao vas Orionis!

14 lip 2014, o 09:46

Zamówienie jednak ruszyło, groszki w drodze (z USA). Produkcja ruszy jak tylko dotrą do Polszy. ^^

Dwie osoby które w ankiecie stwierdziły chęć zakupu nadal nie dały znać co by je interesowało! Proszę o kontakt a zajmiemy się projektem!
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.

Wróć do „Archiwum”