Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

John Tesla
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 13 mar 2013, o 22:13
Miano: John Tesla
Wiek: 25
Klasa: żołnież
Rasa: człowiek
Zawód: najemnik/wolny strzelec
Kredyty: 15.000

John Test "wilk"

14 mar 2013, o 00:05

Poprawki w 2
Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, o 23:26 przez John Tesla, łącznie zmieniany 1 raz.
jeden strzał jeden trup
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: John Test "wilk"

14 mar 2013, o 10:31

Po pierwsze: w złym dziale, założyłeś temat dlatego przeniosłem go do właściwego.
Po drugie: Mało, mało... musisz się trochę rozpisać, zwłaszcza w Osobowości i Historii. Większość użytkowników tego forum pisze dłuższe posty, niż cała twoja karta. Skoro nic nie pamięta, to napisz co robił "jak się przebudził". Gdzie był, co miał na sobie, co zrobił, gdzie poszedł? Można pociągnąć to w ten sposób. Może opisz jakiś krótki wątek.

NIE
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: John Test "wilk"

14 mar 2013, o 13:01

To jakiś żart ma być? Chłopie sam opis aparycji to u niektórych więcej niż cała twoja KP. Do tego błędy, literówki, podanie pisane ewidentnie na kolanie w barze lub szkole. Na prawdę mogłeś choć trochę więcej wysiłku w to włożyć. I jeszcze ta ewidentna inspiracja X-Men. NO ok, ale chociaż mogłeś coś skopiować z biografii Wolverina czy coś.... Masz moje NIE, i póki KP nie zajmie co najmniej dwóch stron A4, oraz nie osiągnie jako takiej spójności merytorycznej nie zmienię zdania, choćbyś nie wiem co tworzył.
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: John Test "wilk"

14 mar 2013, o 13:10

Ładnie się zapowiadało - wybrałeś swojej postaci naprawdę świetne nazwisko - naukowca, którego bardzo szanuję. Szkoda, że po KP nadzieja prysła jak bańka mydlana.
Krótkie, mało, niespójne, błędy ortograficzne i interpunkcyjne, brak zastosowania się do zasad panujących na forum. No i Wolverin zdecydowanie nie wygląda na 25-latka.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
John Tesla
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 13 mar 2013, o 22:13
Miano: John Tesla
Wiek: 25
Klasa: żołnież
Rasa: człowiek
Zawód: najemnik/wolny strzelec
Kredyty: 15.000

Re: John Test "wilk"

14 mar 2013, o 17:17

1dzięki za uwagi
2jestem nowy w tego rodzajach gry więc może jednak niektóży mogli być nieco milś
3jestem dyslektykiem więc soory za gramatyke
jeden strzał jeden trup
Jacob Nelson
Awatar użytkownika
Posty: 61
Rejestracja: 22 paź 2012, o 22:55
Miano: Jacob "Monk" Nelson
Wiek: 26
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Bezrobotny
Lokalizacja: Omega
Status: Poszukiwany przez organizację piracką "Czarna Róża"
Kredyty: 5.375

Re: John Test "wilk"

14 mar 2013, o 17:52

John Tesla pisze: 2jestem nowy w tego rodzajach gry więc może jednak niektóży mogli być nieco milś
3jestem dyslektykiem więc soory za gramatyke
Z reguły jestem bardzo miły ale z takimi tekstami przyjaciół tu raczej nie znajdziesz. Też miałem w podstawówce i gimnazjum stwierdzoną dysleksje a jakoś potrafię w miarę poprawnie pisać i formułować wypowiedzi, chociaż przyznam się iż często moje posty są dość chaotyczne :p ( jeżeli w ogóle jakieś są xD)

Niestety w dzisiejszych czasach dysleksja = dysmózgia jak to ładnie stwierdza autor pewnego wideo na yt. Nie jest sztuką wypatrzeć podkreślonych na czerwono wyrazów i je poprawić zanim naciśnie się przycisk "wyślij". Polecam do tego inny przycisk "podgląd", bardzo pomaga.

Co do karty to o wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllleeeeeeeeeeee za krótka ( spójrz na byle jaką kartę z tych zaakceptowanych i porównaj je ze swoją). Więcej powiedzieć o niej nie można bo na dobrą sprawę też nie ma co oceniać.

Więc moje rady na teraz

1. Naucz się pisać po polsku
2. Naucz się opisywać scenki na powiedzmy na 1/2 lub 1/4 A4 tak jak to robią autorzy książek.
2a. Jeżeli nie wiesz jak to wygląda w książkach odpuść sobie PBFy bo nie są dla Ciebie ( albo przeczytaj z 5 książek pod rząd i wtedy spróbuj jeszcze raz)
3. Zanim wyślesz posta na forum bądź gdziekolwiek przeczytaj go by poprawić ewentualne błędy. ( a jeżeli twoja przeglądarka Ci ich nie podkreśla wrzuć tekst do Worda, on podkreśli)
ObrazekObrazek


You should not trust me, I can be treacherous.

Wouldn't you mind a little bit of confrontation?
Rhea Marissa Tirial
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 14:04
Miano: Rhea Marissa Tirial
Wiek: 125
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Status: Lekarka z Cytadeli, kapitan wędrownej kliniki, kuzynka zbiegłej Ardat-yakshi
Kredyty: 10.000

Re: John Test "wilk"

14 mar 2013, o 18:04

No cóż, nie chce być niemiła, ale trzeba przyznać, że poszedłeś na łatwiznę. Takiej wielkości Karty Postaci są akceptowane tylko na nielicznych forach. A jeśli chodzi o ortografię... Większość programów podkreśla błędy na czerwono, dzięki czemu łatwiej je poprawić. Dobrze więc by było, gdybyś z tego skorzystał. Po za tym polecam zerknąć do zaakceptowanych już KP. Będziesz mógł zobaczyć, co i jak i się poprawić. Powodzenia.
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: John Test "wilk"

14 mar 2013, o 18:10

1 - Jesteśmy tu (ekipa forum i jego gracze) od tego, by ich udzielać, więc nie ma za co.
2 - Przykro mi, ale to kiepskie okoliczności łagodzące. Jako, że nasze forum jest publicznie dostępne do podglądu, powinieneś był zorientować się, że udzielają się tu raczej elokwentni, doświadczeni gracze. Jeżeli zupełnie nie czujesz się na siłach, by utrzymywać ten poziom, proponuję nabrać doświadczenia na mniej wymagającym forum.
3 - to akurat strzał w stopę, poczynając od biodra. Jeżeli jest to dla Ciebie zbyt duży problem, być może nie należałoby brać się za taki projekt. Rozumiem, że mogłeś chcieć w ten sposób uatrakcyjnić sobie ćwiczenia poprawnej pisowni - jednak zważywszy na ilość błędów w tym króciutkim tekście jaki dostarczyłeś, na poprawie Ci nie zależy. Mając do dyspozycji słownik (być może klasyczny, może w Internecie), system autokorekty w edytorze tekstu i/lub przeglądarce internetowej oraz znając (mam nadzieję) ogólne zasady pisowni, nie powinieneś był sobie pozwolić na publikację tak niedopracowanego tekstu. Dysleksja nie jest tu żadną wymówką.

Pominąwszy powyższe, Twoja karta jest wręcz absurdalnie krótka. Nie dostarcza prawie żadnych konkretów na temat postaci. Skoro Twój bohater dopiero co odzyskał przytomność po utracie pamięci, to skąd wie, że lubuje się w polowaniach? Nie dałeś żadnych poszlak, które mogłyby pomóc Mistrzowi Gry podjąć ten (jedyny) wątek, jakim jest amnezja.

Ode mnie dostajesz nie. Oczywiście nie bez możliwości poprawy.
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.

Wróć do „Archiwum”