Dystrykt będący równocześnie dzielnicą handlową Omegi. Ten nadzwyczaj rozwinięty obszar stacji jest pełnym sklepów i siedzib najróżniejszych korporacji rajem dla osób kręcących swój biznes na tych terenach (oczywiście rzadko kiedy legalny, ale na to nikt tu nie zwraca przecież uwagi).

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Out Pub

22 cze 2013, o 09:16

Gdy do baru weszła dość nietypowa kobieta oraz zaraz za nią napakowany mężczyzna, batariańska kelnerka chwilę szacowała, kogo powinna obsłużyć pierwsza. Szybko pomiarkowała, że nie pokryła ostatniej raty ubezpieczenia, więc natychmiast ruszyła w stronę Yahga.

- Co podać?- zapytała standardowym, matowym głosem, lekko dygając przed klientką.

Tymczasem oddziaływanie drinków na Ice i Darkah zaczęło się osłabiać. James miał wrażenie, jakby juz sam przydomek Morgan go ochładzał. Ona sama natomiast powoli zaczęła dostrzegać, jakby obraz jedynie w co niektórych pikselach wracał do normalności.
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

22 cze 2013, o 09:38

James spojrzał na białowłosą dziewczynę i skorzystał z jej propozycji. Zajął miejsce tuż obok niej. "Nareszcie, zaczyna mi się już robić lepiej..." pomyślał.

- Nazywam się James Williams, moja ksywka brzmi Darkah, możliwe, że skądś możesz mnie kojarzyć. Zasłynąłem kiedyś ze swoich umiejętności snajperskich, mało kto jest mi równy w tym co robię.

Biorąc porządnego bucha ze swojego papierosa, spojrzał się jeszcze raz na Yahg'a, ale tuż potem znów powrócił do kontaktu wzrokowego ze swoją nową towarzyszką. Gdy usłyszał jej imię, nazwisko oraz pseudonim dziewczyny, coś zaczęło mu świtać. Może faktycznie już ją wcześniej znał, ale wolał nic nie mówić, gdyż prawie nic nie pamięta.

- Przyleciałaś na Omegę w celach rozrywkowych czy bardziej za pracą? Tak w ogóle to nie jest mi już tak gorąco po tym drinku, może to przez Ciebie Ice.- powiedział żartobliwie, szeroko uśmiechając się do kobiety.

Czekając na odpowiedź jego uwagę zwrócił na siebie najemnik wchodzący do Out Pub'u. Wyglądał na ruska, ale chyba nie był osobą, która szukała zaczepki. Widział jak ze zdziwieniem przyglądał się na kobietę Yahg'a. Chyba nie miał wcześniej przyjemności z tą rasą.


Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

22 cze 2013, o 12:57

Kate zaciągając się papierosem patrzyła mężczyźnie prosto w oczy, uważnie słuchając jego słów. Miała wrażenie, że efekty alkoholu powoli przestają działać, a obraz minimalnie stawał się rzeczywisty.
Dziewczyna słysząc słowa, w których wspomniał o swoim imieniu, zamarła. - To nie może być on. James nie żyje. - Powtarzając w myślach. Jego twarz rzeczywiście jest podobna do jej byłego szefa, ale nadal nie jest w stanie dokładnie stwierdzić, czy to jak widzi go w tym momencie pokrywa się z tym jak wygląda na prawdę. Mimo to, musiała dowiedzieć się prawdy. Przez chwilę zmagała się z myślami. Gdy się otrząsnęła, jak gdyby nic odpowiedziała.
- Możesz mi mówić Ice. Miałam się tu spotkać z pewną osobą, ale jak widać zmieniłam plany. - Spojrzała na papierosa, który powoli się kończył. Na słowa Williamsa uśmiechnęła się szeroko w jego stronę, a jej policzki lekko się zaczerwieniły.
- James Williams? Znałam kiedyś kogoś takiego. Służyłam w jego jednostce, lecz kiedy nie powrócił z jednej z misji odeszłam z pracy. Byłam jedną z najbardziej lojalnych osób w jego jednostce. Przez chwilę miałam wrażenie, że nim jesteś, ale on nie żyje już od dawna. - Powiedziała lekko przygnębionym głosem, a następnie przytykając papierosa do ust złapała ostatniego bucha. Rozglądała się za jakąkolwiek popielniczką. Jeżeli takowa była na blacie, zgasiła w niej kiepa, patrząc jak żar w nim zanika.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2013, o 15:08 przez Ice, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Out pub

22 cze 2013, o 14:17

Batariańska kelnerka podeszła do stolika nieudolnie maskując strach. Jedna z par jej oczu delikatnie zezowała w stronę zaplecza, gdzie prawdopodobnie czuwali ochroniarze.
Kiru pomyślała, że gdyby dostawała kredyta za każdy taki przypadek to już dawno mogłaby wykupić tę stację na własność.
- Poproszę Prawdziwego kata i szaszłyk z czarnych oczu.- powiedziała krótko. Czasami lepiej jest udawać, że niektórych rzeczy się nie zauważa, bo po co się denerwować?
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

22 cze 2013, o 16:49

Siedząc przy stoliku, Borys nie zdołał rozpoznać nikogo. Prócz Yagha oraz batarianki, która jak widać bała się o swoje życie, choć przyjęła zamówienie tajemniczej istoty, zauważył także parę ludzi, która rozmawiała między sobą. Ona - szary kombinezon, włosy koloru lodu wodnego, ciemne usta a w nich papieros. On - brązowy ubiór, młodzieńczy fryz, czuł jakby się gotował po tym alkoholu co wypił.
- Nieee - pomyślał.
- Nikogo mi nie przpominają. Są ewidentnie najemnikami, więc będzie trzeba uważać.
Zamyślony zdołał wyłowić to, że ona to Ice, a on - Darkah, ale nie był tego pewien. Następnie po tym zabrał się za przejrzenie wiadomości w omnikluczu mając nadzieję, że w końcu zostanie obsłużony.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

22 cze 2013, o 17:06

- Będzie 68 kredytów.- odparła kelnerka, oczekując na przelew. Właściwie niewiele wskazywało na to, jakoby sie bała. Należała chyba do tego typu ludzi, których nic w życiu nie zdziwi i nie przestraszy.

Gdy tylko otrzymała kwotę na koncie, podeszła do mężczyzny. Z głową lekko przechyloną na bok przypatrywała się jego twarzy. Gdyby miał jeszcze jedną parę oczu, pewnie uznałaby go za atrakcyjnego.

- Co dla pana?- zapytała z równie bezbarwnym wyrazem. - Czy my się nie znamy? Nie mieszkałeś kiedyś wgłębi stacji?- zapytała, kojarząc skądś jego rysy.

Z Darkah i Ice powoli schodziły efekty alkoholu, przechodząc w łagodne kręcenie w głowie.
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

22 cze 2013, o 18:00

Słysząc słowa Kate zastanawiał się, czy zataić przed nią prawdę, że to właśnie on jest osobą, której mówi, czy też ją wyjawić. Jeżeli pracowała dla niego, głupotą byłoby ukryć jego prawdziwą tożsamość.

- Ja jestem osobą, o której mówisz. Pewnie nie mogłaś mnie rozpoznać, przez działanie drinku oraz tego, że oficjalnie zostałem uznany za martwego.

Patrząc prosto w oczy Morgan, miał nadzieję, że nie dostanie za chwilę w twarz. Nie wiedział kim dla niego była, ani co dla niego zrobiła, gdyż utracił pamięć.

- Wypadek jak widać przeżyłem, ale straciłem pamięć. Uwierz mi, że jest to mi totalnie nie na rękę. O pewnych sprawach faktycznie warto zapomnieć, ale nie o całej swojej przeszłości.- odpowiedział zaciągając się głęboko końcówką swojego żarzącego się papierosa.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

22 cze 2013, o 18:45

Przygaszając papierosa dziewczyna zauważyła, że kolory stały się normalne. Ze skierowanym wzrokiem na popielniczkę, wsłuchiwała się w słowa Jamesa. Była zszokowana tym co powiedział. Niepewnym ruchem głowy, odwróciła się w jego stronę i spojrzała na jego twarz. Jej oczy były rozszerzone jakby zobaczyła ducha. Próbowała wykrztusić z siebie choć jedno słowo, lecz sama nie wiedziała co powiedzieć. Przez chwilę przyglądała się mu nic nie mówiąc. Miała wrażenie, że to tylko sen lub kolejny etap halucynacji, który za jakiś czas minie. Kiedy dotarło do niej, że to dzieję się na prawdę, rzekła z uśmiechem na twarzy.
- To na prawdę Ty? Nie wiem co mam zrobić, nigdy nie byłam w sytuacji gdy osoba uznana za martwą staje przede mną i mówi mi, że żyje.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Out pub

22 cze 2013, o 19:00

Dźwięk przychodzącej wiadomości dobiegający z omnikucza zwrócił uwagę Kiru. Stuknęła palcem w migającą kopertę w rogu ekranu. Był to komunikat od WI jej statku: "Załadunek zakończony.
Uniosła wzrok na bar, gdzie batarianka właśnie przygotowywała jej drinka.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

22 cze 2013, o 19:34

Po skończeniu przeglądania wiadomości wyłączył omniklucz akurat w chwili gdy podchodziła barmanka. Borys poczuł małe zaskoczenie gdy usłyszał jej pytanie o tym czy się znają, ale nie dał się po tym poznać. Przyglądając się jej rysom i w końcu spoglądając w jej górne oczy odparł:
- Nie przypominam sobie pani, aczkolwiek kiedyś pracowałem w tutejszym dyskrykcie, a wracając do zamówienia: poproszę Noktowizję Na Żywo.
Nie mógł się w pełni przyznać do prawdy. Być może jest nadal poszukiwany przez przyjaciół tych batarian, jakich zabił w przeszłości...
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Aleksander Kirow
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:03
Miano: Aleksander Władimirowicz Kirow
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Status: Ex-Przymierze, Poszukiwany przez Hegemonie i Asari.
Kredyty: 4.985
Lokalizacja: Łódź

Re: Out pub

22 cze 2013, o 20:30

Kirow spacerował korytarzem jednego ze "spokojniejszych" dystryktów. Co chwile w oddali ktoś wrzeszczał, czasami padały strzały. Oczywiście wszystko w rytmie muzyki z pobliskich dyskotek. Kirow westchnął. "Cholerna stacja. Jeszcze strzemiennego walnę i mogę wracać" pomyślał po czym przestąpił nad pijanym kroganinem. Uwagę człowieka zwrócił schludny szyld "Out Pub". Długo się nie zastanawiając wkroczył do środka. Wystrój go nie zawiódł, żadnych modernistycznych mebli czy rur do tańca, po prostu zwykły bar. Nawet tradycyjny zegar się znalazł. Gości nie było zbyt wielu. Na sali był jakiś zakolczykowany młodzieniec, dziewczyna o śnieżnobiałych włosach i yahg. Płeć kosmity została dla Rosjanina całkowitą tajemnicą. Przy ścianie siedział jeszcze napakowany mężczyzna o zakazanej mordzie, najpewniej gangster. Aleksander zajął miejsce w kacie pomieszczenia, przejrzał kartę po czym uznał, że żaden z podanych na strzemiennego się nie nadaje. No cóż, pozostaje czekać na kelnerkę i zapytać się o alkohol zbliżony do wódki. By umilić sobie czas postanowił wsłuchać się w rozmowę białowłosej i zakolczykowanego.
ObrazekObrazek

W cywilu + Oporządenie bojowe + Main theme + Sankt Petersburg

"I was chosen by heaven.
Say my name when you pray to the skies.
See Carolus rise.
With the lord my protector, make them bow to my will.
To the skies... see Carolus rise."
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

22 cze 2013, o 21:35

Kiedy właściciele out pubu zorientowali się, że właśnie zbliża się godzina szczytu, ponieważ klientów przybywało coraz więcej, skinęli na pewną asari, która do tej pory zajmowała jedno z miejsc przy barze. Ta natomiast ruszyła w stronę niewielkiego podestu i stanęła tam przed mikrofonem, w celu tworzenia odpowiedniego klimatu do interesów.

https://www.youtube.com/watch?v=AchbEiPdSek

Batariańska kelnerka natomiast przyjrzała się jeszcze raz Borysowi, z miną świadczącą jednoznacznie o tym, że dałaby sobie ręke uciąć, że jednak kiedyś go widziała.

- Będzie 18 kredytów.- zawyrokowała, nie drążąc już tematu, zwłaszcza, że do pubu wszedł kolejny klient i choć wiedziała, że na napiwek z jego strony pewnie też nie ma co liczyć, zbliżyła się do niego ze swoją pokerową twarzą. - Co podać?
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

22 cze 2013, o 21:43

- Wpakowałem się w niezłe gówno. Mam nadzieję, że mi pomożesz.- powiedział do Kate.

To dosyć dziwna sytuacja, ponieważ nie pamiętał tej kobiety, a przy pierwszym spotkaniu prosi ją o pomoc. Przygaszając swojego papierosa, zaczął mówić dalej i troszeczkę głośniej ze względu na muzykę.

- Jeżeli jesteś zainteresowana powrotem do pracy, to masz szczęście, bo poszukuję zaufanej załogi. Oczywiście, wynagrodzę Ci to jakoś.

Czekając na odpowiedz, James nieco pochylił się w stronę Morgan i nadstawił ucha, by dokładnie usłyszeć co powiedziała.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

22 cze 2013, o 21:54

Kate przystawiła usta do jego ucha i mimo iż była zdezorientowana całą sytuacją spokojnie odpowiedziała.

- Ze względu na naszą przeszłość zgodzę się na to. Poradzimy sobie sami? Do tego klubu weszło wiele ciekawych osób, które mogłyby do nas dołączyć. Dziewczyna odsunęła się od Jamesa i odwróciła w stronę sali, zaczęła rozglądać za potencjalnymi towarzyszami.

-Przedstawicielka rasy Yagh oraz dwóch mężczyzn o rosyjskiej urodzie, którzy siedzą w kątach sali. Wszyscy z nich wyglądają obiecująco. Powiedziała wskazując ich wzrokiem.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2013, o 12:15 przez Ice, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 665
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Out pub

22 cze 2013, o 22:15

Muzyka, którą włączyła kelnerka była nieco dziwna, ale lepsze to niż ogłuszająca rąbanka w Zaświatach. Pomimo melodii płynącej z głośników wyraźnie słyszała rozmowę ludzkiej pary przy barze. Posiadanie nadwrażliwego słuchu nie składało się z samych wad. Tamta dwójka wyraźnie planowała jakąś akcję a kobieta, proponowała towarzyszowi rekrutację Kiru i dwóch mężczyzn przy sąsiednich stolikach.
"Nie zaszkodzi ich wysłuchać"- pomyślała - "Może to okazja na łatwe kredyty?"
A batarianka nadal nie spieszyła się z jej zamówieniem.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Out pub

23 cze 2013, o 09:56

Słysząc, że cena się zgadzała z tą na karcie, zapłacił jej 20 kredytów
- Reszty nie trzeba - odparł.
Upewnił się czy prawidłowo przelał jej te dwie dychy - sygnał zakończenia transakcji to potwierdzenie, że wszystko jest w porządku. Jeszcze raz spojrzał się na odchodzącą barmankę, mając nadzieję że napiwek powinien zamknąć sprawę, alej jednak coś sobie przypominał, tylko co...
Po chwili zdołał zauważyć na moment, że wszedł jakiś mężczyzna, którego twarz była typowa dla rosjanina, kierując się gdzieś w kąt lokalu.
- Czyżby swój? - czując radość w duchu. Jedynie ktoś spostrzegawczy mógłby zauważyć, że drgnął kącikiem ust wyrażając uśmiech.
- A jednak- - jego myśl przerwała muzyka, która zaczęła grać w chwilę po wejściu drugiego towarzysza. Nuta była nawet znośna dla ucha.
Zignorował to, widząc jak ta dziewczyna - Ice czy jak jej tam - szepcząc coś do Darkaha, a następnie wstając, zerknęła w jego stronę, yagha i prawdopodobnie też nowo przybyłego.
- Wygląda na to że kogoś zainteresowałem swoją osobą - podsumował w myślach. Ale to że jeszcze spojrzała na innych kazało sugerować, że jeśli robota jest dla jednej osoby, to ma konkurencję, ale jeśli to robota zespołowa... To przynajmniej każdy może zarobić...
- ...o ile cię nie zdradzą w celu zgarnięcia twojej działki - kończąc myśl.
- Zobaczmy, co z tego wyniknie...
I zaczął się im przyglądać, oczekując na swoje zamówienie.
Wyświetl wiadomość pozafabularną
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Aleksander Kirow
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 cze 2013, o 20:03
Miano: Aleksander Władimirowicz Kirow
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Status: Ex-Przymierze, Poszukiwany przez Hegemonie i Asari.
Kredyty: 4.985
Lokalizacja: Łódź

Re: Out pub

23 cze 2013, o 11:04

Kirow mimowolnie zaklął w myślach widząc batariankę, nigdy nie lubił tej rasy.

- Cokolwiek co przypomina wódkę, panienko.

Rozsiadł się jak basza na siedzeniu. Kątem oka zauważył jak białowłosa zerka w jego kierunku, wyraźnie wskazywała go koledze. Czyżby szukali drużyny? A może oceniali czy nadaje się na dawcę nerki? Praca by się przydała, dawno nie było ciekawych zleceń. W międzyczasie jakaś Asari puściła techno, nic ciekawego. Aleksander zakładając słuchawki zdołał przyjrzeć się mięśniakowi z drugiego końca sali, wyglądał na ruska. Skinął głową w kierunku domniemanego rodaka, swoich trza się trzymać.
ObrazekObrazek

W cywilu + Oporządenie bojowe + Main theme + Sankt Petersburg

"I was chosen by heaven.
Say my name when you pray to the skies.
See Carolus rise.
With the lord my protector, make them bow to my will.
To the skies... see Carolus rise."
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12234
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Out pub

23 cze 2013, o 11:48

Batarianka, widząc, że Borys dał jej napiwek, mrugnęła do niego dwoma oczami z lekkiej odległości, bo stała obecnie przy Aleksandrze. Po tym zerknęła na Kirowa, oceniając jego możliwości. Przejrzała coś w swoim omni-kluczu, w poszukiwaniu czegoś "spod lady"

- Na specjalne życzenie mamy "elkorskie zdrowie", powinno panu zasmakować. Ewentualnie...- zawahała się, czy powinna o tym powiedzieć klientowi, ale ostatecznie dokończyła- mamy coś zainspirowanego wyprawą właściciela lokalu na ziemię. Nazywa się "ruski czołg", ale...- znowu zatrzymała się na chwilę i Aleksander usłyszał delikatny śmiech, jakiego batarianka nie mogła powstrzymać.- ale to zwykle kroganie biorą.
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Out pub

23 cze 2013, o 11:57

Słysząc odpowiedź Morgan, James uśmiechnął się. Faktycznie musiała być to jego dawna lojalna pracowniczka nikt inny by się nie zgodził. Cieszył się, że spotkał kogoś, kto mu pomoże i z kim już kiedyś jechał na jednym wózku.

- Dziękuję.- odpowiedział ze szczerym uśmiechem.

Nasłuchując propozycji Kate, najemnik uważnie przypatrzył się dwóm mężczyzną o rosyjskich rysach twarzy, oraz Yahg'owi. Nie mieli nic do stracenia, więc warto byłoby spróbować.

- Proponuję zacząć od Yahg'a. Kiedyś miałem jednego w drużynie, naprawdę potężna bestia.- powiedział.

Ruszył w kierunku stolika przy, którym siedziała dwumetrowa kobieta, pokazując ręką, żeby Ice poszła za nim. Kiedy byli już w odpowiedniej odległości, James pozwolił nawiązać dialog jako pierwszy.

- Witaj, bardzo Ci przeszkadzamy?

Wyczekując odpowiedzi, spoglądał od czasu do czasu na Morgan.
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Ice
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2013, o 18:29
Miano: Kate Morgan
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Brak
Status: ex-Błękitne Słońca
Kredyty: 14.632

Re: Out pub

23 cze 2013, o 12:41

Kiedy James wstał i ruszył w stronę przedstawicielki rasy Yagh, Kate poszła tuż za nim. Wstając z krzesła poczuła lekki zawrót glowy. - Mocne te drinki. - Pomyślała stając w miejscu i trzymając dwa palce prawej ręki w wewnętrznych kącikach oczu. Gdy zbliżali się do Yagh'a, Morgan postanowiła zostawić konwersację towarzyszowi. Sama nie wiedziała do czego jest mu potrzebna załoga, więc przy okazji będzie mogła się czegoś dowiedzieć. Czekając na odpowiedź na pytanie Jamesa, stała obok nie odzywając się. Nie zwracała uwagi na to, że stoi obok potężnej kobiety, która mogłaby ich zmieść jedną ręką. Myślała tylko o tym, aby Williams nie powiedział czegoś głupiego co mogłoby ja sprowokować.
ObrazekObrazek

Wróć do „Dystrykt Tuhi”