Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

6 gier za dolara

16 sie 2013, o 00:23

Jeśli ktoś nie zna tej aukcji to już mówię.
Co jakis czas wydawana jest właśnie akcja Humblebundle która zajmuje się dotacja jak różne organizacje charytatywne. Można wpłacić dowolną kwotę, ale za kwotę minimum 1 dolara dostajemy 6 gier wymienionych na górze strony na Steamie bądź Origins(coś ala steam)

Kiedyś już brałem gry z tej akcji i mogę powiedzieć że to nie jest żadna ściema :) Jak widać na liczników akcja cieszy się sporą popularnością :) Wiec brać, wszak to tylko jeden dolar (można więcej dać)

https://www.humblebundle.com/
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Nect
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 22 mar 2013, o 19:27
Miano: Jakub "Nect" Piech
Wiek: 27
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot, mechanik
Postać główna: Szeol Gate
Lokalizacja: Polzga
Kredyty: 20.000

Re: 6 gier za dolara

16 sie 2013, o 00:30

Hm, a można płacić tam korzystając z usługi paysafecard? Jeżeli tak, to jestem szczęśliwy bardzo.
Deriet Kent
Awatar użytkownika
Posty: 600
Rejestracja: 23 sie 2012, o 14:18
Miano: Deriet Kent "Maska"
Wiek: 25
Klasa: Szpieg
Rasa: Drell
Zawód: Szpieg Błękitnych Słońc
Postać główna: Deriet Kent
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 25.710

Re: 6 gier za dolara

16 sie 2013, o 00:34

Nie wiem, ja zawsze płaciłem PayPalem. Ale poszukaj na stronie infa, albo napisz pierw do nich, bo ja nie wiem jak działa ta twoja usługa niestety.
ObrazekObrazek Bonusy:
Karabin Snajperski: +22.5% obrażeń (przedłużenie lufy IV) , Zmniejszenie kary za celność 12 (Mod skup. V)
Cywilne | Bojowe | Theme
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: 6 gier za dolara

17 sie 2013, o 18:46

Nie wiem czy to dobre miejsce ale..... masz ode mnie gigantyczne dzięki za to info, Deriet :D. 6 z 8 (droższa wersja pakietu) to były tytuły na które nigdy jakoś nie udało mi się kasy nazbierać, a dzięki temu info wszedłem w ich posiadanie. Także ludziska brać i kupować, póki jeszcze akcja stoi (11 dni) :]
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci

Wróć do „Archiwum”