XRE-11

XRE-11

11 wrz 2013, o 11:17


Miano: XRE-11 "Mad"
Wiek: Rok dojrzewania w zbiorniku, pierwszy dzień poza, wiek realny 0
Rasa: Vorch
Płeć: Mężczyzna
Specjalizacja: Szpieg
Przynależność: Cerberus
Zawód: Eksperyment

Aparycja: Dla ludzi, większość przedstawicieli ras obcych wygląda identycznie, mimo to różnią się oni od siebie i sami wyraźnie widzą te różnice. XRE jest dziełem eksperymentu, mimo to zachował niezmodyfikowany, naturalny wygląd. Ma około 1.70 m wzrostu, choć rzadko porusza się w pozycji wyprostowanej. Jak na vorcha przystało, ma wielkie i ostre zęby i ogólnie jego twarz wygląda strasznie (z 3 tajemniczymi otworami na czole). Ubrany jest jedynie w kamizelkę taktyczną i prostą bieliznę - słaby generator tarcz umieszczony jest przy pasie. Na dłoniach posiada specjalne omni ostrza, natomiast na prawym nadgarstku - niewielki miotacz płomieni.

Osobowość: Stworzył go Cerberus, ale na wstępie trzeba powiedzieć - NIE dodał mu inteligencji, choć znacznie zwiększył możliwości taktyczne, ten osobnik ma podstawowe pojęcie o taktyce działania w polu, potrafi urządzać zasadzki i pozostawać niezauważonym, a to bardzo rzadka cecha u jego rasy. Tak jest zresztą łatwiej, bo lepiej jest kontrolować kogoś takiego. XRE jest porywczy, żądny krwi i bardzo agresywny, można powiedzieć iż nawet bardziej niż typowy vorch. Nie jest to dusza towarzystwa.


Historia:
AKTA CERBERUSA:
-brak danych-

Danych brak, bo i historia tego stworzenia nie jest zbyt długa i rozbudowana, został obudzony do życia raptem kilka godzin temu i obecnie trwają testy. Może jednak warto napisać coś o projekcie XRE, czyli oryginalnej inicjatywie Cerberusa. Ta bowiem organizacja, postanowiła, że małymi kosztami też można zrobić sobie super broń, acz taką trochę mniej finezyjną. Projekt XRE zakładał stworzenie 15 osobników - wpierw 5, które schwytane zostały jako dorosłe istoty, próby modyfikacji ich DNA odniosły sukces, jednak Cerberus odrzucił próbę, jako jednostki potencjalnie nielojalne. Kolejnych 10-ciu vorchów miało zostać wyhodowanych od 0, od zarodków. Ta próba przysporzyła sporo kłopotów i wyniku tego, po roku zostały jedynie 2 osobniki.

Notatka Służbowa:
"Inne rasy zamieszkujące przestrzeń Cytadeli, uważają vorche za szkodniki, ale ich wyjątkowa fizjologia i wrodzona agresywność, sprawiają że ich wytrwałość bojowa może zaskakiwać. "
"Wytrwałość i modyfikowalny kod DNA, sprawiają, że vorche potrafią dostosować się do każdej sytuacji i czynią z nich groźnych przeciwników na placu boju."
"Bezpośrednią konsekwencją powszechnej w całej społeczności żądzy krwi, jest też ich błyskawiczny skok na ofiarę."

XRE-11 nie nadaje się na żołnierza liniowego, po prostu szkoda marnować takie stworzonko, rzucając je pod ciężki ogień, gdy tarcz przyjąć mogą zaledwie kilka trafień. XRE-11 to zabójca, prawdziwy demon zagłady, który miotając się po polu bitwy, morduje kolejnych przeciwników, lub oczywiście można go wysłać do eliminacji konkretnego celu. Nie należy jednak wtedy spodziewać się zbytniej subtelności.

cechy:
XRE-11 to istota unikatowa, nadal jednak posiadająca główne cechy swego gatunku. Zaczynając od początku - główną zaletą XRE jest jego niesamowita możliwość regeneracji, lekkie obrażenia leczą się natychmiastowo, natomiast te cięższe, już po kilku godzinach. To czyni z tego potwora ciężki orzech do zgryzienia i jedynie ognień jest tu absolutnie skuteczny. (ognień blokuje regenerację zdrowia, podobnie jak niektóre typy amunicji)
Kolejną ciekawą cechą jest tzw. Żądza Krwi - zasadniczo można tą cechę wytłumaczyć na przykładzie rekinów - gdy Vorch poczuje krew, adrenalina w jego organizmie wzrasta do poziomu maksymalnego, pozwalając na rzeczy których nie był by w stanie wykonać na codzień.
XRE porusza się niezwykle szybko, potrafi robić uniki, rzucać się na ofiarę z odległości już nawet kilku metrów, naprawdę ciężko go zabić!
Jako główną broń w jego przypadku, użyto tu znanych każdemu omni-ostrzy, generowanych z omni-kluczy. Jednak tu sprawa wygląda inaczej - omni ostrza, przypinające długie pazury, są jedyną opcją tych omni-generatorów, przez co efekt jest lepszy. XRE jest niezwykle zabójczy, gdy zbliży się do dowolnego przeciwnika.
Vorche lubią ogień. Jest on ich zgubą, jednak w wojnach przeciwko sobie, to właśnie jego używały najczęściej. Cerberus doszedł do wniosku, że standardowy miotacz płomieni, lub Ognista Burza, nie będą pasowały do całokształtu projektu. Zamiast tego, wymyślili niewielki miotacz umieszczony na nadgarstku (metalowa dysza). Zadziwia jego wydajność, dzięki zastosowaniu specjalnych paliw w tym przypadku (brak większego zbiornika) - jedyną wadą jest to, iż miotacz ma mały zasięg i szybko się nagrzewa, sprawiając ból użytkownikowi i uniemożliwiając używanie go przez następnych kilka - kilkanaście sekund.

XRE-11 jest obecnie na pokładzie stacji Zeven, gdzie prowadzone są jeszcze testy.
Rozmowa próbna badacza, zapis:
-Projekcie 11, czy słyszysz mnie? Czy rozumiesz mnie? -padło pytanie
[milczenie]
-Projekcie 11, wiemy że możesz się komunikować!
[brak reakcji]
-Kurwa mać, kolejny zepsuty! Może z 13 coś będzie, odesłać ... -w tym momencie vorch mu przerwał
-Ja potrafić mówić. Ja myśleć. Ja nie wiedzieć gdzie być. Czuję wszędzie maszyny. Czuję krew!
-Dobrze... przeprowadzimy teraz z tobą krótki wywiad, czy czujesz się dobrze?
-Ja, ja być szczęśliwy, mi dobrze! Ale ja głodny!
-Tak, tak, coś na to poradzimy. Czy wiesz jaki jest cel twego istnienia?
-Ja...ja pamiętać chyba, ja musieć zabijać. Taaak, zabijać dla trzygłowego psa.
[dalsze próby nie posiadają otwatych rejestrów]!

Ekwipunek: -brak-
Środek transportu: -brak
Dodatkowe informacje: Starałem się usunąć najbardziej dyskusyjne kwestie z poprzedniego projektu, Płomiennik i Żądza Krwi nie są traktowane już jako umiejętności - Żądza Krwii to ciekawostka, a płomiennik zastąpiony został konwencjonalnym uzbrojeniem. Cerberus zostaje, przynajmniej na sam początek, kto wie jak potem potoczą się jego losy :D
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: XRE-11

11 wrz 2013, o 11:38

Tak na dzień dobry dodam, że nie wiem czy jest możliwe żeby Cerberus "wyhodował" sobie vorcha, a niżeli super żołnierza człowieka. Jakoś mi to się kupy nie trzyma, ale decyzja pozostaje administracji.
Poza tym same suche fakty jakoś nie przekonują mnie do tej postaci. Dodał byś coś o jakimś nie wiem prostym zadani, lub teście. Może poopowiadał byś z perspektywy samego vorcha.
Tas’Neda nar Rayya
Posty: 186
Rejestracja: 22 sie 2013, o 13:50
Miano: Tas'Neda nar Rayya
Wiek: 35
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Podróżnik
Status: Łażenie po Żniwiarzu.
Kredyty: 5.500

Re: XRE-11

11 wrz 2013, o 16:56

1) "I am bulletproof" - to niezbyt mi pasuje ^^
No bo tu "lekkie rany" rozumiem jako mniejsze kalibry, tak?
Ogólnie rozumiem, że jest unikatowy, ale to trochę... op?
2) "Ja nie wiedziec gdzie byc" "zabijac dla trzygłowego psa"
2a) Nie wie gdzie jest, wie dla kogo pracuje?
2b) (osobista opinia) Kosmita wie co to pies? Pierwszego dnia życia?
3) Wspomniane już wcześniej - ryzykowne założenie, że organizacja pełna ludzi-rasistów wyhodowała sobie kosmitę, i to jednej z bardziej agresywnych ras. Poprzyj to jakimiś elementami które pokażą, że była szansa na to. Nie muszą byc w historii, np. ja u siebie niebezpieczną teorię poparłem w "innych", zamkniętą w znacznikach "offtop"
4) Do ekwipunku wpisz zmodyfikowane omni-ostrze/omni-ostrza i miotacz płomieni.
4a) Jeśli omni-ostrze się złamie, trzeba je wymienic. Taki mały detal - kto mu to wymieni?
5) Dopisz jakieś reakcje Vorcha tuż po obudzeniu po raz pierwszy, jego myśli - i pozwoli ci się początkowo wczuc w rolę, i rozszerzy nieco przykrótką historię.
ObrazekObrazek
Bonusy:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl wiadomość pozafabularnąWyświetl wiadomość pozafabularną

Statystyki broni własnej roboty:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Khaal

Re: XRE-11

11 wrz 2013, o 17:12

Są gethy XD jak można zejść jeszcze niżej? (Żniwiarzem pewnie)

http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: XRE-11

11 wrz 2013, o 17:32

- Skoro nie będziesz grać, to po co znowu złożyłeś tę kp?
- Żeby pomęczyć was.

Przenoszę do odrzuconych.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania odrzucone”