Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

[Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

23 maja 2014, o 22:48

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U3qvxAU4E10[/youtube]

Sola Insula jest jedną z dobrze prosperujących ludzkich kolonii w Trawersie Attykańskim, która nie zaakceptowała bycia częścią Przymierza Układów. Pomimo wielu przykrych rzeczy, które się z tym wiązały, jak ataki piratów w układzie planetarnym, zewnętrzne i wewnętrzne presje polityczne, to jakoś mieszkańcy tego świata dawali sobie radę.
Problem pojawił się wtedy, gdy mieszkańcy jednego z miast w środku nocy, bez wyraźnej przyczyny zaczęli mordować siebie nawzajem, a potem szukać kolejnych ofiar wśród ludności sąsiednich miejscowości.


Dzisiaj zakończyłem event śmiercią postaci gracza i już chciałem pisać artykuł o nieudanej przygodzie na Sola Insula, kiedy pomyślałem: a może ktoś inny spróbuje swoich sił?
Macie więc trzy opcje:
1. Przejść obok tego tematu obojętnie
2. Zainteresować się tym i stać się zwycięzcami
3. Postarać się, by i wasza krew zrosiła ulice pola bitwy.

Nie napiszę tutaj, kto was poprosi o pomoc i co wam za to zaoferuje, bo jest tutaj więcej możliwości niż jedna. Warunek jest taki: przebywaliście już na planecie ze sobie znanych powodów. Nie będzie trudne wymyślenie jakiegoś, bo to świat rozwijający się ekonomicznie i gospodarczo, którego rynek jest otwarty na wszystko.

Zapisy będą otwarte tak długo, aż uznam, że mam komplet graczy.

Co otrzymacie w zamian? Dla nieostrożnych będzie każda chora fantazja, jaka pojawi się w moim spaczonym umyśle. Ci co dotrwają do końca, zasłużą sobie na więcej, niż standardowe nagrody.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Xirys
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 22:13
Miano: Xirys
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Hanar
Zawód: Najemnik, spec od walk technologicznych
Status: Ex-SOC, dawny pracownik korporacji technologicznej na Kahje
Kredyty: 18.340
Lokalizacja: Norwegia

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

24 maja 2014, o 12:36

Zglaszam sie jako owieczka do rzezni! I tak siedze i sie kurze wiec troche krwii moze mnie zrosic.
ObrazekObrazek
| Obrażenia od mocy technologicznych: +10%| Zmniejszenie kosztu mocy technologicznych: 10% |
Combat theme Calming after the storm theme Ancient Protean Philosophy: "Violence is not a good solution, the airlock is a better one" Bonus: Son of Shepard Mistah J
Artea Talean
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 26 mar 2014, o 20:42
Miano: Artea Talean
Wiek: 18
Klasa: Inżynier
Rasa: Salarianka
Zawód: Mechanik
Postać główna: Marshall Hearrow
Status: Poszukiwana przez Unię Salarian.
Kredyty: 5.975

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

24 maja 2014, o 13:15

Nanannanana Artea!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2014, o 19:59 przez Artea Talean, łącznie zmieniany 1 raz.
OUTFIT ObrazekObrazek MAIN ''' BATTLE POSTAĆ-KOBIETA, UŻYTKOWNIK - MĘŻCZYZNA. WIESZ CO Z TYM ROBIĆ.
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

24 maja 2014, o 14:21

Nakmor Gavos oczywiście się zapisuje. Za długo siedzi na Cytadeli i pije, znudzony oczekiwaniem sam zaczyna szukać okazji do przygód i można na niego liczyć.
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

24 maja 2014, o 18:29

Ja powiem tak... Od długiego czasu męczę Hawk, więc myślałem aby dać jej odsapnąć. W końcu jestem członkiem piratów, więc jakby co mógłbym razem z Nakmor'em jakoś się przyplątać. Co do bardziej merytorycznych argumentów powiem, że brałem udział w sesji Peter'a (która nad czym ubolewam została anulowana :() i świetnie się w niej odnalazłem, więc tutaj będzie pewnie podobnie.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Zeto’Seya
Awatar użytkownika
Posty: 388
Rejestracja: 17 maja 2014, o 22:04
Miano: Zeto'seya
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianin
Zawód: Pilot - Złota Rączka
Lokalizacja: Treches
Status: Maskotka Drużyny
Kredyty: 220
Lokalizacja: Breslau

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

24 maja 2014, o 19:04

Cóż, znasz naszą i Hex'a sytuację. Jeszcze tylko zatwierdzenie Admina, and we are ready to go!
Czy jakoś tak...
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną Obrazek
Ezra
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 13 lis 2013, o 17:21
Miano: Elijah N. Crane
Wiek: 26
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Samozwańczy Agent
Kredyty: 3.425

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

24 maja 2014, o 21:33

Też mogę wziąć udział w sesji. Czy moja postać ci pasuje to już twoja decyzja.
ObrazekObrazek Bonusy: +10% do obrażeń od mocy|| Tempter NPC
ARMOR || OUTFIT
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

25 maja 2014, o 11:28

Hmm... siedmiu graczy chętnych w ciągu pierwszej doby. Ciekawe jak wyglądać będą kolejne dni :)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
James Hexagon
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2014, o 21:42
Miano: James Hexagon
Wiek: 26
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Kredyty: 3.070

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

25 maja 2014, o 16:10

Potwierdzam obecność moją i Zeto.
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

26 maja 2014, o 21:29

Dobra, więcej chętnych raczej nie będzie, tak więc będę prosił tych co się zapisali, by wysłali do mnie PW z opisem powodu wizyty na planecie(przed akcją eventu), oraz miejscami które mieli zamiar "zwiedzać". Nie trzeba być przy tym niezwykle dokładnym, ale na zbyt płytkie opisy będę krzywo patrzeć.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

26 maja 2014, o 21:58

Podbijam, bo zapomniałem wspomnieć: potrzebuję znać i reakcje postaci na wieść o tym, że w pobliżu stolicy dochodzi do masowych aktów przestępczości, zamieszek, rewolty, czy jakkolwiek by tego nie podawały plotki, czy lokalne media.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

26 maja 2014, o 22:37

Mimo że na Sola Insula byłem, to sobie odpuszczę, bo mam niestety traity: FFFUUU charger, energy leecher :P
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

28 maja 2014, o 15:16

No wybacz Borys za poprzednią akcję, ale słabszy okres miałem.

Dobra, co do osób, które się zakwalifikowały, to daję listę:

- Xirys
- Ezra
- James Hexagon
- Zeto'Seya

Pozostałych przepraszam, ale niestety nie mogę wziąć wszystkich, bo miałbym problemy z ogarnięciem tak dużej liczby graczy w jednym evencie.
Rozpoczęcie planuję w piątek, ewentualnie przesunę termin na sobotę, jeżeli trzeba będzie wypić kilka piw ze znajomymi.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: [Zapisy]Mroczne technologie: Pierwszy stopień do piekła

1 cze 2014, o 22:52

http://cytadela.eu/viewtopic.php?f=28&t ... 172#p23172

Link ten prowadzi do nowo rozpoczętego eventu. Tak więc zapraszam.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz

Wróć do „Archiwum”