Anais
Awatar użytkownika
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:30
Miano: Anais "Mglista" Alcarin
Wiek: 147
Klasa: Żołnierz
Rasa: Asari
Zawód: Funkcjonariuszka i detektyw SOC
Kredyty: 15.000

Anais

16 lip 2012, o 15:51


Miano: Anais "Córa Nieba".
Wiek: 21.11.2128r, 58 lat.
Rasa: Asari.
Płeć: Kobieta.
Specjalizacja: Żołnierz.
Przynależność: Dawniej w SOC, obecnie jednak należy jedynie do społeczności galaktycznej.
Zawód: Najemnik, który od czasu do czasu dorabia sobie w klubach.

Aparycja: Niczym nie wyróżnia się od innych Asari. Jej rasa posiada jedynie płeć żeńską, dlatego Anais może się pochwalić pięknymi, kobiecymi kształtami. Jej skóra jest w odcieniu błękitu, choć w niektórych miejscach na jej ciele można dostrzec niebieski kolor. Jest dość wysoka, a dokładniej mówiąc osiąga wzrost 180 cm. Jednak najbardziej charakterystyczną cechą wyglądu tejże Asari, jest podłużna blizna z tyłu jej szyi. Anais, nie uważa jednak, że ją to oszpeca i nie zakrywa blizny. Twarz dziewczyny, jest bez skazy. Kształtny nos, urokliwe spojrzenie szarych oczu i trochę wąskie usta, czynią ją niewinną z wyglądu osóbką, co często myli mężczyzn. Podczas zwykłego dnia na cytadeli, nosi zwiewne sukienki ze sporym dekoltem i sandały. Gdy jednak otrzymuje zlecenie, zakłada biało-niebiesko-granatowy kombinezon. Nigdy nie nosi, jakichkolwiek okryć głowy i nie używa makijażu.

Osobowość: Anais, to dość pokojowo nastawiona do świata osoba. W swoim życiu, nigdy jako pierwsza nie ruszała do walki i nie wszczynała konfliktów. Samo zdenerwowanie jej, jest dość trudną sztuką i wymaga poważnych kroków. Najczęściej wścieka się, gdy ktoś notorycznie łamie prawo i zagraża życiu cywilów. Pozostaje natomiast obojętna, gdy jakaś istota na własne życzenie robi sobie krzywdę. Uznaje zasadę, że każdy jest kowalem swego losu. Nigdy nie będzie niańczyć osób o niskiej inteligencji, a wręcz uznaje ich za zakałę galaktyki. Bywa, że miewa dość cięty język, a słowa innych potrafi obrócić w żart. Nie zajmuje się jednak obrażaniem innych i wytykaniem ich ułomności. potrafi być często bardzo opiekuńcza i wyrozumiała... To tez ma swoje granice! Czuje dystans do mężczyzn i jest w stosunku do nich, dość nieśmiała.

Historia: Na świat przyszła, jako pierworodna córka Asari Sha'iry i jednaj z jej przyjaciółek, również Asari. Jej wczesne dzieciństwo, było dziwne i nieprzyjemne. Nie miała dla niej czasu "rodzina", a jedynymi osobami, z którymi mogła spokojnie porozmawiać, byli klienci Metresy. Właśnie podczas jednej z rozmów, odkryła swój dar. Swoją mową, mogła wpływać na czyjś umysł tak, by rozmówca się zrelaksował i zaczął bardziej ufać dziewczynie. W końcu Sha'ira uznała, że córka powinna zacząć pracować u niej. Anais nie była tym faktem zadowolona i często się buntowała.

Jedna z rozmów Anais z matką:

- Mam więc usługiwać tym patafianom i wysłuchiwać żalów, że nie potrafią sobie poradzić w życiu?-Młoda Asari, narzekała na polecenia Metresy.- Skoro Tobie się to podoba, to przyjmuj klientów częściej, ale nie każ mi tego robić! Anais już miała ruszyć w kierunku swojej "komnaty", gdy Sha'ira zatrzymała ją swym spokojnym głosem z nutką irytacji. Dziewczyna dobrze znała ten ton i wiedziała, co teraz ją czeka.
- Oni potrzebują naszej pomocy. Bez nas, ten świat jest dla nich smutny i nieprzyjazny.- Matka starała się przekonać córkę i nie chciała słuchać żadnego sprzeciwu. Anais, spojrzała ze wściekłością w oczach na kobietę i tylko westchnęła na jej słowa.
- Nigdy. Po za tym, twój drogi znajomy, Valmir obiecał mi, że uruchomi swoje kontakty i dostane prace w SOC. Czeka mnie jeszcze szkolenie, lecz przynajmniej się od ciebie uwolnię.- Odrzekła i zaczęła pakować swoje rzeczy. Sha'ira nawet nie szepnęła, jedynie patrzyła z pogardą na latorośl i zastanawiała się, jak Anais da sobie rade sama. Po pewnym czasie, młoda Asari opuściła swój dawny dom i ruszyła do akademii SOC.

30 lat później:

Praca w SOC, zaczęła już doprowadzać Anais do depresji. Jej przełożeni zachowywali się zupełnie, jak Sha'ira. Asari nie miała nic do powiedzenia i musiała się trzymać sposobu działania, wytyczonego przez zarząd. Bywały też jednak i miłe dni. W końcu znalazła tam wielu przyjaciół, głównie wśród Turian. Przeżyła również swą pierwszą miłość. Nawet zajmując się papierkową robotą, znajdowała czas na rozmowę z ludzkim mężczyzną imieniem Samuel. Po kilku latach, odszedł on jednak do Przymierza i w Cytadeli pojawił się tylko raz w miesiącu. To było dla Anais, jak cała wieczność. Bez swojego ukochanego, nie widziała sensu w robocie w SOC. W końcu złożyła rezygnacje i zaczęła karierę, jako najemnik. Nie musiała długo czekać, by dostać pierwsze zlecenia. Większość dotyczyła odnalezienia, lub odzyskania jakichś przedmiotów, lub obiektów.

Atak Suwerena:

Nigdy nie zapomni swojego pierwszego i ostatniego zadania, danego przez flotę Przymierza. Tym razem nie musiała po nic latać, a jedynie ewakuować mieszkańców Cytadeli do schronów i zastrzelić każdego getha, który się zbliży. Przez cały czas odbierała przekaz ze statków Przymierza i Rady. Słyszała rozkazy komandora Sheparda. Nie było jej wówczas żal radnych. Według niej, zasłużyli sobie na taki los, będąc głuchymi idiotami, którzy słuchali tylko swoich racji. Gdy Suweren został zniszczony, pomagała w sprzątaniu gruzów.

Dziś:

Smutno jej było, po śmierci komandora. Według niej, był jednym z największych bohaterów galaktyki. Teraz stara się iść w jego ślady i już kilkukrotnie prosiła wojska Przymierza, by przyłączyli ją do jednego z oddziałów. Bez skutecznie...
Ekwipunek: M-8 Mściciel i omniklucz.
Środek transportu: Nie posiada.
Dodatkowe informacje:
- Ma słabośc nie tylko do ludzi, lecz i Turian.
- Lubi słodkości.
- Jest fanką seriali fantastycznych z początku XXI wieku.
- Nie ważne kim jest wróg. Wykonuje zadanie bez mrugnięcia okiem.
- Posiada umiejętności biotyczne na poziomie podstawowym.
- Zastanawia się czasem, czy nadawałaby się na Widmo. Myśl tą jednak zawsze przerywa jakaś strzelanina. Pokazuje to, że łatwo ją zdekoncentrować.
Sheila Carson
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 5 lip 2012, o 23:02
Miano: Sheila Carson
Wiek: 21
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Kredyty: 15.000

Re: Anais

16 lip 2012, o 16:30

Wypowiem się, co mi tam.

Z błędów rzuciły mi się w oczy przycinki w opisie wyglądu i osobowości. Czasem stawiasz je tam, gdzie nie trzeba, szczególnie po imieniu. Zawsze wydawało mi się też, że błękit jest odcieniem niebieskiego. Nie jestem w tej kwestii ekspertem, ale to sformułowanie wydaje mi się dziwne.
Ciężko mi sobie wyobrazić kogoś nieśmiałego w stosunku do mężczyzn, a wychowywanego w środowisku Sha'iry, ale to już takie mojej czepialstwo.

A właśnie. Kwestia tego, że Anais jest córką Metresy i posiada jakiś "specjalny dar" - to raczej sprawa MG, nie szarych żołnierzy, ale szczególnie dar bym wyrzuciła. Może mieć urok osobisty, ale żeby wpływać na czyjś umysł? Asari mają niezwykłe zdolności, biotykę i w ogóle, ale o wpływie na umysły nie słyszałam. To raczej domena Żniwiarzy.

Poza tym nie pasuje mi do niej to. Po prostu jakoś mi nie współgra z resztą.
- Nie ważne kim jest wróg. Wykonuje zadanie bez mrugnięcia okiem.
Brakuje mi też dokładniejszego opisu jej życia jako najemniczki i "dorabiania sobie w klubach", co wspominasz w zawodzie.

To tyle mojego marudzenia.

Edit: Ale generalnie jestem na tak, żeby nie było wątpliwości.
Darkah
Awatar użytkownika
Posty: 281
Rejestracja: 2 cze 2012, o 11:20
Miano: James Williams
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Snajper, Nawigator
Status: ex-Błękitne słońca (wysoko położony dowódca), Uznany za zmarłego.
Kredyty: 3.170

Re: Anais

16 lip 2012, o 16:42

Mogłabyś trochę bardziej opisać swoje dzieciństwo i napisać co się działo podczas tych 30 lat, żeby KP wyglądała trochę ładniej. Nie jestem pisarzem, ale dopatrzyłem się paru błędów, lecz nie będę Ci ich wytykał. KP była pisana chyba na szybko co? :)

Jak jeszcze coś dopiszesz to masz moje TAK
ObrazekObrazek Zabiję go, bo mnie wkurwia...- Asaia
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Anais

16 lip 2012, o 17:12

Na moje, to karta nawet ładna. Mogę się przyczepić jedynie tego, że asari nie posiadają płci. Jedynie dzielą między sobą rolę kobiety lub/i mężczyzny.

Co innego to już jej rodowód i sprawa zakończenia ME 1 w którym to rada ginie lub nie. Zbyt niska rangę mam, by decydować o takich rzeczach, a na dodatek nie wiem, jak fabularnie na forum potoczyła się sprawa.

Sprawy przecinków i błędów gramatycznych się nie czepiam, jak już to fabularnych takich pierdółek.

Tak, to resztę chyba inni wychwycą.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Anais

16 lip 2012, o 17:49

Właśnie podczas jednej z rozmów, odkryła swój dar. Swoją mową, mogła wpływać na czyjś umysł tak, by rozmówca się zrelaksował i zaczął bardziej ufać dziewczynie.
Opada. Żadnych specyficznych darów. Rzeczy takie nie występowały w ME. Jako asari co najwyżej może mieć wrodzone umiejętności biotyczne, które rozwijała(jeśli wybrała klasę związaną z biotyką) bądź nie.

To, że rada zginęła zgadza się Konradzie. Jako MG powinieneś znać realia gry, które są ładnie opisane w SOC ^^. Na rodowód jest moja zgoda, o której graczka ze mną rozmawiała. Usuń proszę wzmiankę o darze i karta i do zaakceptowania
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Anais

16 lip 2012, o 18:57

Jeśli mogę dodać coś od siebie to jak dla mnie postać jak na asari jest ciut za młoda. Nawet Liara miała ponad 100 lat już w Me1.

Ale to tylko tak mi się rzuciło w oczy :)
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Anais

16 lip 2012, o 19:06

Uważam tak samo, jak Core, ale w sumie sama nie wiem czemu tego wcześniej nie napisałam. : p Liara mając 106 lat była uważana za dziecko, jak sama to określiła. 58 lat to prawie połowa tego "dziecka", podejrzewam, że nie jest to u asari odpowiedni wiek by być jakkolwiek samodzielnym, bądź też pracować.

Druga sprawa, nie podałaś nazwiska. Nazwisko jest raczej wymogiem przy tworzeniu KP.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Mist
Awatar użytkownika
Posty: 404
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 14:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medals:

Re: Anais

21 lip 2012, o 18:55

Temat zamknięty na prośbę gracza.
ObrazekObrazek ||Theme: >>:<<||+|-

Wróć do „Podania odrzucone”