Aler Sherrald
Awatar użytkownika
Posty: 8
Rejestracja: 10 sie 2012, o 06:42
Wiek: 19
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Medyk Polowy
Kredyty: 15.000

Aler Sherrald

10 sie 2012, o 08:15


Miano: Aler Sherrald pseudonim ''Gepard''
Wiek: 2.12.2166 - 20 lat - Ziemia.
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Specjalizacja: Żołnież
Przynależność: Siły Ochrony Przymierza.
Zawód: Chemik(od czasu poddania tym samym procedurom co Sheppard(w grze Mass Effect 3), za współ udział w organizacji zwanej Cerberus[Połączył z nimi siły, gdy dowiedział się że jego matkę porwano, a wraz z nią Dane Postępowe z Labolatorium Przymierza.].
Aparycja: Aler Sherrald to brunet, wysoki na 1metr i 95 centymetrów, w okularkach,

Osobowość: porywczy i nie przwidywalny - to cały sherrald. Lubi jednak ciszę i spokój gdy jest sam. Nigdy nie jest obojętny na potrzeby cywili a najbardziej tęskni za Sheppard.
Jest też odważnym wojownikiem.

Historia:
Aler Sherrald - Naukowiec Sił Przymierza. Aktualnie pod obserwacją, tak samo jak Sheppard, za połączenie sił z cerberusem. Sherrald jak zwykle pracował w labolatorium, nad niedawno odkrytą martwą próbką wirusa który może kontrolować ludzi. Gdy opracowywał lek, zaczęły mu się przypominać wszystkie rzeczy jakie robił w przeszłości. Usiadł przed biurkiem i odpalił komputer. Szukał jakiejkolwiek wzmianki dotyczącej żniwiarzy, o których mówiła dawna znajoma z dzieciństwa: Sheppard. Badał on jedną z tkanek która zawierała wirus o strukturze stali. Najprawdopodobniej żniwiarze ''robią na zawołanie'' wirusy dzięki którym infekują organiczne rasy. Odkrycie Sherralda zszokowało radę. Kazali mu badać tą tkankę.....


2 lata wcześniej(retrospekcja podczas buszowania w bazie danych)

-Sherrald - znajomy głos na podwórku gdzie grał w piłkę 18 letni Sherrald, dosłyszany został po kilku sekundach. Zauważył znajomego z Marines. Joe jest jego starym znajomym z dzieciństwa.
-Co tam. Jak zwykle w ciszy i spokoju??-Zapytał zaciekawiony Joe
-A wiesz. Przymierze ciągle kombinuje o żniwiarzach. Nie chcą przyjąć do wiadomości.... - nagle przerwał mu Joe-
-że istnieją

-Dokładnie. ech. Ten facet nie ma nudno.-Powiedział lekko zadowolonym z siebie głosem.

-O kim mowa??

-Mowa o Sheppard a o kim. Larius....

-Zazdrościsz panu komandorowi? hihi [ :D ]

Poszli razem do jego domu i gdy weszli do środka, Aler żucił Joe'owi małą płytkę.
-To płyta z danymi o żniwiarzach. Wszystko co udało mi się ustalić: Parametry wzrostu, struktura
genetyczna, struktura uzbrojeniowa i te sprawy. Daj to Admirałowi Andersonowi do rąk własnych.

-To kopia? - zapytał Joe

-Tak. Oryginał ma moja mama.- Nagle dostał komunikat holograficzny od starego kompana ze szkoły który jest szeregowym w wojsku

-Aler. Przykor mi. Nie zdołaliśmy. Przybyliśmy za późno.

-Co się stało? Powiedz. - w głosie znajomego było słychać smutek że nie zdołał jej uratować.

-Twoja matka.... Porwała ją niezależna organizacja przestępcza. Nie wiemy dokąd. Wiemy że odlecieli z tereny przekaźnika masy niedaleko plutona.

-Chojera jasna. To koszmar. Lecę. Dzięki za informacje.

Joe przechowywał w Space Porcie niedaleko Vancouver statek Alera który dał mu na 17 urodziny Anderson, za sprawą Sheppard.

Teraźniejszość

-Aler otwórz. To ja Joe - Aler otworzył drzwi po tym jak otrząsnął się z zadumy.- No wreszcie. Musimy lecieć na cytadelę.

-Co się dzieje?

-Naukowcy wzywają nas na cytadele. Mamy przedstawić raport

-Ale lecimy twoim statkiem? - zapytał Aler bo założyli mu blokadę na lot statkiem Galaxy.

-Mamy pozwolenie. Idziemy.

Aler i Joe poszli do portu, po czym polecieli statkiem Galaxy do Cytadeli. Tam czekała na nich grupa polityków chcąca poznać odkrycia Sherralda.


Historia służby:

Młody żołnież na usługach Przymierza. Codzienne treningi były wyczerpujące i surowe, jednak przynosiły one efekty. Trenował pilnie, jednak ostatnio jego myśli zaczęły krążyć w pani Trener która ćwiczyła poborowych w podstawach walki.

-Sheppard nie ociągaj się tak. - To kolejny raz kiedy pani Kapitan podczas treningów pomyliła jego nazwisko z bochaterem galaktyki. - Jeszcze 15 pompek. Reszta tak samo. Raz. Dwa. Raz. Dwa

-JESTEM SHERRALD! - odpowiedział wkurzony jak zwykle za tą pomyłkę Aler. Miał nawet przezwisko ''Komandor Sheppard'' które czasem go denerwowało. Miał problemy z utrzymaniem złości na boku. Był za to solidnym uczniem.

-Tak tak jasne. Wstawać. Dzisiaj przeprowadzę szkolenie strzeleckie. -Pani Kapitan kazała wziąść Mściciele do ręki, kadetom i zacząć robić podchody. ustawione były tu roboty treningowe z karabinami na kapiszony. Aler od razu schował się za zasłoną, gdy inni robili ten sam błąd. Aler też go powtarzał. Oduczył się po 4 razach. Inni (prawie połowa) oberwała w czujniki dźwiękowe i padło. Aler żucił granat dymny i strzelił z Mściciela 3 razy w głowe z snajperską precyzją. Mimo to droidy treningowe stały nadal. Nie marnował amunicji. Żucił jeszcze raz granat ale tym razem Odłamkowy M2(który stosowany był tylko do treningów.)

-Znowu to samo. Nie padać jak muchy. Sheppard więcej strzałów, mniej myślenia - i znowu kolejna wkurwiająca Sherralda wpadka pani kapitan.

-Jestem Sherrald do jasnej cholery. - Sherrald nie wytrzymał presji i przełączył Mściciela na tryb automatyczny. Zaczął strzelać seriami, obracając się z lewej do prawej. Z prawej do lewej. 2 padły. Trenerka oddziału wyłączyła roboty gdy zobaczyła że Sherrald został sam jeden. Wszyscy się podnieśli. Sherrald wysunął się z zasłony. Wszyscy po komendzie ''Rozejśc się'' odeszli równym marszem do kwater.

-Jak zwykle pan ''Komandor Sheppard'' wychodzi z wycięsko z każdej bitwy treningowej - Zaczął się użalać jeden z komanów.

-A najgorsze jest to - zaczął drugi - że Admirał Anderson ceni sobie naszego ''kujona'' - Nagle odparł Sherrald dośc gniewnym tonem że nie chce o tym słyszeć. Ubrał się w swoje cuchy (zdjął pancerz) i poszedł do kabiny. Tak było od zawsze w treningach. Potem Aler służył na okręcie Andersona jako obserwator. Jego zadanie: Znaleść - przechwycić i osaczyć piratów. Tak mijała jego krótka służba aż do ataku Gethów. Walczył z honorem, jednak to co się stało, zmusiło Alera do cichej współpracy z organizacją zwaną Cerberus.



Ekwipunek:Karabin Maszynowy (ze zmiennymi trybami strzału[automatic-hal fautomatic]) M-8 Mściciel

Środek transportu:
Statek Bojowy SG1 Galaxy


Statek podobny do normandii,w dosłownie wszystkim..... ale nie w tym jednym punkcie. Posiada 1 klasy silniki jonowe. Jest też lżejszy od swojego siostrzanego statku. Na miejscu napisu Normandy widnieje napis Galaxy.


Dodatkowe informacje: Aler Sheppard został poddany tym samym procedurom co Sheppard za współpracę z Cerberusem, byle tylko odzyskać Dane Postępowe na temat żniwiarzy, które miała przy sobie jego matka, które musiał odzyskać. Jego nazwisko jest często mylone z Sheppard, ze względu na ortografię nazwiska Sherrald. Aler od jakiegoś czasu opracowuje broń, która może osłonić ludzi przed wpływem żniwiarzy na istoty organiczne. Dostał blokadę na pilotowanie pojazdów kosmicznych.

Coś od siebie:Korzystam z przeglądarki Opera(dlatego mogę mieć błędy ort). Gram w ME3 wersję piracką. Pierwszy raz jestem na tym forum.
David „Farciarz” Collins
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 118
Rejestracja: 3 cze 2012, o 15:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Aler Sherrald

10 sie 2012, o 08:42

Jedynie zaznaczę, iż avek jest mojej postaci i pewnie bedzie jeszcze przeze mnie wykorzystany :) Zmień na inny, proszę.
ObrazekObrazek
Aler Sherrald
Awatar użytkownika
Posty: 8
Rejestracja: 10 sie 2012, o 06:42
Wiek: 19
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Medyk Polowy
Kredyty: 15.000

Re: Aler Sherrald

10 sie 2012, o 08:45

A nie wiedziałem. Wybacz xD

EDIT: Nie mogę zmienić avka w poście. o to link. Zmień proszę.

http://i.imgur.com/KKWVT.png
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Aler Sherrald

10 sie 2012, o 08:57

Witam Cię na forum, Aler!

Khm... No, to teraz chyba kończy się ta cześć, gdzie jestem uprzejmy...
Po pierwsze:
Coś od siebie:Korzystam z przeglądarki Opera(dlatego mogę mieć błędy ort)
A zesłał Pan ludziom Worda, a tym, którzy nie chcieli płacić, zesłał Pan OpenOffice. I wiedział, że było to dobre.
Używanie konkretnej przeglądarki, to żadna wymówka. Nie rusza mnie nawet, jeśli pracujesz na sprzęcie z chińskim OS. Skoro przejmujesz się tym, czy błędy są - w końcu o nich wspomniałeś - to masz multum narzędzi, by się z nimi uporać.
Gram w ME3 wersję piracką.
Od strony czysto technicznej, na tym forum nie ma to znaczenia. A chwaląc się takim "wyczynem" zaskarbiasz sobie niechęć wielu osób. A przynajmniej moją.
Pierwszy raz jestem na tym forum.
Któryś raz zawsze musi być pierwszy, prawda :)
Siły Ochrony Przymierza.
Brzmi to, jak dzika fuzja Służby Ochrony Cytadeli (SOC) oraz Wojsk Przymierza. SOC / Przymierza - jak rozumiem, to drugie?
(od czasu poddania tym samym procedurom co Sheppard(w grze Mass Effect 3)
Ja wiem o tej grze i ty wiesz o tej grze. Wszyscy tu o niej pewno wiedzą. A jednak fabułę mamy osadzoną przed nią. To, co się tam dzieje, musi być jeszcze przesłonięte mgiełką tajemnicy.
Aparycja: Aler Sherrald to brunet, wysoki na 1metr i 95 centymetrów, w okularkach,
Aparycja: Szczegółowo opisany wygląd postaci.
Szczegółowo
Przyjęty u nas wymóg, to co najmniej dziesięć zdań.
I tak - dla osobowości też dziesięć.
[ :D ]
W postach fabularnych nie używamy emotikonów.
z danymi o żniwiarzach. Wszystko co udało mi się ustalić: Parametry wzrostu, struktura
genetyczna, struktura uzbrojeniowa i te sprawy. Daj to Admirałowi Andersonowi do rąk własnych.
Jak fajnie, że Żniwiarze mają DNA. I to jeszcze, skubani, przed zakończeniem 3ki drogą syntezy!
A poważniej - jeżeli ktoś, kiedykolwiek, był w posiadaniu takich danych, to chyba jedynie Człowiek Iluzja. Nie rządy wchodzące w skład wspólnoty Rady.
Statek podobny do normandii,w dosłownie wszystkim..... ale nie w tym jednym punkcie
Ten punkt to pewnie to, że nie może istnieć. Przymierze zbudowało jedną sztukę we współpracy z Hierarchią. Drugą zbudowali inżynierowie Cerberusa. Potem SR2 trafia w ręce Przymierza i zostaje... głównie przemalowana, ale poddano ją pewnym modernizacją.
W każdym razie - jedyny statek, podobny do Normandy to Normandy.

To teraz już bez cytatów...
- Naukowiec ze specjalizacją żołnierz - niby nie mogę ci tego zabronić, ale wygląda to nieco śmiesznie. Większość osób związanych z nauką jest inżynierem, albo chociaż pół-inżynierem.
- Współpraca z Cerberusem - Serio. Coś tak skomplikowanego, jak wkręcenie się do tej organizacji po odbyciu służby w Przymierzu, pracę tam, opuszczenie jej i dostanie się pod sąd wojskowy (dwa ostatnie nie miały jeszcze się prawa odbyć...), streściłeś do zdań... No właśnie. Do żadnego - w ogółe nie zostało to przez Ciebie opisane.
- Historia ogólnie - Zrobiła na mnie wrażenie. Niezbyt dobre. Wybacz porównanie, może mam kiepski dzień, ale przedstawiona fabuła była równie głęboka, co wstęp do wytworu kinematografii dla dorosłych. Szczególnie urzekający jest moment o porwaniu. "Porwali Ci matkę!" "Oh, dzięki za info, już lecę". Stosunki w rodzinie były chyba nietęgie.
-Nieszczęsny/a Sheppard - Shepard. Tak nazywa się główny/a bohater/ka gier od BioWare. Jedno "p". Ale nie musisz tego poprawiać, bo i tak wplątywanie swoich postaci w relacje z postaciami kanonicznymi (Komandor i jego/jej ekipa) trzeba przedyskutować z administracją.
-Bonus - Shepard trafia pod sąd nie za współpracę z Cerberusem, a za wydarzenia z DLC do 2 części gry, "Arrival".

Tytułem epilogu i swoistego katharsis: Karta ma wiele błędów, osadzenie historii po części 3 to błąd logiczny, nie spełniłeś niektórych wymagań, jakie stawia się przed kartą. Historia nie ma żadnego polotu, czy choćby jakiegoś opisu sytuacji - składa się niemal z samych dialogów.
Ogólnie, mniej się chyba napocisz robiąc to od nowa, niż starając się korygować błędy. Jestem na nie. Przykro mi.
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Aler Sherrald

10 sie 2012, o 09:11

Przynależność: Siły Ochrony Przymierza.

Nie ma chyba czegoś takiego są Siły Przymierza i Służby Ochrony Cytadeli.
Zawód: Chemik(od czasu poddania tym samym procedurom co Sheppard(w grze Mass Effect 3), za współ udział w organizacji zwanej Cerberus[Połączył z nimi siły, gdy dowiedział się że jego matkę porwano, a wraz z nią Dane Postępowe z Labolatorium Przymierza.].
To mogłeś umieścić w Historii.
Aparycja: Aler Sherrald to brunet, wysoki na 1metr i 95 centymetrów, w okularkach,
Dopisz jeszcze jak się ubiera przeważnie, co nosi przy sobie.
Aler Sherrald - Naukowiec Sił Przymierza. Aktualnie pod obserwacją, tak samo jak Sheppard, za połączenie sił z cerberusem.
Aktualnie do Komandor Shepard jeszcze nie żyje ;] więc nie mógł być poddany tym samym procedurą w Przymierzu ;]
Szukał jakiejkolwiek wzmianki dotyczącej żniwiarzy, o których mówiła dawna znajoma z dzieciństwa: Sheppard.
Po pierwsze w dzieciństwie Shepard jeszcze nie miał pojęcia o Żniwiarzach ^^ i ładnie określone, że Shepard to ona ^^ u nas chyba to postać męska ^^ przykro mi
-Sherrald - znajomy głos na podwórku gdzie grał w piłkę 18 letni Sherrald, dosłyszany został po kilku sekundach. Zauważył znajomego z Marines. Joe jest jego starym znajomym z dzieciństwa.
-Co tam. Jak zwykle w ciszy i spokoju??-Zapytał zaciekawiony Joe
-A wiesz. Przymierze ciągle kombinuje o żniwiarzach. Nie chcą przyjąć do wiadomości.... - nagle przerwał mu Joe-
-że istnieją
Ehh.... to, że Żniwiarze istnieją wiedział tylko Shepard, Człowiek Illuzja oraz załoga Normandy SR2 ^^ nikt w przymierzu nawet sam Anderson miał wątpliwości.

Poza tym całą historię opierasz na życiorysie i doświadczeniach Sheparda już rozumiem żart na temat imienia i częstej pomyłki no ale.... ^^
Środek transportu:
Statek Bojowy SG1 Galaxy [url]
Cytuj:
http://www.thegamingvault.com/uploads/2 ... y-side.jpg
[/url]

Statek podobny do normandii,w dosłownie wszystkim..... ale nie w tym jednym punkcie. Posiada 1 klasy silniki jonowe. Jest też lżejszy od swojego siostrzanego statku. Na miejscu napisu Normandy widnieje napis Galaxy.
Taka tania chińska podróbka? xD
Aler Sheppard został poddany tym samym procedurom co Sheppard za współpracę z Cerberusem, byle tylko odzyskać Dane Postępowe na temat żniwiarzy, które miała przy sobie jego matka, które musiał odzyskać.
Już pisałem wcześniej o Żniwiarzach wie bardzo mało osób. Ale równie dobrze możesz zmienić tych Żniwiarzy na Zbieraczy. Oni przede wszystkim porywali ludzi a jesteśmy w apogeum ich działań.
Coś od siebie:Korzystam z przeglądarki Opera(dlatego mogę mieć błędy ort). Gram w ME3 wersję piracką. Pierwszy raz jestem na tym forum.
Opera powinna podkreślać błędy a jak nie to pisz w Wordzie np potem wklejaj tu to o pirackiej grze mogłeś pominąć ;]

Ogólnie waham się z ostateczną decyzją... no w tej wersji to NIE
Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2095
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 86.760
Medals:

Re: Aler Sherrald

10 sie 2012, o 09:35

W wersji obecnej również nie akceptuje. Akcja na tym forum osadzona jest na początku ME2. Nie używamy w swojej historii postaci kanonicznych bez zgody administracji. Nie ma czegoś takiego jak Służby Ochrony Przymierza. zbyt krótki opis wyglądu. Proszę jeszcze raz spisać kartę tak, aby była zgodna z realiami na forum. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, możesz śmiało do mnie napisać na PW i pomogę Ci.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Podania odrzucone”